وجود دارد هیچ چیز محافظه کار در مورد آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است در پورتلند

ایده های خلاف قانون اساسی پلیس فعالیت است نه محافظه کار است. آن را استبدادی. نوح برگر / AP تصاویر

توسط NEWS-SINGLE در 6 مرداد 1399
نوح برگر / AP تصاویر

بیست سال پیش رئیس دیوان عالی عدالت ویلیام Rehnquist—به طور کلی فکر به عنوان یک رادیکال لیبرال گفت: "ما فکر می کنم هیچ مثالی بهتر از این نیروی پلیس که بنیانگذاران را تکذیب کرد دولت ملی و reposed در ایالات متحده از سرکوب و جنایت خشونت آمیز و دفاع از قربانیان آن است." هفته گذشته دادستان کل ویلیام Barr رفت کامل مداخله گفتن مطبوعات که او استقرار فدرال ماموران اجرای قانون به شیکاگو و Albuquerque, New Mexico (این آینده پس از هفته گذشته در اعزام به پورتلند) به مبارزه "خشونت آمیز فعالیت های جنایی." رئیس جمهور تهمت و گفت: همان چیزی که او به عنوان لرزاند کردن شهرستانها دولت او بود چشم دوخته اند برای آینده مداخله—شیکاگو, فیلادلفیا, دیترویت به دلیل "خشونت اسلحه" و "مواد مخدر."

چگونه تا حد زیادی باید سنتی ارزش های محافظه کار از فدرالیسم و دولت محدود شده است تبدیل شده است. امروز نشسته جمهوری خواه رئیس جمهور فراخوانی قدرت دولت فدرال برای ارسال نظامی Department of Homeland Security عوامل (مجهز به درجه نظامی و سلاح, زره بدن, استفاده از گاز اشک آور و استتار مانند نیروهای مسلح از ورود به یک جنگ منطقه) به ازدحام آمریکایی در خیابان های شهر تحت قوانین نانوشته از نامزدی. اگر شواهد تصویری در حال حاضر در گردش است به اعتبار این عوامل نه تنها حفاظت از اموال فدرال; آنها را بازداشت شهروندان که نقض هر قانون و با استفاده از قدرت حضور خود را به لرز اعتراضات مدنی و نافرمانی.

این یک کامل فساد از آرمان های محافظه کار. وجود دارد هیچ چیز محافظه کار در مورد قانون اساسی پلیس فعالیت است و هیچ چیز محافظه کار در مورد یک طرفه فدرال مداخله در امور دولت. کسانی هستند که اعمال دیکتاتوری.

عواقب ناشی از این رادیکال گسترش فدرال اجرای قانون قدرت بسیار زیاد هستند و هیچ یک از آنها به احتمال زیاد به خوب است. این چیزی است که نگه داشتن هر دوی ما در شب بیدار است. ما محافظه کاران که ایران در عشق ما قانون اساسی محدود کردن قانون موثر از دولت حقوق فردی و مدنی در گفتمان. ما معتقدیم در کنترل و توازن و تفکیک قوا.

و ما در حال تماشای تمام این فرو ریختن در برابر چشمان ما به عنوان قوه مجریه اعزام بدون کنترل قدرت است.

برای استارت, حوادث در حال حاضر اتفاق می افتند را در امریکا حساب با چالش در آن جنایی-عدالت و policing سیستم حتی سخت تر است. پس از جورج فلوید را کشته و اجرای قانون را شکننده نقش یک بار دیگر در مرکز صحنه در امریکا جوامع به خصوص براي جوامع رنگ و کسانی که در فقر است. در حال حاضر هر چه پیشرفت ممکن است ساخته شده اند از طریق اصلاحات در دولت و در سطوح محلی خواهد بود گیرند تحت وزن از مداخله فدرال. اگر تعمیر رابطه بین اجرای قانون و جوامع محافظت از آنها دشوار بود قبل از اینکه رئیس جمهور یک طرفه مداخله به امور محلی ساخته شده آن را غیر ممکن است.

از اهمیت مساوی رئیس جمهور اقدامات را تضعیف قانون اساسی و ستم هنجارهای قابل قبول ریاست جمهوری رفتار است. استقرار فدرال نیروی اعتصاب زمانی که دولت محلی نمی خواهند آن را به عنوان سابق وزیر امنیت داخلی Michael Chertoff گفت واشنگتن پستاز نظر قانونی سوال برانگیز است. و تام ریج که در خدمت به عنوان اولین میهن-امنیت, منشی, تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش تکرار است که نگرانی: DHS "ایجاد شد رئیس جمهور شخصی و شبه نظامی." یکی از ما پل Rosenzweig, خدمت به عنوان معاون دستیار وزیر امور خارجه برای سیاست در DHS در دوران جورج دبلیو بوش بود. اما واقعیت این است که یک گروه ایجاد شده برای محافظت از مردم آمریکا از تهدیدات خارجی در حال حاضر تبدیل به یک نیروی برابر مردم بسیار از آن است که قرار است در خدمت.

پس چگونه می تواند این کشور تعمیر آسیب دیده است ، ما می توانیم فکر می کنم از راه های مختلفی است.

اولین و بارز ترین دیگر شاخه های دولت نیاز به مخالفت و جلوگیری از این جنگ فعالیت است. به طور خاص برای بیش از حد طولانی کنگره نظارت ضعیف شده است. بنیانگذاران هرگز تصور طاقباز سنا حاضر اجازه می دهد تا رئیس جمهور به ورزش تقریبا بی حد و حصر قدرت در نقض هر مستاجر از فدرالیسم.

در حال حاضر زمان برای کنگره برای پاسخ. فوری ترین این لایحه تخصیص بودجه برای امنیت داخلی است که با توجه به در نظر گرفتن در این طبقه از خانه در اواخر این هفته. نمایندگان خواهد بود بی سرپرست در وظیفه خود را اگر آنها نمی اتخاذ برخی از نوع از بودجه محدودیت است که محدود کردن توانایی DHS مستقر می شود به عنوان رئیس جمهور "شخصی و شبه نظامی." و دادگاه در حالی که محدود و با آموزه های ایستاده و قضایی باید به جلوگیری از این نقض امریکا از اساسی ترین ارزش ها و هنجارهای هر زمان که یک مورد به درستی ارائه شده است.

امریکا باید آدرس اصلی شکایت که باعث شده است این تظاهرات در وهله اول و که تنها بدتر شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از فدرال نیروی. دولت و دولت های محلی باید تجدید تلاش خود را برای اصلاح محلی پلیس. زمانی که اجرای قانون است به عنوان اقدام خودسرانه و یا ظالم را از دست می دهد و یک ابزار ارزشمند در همکاری و احترام جامعه است. اما آن را نیز قمار با چیزی ضروری به پلیس در یک دموکراسی—مشروعیت و مردم رضایت به اجرای قانون استفاده از زور از طرف آنها. امریکا نزدیک تر از اکثر مردم متوجه به تمام جوامع به سادگی رد این ایده که در ادارات پلیس (حداقل به عنوان در حال حاضر تصور) هر گونه مشروع نقشی در تامین امنیت جوامع خود. این است که چرا پلیس باید خود را خوش آمدید اصلاحات است که می تواند کمک به التیام بخش بین آنها و جوامع از رنگ. مشروعیت اعمال قدرت در جمهوری دموکراتیک است که همیشه یک چیزی شکننده و آمریکا رویکرد فعلی به پلیس فقیر و جوامع اقلیت است زور زدن آن را به نقطه شکستن.

حل و فصل این اختلاف شروع می شود با تمرکز بر سه Ts: آموزش شفافیت و تبدیل به پلیس کشت. آموزش پلیس باید حرکت به دور از آن زمان "استرس" مدل برگرفته از نظامی که به طور نامتناسبی بر سلاح تاکتیک تحقیقات و مدارک. به جای آموزش باید دیگر (بیشتر قانون-اجرای برنامه های آموزشی در گذشته فقط چند ماه) و شامل بیش دانشگاهی عناصر متمرکز بر اصول قانون اساسی روانی-اعتیاد و سلامت آگاهی و د تشدید. اصلاح شفافیت به معنی تغییر قوانین قراردادها و قوانین است که جلوگیری از معنی دار نظارت پلیس است. این شامل قوانین که منع decertification از پلیس که مجرم یا مسئول نقض جدی از استفاده از زور در سیاست. اضافی متحده و شهرداری باید ایجاد نقد و بررسی تخته با قابل غیرنظامی عضویت که باید قدرت را به تحقیق وادار شهادت را یافته. هر دو از این دسته از جریان اصلاحات و عناصر مهم سوم: تبدیل به پلیس کشت.

فرهنگ محصول آموزش تاکتیک های نظارت داخلی و روش های. آن را به شکل جمله به ظاهر بی اهمیت مسائل به عنوان لباس—افسران احساس های مختلف و تعامل با کسانی که در اطراف آنها متفاوت اگر آنها با پوشیدن لباس پلیس بلوز و نه نبرد لباس لباس و زره بدن—و از جمله عوامل مهم کاهش جریان cast-off درجه نظامی تجهیزات از پنتاگون به ادارات محلی پلیس که باعث می شود پلیس محلی نگاه و مهم تر عمل مانند یک نیروی اشغالگر. در نهایت هدف این است که برای القای پلیس یک حس است که آنها بخشی از یک حرفه ای مانند پزشکی و یا قانون است که مشخص شده است که با حداقل شرایط ورود آموزش مداوم بالا و استانداردهای حرفه ای و داخلی و خارجی مکانیسم های پاسخگویی.

پلیس نمی تواند بیگانه به جوامع که در آنها به کار گیرند. این ورزش موثر از نیروی در یک دموکراسی بستگی به رضایت ای اداره. بدون که رضایت جایگزین ظلم و ستم و یا هرج و مرج و یا هر دو.

در نهایت و مهمتر از منظر ما جامعه مدنی باید تشخیص دهد و تاکید اساسی ارزش های محافظه کار که متحرک بسیار از قانون اساسی این کشور در ساختار. به عنوان محافظه کاران ما پیدا کردن آن تا حدودی مضحک است که امروز مدافعان دولت و مقامات محلی در حال مکرر طرفداران فدرال حکم. در ضمن کسانی که از فدرال استقرار امروز بودند ظاهرا مؤمن فدرالیست فقط چند سال پیش.

برای خود ما ترجیح می دهند در ثبات است. یک دلیل وجود دارد که دولت فدرال یکی از محدود قدرت. یک دلیل وجود دارد که قانون اساسی مشخص تنها سه فدرال جنایات. و یک دلیل وجود دارد که حتی امروز جنایی فدرال قانون محدود است و jurisdictionally محدود.

بنیانگذاران قابل درک است که اقتدار پلیس باید نزدیک تر به شهروندان و بیشتر به طور مستقیم پاسخگو به کنترل محلی. به عنوان جیمز مدیسون قرار داده و آن را در "Federalist شماره 45": "قدرت این سایت متعلق به چندین ایالت را گسترش به تمام اشیاء است که در دوره عادی از امور مربوط به زندگی آزادی و خواص از مردم, و داخلی در جهت بهبود و رفاه دولت است. [آنها] متعدد و نامحدود." در مقابل به منظور جلوگیری از قدرت غیر پاسخگو از رشد بدون محدودیت, Madison ما اطمینان داد که "قدرت های واگذار شده توسط قانون اساسی به دولت فدرال هستند و چند تعریف شده است."

شاید مدیسون را پیش بینی کرده اند ثابت شده کاملا دقیق است. اما این نگرانی که متحرک او را بیش از 200 سال پیش همان باقی می ماند امروز. و همین دلیل است که آمریکایی ها باید به شدت نگران چگونه رئیس جمهور تهمت تبدیل کرده فدرال قدرت. چهل سال پیش رونالد ریگان رئیس جمهور گفت که نه وحشتناک ترین کلمات در زبان انگلیسی بودند "من از دولت و من اینجا هستم برای کمک به."

امروز او ممکن است تجدید نظر در بیانیه ای که به "ما از دولت و ما مسئول هستید—از همه چیز است."

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن