Weinstein محاکمه و اسطوره کامل قربانی

جسیکا مان را متهم به هالیوود مغول Harvey Weinstein تجاوز به او.تصویر توسط Cristiana Cristiana Couceiro; منبع ع

توسط NEWS-SINGLE در 28 بهمن 1398
Harvey Weinstein looming over Jessica Mann.
جسیکا مان را متهم به هالیوود مغول Harvey Weinstein تجاوز به او.تصویر توسط Cristiana Cristiana Couceiro; منبع عکس ها توسط تیم Mosenfelder / گتی; David دی Delgado / گتی

در فوریه 10th, در ایالت نیویورک ساختمان دادگاه عالی در دادگاه سابق هالیوود مغول Harvey Weinstein, کلودیا سالیناس یک شاهد برای دفاع در زمان ایستاده است. سالیناس یک زن بلند و باریک در اواسط سی سالگی او و او understatedly ظاهر پر زرق و برق—پایین, براق, موی دم اسبی شیک کت پشم ونخ راه راه باله-سبک آپارتمان—به شدت در تضاد با دادگاه عمومی بخش dumpiness. وقتی پرسید که توسط وکیل مدافع دیمون Cheronis به دولت او اشتغال سالیناس بود که subpoenaed در مورد شناسایی خودش را به عنوان یک اجتماعی-رسانه های تاثیر گذار یک رقصنده و بازیگر. (او Instagram حساب که در آن او به نظر می رسد برای ترویج انواع برندها با مدل سازی اجناس خود را برای یک پیرو تعداد نزدیک به سه صد هزار نفر است.) او همچنین یک زمانی آشنایی از مدل مشتاق بازیگر و فیلمنامه لورن جوان است. در شهادت هفته قبل جوان ادعا می کرد که در سال 2013 پس از جلسه دادند برای نوشیدنی در اسکار هفته در Montage در بورلی هیلز ظاهرا به منظور بحث در مورد آرزوهای شغلی Weinstein به دام افتاده در یک حمام در یکی از هتل سوئیت استخراج لباس و سینه او در حالی که جلق زدن آزاد و عجله از در بیرون, برهنه تنها پس از انزال. (جوان را به اتهام است نه بخشی از نیویورک کیفرخواست علیه Weinstein است اما نه به معنای تقویت دادستان پرونده که ومیزان در و خشونت-حمله به اتهامات مطرح شده توسط دو نفر دیگر از شاکیان Mimi Haleyi و جسیکا مان. Weinstein را رد کرده است تمام اتهامات سوء رفتار جنسی و التماس کرد گناه نیست در این مورد.) در شهادت او جوان همچنین ادعا شده که سالیناس که او تنها یک بار قبل از, در مراسم اسکار از سال گذشته تا به حال اساسا عمل به عنوان یک procurer برای Weinstein تنظیم مونتاژ نوشیدنی های تاریخ و سپس همراه تهیه کننده و مدل به مجموعه ای که در آن ظاهرا در cahoots با Weinstein او بسته حمام درب پشت آنها را قادر می سازد به اتهام حمله به محل.

در تبادل با سالیناس Cheronis که boyishly preppy به نظر می رسد و حیله گری به شیوه ای به ارمغان آورد به ذهن یک بحث-کاپیتان تیم در دهه هشتاد نوجوان فیلم مجموعه ای برای از بین بردن جوان را نشان می دهد. هیچ سالیناس به او گفت که او نمی شناسد عکس از مونتاژ مجموعه که در آن جوان حمله به گفته صورت گرفت; نه, او تا به حال هرگز دیده می شود Harvey Weinstein برهنه و نه تا به حال او همیشه بسته حمام درب را بر روی او و یا هر کس دیگری بسیار کمتر جوان که در کنار او بود به یاد بیاورید در حال ظهور از یک حمام با لباس سفید خود را استخراج و مفتول در کویل در اطراف آرنج به عنوان جوان ادعا کرده. هیچ چیز در مورد رابطه او با Weinstein, سالیناس پیشنهاد تا به حال چیزی برای انجام با این نوع از حادثه وحشتناک. او تا به حال ملاقات تولید در اوایل دو هزار نفر در حالی که ناهار خوری در Cipriani یکی از نیویورک ثابت شده که در آن یک آشنایی متقابل آنها را معرفی کرد. Weinstein, شنوایی که او یک رقصنده بود کمک اتصال او به استماع برای Weinstein Company فیلم "Dirty Dancing: Havana Nights"—یک نقش که او رزرو شده است. در سال های پس از سالیناس ادعا کرد که او تا به حال موفق بوده است کار بازیگر و رقصنده, قادر به تضمین شغل بدون Weinstein کمک های بیشتر در تبلیغات برای برندهای عمده ای در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی در بازار. او هرگز در Weinstein حقوق و دستمزد و نه تا به حال او تا به حال یک رابطه جنسی با او. او به سادگی از صنعت مخاطبین آنها او را سه یا چهار بار در سال و اغلب در مهمانی ها و یا حوادث در سراسر زمان گلدن گلوب و اسکار.

در بازجویی انجام شده توسط دستیار دادستان منطقه مگان هست سالیناس در ادامه به انکار است که او تا به حال چیزی برای انجام با تله انداختن جوان در اتاق هتل. "من به یاد داشته باشید, جلسه, برای, نوشیدن," او گفت:. "این همه من به یاد داشته باشید. من به یاد داشته باشید آن را در مونتاژ." آنچه به نظر می رسد به تغییر هر چند بود به ظاهر قطع و خشک طبیعت تاثیر گذار در رابطه با Weinstein. نه به شدت حرفه ای و نه در آن صورت جنسی و یا حتی اجتماعی به خصوص ارتباط بین این دو به نظر می رسید وجود داشته باشد در نوع تار, miasmic فضایی که در آن هر یک از این مناطق خونریزی به دیگران که در آن قوانین مبهم و نتایج غیر قابل پیش بینی. در طول سال سالیناس به دنبال Weinstein کمک در رابطه با سرمایه گذاری کسب و کار و حرفه ای اتصالات. (این واقعیت است که این پیشنهادهای نمی تواند به هر چیزی به نظر می رسد هنوز هم به نیش: "من کمی نا امید با او," او گفت: testily در یک نقطه به ظاهر تقریبا در وجود خودش. "من می خواستم برای نگه داشتن یک رابطه حرفه ای اما من نمی دریافت هر گونه کمک های حرفه ای در همه!") Weinstein ثابت تر و قابل اعتماد به عنوان یک منبع برای اسکار و گلدن گلوب, حزب, دعوت, که سالیناس از طریق پست الکترونیکی او در مورد چند بار در سال. او اذعان کرد که در ابتدای رابطه, زمانی که او بود نوزده و تولید کننده بود و نزدیک به پنجاه او "لاسی" با او. ("او ضربه بر شما" هست به صراحت گفت.) اما او تا به حال روشن به Weinstein که او علاقه مند نبود در یک رابطه جنسی. در زیر هست را فشار سالیناس اعتراف کرد که زمانی که Weinstein توافق به دعوت او به جوایز-فصل احزاب او را بخواهید او را به "خود را بهتر به دنبال دوستان" همراه "به آنها بگویید که همه چیز خوب" در مورد او—یک درخواست که او را دیدم به عنوان یک "گناه ژست." خواسته هست اگر از او خودش نبود علاقه مند به دنبال جنسی dalliance با Weinstein او موفق به ماندن در خود زینت های خوب با انتخاب به خصوص دختر جذاب را به همراه هالیوود حوادث او را دعوت به سالیناس پاسخ داد: در هیچ-duh تن "همه دوستان من هستند و خوب به دنبال."

ما اغلب بحث در مورد زندگی حرفه ای به عنوان اگر آن را به طور کامل متمایز از زندگی جنسی, اما, در واقع, زنان اغلب مجبور به مذاکره تار و فضای بین این دو به ویژه در هالیوود که در آن جاذبه جنسی است که به طور موثر یک حرفه ای مورد نیاز است. شب قبل از سالیناس ظاهر در دادگاه جوایز اسکار قرار گرفته بود در لس آنجلس و در آنجا بود چیزی آموزنده به من در شاهد دو رویداد در چنین جانشینی سریع. به وضوح وجود دارد بسیار به تشخیص هالیوود glitz متحرک از گریم مجموعه مقالات مردم نیویورک v. Harvey Weinstein, که, فوریه 10th, تا به حال وارد هفته چهارم آن. اما در آزمایشی که من تا به حال با حضور متناوب پس از آن باز من پیدا کردم خودم فکر زیبا بازیگران که در زمان ایستادن یک به یک سایه دو برابر آن نما بر روی فرش قرمز هالیوود جوایز نشان می دهد. دومی بود که ظاهرا جای کسی را گرفتن سیستم صعودی به بالاترین نقطه در حالی که سابق افتاده بود قربانی به آن است. اما بسیاری از این زنان با کمتر یا بیشتر موفقیت و به کمتر یا بیشتر از سانحه اثر تا به حال به یاد بگیرند که چگونه به کار در یک جهان که در آن خط بین حرفه ای و جنسی بود و مه آلود و در آن transactionality—گاهی آشکار و گاهی تقریبا بیهوش شد که قاعده و نه استثنا. آنها خوب به دنبال به تمام دوستان خود را که بدان معنی است که آنها می تواند شاید همه چیز از مردان بودند که مطمئنا قوی تر از آنها اگر به احتمال زیاد نه به عنوان خوب به دنبال—اما آنها پس از آن اغلب انتظار می رود به چیزی در بازگشت. این می تواند به معنای به عنوان نسبتا کمی به تجارت برخی از نور چاپلوسی و یا یک نگاه معنی دار و یا یک بازوی فشار برای اسکار-حزب دعوت. اما آن را نیز می تواند به معنای انتظار از نعمت جنسی که اگر نه آزادانه ارائه شده ممکن است مجبور. داشتن به طور مستمر باید با این اقتصاد از ارز جنسی باعث می شود زنان و مجزا آسیب پذیر و در طول محاکمه آن را به من زده بارها و بارها چه در معرض خطر گزاره این بود که جذاب بازیگر جوان به دنبال شکستن به صنعت سرگرمی است. که چند تا از این حوادث بازگو کرد در دادگاه صورت گرفت در اطراف اسکار هفته گفتن است: در حالی که یک لیست بازیگران مانند بسیاری از جایزه کننده ی اکواينوس در یک مسیر مسابقه, استخدام مربیان و سبک و متخصصان تغذیه و متخصصین پوست به آماده خود را برای فرش قرمز هنوز هم در تلاش جزوات آسیاب در مورد شهر امیدوار به خواسته می شود به احزاب که در آن خود را خوب به نظر می رسد شاید می تواند کمک به آنها را در ارتباط با ارزش.

دادستان در راه خود را گرفت و فانتزی که روشن unimpeachable خط می تواند جداگانه جنسی و حرفه ای. در طول محاکمه, محاکمه وکلا اقدام به ارائه شاکیان به عنوان اتصالات به عنوان نزدیک که ممکن است به افسانه ای مفهوم کامل قربانی. برخی از همسان این تصویر بیشتر به راحتی. پس از اتهام تجاوز بازیگر Annabella Sciorra یا اتهام حمله لورن جوان قربانیان تا حد زیادی اجتناب از تماس با Weinstein و نمایش داده می شود نشانه هایی از پریشانی به گفته شاهدان می دانستند که آنها را در زمان. بازیگر Rosie Perez به هیئت منصفه گفت که Sciorra, یک دوست دیرین او بود "صحبت کردن در این بسیار عجیب و غریب زمزمه صدا به عنوان اگر او مخفی شده بود از کسی که" قبل از Sciorra در اشک را شکست و به او گفت او تجاوز شده توسط Weinstein.

این استراتژی گسترده برای تعقیب اصلی شهود. در ژانویه 31st, مان, باریک سی و چهار ساله و یکی از اصلی شاکیان در آزمون زمان ایستاده. مان, یک بازیگر مشتاق ملاقات کرده بود Weinstein در یک مهمانی در تپه های هالیوود در سال 2013. در طول آزمايش مستقيم, او از شکست در sobs چندین بار در حالی که توصیف چگونه است که سال هفته بعد از او با بی میلی موافقت کرد که به تولید کننده در شبه جزیره هتل در بورلی هیلز جایی که آنها ملاقات کرده بود به بحث حرفه ای آرمان—تولید کننده مجبور دهان او در مونتاژ و بعد از سفر به نیویورک مورد تجاوز او در یک DoubleTree hotel در midtown. او توضیح داد که او در بر داشت او را تهدید نمی کند فقط از نظر جسمی و روانی بلکه از لحاظ مالی و حرفه ای. مان که برای یک دوره تلاش شد به حدی است که او زندگی می کردند از ماشین او اغلب شنیده Weinstein تماس گرفتن از کلینتون برای او در صندوق جمع آوری. "این ترس من به دلیل هنگامی که شما در حال بالا بردن که پول زیادی که برای یک فرد قدرتمند و شما می توانید آنها را بر روی گوشی آنها در حال رفتن برای مقابله با کسی که گریه تجاوز," او گفت:. در دادرسی افتتاح بیانیه هست سعی در انتقال حس مان معصومیت در چهره Weinstein دنیوی نوسان. او تاکید کرد مان مسیحی مؤمن پس زمینه های آغاز در "کوچک مزرعه های لبنی در ایالت واشنگتن" و آشکار جهل از تولید کننده موقعیت قدرتمند در صنعت فیلم زمانی که او برای اولین بار او را ملاقات نمود.

اما البته نه کامل قربانیان: می توان آنها را عاقل و ممکن است سعی کنید به کار عمیقا اریب سیستم را به نفع خود اگر آنها می توانند با هر آنچه که بریدن از سازمان دارند. واقعیت این است که دادستان به تصویر کشیده مان به سادگی اجازه دفاع به فشار با نوک انگشت سوراخ در روایت او. دفاع وکلا بسته بر روی این واقعیت است که پس از این بازیگر مشتاق را به اتهام تجاوز به عنف توسط تهیه کننده این دو ادامه داد: گاهی اوقات باید با رضایت طرفین جنسیت و ظاهر در شرایط دوستانه. (Talita Maia مان سابق, دوست و هم اتاقی ادعا کرد که مان به نظر نمی رسد به خصوص ناراحت پس از دو حادثه که در آن او مدعی است که او تا به حال حمله شده است.) در طول بازجویی در دفاع وکیل دانا Rotunno پیشنهاد کرد که بازیگر مشتاق می دانستم که دقیقا چه Weinstein بود در انتظار او بود و مایل به شرکت در معامله به منظور پیشبرد حرفه خود را. در طول محاکمه Rotunno کار سخت blunt-لبه شکل قربانی سرزنش. در مصاحبه اخیر خود با مگان Twohey در برابر's "روزانه" پادکست وکیل متنبه زنانی که نمی, "اقدامات احتیاطی" در روابط خود با مردان ترک خود را در معرض تجاوز جنسی. "شما را به یک انتخاب برای رفتن به خانه خود را در پایان روز شما چه فکر می کنم به طور بالقوه می تواند اتفاق می افتد؟"

در دادگاه Rotunno با اشاره به این که قبل از اولین اتهام حمله مان بود و با میل و رغبت وارد Weinstein هتل اتاق و هنگامی که او از او خواست به او موافقت کرده بود. مان توضیح داد که او نمی خواست به توهین تولید کننده. "شما نمی خواهید به توهین او به خاطر شما می خواستم آنچه را که او تا به حال به ارائه!" Rotunno گفت که مان پاسخ داد: "او تا به حال مقدار زیادی از قدرت." "و شما دوست game, این قدرت!" Rotunno pounced. این زمان مان در پاسخ کمی به آرامی و تقریبا به عنوان یک اتفاق به یک کودک است. "آن را در بهترین منافع نه به صدمه زدن به خودم," او گفت:. "اما من نمی خواهم به او." این عقب و جلو به نظر می رسید به تقطیر بیمار منطق Weinstein امر است. یک زن است که اغلب انتظار می رود برای شرکت در مخ زن مبادلات با یک مرد قدرتمند به منظور پیشبرد حرفه خود را. اما اگر مرد بعد از ضرب و جرح او قبلی تعاملات با او استفاده می شود به عنوان شواهدی وجود دارد که او برای آن درخواست—که او باید شناخته شده که در برای یک پنی هم لزوما به معنای بودن در یک پوند است. همه چیز خیلی بی رحمانه است که من خودم را از درون تشویق مان که به نظر می رسد برای نگه داشتن خود در برابر وکلای ساخت روشن است که رفتار او بود و نه توجیهی برای حمله به. در طول بازجویی از مان Rotunno نگهداری از بازگشت به موضوع جایزه-حوادث نشان می دهد که Weinstein دوست داشتم به دعوت مشتاق بازیگران. "شما با استفاده از Harvey Weinstein, راست?" او پرسید. "شما دوست game, اسکار احزاب درست است؟" "هر کس دوست دارد اسکار احزاب" مان پاسخ داد.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im