Weinstein حکم نشان می دهد که چرا تجاوز به عنف اعتقادات بسیار نادر

اندرو کلی / ایسنا

یک هیئت منصفه به اعدام محکوم هالیوود تولید Harvey Weinstein که تا به حال بازیگران نقش تبه کار در #MeToo جنبش از نظر جنسی آزار دو زن است. او تبرئه از جدی ترین اتهام درنده جنایی حمله.

“این کاملا خیره کننده در روز, می گوید:” جین منینگ سابق-فیلم جنایات دادستان در کوئینز نیویورک. “این مرد با استفاده از تمام ثروت خود را و تمام قدرت خود را برای خرید خود مصونیت از مجازات و امروز که مصونیت از مجازات به پایان رسید.”

Weinstein چهره حداقل پنج سال زندان برای تجاوز جسیکا مان یک بازیگر مشتاق در منهتن اتاق هتل در مارس 18, 2013. داوران نیز در بر داشت که او مجبور میریام Haleyi سابق دستیار تولید به دهان در 10 ژوئیه 2006. وکلای او در حال حاضر گفت: آنها برنامه ریزی برای درخواست تجدید نظر “فورا”.

در بسیاری از جهات این مورد بود پرت—به دلیل Weinstein را به شهرت, تبلیغات در اطراف این مورد و بیش از هر چیز دیگری تعداد مطلق از اتهامات آورده است که Weinstein به دادگاه. بیش از 90 نفر متهم او را از سوء اعم از noncriminal به آزار و اذیت تجاوز به عنف. در عین حال دادستان اتهامات از طرف تنها دو زنان.

این یک داستان-فیلم جنایات دادستان همه به خوبی می دانیم: چگونه سیل از قربانیان می شود قطره ای از اعتقادات. با وجود این حکم گناه Weinstein دادگاه نیز در راه, هشدار به قربانی نشان دادن دشواری های افراطی از تعقیب مردان برای تجاوز جنسی. شاید مهم ترین Weinstein مورد فراهم می کند یک پیش نمایش از تعقیب به در #MeToo عصر.

اگر نیست آن را در مورد او Harvey Weinstein برداشت که ممکن است به این اسکریپت قدرتمند فیلم و تهیه کننده و بازیگران معروف و مشتاق آنهایی که جلسات در هتل های لوکس و حتی اسرائیل تحقیقی شرکت جاسوسی به روزنامه نگاران و مقتولین. اما نگاهی به دور از زرق و برق و شما باید چیزی بسیار عادی: اتهامات در مورد قدرت و کنترل است. خود را انتخاب موسسه—نظامی یک کلیسا یک شرکت—و شما می توانید پیدا کردن یک زمین پرورش برای سوء میگه راجر Canaff یک وکیل است که تحت پیگرد قانونی جنایات جنسی در ویرجینیا و نیویورک. “وجود دارد هزاران و هزاران و هزاران و شاید میلیون ها نفر از عاملان وجود دارد که با استفاده از نفوذ خود را در یک راه بسیار شبیه به Weinstein,” Canaff به من گفت. “این مورد غیر معمول نیست. تنها چیزی که باعث می شود آن را منحصر به فرد خود است و این واقعیت است که این صنعت است که او دارد و در حال حاضر در ذهن.”

Weinstein مورد یک “عالم صغیر از آنچه اتفاق می افتد در موارد تجاوز به عنف به طور کلی می گوید:” منینگ که هدایت زنان در برابر عدالت پروژه. “تنها تعداد کمی از گزارش نتیجه در بازداشت. تنها تعداد کمی از دستگیری نتیجه در یک محاکمه. تنها تعداد کمی از تعقیب در نتیجه یک اعتقاد. تصویر بزرگ از تجاوز به عنف و جامعه در حال حاضر این است که تنها بخش کوچکی از متجاوزان خواهد بود به عدالت به ارمغان آورد.”

پس از یک زن تجاوز او چهره یک سری از همیشه بلندتر از موانع قبل از او ممکن است او را ببینید ضارب دستگیر و تحت پیگرد قانونی بسیار کمتر ، گاهی اوقات تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به اتهامات مطبوعاتی است که برای او ساخته شده: اساسنامه محدودیت ها را تصویب کرده است و یا سوء رفتار نمی افزایش به سطح یک جرم و جنایت است. بسیاری از Weinstein را شاکیان مانند Sopranos بازیگر Annabella Sciorra بودند منع از رفتن به جلو به دلایل مانند این.

مانع اول: در آرام از ذهن او

بut قبل از آن موانع قانونی مربوطه تبدیل اولین, احساسی, پر سوال خود را ارائه: باید یک زن 911 تماس بگیرید و به او بگویید که داستان ؟

این یک تصمیم می تواند upend زندگی او شروع به او را در یک مسیر است که ممکن است در معرض بدترین یا وحشتناک ترین لحظات به جهان و نیروی خود را به بطور منظم احساس آنها روز پس از روز. “این یک کار بسیار دلهره آور و یک تصمیم بسیار شخصی می گوید:” جین اندرسون سابق-فیلم جنایات دادستان که در حال حاضر با این نسخهها کار برای Aequitas یک گروه است که توصیه دادستان جنسی-حمله به موارد. و توسط قانون شانس در برابر او: “این سیستم طراحی شده است برای حمایت از قربانیان. سیستم طراحی شده است برای ارائه متهمان با حقوق اساسی.”

سه چهارم زنان هرگز گزارش حمله به, با توجه به تجاوز به عنف و سوء استفاده & زنای با محارم شبکه ملی یا RAINN. از Weinstein ادعا قربانیان تا آنجا که ما می دانیم همه آنها به جز یکی از آنها باقی ماند سکوت تا زمانی که اخبار نشان داد او ادعا الگوی سوء استفاده در سال 2017. یک قربانی گفته نیویورک تایمز است که او می خواهم در نظر گرفته شده همکاری با پلیس اما در نهایت کاهش یافته است. او ادعا—که Weinstein دعوت کرده بود او را به دفتر خود را به بحث در مورد یک اسکریپت سپس به زور انجام شده در دهان—کاهش یافت و در اساسنامه محدودیت ها. اما وکیل او به او هشدار داد که اگر او گزارش دادند او را به استخدام محققان خصوصی به حفاری به زندگی خود و به دنبال چیزی برای بی اعتبار ساختن او. او سابقه شخصی او ایمیل با Weinstein—همه چیز خواهد شد. او تصمیم گرفت آن را به ارزش آن است.

“شما می توانید فکر می کنم از آن به عنوان نوعی تحلیل هزینه منفعت می گوید:” دبورا Tuerkheimer یک کارشناس در قانون تجاوز در دانشگاه نورث وسترن پریتزکر دانشکده حقوق و سابق-فیلم جنایات دادستان در منهتن. قربانیان فکر می کنم آنها نمی خواهد باور. آنها فکر می کنم آنها خواهید بود سرزنش کرد. آنها خود را سرزنش. آنها نگران هستند که مرد و یا تبلیغات خود را از بین ببرد حرفه ای و یا زندگی شخصی. همه این نگرانی های ساخته شده برای یک نوع تفسیر در حال اجرا برای چند زنان که گفته می شود مورد آزار و اذیت توسط Weinstein: آنها بد تعبیر کردن سیگنال نادیده گرفتن آشکار پرچم قرمز هنگامی که توافق به یک “جلسه” در سوئیت هتل gullibly خرید خود را ادعا می کنند که رابطه جنسی شد ارز از هالیوود یا حداقل Miramax?

تناقض بسیار الگوی است که تضعیف زنان شانس اثبات حمله همچنین باعث می شود خود را از اتهامات حلقه درست به کارشناسان مانند Canaff. “هنگامی که دام جرقه بزند بسته و او را در یک حوله تن پوش و آنها در پشت درهای بسته که زمانی که او اجرا” Canaff گفت. “من مطمئن هستم که دادند می دانستند که در آن زمان قربانی اعتبار در حال حاضر شده است به خطر بیافتد.” به عنوان حرفه خود Weinstein آیا انتقام گرفتن از کسانی که او را رد کرد, از جمله بازیگران اشلی جاد و Mira Sorvino, پخش كردن, کلمه ای که آنها “دشوار است.” قربانیان وزن این نوع از ملاحظات در برابر شانس اعتقاد Tuerkheimer به من گفت. “اگر آن را بسیار بعید است که هر چیزی که اتفاق خواهد افتاد با این مورد, اما آن را محتمل است که وجود خواهد داشت عواقب منفی به آینده رو به جلو—پس چرا زحمت؟”

دومین مانع: اداره پلیس

منf یک زن می کند غلبه بر ترس و, گزارش از حمله به پلیس 80 درصد از زمان پلیس را بازداشت. پلیس و محققان می گویند که آنها مشتاق به بررسی “واقعی تجاوز” از “صالح قربانیان” مانند یک زن حمله توسط یک غریبه در یک کوچه در زور اسلحه. اما آشنایی تجاوز به عنف که حساب برای بیش از سه چهارم از تمام حملات به ندرت می گذرد جمع اوری با کارآگاه می گوید: ربکا کمپبل یک استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی میشیگان. کمپبل است که تجزیه و تحلیل بیش از 2000 پلیس گزارش و مصاحبه با برخی از 250 قربانیان به من گفت که کارآگاهان اغلب دلسرد زنان از همکاری با تحقیقات.

در عمل چه این به نظر می رسد مانند کمپبل گفت که کارآگاهان رنگ “وحشتناک تصویر” از آنچه در پیش روست از یک سرزده تحقیقات به یک محاکمه. “گاهی اوقات پلیس بگو گوش شما نمی خواهید برای زنده ماندن cross-examination. این است که به خوبی برای شما. من باور نمی کنم شما; هیچ کس می گذرد به این باور شما'” کمپبل گفت: توصیف یک مشکل من که قبلا گزارش شده در اقیانوس اطلس. او می گوید: پلیس اغلب توصیه یک زن است که او پیگرد قانونی خواهد داشت اگر هر بخشی از اتهام ندارد ، یک قربانی گفت کمپبل که کارآگاه در مورد او صادر شده هشدار خود را قبل از او گفته بود نام خود را. “به معنای واقعی کلمه اولین چیزی بود که هشدار داد:” اگر شما به من بگویید هر چیزی—هر چیزیکه درست نیست ما را تعقیب شما را به حد کمال ممکن است تحت قانون است.'” قربانی بیسار تصمیم گرفتند به شکایت.

در چند سال گذشته پس از رسوایی در مورد تست نشده تجاوز کیت برخی از ادارات پلیس سازی باید بیشتر پول و کارآگاهان جهت بررسی اتهامات تجاوز به عنف. هنوز هم مرور متضاد حساب از جرم—که در بسیاری از موارد هیچ یک دیگر از قربانی و مجرم شاهد—طول می کشد زمان و ظرافت ارائه می دهد و هیچ تضمین شده و نتیجه نهایی برای understaffed ادارات پلیس. بنابراین کارآگاهان خطر یک حدس در مورد آینده در آنچه به نام “پایین دست مشکل است.” چه مدارک و شواهد مورد نیاز برای اثبات این مورد فراتر از شک معقول? اگر شواهد پزشکی قانونی, اگر قربانی به نظر می رسد معتبر اگر شک به یک سابقه کیفری—بزرگ. در غیر این صورت کمپبل گفت: پلیس به بعدی حرکت می کند مورد.

این یک منطقه که در آن مورد Harvey Weinstein به نظر می رسد به ترک از اسکریپت. کارآگاه NYPD آیا این باور حداقل دو زنانی که جلو آمد. سپس آن دسته از زنان بطرف دیگر مانع ها: دادستان منطقه منهتن ،

سومین مانع: دا در دفتر

منn مارس 2015, Ambra Battilana گوتیرز آورده پلیس نیویورک مواد منفجره داستان: این, فیلیپینی, ایتالیایی, مدل بود فقط با Harvey Weinstein برای یک جلسه کسب و کار در جایی که او lunged در او و او. بعدی پلیس با قرار دادن یک سیم در او و فرستاده او را به ملاقات با Weinstein در یک هتل. به عنوان Weinstein سعی در هدایت او را به اتاق خود را بیش از او از کوره در رفته اعتراضات او عذرخواهی, در, نوار, برای, groped, او شب قبل از. پلیس هیجان زده شد: به نظر می رسید به یک اعتراف. اما قبل از Weinstein می تواند شارژ, دفتر دادستان منطقه اعلام کرد که آن را نمی خواهد اتهامات مطبوعاتی; دادستان گفت: وجود اختلاف در گوتیرز حساب در مورد زودتر به اتهام تجاوز جنسی در ایتالیا. NYPD خشمگین بود. “وجود دارد یک تن از همخوانی شواهد” جین منینگ می گوید. “است که باید با شدت بهم زدن غوطه دادن صورت. اما در عوض دا را انتخاب کرد تا او را در دادگاه و پیدا کردن او را نالایق و از باور تا کنون که بدون نقد و سابقه مجرم.”

دو سال بعد پس از نیویورکر و نیویورک تایمز با انتشار گزارشی ادعا که Weinstein تا به حال حمله و بسیاری از زنان دیگر منهتن دفتر دادستان منطقه در دفاع از تصمیم خود. صدا از نیش عملیات “کافی برای اثبات یک جرم تحت نیویورک قانون است.” که “همراه با دیگر اثبات مسائل” به معنای دفتر نمی تواند به ارمغان بیاورد اتهامات عنوان شده علیه. “اگر ما می تواند تحت پیگرد قانونی قرار Harvey Weinstein” بیانیه گفت: “ما می توانیم.”

در سال 2018 پلیس نیویورک دیدم فرصت دیگری را به تهیه کننده فیلم به حساب آورد. در تابستان سال 2004 زمانی که لوسیا ایوانز (سپس Stoller) بود و در مورد شروع سال آخر خود را در Middlebury College, Weinstein نزدیک شدن او در یک باشگاه و دعوت او را به دفتر خود را به بحث در مورد امکان بازیگری نقش. پس از اشاره به پروژه باند و دو فیلم او می گوید: او او را مجبور به دادن او را در دهان. او نه گزارش آن را پس از آن اما پس از داستان او به نظر می رسد در نیویورکر بیش از یک دهه بعد کارآگاهان او را دنبال می کردن. آنها از او خواست به همکاری: او ارائه بهترین امید در نهایت توقف دادند گفتند. ایوانز توافق و دا را متهم او را با آزار او و دیگر پس از آن-که نامش ذکر نشده ، هفته بعد بدون اطلاع او در پیشبرد دا دفتر انصراف او را شارژ کرد و گفت که اچ ادعا اوانس داده بود تهیه کننده فیلم برای چشم انداز ، ایوانز قاطعانه این را انکار می کند.

این سناریو که در آن پلیس یک مظنون (حتی سال بعد) اما دادستان کاهش به او را به محاکمه است نه یک پرت به طور کلی عمل چیزی اتفاق می افتد صرفا به دلیل Weinstein شهرت و قدرت. این است که به مراتب بیشتر از نه. بخشی از دلیل پایین می آید متفاوت استانداردهای قانونی است. پلیس تنها نیاز به علت احتمالی برای دستگیری; دادستان باید با جمع آوری شواهد کافی برای متقاعد کردن هیئت منصفه فراتر از شک معقول. دادستان ها می دانند که داوران در نظر ناملموس—نه فقط شواهد در مورد اعمال انسان بلکه زن اعتبار تاریخچه جنسی و شخصیت. این “convictability استاندارد” حاکم دادستان گیری از روز او دریافت یک مورد.

قابل فهم است اما آن دامن عمیق تر موضوع است. مطمئن گوتیرز و ایوانز اتهامات کثیف هستند—اما درست است که تقریبا همه آشنایی-اتهامات تجاوز به عنف. زمانی که متهم و شاکی می دانیم هر یک از دیگر در این مورد می تواند پر از تناقض و گیج کننده پویایی است. شد, رابطه جنسی با رضایت طرفین—آیا هر دو طرف رو دنبال چه چیزی بودند ؟ (Weinstein کردم و خواهد بود-بازیگر رو وعده یک فیلم حرفه ای.) و یا آن را حمله—آیا Weinstein خوب بکار بردن نفوذ خود را بیشتر به طرز ماهرانه ای از هر غریبه ای می تواند با ماشین یک چاقو در کوچه? به عنوان Weinstein وکیل دانا Rotunno قرار داده و آن را: “آنها به نظر نمی آید در هاروی و بگو:” آه خدای من او را زرق و برق دار ترین پسر من تا کنون دیده ام و من می خواهم برای رفتن به اتاق هتل خود را.’ آنها در نگاه هاروی و گفت: “هاروی می توانید انجام دهید چیزی برای من.’ و به طوری که با استفاده از چه کسی؟”

چهارمین مانع: دادگاه

یکدوم و سپس دو وجود دارد. زمانی که دادگاه باز در ژانویه Weinstein رو تنها میریام Haleyi و جسیکا مان. دادستان معرفی Annabella Sciorra به عنوان یکی دیگر شاهد. او ادعا کرد که Weinstein raped او در خانه اش در زمستان 1993-94. او اتهام بیش از حد قدیمی برای محاکمه به عنوان یک هزینه جداگانه ای بود اما برای حمایت از دو فقره درنده تجاوز جنسی است که حامل یک جمله زندگی است. سه نفر دیگر از زنان شهادت به نشان می دهد که Weinstein تا به حال سابقه سوء استفاده. در نهایت هیات داوران نیست محکوم کردن او از درنده اتهامات عنوان شده علیه.

در خارج از دادگاه Weinstein سعی شده است و در بر داشت که مایل است. اما در داخل این زنان بودند در دادگاه. در زمان مان نشسته گریه قادر به صحبت می کنند تاشو خودش بیش از این شاهد صندلی برای پنهان کردن صورت خود را. در مقطع معاینه Rotunno سعی در جدا کنید مان اتهامات. اگر Weinstein raped او چرا Mann خوردن صبحانه را با او صبح روز بعد; ارسال او شادی بخش, مخ زن, ایمیل برای چندین سال; سعی کنید برای معرفی او به مادرش; باید یک رابطه مداوم با او در سال است که شامل برخی از رضایت طرفین جنسی می شود ؟

دلایل بسیاری وجود دارد که او یا هر اتهام تجاوز قربانی باقی خواهد ماند در تماس با او بدرفتار: او نگران بود در مورد زندگی حرفه ای اش او را دیدم او را در رویدادهای اجتماعی او وابسته به او احساسی. او در نظر گرفته او را یک “شبه پدر” او شهادت دادند. “او به من همه اعتبار نیاز داشتم.”

اگر شما امیدواریم که برای به دست آوردن یک اعتقاد Tuerkheimer سابق دادستان به من گفت: شما باید به نحوی انتقال به داوران این است که یک رابطه مشخص و قدرت و کنترل است. “وجود دارد یک حس است که او کنترل می شود دنیای او” Tuerkheimer گفت: از مان. “از خارج که شهادت به نظر می رسد باور نکردنی است. به منظور دریافت که شهادت را حس و به انسجام شما واقعا باید برای ارائه به هیئت داوران با متن. این تنها راهی است که رفتار زن و پرونده در حال رفتن به را از هر احساس.” در پایان دادستان به نظر می رسد که موفق شد در آن.

به عنوان انتظار می رود, the Weinstein دادگاه گذاشته لخت و غالبا تحریف شده—هر یک از زن جنسی تاریخچه شخصی و نقص است.این است خصمانه سیستم در محل کار, البته, اما آن را نیز نشان می دهد به همین دلیل تعداد کمی از زنان بوده است مایل به آمدن به جلو و متهم کردن رئیس یک دوست و آشنایی در این بسیاری از انجمن ها.

پنجمین مانع: داوران اتاق

Wمرغ منصفه عقب نشینی به تصمیم یک متهم در سرنوشت آنها را با خود حمل تمام زندگی خود تجربه خود را predilections و شهودهای به عنوان به خوبی به عنوان خود را به یاد بیاورید از شواهد. به “تجاوز به عنف اسطوره” حکم می کند که هیچ گونه شواهد است که به سوى هر گونه بوی یک رابطه مداوم باید منجر به تبرئه. برای نسل های این بدان معنی است که دادستان خودداری از موارد پیچیده و زنان نگه داشته و سوء استفاده به خود اجازه می دهد خود را در مصرفکننده به ادامه مصمم.

هنوز #MeToo جنبش ایجاد کرده است یکی دیگر از داستان در خط یک است که در آن زنان باید در نهایت نشان داد که آنها حمله مردم به آنها دانست. هیئت منصفه در آینده اگر نه در حال حاضر به ارمغان خواهد آورد که روایت به اتاق داوران به عنوان به خوبی.

در این معنا, the Weinstein محاکمه نشانه یک نقطه عطف است. “ممکن است ما در آستانه نوع یک عصر جدید-فیلم جنایات محاکمه” Tuerkheimer به من گفت. زنانی که موارد خواهد رد شده اند در گذشته نه به این دلیل که حمله اتفاق نمی افتد اما به دلیل آن را بیش از حد پیچیده به توضیح ممکن است شروع به دیدن عدالت است. “شاید ما در حال حاضر به نگاه کردن به آن نوع از موارد نو” Tuerkheimer گفت: “ما در حال حاضر به این باور است که داوران ممکن است اعتبار شهادت ‘ناقص قربانیان است.’ چون هیچ کامل قربانی است.”

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به [email protected]

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>