نگرانی از یک دکتر برای درمان بیماران در شهر نیویورک Coronavirus خوشه

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.دکتر تینا Goloborodko مورد

توسط NEWS-SINGLE در 15 فروردین 1399

دکتر تینا Goloborodko مورد بحث نگرانی خود را در مورد سلامت او بيمار و خانواده او.

دکتر تینا Goloborodko آپارتمان تزئین شده با خانواده عکس: قاب چاپ از یک زن و شوهر ایستاده و دولا شدن بیش از یک نوزاد که به دنبال به دوربین, یک شات از دکتر ایستاده پشت موهای خاکستری با یک دست در هر یک از شانه های او صورت معلق در هوا فقط در کنار گوش خود را به ظاهر گرفتار اواسط زمزمه. به شهر نیویورک وارد هفته چهارم آن گسترده اجتماعی-فاصله اقدامات بنیادی جهانی coronavirus بحران این صمیمی تصاویر سورئال, کارت پستال از دیگر عصر—قبل از لمس شد فرهنگی دماغ دماغ. در ویدیو بالا, دکتر, مذاکرات در مورد آنچه آن را مانند به درمان بیماران در شهر نیویورک در طول شیوع و در مورد آنچه که او ترس ممکن است آینده.

متخصص داخلی در ویلر بیمارستان در برانکس Goloborodko می گوید که او "بدترین کابوس . . . در حال حاضر آشکار." شهر نیویورک بزرگترین خوشه COVID-19 موارد در ایالات متحده در بیش از چهل و هفت هزار و بیش از سیزده صد نفر کشته شده اند در این شهر است. هر نیم ساعت صدای هرالد یکی دیگر از آمبولانس Goloborodko می گوید. او وحشت زده است که تعدادی از بیماران نیازمند را بیش از "تعداد متناهی از هواکش." "این ترسناکترین بیماری من تا کنون دیده ام" او می گوید.

بسیاری از همکاران او را جدا از خانواده خود را به طور موقت اما اجاره یک آپارتمان نیست امکان برای Goloborodko. در آستانه او روشن روشن آپارتمان Goloborodko نوار کردن لباس برای. او اسپری کفش خود را با Lysol و برگ های آنها را در خارج از درب. خانه خود را با استفاده از یک فرار یک محل به بیمارستان را ترک پشت و "سوئیچ خاموش است." "اما در حال حاضر," او می گوید: "من نمی توانم استراحت تا کنون." حتی پس از تغییر لباس های خود را, او احساس امنیت نمی کرد. "من هنوز هم ممکن است آن را داشته باشد و من هنوز هم ممکن است دادن آن به عزیزان من," او می گوید.

"شما هیچ ایده ای در مورد کوروناویروس" او می گوید: خوش به او پر حرف کودک نو پا tousling خود را روشن کنید. "این بار خوشحال. هیچ نگرانی. بی خیال." او می خندد با پسر بچه کوچک است. و سپس او به کار می رود.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب