بدترین وضعیت قابل تصور برای خانواده خشونت

خانواده در سراسر ایالات متحده بزرگسالان و کودکان بوده اند قرنطینه برای هفته ها با افرادی که به آنها صدمه د

توسط NEWS-SINGLE در 20 اردیبهشت 1399
ناتالیا راموس

یادداشت سردبیر: این اطلس در حال ساخت حیاتی پوشش coronavirus در دسترس همه خوانندگان. پیدا کردن مجموعه ای در اینجا.

زمانی که مستند و پناهگاه در محل پروتکل با هدف مهار گسترش COVID-19 به اثر رفت و در اوایل بهار امسال آنها قرار داده و بسیاری از آمریکایی ها به شرایط آنها قبلا تنها می تواند تصور است. در حالی که برای بسیاری از خانواده ها از این وضعیت به معنای انزوا و یکنواختی برای کسانی که زندگی خود را با معتادان شده است یک کابوس است. تحت coronavirus اجتماعی-فاصله پروتکل بدترین سناریو برای افرادی که زندگی با یک فرد بدرفتار است بیشتر یا کمتر محقق. مددکاران اجتماعی وکلا و طرفداران باید تا به حال به سرعت در حال تنظیم خدمات خود را به منظور دریافت کمک برای داخلی - و کودک-قربانیان سوء استفاده که به دام افتاده در داخل با معتادان است.

آن را سخت به تصور کنید که مجموعه ای از شرایط است که به تسهیل سوء استفاده زیادی به عنوان آنهایی که ما شده ایم زندگی می کنند. برای یک چیز, مردم تاکید کرد. آنها در حال گرفتن بیمار از دست دادن عزیزان و یا نگرانی در مورد بیمار شدن و یا از دست دادن عزیزان. درآمد از دست دادن بسیاری را تجربه کرده اند تنها می افزاید: به اضطراب های روزانه. به علاوه مدرسه لغو معنی است که بسیاری از والدین از دست داده اند به طور منظم خود را مقرون به صرفه مراقبت از کودک. فشار مالی مرتبط شده است افزایش در فراوانی و شدت خشونت خانگی و یک درصد افزایش در نرخ بیکاری منجر به 25 درصد افزایش در غفلت و 12 درصد افزایش سوء استفاده فیزیکی یک مطالعه نشان داد. تحقیقات دیگر نشان داده است که استرس از حوادث فاجعه بار مانند بلایای طبیعی نیز می تواند افزایش خطر داخلی و خشونت در خانواده. این همه اضافه می کند تا به یک وضعیت بالقوه خطرناک برای کسانی که زندگی می کنند با سوء استفاده کنندگان خود را—حتی قبل از اینکه شما در نظر گرفتن زمان مستند پروتکل های.


در زمان عادی کسی که زندگی با یک فرد بدرفتار و احساس ناامنی ممکن است قادر به قرار دادن یک تماس تلفنی به یک خط تلفن کمک به پلیس و یا به یک دوست یا عضو خانواده که ممکن است قادر به کمک به زمانی که آزار دهنده است در محل کار یا خارج از خانه. تحت اقامت در خانه و سرپناه در محل سفارشات در بسیاری از مناطق این سو استفاده کننده ممکن است هرگز ترک خانه به اندازه کافی بلند برای که تماس می گیرد. (در واقع برخی از پناهگاه ها و گروه های حمایت متوجه کاهش حجم تماس های داخلی به خشونت پناهگاه و خطوط تماس ویژه در چند هفته اول اجتماعی-فاصله دستورالعمل را در جای خود.)

گاهی اوقات قربانیان رسیدن کمک از طریق متن و یا ایمیل اما به عنوان لیندزی آهنگ کارکنان وکیل در نیویورک غیر انتفاعی پناهگاه برای خانواده ها توضیح داد به ما معتادان اغلب پیدا کردن راه هایی برای نظارت شرکای خود را' تلفن و کامپیوتر و در حال حاضر بیشتر زمان و دسترسی در طول روز به انجام این کار. دیگر قربانیان به سادگی راه رفتن به دادگاه برای دریافت اطلاعات از منابع حقوقی-کمک و یا حمایت از گروه هایی که راه اندازی پاسگاه وجود دارد. اما پناهگاه برای خانواده ها به طور موقت به حالت تعلیق عملیات خود را در دادگاه های محلی در اواسط ماه مارس. گروه های دیگر هم همان.

همه گیر مالی اختلالات نیز آن را سخت تر برای کسی که برای فرار از سوء استفاده های خانگی حتی اگر آنها برنامه ریزی شده به انجام این کار برای برخی از زمان. "یکی از دلایلی که قربانیان گاهی اوقات نمی توانید ترک کنید و یا می ترسند به ترک است به دلیل اقتصادی کراوات آنها ممکن است به سو استفاده کننده" جودی هریس Kluger یک قاضی سابق و مدیر اجرایی پناهگاه برای خانواده به ما گفت. قربانی ممکن است فقط از دست او کار "و [آزار دهنده] است کسی که قرار دادن مواد غذایی بر روی میز است." قربانی Kluger گفت: احتمالا فکر کردن چیزی در امتداد خطوط از "چگونه می توانم ترک با فرزندان من در حال حاضر؟"


کارشناسان همچنین نگران است که coronavirus مستندات هستند که منجر به افزایش کودک آزاری است. آن را سخت به بگویید که برای اطمینان حاصل کنید—گزارش موارد کودک آزاری در واقع در چندین ایالت و شهرستانها. در میلواکی, برای مثال, گزارش از کودک-حفاظتی خدمات را بیش از 50 درصد از این زمان در سال گذشته است. متاسفانه این موضوع را حس می کند کامل و لزوما به این معنا نیست که سوء استفاده خود را کاهش یافته است. "همه مخاطبین عادی است که کودکان را ... یک درمانگر و یا یک معلم و یا یک پزشک همه چیز در حال لغو می گوید:" امیلی پاتنم-Hornstein استاد مددکاری اجتماعی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است. "آن برگ من کاملا عصبی است."

در حال حاضر وجود دارد نشانه های نگران کننده از یک چشم انداز مثبت در خشونت علیه کودکان است. در اواخر ماه مارس یک بیمارستان در فورت ورث تگزاس گزارش شش آشکار فیزیکی-سوء استفاده از موارد در یک هفته زمانی که آن را به طور معمول می بیند حدود هشت ماه است. ملی تجاوز جنسی و خط تلفن شاهد افزایش تماس از کودکان در طول ماه مارس در مقایسه با ماه قبل.

معلمان در میان اکثر مکرر خبرنگاران از سوء استفاده از کودکان اما با کودکان خارج از مدرسه هیچ کس در خارج از خانواده ممکن است قادر به تشخیص کبودی و یا توجه کنید که یک دانش آموز به نظر می رسد بیش از حد گرسنه است. اجتماعی کارگران زیر خانواده مظنون به سوء استفاده از تکیه بر بررسی سوابق تحصیلی صحبت کردن به درمانگران و انواع دیگر از علت سعی و کوشش است که سخت تر است که تمام کسانی که در موسسات بسته شده است. برخی از مددکاران اجتماعی در حال تعویض مجازی بازديد با مشکل خانواده اما "وجود دارد تنها پس چقدر شما واقعا می توانید ببینید در محیط زیست اگر شما در حال ارتباط با کسی که تقریبا می گوید:" جاش Mersky استاد مددکاری اجتماعی در دانشگاه ویسکانسین و co-مدیر موسسه کودک و خانواده خوبی بودن.

با کودکان و بزرگسالان در خانه گیر کرده هم سوء استفاده جنسی نیز ممکن است اتفاق می افتد بیشتر و به دور بماند. سوء استفاده جنسی به طور معمول رخ می دهد در درون خانه و در دست یک عضو خانواده یا یک دوست پسر از کسی که در خانه ، این روزها می توان جنسی معتادان باید زمان نامحدود و دسترسی به طعمه خود را. "کودکان و نوجوانان هستند در معرض خطر بیشتری از ... زندگی می کنند-در دوست پسر stepfathers افرادی که بازی های یک پدر, نقش, اما نه بچه های بیولوژیکی پدر می گوید:" مایکل ستو استاد روانشناسی در دانشگاه تورنتو و کارشناس جرائم جنسی. "من پیش بینی وجود دارد رفتن به یک افزایش در intrafamilial سوء استفاده جنسی از کودکان."

نه تنها هستند بیشتر از کودکان قفل در با معتادان خود اما فشار ناشی از مراقبت از کودکان در اطراف ساعت می توانید با ارنج زدن بسیاری از قبلا غیر توهین آمیز پدر و مادر بیش از خط. انزوا و والدین استرس عمده عوامل خطر برای کودک آزاری است. هنگامی که پدر و مادر هستند تاکید کرد: "آنها خواهد پرواز کردن رسیدگی بیشتر به راحتی استفاده بیشتر خشن تنبیه بدنی می گوید:" جنی Noll استاد از توسعه انسانی و مدیر سوءرفتار راه حل های شبکه در دانشگاه ایالتی پن. غفلت بسیار شایع تر از کودک آزاری و به عنوان پدر و مادر قادر به مراقبت از کودک و یا پرداخت صورتحساب موارد از کودکان در حال چپ به تنهایی و یا بدون مواد غذایی کافی نیز ممکن است به افزایش است.


با این وجود گروه های کمک پیدا کرده اند برخی از راه برای پاسخگویی به نیازهای افراد در معرض خطر در طول COVID-19 بحران است. پناهگاه برای خانواده ها قرار داده و بیشتر کارکنان از حد معمول در آن خط به عنوان به زودی به عنوان اجتماعی-فاصله گرفتن از سیاست های رفت و به اثر ساخته شده با خط تلفن قابل دسترسی از طریق پیام متنی, و انتشار دستورالعمل برای افرادی که منزوی با معتادان است. این سازمان توصیه شامل شناسایی حداقل یکی از دوستان که ممکن است قادر به ارائه پناهگاه در مواقع اضطراری پیدا کردن "اتاق امن ترین" (به دور از تمام سلاح ها و در نزدیکی یک درب یا پنجره) در خانه یا آپارتمان به عقب نشینی و در آینده با کلمات کد برای به اشتراک گذاشتن با کودکان به اجازه دهید آنها را می دانم که آن زمان به احتیاط آماده به فرار.

داخلی-خشونت طرفداران نیز در آینده با دیجیتال راه برای ارتباط با و در بررسی بر روی مشتریان. لیندزی آهنگ پناهگاه برای خانواده ها اشاره کرد که افرادی که کار در داخلی-پیشگیری از خشونت استفاده می شود برای برقراری ارتباط پنهانی با مشتریان بنابراین او آن را پیدا نسبتا آسان به حرکت از ارتباطات با مشتریان به متن و یا ایمیل است. پناهگاه برای خانواده ها نیز ساخته شده است که راه رفتن در خدمات آن را فراهم می کند و در دادگاه در دسترس آنلاین ترانه گفت. در ماه آوریل او و تیم او شروع به اتصال قربانیان با داوطلب pro bono وکلای مدافع که می تواند کمک به آنها را با تشکیل پرونده برای سفارشات حفاظت از راه دور. بورلی آپتون, مدیر اجرایی, سان فرانسیسکو, خشونت خانگی کنسرسیوم به ما گفت که در سان فرانسیسکو اجتماعی کارگران و مدیران مورد تشویق مشتریان به تماس با آنها را از خود ماشین یا اتوبوس و یا فقط متن یک صورت خندان اگر آنها درست هستند اما نگران نظارت است. آپتون معتقد است که تلاش های لابی گری داخلی-خشونت گروه های کمک مورد اندازه گیری است که به اثر رفت در ماه گذشته در سان فرانسیسکو است که باعث می شود آن را ممکن است به متن به جای تماس 911 به گزارش یک حادثه سوء استفاده های داخلی. "این یک سیستم کامل" او گفت: "اما مردم در حال پیدا کردن راه هایی برای ادامه دادن و دریافت پشتیبانی می کند."

کارشناسان ما صحبت کرد و به این داستان تا به حال دیده نشده یک تقاضای بالا به خصوص برای لکه های داخلی-خشونت پناهگاه از مستندات آغاز شد و در ایالات متحده در بخشی به دلیل آن شده است بسیار دشوار است برای قربانیان برای ترک سوء استفاده از موقعیت. به عنوان یک نتیجه بسیاری از ارائه دهندگان خدمات نداشته اند به تکیه به شدت در نهادهای دیگر است که گاهی اوقات شریک با پناهگاه و یا گروه های حمایت به عمل به عنوان مسکن اضطراری برای قربانیان مانند هتل ها. Upton و تیم او با این حال در حال تلاش برای اطمینان حاصل شود که داخلی-خشونت پناهگاه در منطقه سان فرانسیسکو قادر به جای قربانیان و خانواده در حالی که مطابق با اجتماعی-فاصله پروتکل از جمله تضمین این که هیچ کس برای به اشتراک گذاشتن یک اتاق و یا فضای زندگی با کسی نیست آنها را به طور منظم با زندگی است.

معلمان و مددکاران اجتماعی همچنین می توانید سعی کنید برای افزایش تعداد تصویری بازديد آنها در حال پرداخت به بچه ها. هر چند آن را به عنوان جامع به عنوان داشتن چشم در کودکی در فرد, آن را هنوز هم بهتر از هیچ چیز است. Lauren Miller, یک, خانواده, مورد, مدیر, در, کودکان, را, ویسکانسین یک بیمارستان کودکان در میلواکی است که قرارداد برای انجام کار اجتماعی برای شهرستان انجام شده است مجازی بازديد با کودکان در مورد لیست از طریق FaceTime و یا زوم. او تلاش می کند برای جلوگیری از داشتن مصاحبه های خود تحت تاثیر بزرگسالان در خانه با درخواست بچه ها را به دستگاه را به اتاق خواب خود را به صحبت کردن با او به تنهایی بسیار شبیه به خصوصی مکالمه او را اگر او بودند ملاقات با آنها را در فرد.

اگر چه این یک زمان بی سابقه ای از مشکلات برای قربانیان جرم و سوء استفاده از آن ممکن است که ارائه دهندگان خدمات را در آینده بهتر مجهز برای کمک به دلیل تنظیمات آنها در حال ساخت در حال حاضر. برای مثال ما ممکن است یک techier محصول اجتماعی کارگران و خانواده و وکلای مدافع و طرفداران. میلر گفت: مجازی بازدیدکننده داشته است یک راه خوب برای رسیدن به پدر و مادر است که باید مسائل حمل و نقل و یا سایر موانع به جلسه در فرد است. "ما بیشتر و بیشتر به رفاه کودکان سازمان هل دادن به جلو در پشتیبانی از راه دور برای خانواده ها" Jennie Noll از سوءرفتار راه حل های شبکه گفت. لیندزی آهنگ هم اشاره کرد که او به تازگی بدست آشنا با برنامه های مانند سیگنال فراهم می کند پایان به پایان رمزگذاری برای پیام های متنی و باعث می شود آن را امن تر برای برقراری ارتباط با داخلی-قربانیان خشونت.

هنوز هم شاید سرویس دهندگان نمی خواهد در یک موقعیت چالش برانگیز در حال حاضر اگر خالص ایمنی برای افرادی که نیاز به ترتيب گسترده تر و قابل اعتماد تر به طور کلی. در آینده برخی از موارد سوء استفاده از کودکان نیز می تواند مانع طریق بهتر بودجه و داشتن جهانی, برنامه در محل می گوید: Gabe McGaughey مدیر فرزند خوب بودن در کودکان, Wisconsin. به جای ارسال مددکاران اجتماعی تنها به خانه از مشکل خانواده ها و تمام خانواده می تواند یک بار بازدید از یک مددکار اجتماعی و تنها پدر و مادر است که نشان داد نشانه هایی از سوء استفاده و یا غفلت را فشرده تر خدمات است. "چگونه می توانم به شما ارائه جهانی بیشتر حمایت" از جمله از طریق صفحه اصلی-بازدید از برنامه های او گفت: به طوری که پدر و مادر هستند "نه در خود و جدا شده? که باعث کاهش انگ زیرا همه می شود یک کمی." آپتون در عین حال گفت: تلاش خود را برای کمک به مردم در سوء استفاده از موقعیت در طول همه گیر می تواند کمک همراه اگر وجود دارد بیشتر بهداشت عمومی مبارزات است که مردم را آگاه از آنچه سوء استفاده به نظر می رسد به عنوان به خوبی به عنوان کمک به ساز و برگ مکان هایی مانند هتل ها به عنوان به طور کامل عملکرد داخلی-خشونت پناهگاه در زمان سرریز.

اگر بیرون رفتن هنوز هم شمار خطر ابتلا به کروناویروس در برخی از شهرستانها نواحی و کشورهای ماندن در خانه و سرپناه در محل سفارشات در حال بلند کردن اجسام. در این مناطق زنان و کودکان دیگر خواهد بود به دام افتاده در خانه با معتادان خود—که بدان معنی است که دادگاه ها و پناهگاه ممکن است به زودی غرق می شود. آپتون مظنون است که بسیاری از مردم شده اند ساخت برنامه در طول قرنطینه برای فرار خود را به سوء استفاده از شرایط زندگی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. در جاهای دیگر این قربانیان را ندارد, آن را تا به زودی و تعدادی از آنها را نمی خواهد آن را در همه. در افراطی ترین راه ممکن coronavirus مستند به آنه ادامه بحران کودک آزاری و خشونت خانگی. در حال حاضر که افرادی که در زندگی با معتادان واقعا دور از کسانی که به کمک آنها می تواند آن را تبدیل شدن به روشن چگونه جدا شده بودند و در تمام طول.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب