جهانی که در آن <em>لیسانس </em>هرگز توقف پخش

تکنولوژی تلویزیون واقعیت نخواهد بود فیلمبرداری برای آینده قابل پیش بینی—به جز در سیمز. everfallsims /

توسط NEWS-SINGLE در 1 اردیبهشت 1399
everfallsims / Tumblr

با توجه به ورود قوانین از دو شات در عشق's فصل آینده اگر یک شرکت کننده چراغ های خود را به آتش و می میرد آن را گسل های خود را—با عرض پوزش!

دو شات یک بار ناگوار ام تی وی نشان می دهد قدمت بازیگران خواهران دوقلو Rikki و Vikki (فصل یک) و سپس Jersey Shore's Vinny Gaudagnino و Pauly D (فصل دوم). این درام نشان می دهد سوخت بود 20 شرکت کنندگان در رقابت برای جلب توجه یک یا دو ستاره—گاهی اوقات مبادله! همچنین الکل. بهار در این مسابقه غیر رسمی در فصل سوم سعی خواهد کرد را به نفع خود قلب از یک جفت خواهر به نام Bambi و Evani که آن را به عنوان اتفاق می افتد, در حال شبیه سازی است.

خواهران و خواستگاران همه شخصیت های در سیمز 4, آخرین تکرار از یاد زندگی-بازی شبیه سازی. خود را نشان می دهد قدمت وجود دارد و فقط در سیمز جهان. شما می توانید تنها "دیده بان" آن را با روشن کردن اطلاعیه های فشار برای یک وبلاگ Tumblr اجرای نمایش خالق است. این دقیقا واقعیت اما آن را باید از ویژگی های برخی از همان هرج و مرج و بوسیدن و مبارزه است که آن نوع از چیزی که ارزش تماشای. آن را نیز ممکن است تنها دوستیابی جدید نشان می دهد شما می توانید به تماشای این تابستان با توجه به این که عمده ترین واقعیت را نشان می دهد در حال حاضر به حالت تعلیق در تولید به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Shae به بجوش و خروش آمدن که اختراع نسخه مجازی از دو شاتاست که 30 ساله از آرکانزاس است. (او خواسته است که من با استفاده از تنها اسم کوچک او را از نگرانی حفظ حریم خصوصی او.) پس از Shae ایجاد Bambi و Evani دیگر Sims کاربران فرستاده او مسابقه را امتحان کنید برای نشان دادن. Shae 30 مجازی به از را انتخاب کنید تا کنون و او قصد دارد به تراشیدن لیست پایین به 12 یا 16—بیشتر احتمالا سقوط بازی حتی با اصلاح او دریافت به خارج از سیمز را در حد هشت مجازی مردم در هر خانه است. نوشته باز هستند تا پایان ماه و Shae را در پست اولین قسمت در هفته اول ماه مارس.

به عنوان او آماده برای میزبانی دو شات, Shae نیز تا پایان یک سیمز بازی از لیسانس که در آن یک مسابقه واقعا نور خودش را در آتش و مرگ. "من انتظار می رود برخی از چیزهایی مانند که به اتفاق می افتد" در جدید نشان می دهد او به من گفت. "با بسیاری از سیمز در یک خانه وجود دارد احتمالا کاملا چند دعوا. بسیاری از گریه. سیمز خیلی گریه."

یک بازی با امکان مرگ تصادفی است پوچ تر برای اطمینان از خود را به طور متوسط نشان می دهد قدمت در شرایط عادی تلویزیون اما این پوچی است خوش آمدید. در یک جهان بدون ساعت خوش با دوستان و یا یک شب در باشگاه و یا 90 دقیقه نخست وقت جیغ و گذشت زمان نیاز به برخی از خلاقیت است. Shae پروژه یکی از استراتژی های بسیاری از مردم در حال تلاش برای ایجاد چیزهایی که آنها را از دست ندهید بیشتر در مورد به طور منظم خود را زندگی می کند. این هم نشانه ای از چگونه عجیب و غریب اینترنت فرهنگ شکوفایی است به حالت عادی حل می شود. همه چیز عجیب و غریب است در حال حاضر. هنگامی که وجود دارد هیچ چیز دیگری برای انجام این کار, چرا در تابستان صرف تماشای انیمیشن دادگاه هر یک از دیگر ؟


هنگامی که جهان واقعی است, موز, شما فرار به یک فانتزی. مردم شده اند با استفاده از سیمز برای انجام دقیقا همان است که برای دو دهه بوده است. این بازی به بازیکنان باز وظیفه حفظ شغل و ایجاد یک خانواده و شخصیت خود را در حمل با زندگی خود در پاسخ به اساسی انسان احساس گرسنگی و تنهایی و صرفه جویی در برای خانه رویای خود را. سیمز می میرند—نسخه فعلی از این بازی است که برای اولین بار شامل ارواح—اما نقطه از این بازی است برای لذت بردن از یک زندگی که در آن شما کنترل هر ورودی.

از این ژانویه 20 میلیون نفر بازی سیمز 4 که شش سال پیش. Patreon میزبان قوی اقتصاد از محتوای سفارشی است که می تواند اضافه شده به بازی سیمز جامعه در Tumblr شده است یکی از این سایت بزرگترین و وحشی ترین.

وبلاگ Tumblr برتر از alt-twee اینترنت فرهنگ است و بهترین مکان در طول یک بیماری همه گیر. مردم وجود دارد در حال حاضر زندگی می کنند در یک جهان خیالی اما در حال حاضر آنها در حال بیرون کشیدن تمام متوقف می شود. وبلاگ Tumblr اطلاعات تیم ملی بزرگ خوشه از علاقه پری دریایی و دزدان دریایی و کلبه در جنگل. "Oceancore" یک برچسب برای افرادی که مایل به زندگی دریا مانند قهرمان از یک قرن 19 رمان تا به حال 1000 درصد در پرش دوست دارد در آخرین هفته از ماه مارس است.

سیمز محتوای وبلاگ Tumblr بیش از دو برابر از اواسط ماه مارس تا اواسط آوریل تا حد زیادی با توجه به یک سری از جدید, خلاق, دهید و چالش است. قرنطینه چالش برای مثال نیاز به شرکت کنندگان به راه اندازی یک جدید سیمز بازی و بازی فقط با یک سیم کارت که باید دست خود را بشویید و کار از خانه و پیدا کردن قلم بگیرید و یاد دهید, برای حفظ خود و زندگی اجتماعی است. آنها مجاز به ترک خانه اما آنها باید یاد بگیرند که سه مهارت است. آنها ممکن است videochat با دوستان خود.

فقط به خاطر سیمز است که به معنای واقعی کلمه یک بازی به این معنا نیست آن را یک شوخی است. هر یک از خواهران در Shae نسخه دو شات پیچیده backstory و با دقت کالیبره شخصیت. Bambi است که 24 سال و یک نوازنده که "پوستی مانند جهنم" و "اجازه نمی دهد کسی به او بگویید چه کاری انجام دهید." Evani است که 26 سال سن دارد و یک روزنامه نگار که دوست دارد حقایق و حقیقت و سخت به بازی.

هر کسی که می خواهد برای ارسال سیم کارت به رقابت برای یکی از قلب خود را به ارسال Shae یک فایل از شخصیت خود را که او می تواند قرار داده و سپس به بازی و دستکاری او به عنوان مناسب می داند. هنگامی مجازی مردان در بازی آنها واکنش نشان می دهند به هر چه او می اندازد و آنها را بر اساس مهارت های از پیش تعیین شده و صفات شخصیت. سیمز خواهد شد شرکت در چالش ها و گروه تاریخ مانند دیگر واقعیت تلویزیون نشان می دهد و آنها می تواند حذف شود هفته به هفته. (گذشت زمان تقریبا به طور معمول در این بازی اگر چه این سرعت اگر هر کس خواب است.) عاشقانه باید توسعه ارگانیک بین شخصیت های از پیش تعیین شده و بنابراین باید اختلافات. "من می خواهم به برخی از سیمز را بازی خواهد کرد که برخورد و باش سر چون که باعث درام و درام است که سرگرم کننده برای تماشا در تلویزیون واقعیت" Shae به من گفت.

Shae را "قسمت" با مشاهده آنچه اتفاق می افتد در این بازی و سپس نوشتن آن را با تفسیر خود را. او را نیز با استفاده از یک تغییر بازی است که اجازه می دهد تا کاربر خود را مطرح سیمز و هنوز هم تصویر. سپس او آنها را ویرایش کنید و در فتوشاپ خود را با توجه به زیبایی و ارسال نتایج به وبلاگ Tumblr.

"ذکر من به همه قبل از هر عکس مطرح خواهد شد فقط یک تقویت از آنچه اتفاق افتاده در خانه," او گفت:. "من از ارسال هر گونه Sims که بغل کردن و بوسیدن اگر آنها در واقع انجام آن را در بازی." (توجه داشته باشید که در وبلاگ خود, نیز هشدار می دهد که نشان می دهد خواهد شد عبارتند از "محتوای بزرگسالان." عنوان: "وجود خواهد داشت برخی از زبان وجود خواهد داشت برخی از نوشیدن وجود دارد ممکن است برخی از زمان.") بسیار شبیه به نمونه واقعی این یکی را تولید و گردآوری عکس ها و فرمان عمل هیچ چیز کاملا واقعی اما نه آن را به طور کامل جعلی است.


Bambi و Evani باید تحت فهرستی متنوع از مسابقات را انتخاب کنید از تا کنون از جمله یک پلیس به نام مایل است که خود توصیف بزرگ طبخ و "همدردی puker"; یک مدیر بازاریابی نام لینکلن که دوست دارد تخم مرغ بندیکت و کک و مک و یک پدر به نام کامرون که شخصیت توضیحات او می گوید "تا به حال یک بورس تحصیلی به بازی e-sports در Foxbury موسسه [در بازی سیمز دانشگاه] اما به آن را به تبدیل شدن به یک آشپز است."

ارین مهمان 41 ساله از ملبورن استرالیا وارد یک هنر-گالری متصدی به نام جورج. Lexi Stine یک زن 22 ساله از پنسیلوانیا امیدوار به او ارائۀ یک لبه نشان می دهد که او ممکن است در حال حاضر دیده می شود Bambi از راه دور در یک اجرای موسیقی. "من فکر می کنم من سیم کارت"—یک تولید کننده موسیقی به نام Zander—"یک فرصت واقعا خوب از آنجا که او فکر می کند آن را "سرنوشت" را با" او به من گفت. Janel جانسون 24 ساله از مریلند ساخته شده barista به نام مورگان برای ورود به بازی. او در تلاش برای به دست آوردن او امیدوار است تا در مورد مورگان شانس به طوری که او احساس نمی کند بیش از حد نا امید اگر او لگد کردن. "در پایان از همه من می خواهم برای bachelorettes برای پیدا کردن یک پایان خوش," او گفت:.

این همه بسیار عاشقانه ، مردم ایجاد شده است از هوا نازک به سقوط در عشق با یکدیگر بدون هیچ دلیلی به جز سرگرم کننده کسانی از ما که واقعا نمی تواند در اطراف بوسیدن غریبه در حال حاضر. "من همیشه یک عاشقانه" Shae گفت. "من عاشق خواندن رمان عاشقانه. من دوست دارم عاشقانه." او شده است بازی The Sims از آن اولین بار 20 سال پیش منتشر شد. "انجام یک عشق چالش های مانند این به ارمغان می آورد چیزی جدید به بازی است که من نمی دانم که من می تواند انجام دهد قبل از," او گفت:

هر چند سیمز یک بازی طراحی شده در تنهایی, داشتن یک showrunner مانند Shae باعث می شود آن را به یک پروژه مشترک برای بیش از حد انفرادی بار. غریبه ها در اینترنت هستند که اعتماد او به شما استفاده از شخصیت خود را به آمده تا با چیزی لذت بخش به تماشای, و آنها را به چوب در اطراف به بحث در مورد آن را به عنوان آن را unfurls. آنها در حال سرمایه گذاری در, چگونه آن را معلوم می کند نه فقط به دلیل آنها رقابتی هستند اما از آنجا که در یک لحظه از نزدیک به کل عاشقانه وقفه در دنیای واقعی این نوع از اطفاء شهوت با نگاه های وعده داده شده توسط دوستیابی نشان می دهد که می شود حتی بیشتر قانع کننده است. هیچ کس در حال رفتن در تاریخ و یا غرقه شدن در رفتار بی پروا در حال حاضر حتی افرادی که به طور معمول پرداخت می شود به انجام این کار در تلویزیون ملی. در یک پیچ و تاب و سیم کارت در حال حاضر یک راه برای playact نه فقط جایگزین زندگی اما هر زندگی و در همه.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب