محل کار قدرت است که کارکنان نیاز

ایده های این بیماری همه گیر در معرض شرایط خطرناک و کارکنان نیاز به یک می گویند در رفع آنها. REMKO د

توسط NEWS-SINGLE در 4 تیر 1399
REMKO د وال / ANP / خبرگزاری فرانسه / گتی

چند هفته پیش Angely لامبرت خدمت به مشتریان در یک مک دونالد در شلوغ تجاری در اوکلند کالیفرنیا هنگامی که او شروع به احساس بد در کار است. تیز سردرد و کسل کننده بدن درد زحمت به اندازه کافی او را که او خواست اگر او می تواند به خانه او به من گفت اما یک مدیر اصرار داشت که او در پایان خود را تغییر.

با این بیماری همه گیر کوروناویروس مواج در منطقه خلیج رستوران تا به حال قرار داده تا موانع بین آن و صندوق داران و مشتریان خود و گذشت دنده محافظ. اما بیمار کارگران در تلگراف خیابان مک دونالد بودند گفت: هرگز به خود قرنطینه یک گروه از کارکنان اظهار کرده اند در یک طرح دعوی در دادگاه و در مصاحبه با روزنامه نگاران. با توجه به این کارگران این شرکت نیست به آنها اطلاع می دهد که آنها ممکن است آلوده شده اند. آنها می گویند که کارکنان دریافت آموزش کوچک در مورد چگونگی کنترل گسترش ویروس تنفسی و اجراي اجتماعی فاصله اندک بود. ترین باروک اتهام در کت و شلوار: که کارگران گفته شد به مد دنده محافظ از doggie پوشک.

لمبرت بعد متوجه شدم که او باید COVID-19 آیا به عنوان نزدیک به یک دوجین از همکاران او و حداقل شش نفر از اعضای خانواده خود را. همه کار در رستوران قرار گرفت. هنوز هم فقط 14 دلار در ساعت در یکی از بالاترین هزینه مناطق در ایالات متحده با خانواده در اینجا و در هندوراس به پشتیبانی لمبرت نگه داشته و مشغول به کار است. "همکاران من و من ترسیده بودند اما ما نمی تواند در خانه بماند" او به من گفت.

وحشت زده و عصبانی ضروری: این آمریکایی نیروی کار در طول coronavirus بیماری همه گیر. دهه روند اقتصادی و حقوقی شیفت را کج شده توازن قدرت در این کارفرما-ارتباط با کارکنان نسبت به شرکت های بزرگ و دور از کارگران است. این بدان معنی است که ماه به همه گیر میلیون ها نفر از کارگران کم درآمد هنوز هم در مواجهه با یک انتخاب غیر ممکن: زندگی خود را و یا امرار معاش خود. اما لازم نیست این راه است. و به عنوان کسب و کار بازگشایی کارگران مانند لمبرت نیاز بیشتر می گویند چگونه است.

در حال حاضر آنها بسیار کم است. برای میلیون ها نفر انتخاب است که برای ترک به بدترین بازار کار در سال 90 و یا ادامه کار تحت شرایط بالقوه خطرناک. به عنوان یک نکته کلی کاهش درآمد کمتر تحصیل کارگران در ایالات متحده به مراتب کمتر از همتایان خود در دیگر کشورهای ثروتمند آیا محروم کردن آنها از کوسن های مالی که ممکن است اجازه می دهد آنها را به ترک. آنها بسیار کمتر به احتمال زیاد توسط یک اتحادیه برای کمک به آنها استدلال می کنند برای افزایش دستمزد و مزایای بهتر و امن تر در محل کار. و آنها به احتمال زیاد به بیمار و مرگ در کار است.

"مسائل اقتصادی در حال زندگی و مرگ مسائل می گوید:" شارون, بلوک, مدیر اجرایی کار و Worklife برنامه در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد. "چه COVID انجام داده است که نشان دهنده زندگی یا مرگ طبیعت از کسانی که مسائل اقتصادی بسیار شتاب قاب زمان." در واقع این کشور را بحران بهداشتی است که حداقل در بخشی از یک کارگر-ایمنی بحران: 1,500 کارکنان متروپولیتن حمل و نقل در شهر نیویورک کاهش یافته است بیمار همراه با نزدیک به 5000 meatpackers, 700 نفر از کارکنان اصلی دیترویت سیستم بهداشت صدها و صدها نفر از farmworkers و بسیاری از مواد غذایی سریع کارکنان.

دولت فدرال انجام داده است کمی برای محافظت از این و یا هر گونه دیگر کارگران است. کنگره با تصویب برخی از موقت پرداخت مرخصی استعلاجی است و بحث حفاظت از شرکت ها از ویروس های مربوط به پرونده های حقوقی. ایمنی شغلی و بهداشت و درمان دولت کاهش یافته است و به کارفرمایان قوانین روشن به دنبال اجازه دهید به تنهایی آنها را اجباری و اجرای آنها. برخی از ایالت ها و شهرها و بسیاری از شرکت های خصوصی عمل کرده اند با بیشتر ضرورت است.

در مصاحبه دیوید تور های مک دونالد معاون رئیس جمهور ایالات متحده ارتباطات و روابط دولت اشاره کرد که در رستوران در سوال این است که تحت مدیریت خود را صاحب حق رای دادن, اما گفت که مک دونالد بود زیر این وضعیت را از نزدیک. او همچنین تاکید کرد که تغییرات این شرکت تا به حال ساخته شده به آن عملیات کسب و کار به مشتری اطمینان و ایمنی کارکنان. آن را "گرفته شده هفته از تکامل او گفت:" درک دولت, احکام, مشاوره با کارشناسان سلامت و همکاری با تامین کنندگان و رستوران اپراتورهای. "ما در یک وضعیت که در آن ما در حال فعالیت در بسیار امن و کارآمد راه برای مشتریان و خدمه ما."

هنوز هم برای بسیاری از کارگران این وضعیت همچنان نگران کننده است. وحشت زده خود را برای ایمنی و نا امید با مدیریت لمبرت و همکاران او در اعتصاب. تعداد کمی از حق رای دادن کارکنان تحت پیگرد هستند خود را صاحب و محل تبدیل به یک نقطه اشتعال برای سلامت اقتصادی و نژادی-عدالت بحران آوردن منطقه خلیج; کار-حمایت مبارزه برای $15 نیز درگیر می شوند. ("اتهامات مطرح شده در این دعوی را نشان نمی استانداردهای بالا برای تنظیم و واقعیت از رستوران ما عملیات" مایکل اسمیت محل را مالک و اپراتور گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.) در سراسر کشور ضروری کارگران که بسته جعبه انبار قفسه های مواد غذایی و ارائه مواد غذایی در حال راه رفتن به کار بیش از حد خواستار خطر پرداخت و امن تر شرایط.

اما با توجه به کاستی های آمریکا قانون کار و نیروی کار موسسات این کارگران فریاد به یک درجه اعتبار ساقط است. "ما اصلا حق قانونی سازه به کانال است که به فعالیت و بنابراین با افزایش چشمگیر در تعداد اعتصاب و تعطیل در چند سال گذشته ما هنوز هم شاهد افزایش در اتحادیه فعالیت" بلوک را به من گفت. "که فعالیت را به کانال های برای تقویت آن و ایجاد آن موثر است."

کارگران باید یک صدا دارد و دولت باید به آنها اجازه استفاده از آن را به کارکنان مانند لمبرت بیشتر از یک می گویند در ایجاد و حفظ یک محیط کار ایمن. تخته سنگ پاک برای کارگر قدرت یک گروه حمایت رهبری بلوک و بنیامین ساکس از دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد است که فشار برای قوانین جدید نیاز به باز کردن کسب و کار به یک کارگر-انتخاب "ایمنی مباشر" که مطمئن شوید که داده شده در محل کار است که مطابق با محلی و قوانین فدرال است. آنها همچنین پیشنهاد کرد که دولت راه اندازی کمیسیون به مذاکره محل کار-استانداردهای ایمنی در بخش کسب و کار توسط بخش کسب و کار به جای یک برگر مشترک و یا خانه سالمندان در یک زمان و برای کمک به کارگران برای سازماندهی آنلاین. چرا که خواستار شرایط ایمن نباید شلیک جرم دولت نیز می تواند با تصویب تنها-علت اخراج اساسنامه برای محافظت از کارگران از اقدامات تلافی جویانه توسط کارفرمایان خود را.

جدید رای گیری از لیبرال تحقیقات و گروه حمایت از داده ها برای پیشرفت نشان می دهد که این نوع از سیاست های محبوب و حتی در میان محافظه کاران: دو در سه جمهوری خواهان معتقدند که کارگران "سزاوار رسمی صدا در تنظیم محیط کار ایمنی و بهداشت قوانین" همراه با سه در چهار دموکرات. نتایج همچنین نشان می دهد, قوی, گسترده مبتنی بر پشتیبانی از نیاز به کسب و کار اجازه دهید به کارگران منتخب ایمنی نماینده و برای دادن کارگران راه های بیشتری برای ابراز نگرانی در مورد ایمنی.

چنین پیشنهادی ممکن است به دست آوردن کشش در این کنگره اما آنها می تواند موثر در دولت و در سطح محلی ساکس به من گفت. "چه کسی می داند چه خواهد شد و ممکن است در سطح فدرال با شروع در ماه ژانویه," او گفت:. "اما ما لازم نیست که صبر کنید."

به طور گسترده تر البته کارگران آمریکایی نیاز به تغییرات سیستمیک برای کمک به کاهش نابرابری درآمد گسترش طبقه متوسط و ترویج ایمنی محل کار; گسترش قانون کار برای پوشش همه کارگران حتی کسانی که در حال غیررسمی شاغل و یا از مستند نشده وضعیت; تغییرات قانونی برای ترویج چانه زنی جمعی و بخشی از چانه زنی; و سیاست ها برای حمایت از حقوق کارگران به سازماندهی.

در حال حاضر و در میان همه گیر کارگران در حال مذاکره برای شرایط بهتر به تنهایی. "ما خواهان عدالت با همه چیز است که اتفاق افتاده است برای ما" لمبرت به من گفت. "ما نه تنها خواهان عدالت برای خودمان اما شرایط بهتر برای همه کارگران دیگر در رستوران های فست فود که در حال درد و رنج همان ما هستند."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب