Weinstein محاکمه و دروغ از تشریفات

فرهنگ قانون اساسی مدت ممکن است ریشه در عقل. در عمل, آن می تواند مانند بسیاری زشتتر. malerapaso / گتی

توسط NEWS-SINGLE در 19 بهمن 1398
malerapaso / گتی / پل Spella / اطلس

در صبح دیروز قسمت از نیویورک تایمز's پادکست روزانهخبرنگار مگان Twohey مصاحبه دانا Rotunno یکی از سرب وکلای Harvey Weinstein دفاع تیم. Rotunno ساخته شده یک استدلال هر دو قابل توجه و قدیمی: مشکل با راه آمریکایی ها در درمان جنسی-سوء ادعا است که آنها به شاکیان بیش از حد قدرت.

"مطلقا هیچ خطر وجود دارد برای یک زن به جلو آمده و در حال حاضر ادعا می کنند. صفر" Rotunno گفت. (کسانی که عموم اتهام تجاوز جنسی در واقع معمولا شک تمسخر و سرزنش کار اخراج شدند و در غیر این صورت مجازات برای ساخت چنین ادعا می کند.) و: "من فقط هشدار مردم به یک کمی بیشتر شک و تردید در مورد یک طرفه version of events." (Twohey و همکار خود Jodi Kantor گزارش در کتاب خود او گفتکه Weinstein داده شد فرصت کافی برای گفتن در سمت خود را از داستان. در پایان او استفاده می شود که فرصتی برای شوخی در مورد NRA و غلط نقل Jay-Z.) سیستم مغرضانه Rotunno پیشنهاد نسبت به شاکیان. (از هر 1000 تجاوزات جنسی, RAINN برآورد 995 مهاجمان را پیاده روی رایگان.) "اگر 500 مثبت آمده از #MeToo," Rotunno گفت Twohey و "اگر به عنوان بخشی از آن که نوار سمت راست خود را به دلیل روند—اگر ما در حال رفتن به محکوم کردن مردم قبل از آنها باید محاکمه—من که مخرب و مضر است."

"فرایند به دلیل" استفاده می شود در این راه نشان می دهد عقلانیت در محل کار در صورت هیستریک بیش از حد. آن را نشان می دهد عینیت. و آن outsources عدالت گسترده هدف به دادگاه جنایی. (بسیاری از موارد سوء رفتار جنسی نمی خواهد چرا که آنها نمی تواند تصمیم در دادگاه است.) با توجه روند به نظر می رسد بی ضرر و inarguable—قانون اساسی affordance ادعای برابری عهد به حکومت قانون است. استفاده می شود به عنوان یک نقطه صحبت هر چند آن را اغلب می کند چیز دیگری است: آن استدلال می کند که برخی ادعا می کند به عدالت شایسته تر از دیگران است. آن را می سازد یک مورد برای وضع موجود است. است که چرا شما آن را ببینید استناد توسط Harvey Weinstein وکیل; است که چرا شما ممکن است آن را دیده اند استناد بیش از چند ماه گذشته در خدمت استدلال که استیضاح شده بود ناعادلانه بی اعتنا از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ، این روند به دلیل استفاده به عنوان یک ابزار از عدالت است. این روند به دلیل اختیار داشت به عنوان یک سلاح.

آنچه در مورد علت روند ؟ شده است یک مشترک خودداری از آنجا که اولین روز از #MeToo جنبش گسترش است. سوال این بود که گاهی اوقات ارائه شده در ایمان خوب است که مردم در تلاش برای ایجاد حس از یک محیط که در آن بسیاری از اتهامات شده بود به تازگی در معرض هوا باز است. اغلب هر چند این سوال استفاده شد طلبانه: به عنوان یک طلسم. "که در آن است با توجه به روند در تمام آزار و اذیت جنسی اتهامات?" op-ed برای تیوی هیل خواسته در سال 2017. "بعد از #MeToo ما نمی توانیم خندق به علت روند" نظر ستون در نگهبان استدلال کرد. (دقیقا هیچ کس تا به حال گفته است که "ما" باید.) Madadi خود استفاده کوتاه مدت NBC صبح نشان می دهد به این صورت که زنان "به عنوان یک ذهن باز و یک دادرسی عادلانه—به فرض که اتهامات درست هستند. مردان به دلیل فرایند نیز هست." گیل پادشاه صحبت در ژوئن 2018 در مورد سرنوشت او همکار سابق چارلی رز ساخته شده مشابه نقطه: "من فکر می کنم زمانی که یک زن اتهام مرد فورا می شود مجازات اعدام. وجود دارد به نوعی از فرآیند دادرسی در اینجا." دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از یک کارمند متهم به خشونت پیوست کر: "وجود دارد هیچ چیز مانند هر دیگر به دلیل روند؟"

البته که وجود دارد. و از آن شده است بر روی صفحه نمایش در Weinstein مدتها در انتظار دادگاه های کیفری. که محاکمه شده و حتی به عنوان blunt-نیروی حقوقی, رسیدگی به, به ویژه زشت است. زنانی که متهم او را از تجاوز به عنف و دیگر اشکال از حمله باید گفت که گرافیک و داستان دلخراش اغلب قطره قطره در ایستاده است. (Weinstein را رد کرده است تمام اتهامات nonconsensual برخوردهای جنسی است.) آنها صحبت از درخواست نادیده گرفته; از شلوار های پاره پاره کردن; از تامپون زور; درد; تخریب; تهدید; از ترس. Weinstein نیز تحمل خود را تحقیر به زنان شهادت: جسیکا مان سابق بازیگر مشتاق که مدعی است که Weinstein raped او هفته گذشته گفت که Weinstein دارای ناهنجاری های دستگاه تناسلی. به عنوان شواهدی از او ادعای یک عکس از Weinstein—برهنه—شد نمایش داده شده به هیئت منصفه.

هیچ فرد باید محروم "از زندگی, آزادی و یا اموال بدون تشریفات قانونی." با توجه روند نشان می دهد همینطور نوه ها از آرمانی فکر کردن و احضار مفاهیم برابری و عدالت و حرمت حقایق است. آن ممکن است ریشه در عقل; در عمل هر چند می توان آن را شبیه آنچه در آن است در طول Weinstein آزمایشی: یک تداوم آسیب برساند.

خسته کننده است و اغلب به نظر می رسد در روزنامه نگاری خلاصه ای از Weinstein محاکمه. این اصطلاح به عنوان یک استارک یادآوری است که از همه خواسته است از مقتولین زمانی که آنها شهادت است. آرتور Aidala یکی از وکلای مدافع آورده مسلسل رویکرد به بازجویی از دو شهود دادستان در اواخر ماه گذشته. (آنها در زمان ایستادن در حمایت از Annabella Sciorra که متهم Weinstein از تجاوز به او در اوایل 1990s و بود که خودش شهادت در حمایت از مان و دیگری مدعی Mimi Haleyi.) به کارا جوان که تا به حال به دادگاه گفت که او پس از مشاهده کاهش در Sciorra ران و Sciorra تایید کرده بود به او که او تا به حال شده است برش خودش را در پاسخ به درد به اتهام تجاوز به عنف:

"آیا شما یک دکتر تماس بگیرید زمانی که شما شاهد کاهش در دوستان خود را؟"

"آیا شما به دنبال هر گونه مداخله پزشکی برای دوستان خود را؟"

"آیا شما به هر کسی صحبت در مورد چگونه برای کمک به دوستان خود را؟"

"آیا شما هر چیزی در همه به کمک دوستان خود را؟"

به Rosie Perez دیگر از دوستان از Sciorra را که شهادت بود که Sciorra تا به حال در جلب اعتماد او در مورد اتهام تجاوز به عنف در '90s:

"تا آنجا که شما می دانستم که او ممکن است صدمه دیده است در زمانی که شما به او صحبت کرد و شما حتی نمی رفتن به دیدن او؟"

"آیا شما بیرون رفتن که شب؟"

"شما نیست از او بخواهید در مورد آن هر روز پس از آن؟"

این واقعیتی است که کسانی که ادعا سوء رفتار جنسی را به طور موثر برای صحبت کردن—که آیا آنها از شهادت یک شاهد ایستاده و یا در داخل یک نوع گسترده تر از دادگاه آنها را مسخره و اعتماد و در نهایت پرسید که آیا این پیراهن آنها شده است می خواهم با پوشیدن نیست همچنین یک دعوت است. با Aidala خط از سوال هر چند او تلاش آشکار برای پیشنهاد به هیئت منصفه است که جوان و پرز بد بودند دوستان و بنابراین غیر قابل اعتماد راویان—شک است که اغلب با هدف بازماندگان بود گسترش یافته و دامنه آن است. این بود که قربانی شرمندگی ساخته شده متعدی.

ساختار دادگاه جنایی زمانی که معاملات آن با intimacies از جنس بدان معنی است که شهادت—ظاهر ساده عمل می کنند از گفتن یک داستان می تواند نیاز شدید شجاعت است. "مطلقا هیچ خطر وجود دارد برای یک زن به جلو آمده و در حال حاضر ادعا می کنند. صفر" Rotunno گفت Twohey. در اینجا این است یکی از بسیاری از ممکن است: "او من را روی تخت و او خود را مجبور بر من به صورت خوراکی" Haleyi به هیئت منصفه گفت. "من در دوره. من تا به حال یک تامپون در آن وجود دارد. من میگردند." در اینجا یکی دیگر: Mann sobbed به عنوان او به دادگاه گفت که Weinstein حال تجاوز به او. او hyperventilated. زمانی که او یک استراحت داده او شنیده شد جیغ از اتاق برگشت. او چند ساعت را صرف شهادت. "دفاع وکلا دوباره به تصویر کشیده و او را به عنوان یک فرصت طلب manipulator که تا به حال یک رابطه عاشقانه با تهیه کننده" این است که چگونه یک بار دیگر خلاصه تا بخشی از وقت او صرف ایستاده است.

این روند به دلیل در محل کار. آیا این روند خواهد شد در نتیجه عدالت است به ویژه ماده متفاوت است. دادستان استراحت مورد آن در روز پنج شنبه پس از دو هفته از شهادت با هفته ارزش از رد از دفاع به احتمال زیاد به دنبال دارد. به عنوان Weinstein ترک دادگاه روز جمعه گذشته بعد از ظهر پس از مان شهادت در مورد بدن خود را یک خبرنگار پرسید: برای واکنش به اقدامات. این بود Weinstein پاسخ: "صبر کنید تا ببینید چه وکلا در مورد او می گویند."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب