صدای تنهایی اپیدمی

در ژانویه 2018 ترزا ممکن است پس از آن نخست وزیر بریتانیا ساخته شده غیر معمول انتصاب: تریسی دولا شدن به عنوان ا

توسط NEWS-SINGLE در 21 اسفند 1398

در ژانویه 2018 ترزا ممکن است پس از آن نخست وزیر بریتانیا ساخته شده غیر معمول انتصاب: تریسی دولا شدن به عنوان اولین وزیر تنهایی. این موقعیت ممکن است گفته خواهد آدرس این واقعیت است که برای حدود 9 میلیون u. k. شهروندان "تنهایی غمگین, واقعیت از زندگی مدرن است."

در آن زمان آلیس Aedy یک فیلمساز بریتانیایی در 20s بود پاچه اخبار. "این ایده از یک وزیر به تنهایی صدا بسیار dystopian—تقریبا Orwellian," Aedy به من گفت. "من فکر کردم آن اخلال انعکاس بار."

تنهایی بیماری همه گیر -- به عنوان بسیاری از کارشناسان خواستار آن است که واقعی بهداشت عمومی بحران. تحقیقات نشان داده است که تنهایی و انزوای اجتماعی می تواند به عنوان آسیب رساندن به سلامت جسمی به سیگار کشیدن 15 نخ سیگار در روز است. فقدان روابط اجتماعی است یک عامل خطر برای مرگ, افزایش احتمال مرگ و میر تا 26 درصد است. یک مطالعه بزرگ نشان داد که هنگامی که در مقایسه با افراد با ضعف روابط اجتماعی مردم که لذت بردم روابط معنی دار بودند 50 درصد احتمال بیشتری برای زنده ماندن در طول زمان است.

جان Cacioppo, یک استاد علوم اعصاب در دانشگاه شیکاگو و جهان پیشرو متخصص در تنهایی کشف اثرات زیان انزوای اجتماعی در سطح سلولی. "ما دریافتیم که تنهایی به نحوی نفوذ عمیق ترین recesses از سلول به تغییر ژن بودند که با بیان" او می نویسد: در کتاب خود تنهایی: انسان طبیعت و نیاز به ارتباط اجتماعی.

اینها نگران کننده یافته با توجه به اینکه نزدیک به نیمی از آمریکایی ها گزارش احساس تنهایی بیشتر از زمان. مشکل حاد به خصوص در میان افراد جوان در سنین 18 تا 22—یک نتیجه گیری است که سازگار در میان نظرسنجی انجام شده در انگلیس در نیوزیلند و استرالیا و ژاپن است.

چرا نسل Z خیلی تنهایی ؟ این یک سوال Aedy بررسی در کوتاه مستند قطع, اکران در اقیانوس اطلس امروز.

پس از اعلام دولا انتصاب Aedy راه اندازی یک خط برای افراد جوان علاقه مند در تماس با وزیر جدید برای تنهایی. در عرض 24 ساعت به صندوق پستی پر بود. "هیچ چیز می تواند در آماده سازی ما برای چه احساسی پست صوتی بودند" Aedy گفت. "در اولین شب از ما دریافت کرده و آنها را ما در آنجا ماند تا 3 صبح, گوش دادن گاهی اوقات گریه می کند." بسیاری از تماس گیرنده به پایان رسید پیام خود با تشکر از شنونده از این فرصت برای به اشتراک گذاشتن احساسات خود را که به گفته آنها ارائه یک حس تطهیر است.

انتخاب این پست های صوتی شنیده است در قطع. شهادت صمیمی هستند و disarmingly صادق است. "آن شده اند که دشوار است برای گرفتن چنین آشکار مصاحبه در شخص و یا در دوربین" Aedy گفت. این آرامش به تماس یک ناشناس خط تلفن که در آن "هیچ کس وجود دارد برای پاسخ و یا قاضی—به عنوان اگر شما پله به اعتراف جعبه."

یکی caller توصیف تجربه خود را از بیگانه بودن در یک شهر بزرگ. "من نشستن در تخت من و تماشای مردم راه رفتن و فکر می کنم چگونه من تا به تنهایی در یک مکان با بسیاری از مردم است ؟ "

"هر کس دیگری است که با داشتن زمان زندگی خود را" یکی دیگر از تماس گیرنده می گوید: "و شما anomaly."

صوتی از تماس های پخش بیش از فراموش نشدنی, جو, تصاویر از مردم مرور آنچه به نظر می رسد sci-fi ناکجاآباد. در واقع 16 میلیمتری فیلمبرداری شد و در لنکشایر یک "تنهایی نقطه داغ" در انگلستان است. "بسیاری وجود دارد که در پیام های صوتی" Aedy توضیح داد: "بنابراین ما نمی خواهید تصاویری به بیش تجویزی است. من می خواستم به منعکس کننده خلق و خوی من شخصا با تجربه هنگام گوش دادن به پست صوتی."

برای این سوال که او در اصل مجموعه ای را برای پاسخ به Aedy یافت که بسیاری از تماس گیرنده ناشناس اشاره شده عجیب و غریب دوگانگی احساس تنهایی در حالی که احاطه شده توسط مردم است. "این تقویت این تصور که تنهایی را با جسمی جدا شده اما بیشتر در مورد حس قطع از مردم در اطراف شما" Aedy گفت.

Cacioppo تنهایی کارشناس معتقد است که رسانه های اجتماعی می تواند در ایجاد حس عمیقی از بیگانگی. در کتاب خود می نویسد که ارتباط اینترنتی است که یک نوع از ersatz صمیمیت: "عملیاتی هرگز نمی تواند را تشکیل می دهند به طور کامل برای عدم وجود چیزی که واقعی است."

پس از قطع, Aedy موافق است. "اساسی ترین وعده اینترنت—بهتر ارتباط انسان—شکست خورده است," او گفت:. "در حالی که ما ممکن است از لحاظ فنی بیشتر متصل, من فکر می کنم ما در واقع بیشتر از یکدیگر جدا شده از ما تا کنون بوده است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن