وجود دارد رفتن به 'عادی'

خانواده هنگامی که ما قبول و غمگین که به ما راه زندگی از بین رفته است و ما می توانیم آینده ای بهتر ساخت.

توسط NEWS-SINGLE در 24 خرداد 1399
(گرگوری Halpern / مگنوم)

بیش از سه ماه گذشت از آنجا که سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر. در ابتدا شوک و انکار به راه برای مقابله با طنز: وجود مجموعهای از جوک ها در رسانه های اجتماعی مورد درونگرا پر رونق و برونگرا بیحال تحت این dystopian شرایط. وجود دارد مشتاق خاطره از "آخرین بار" ما را در آغوش کشید اچ تی نشستم به غذا خوردن در یک رستوران, و برنامه ریزی برای آنچه که ما می خواهم که همه چیز رفت و برگشت به حالت عادی. من مانند بسیاری از آمریکایی ها فکر می کردند که coronavirus خواهد به سرعت اجرای آن است که پس از یک ماه یا بیشتر همه چیز را به حالت عادی بازگشت. البته که فرض بر این است که یک "نرمال" که ما در انتظار روزی.

در عین حال به عنوان روز تبدیل به هفته ها و هفته ها تبدیل به ماه ها به تازگی از ماندن در خانه را پوشیده است ، حزبی موج ضد قفل تظاهرات که بر خاست تا در سراسر کشور نشان داد که تمایل به صورت عادی در آن شدید است اما حتی کسانی که در حال مسئولانه محدود کردن تماس با دیگران احساس نا امیدی. دانش آموزان در حال رشد خسته از آموزش آنلاین و طولانی خود را برای دیدن معلمان و همکلاسی ها در فرد است. بسیاری از کسانی که هزینه درآمد کافی به کار قبل از همه گیر در حال حاضر بیکار و اضطراب به عنوان صورتحساب کوه. ضروری کارگران در خطر قرار گرفتن در معرض ویروس زمانی که آنها در ساعت در. در تلاش برای بازگشت به حالت عادی بسیاری از کشورها بازگشایی با وجود هشدار داده شده علمی کارشناسان هشدار می دهند که موج دوم شیوع بیماری است که در حال حاضر در افق با توجه به زودرس بازگشایی متحده است.

این یک حقیقت سخت به بلع اما: وجود خواهد داشت یک بازگشت به "طبیعی است." من می خواهم استدلال می کنند که خیلی در مورد ما زندگی سابق بود و در واقع غیر طبیعی آن اتشی آن نابرابری و بی عدالتی.

در حالی که ما قرنطینه در خانه ما پلیس حمله کرد خانه Breonna تیلور EMT و ضروری کارگر و به ضرب گلوله او هشت بار در حالی که او در رختخواب دراز کشیده. چند ماه بعد همه گیر حریق در یکی دیگر از افسر پلیس کشته جورج فلوید توسط دو زانو بر گردن او برای نزدیک به نه ساعت. فلوید و تیلور نهایی تنفس دامن زده شعله های آتش از زندگی مهم جنبش است. معترضان در سراسر کشور و در سراسر جهان در حال به خطر انداختن زندگی خود برای تقاضای پایان دادن به خشونت های پلیس چرا که آنها تبدیل شده اند ناسازگار به مرگ است.

در این حرکت من دیدن نشانه هایی است که بخش هایی از جامعه شروع به نگاه به آینده و کمتر به بازپس یک راه زندگی است. تفکر در مورد تنش میان گذشته و حال و آینده من به این باور رسیده است که تنها راه برای حرکت رو به جلو است که به سرند زندگی ما یک بار می دانستند و برای تغییر باورها ما را به پذیرش رادیکال ما در حال حاضر واقعیت به منظور ایجاد یک جدید طبیعی است که بهتر از ما قبل از همه گیر زندگی.

اصطلاح رادیکال پذیرش ابداع شد توسط روانشناس مارشا Linehan. "رادیکال پذیرش یک عمل از کل فرد است که اجازه می دهد تا به [پذیرش] "این لحظه" یا "این واقعیت" در این لحظه" را به عنوان او و نویسندگان نوشت: در یک فصل از کتاب ذهن آگاهی و پذیرش. "این است که بدون تبعیض است. به عبارت دیگر یکی را انتخاب نمی کند بخش هایی از واقعیت را به قبول و قطعات را رد."

من یک متکلم که اغلب صحبت می کند در کنفرانس ها و دانشگاه ها و کلیساها. در صحبت کردن با یک دوست که به تازگی در مورد کار من پیدا کردم خودم زحمت ابتلا به من کلمات و چینش دوباره آنها را از حال به زمان گذشته. زمان گذشته تبدیل به یک همراه و همدم ثابت در حال حاضر به عنوان در هر جنبه از زندگی من تغییر کرده است با توجه به همه گیر. تجمع جمعی مانند همایش—من منبع اصلی درآمد—وام هستند تا اجتماعی-فاصله اقدامات برداشته می شوند. برخی از دانشمندان پروژه ای است که اتفاق می افتد ممکن است تا سال 2022. که من واقعیت است.

من با تشکیل یک جدید آیین: هر روز من را به لپ تاپ با گوشی من در دست می گویند نماز و تماس بیکاری و ورود به سایت به طور همزمان با این امید که در نهایت از طریق دریافت و پیوستن به 38 میلیون بیکار آمریکایی که برای مزایای استفاده شود از مارس. تا کنون من شده است ناموفق. ترس که من ممکن است به این زندگی برای یک سال یا بیشتر به من فرستاده شده به یک سقوط بسیار عمیق و عدم اطمینان و شک به خود است که باعث می شود من به سوال من ارزش. مانند بسیاری از, من شده اند اجتماعی در بوته سرمایهداری که متصل ارزش ما به تولید ما است.

در عین حال من ایمان مسیحی می آموزد که من هستم نه آنچه که من تولید کند. من با ارزش چون من یک انسان وقف خدا ذاتی با کرامت و ارزش است. من پیدا کرده اند که آرامش در آن حقیقت است. ایمان به من می آموزد که ارزش من است نه مشروط به شرایط و موقعیت من. پذیرش رادیکال—که تمرین می تواند صرف نظر از ایمان و یا جهان بینی—یک مکمل مفهوم است. آن را به من می آموزد به انتشار آنچه من می توانم کنترل به طوری که من می توانید تمرکز بر روی آنچه که من می توانید تغییر دهید.

در دیالکتیک رفتاری رادیکال پذیرش است که اغلب استفاده می شود برای کمک به مردم برای آمدن به شرایط با شرایطی آنها را نمی توانید تغییر دهید. این ما را ملزم به دادن گریزان ایده است که ما در کنترل و به جای قبول واقعیت آن را به عنوان است. Linehan و نویسندگان نوشتن: "یکی دیگر از راه فکر کردن در مورد آن است که رادیکال پذیرش رادیکال حقیقت است. به عبارت دیگر پذیرش این است که چیزی را تجربه و بدون ابهام از آنچه که می خواهد و نمی خواهید آن را به." بنابراین بدون ابهام در اینجا این است واقعیت ما باید قبول: ما در میان یک بیماری همه گیر. چند متحده نیاز است که در صورت ماسک پوشیده می شود ، ما در یک رکود است. ما شده اند در خانه های ما و اجتماعی فاصله بیش از دو ماه و این ادامه خواهد داد به طور متناوب تا زمانی که یک واکسن یا درمان موثر در دسترس است. با توجه به عفونی-بیماری متخصص Anthony Fauci, "شما را به جدول زمانی; این ویروس باعث می شود جدول زمانی است."

سی و هشت میلیون آمریکایی بیکار هستند و انتظار می رود این تعداد به صعود. آمریکا دارای بیشترین تعداد از coronavirus موارد در جهان virus است به احتمال زیاد گسترش یافته و با توجه به بازگشایی دولت و اقتصاد محلی و همچنین به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراضات (هر چند عمومی-بهداشت مقامات تایید آنها). ما نمی توانیم دفن ما رفتگان عزیزان در روش های سنتی ما به عادت کرده اند و بسیاری از نمی توان در کنار تخت عزیزان خود را به می گویند نهایی خداحافظی. طولانی مدت قرنطینه مؤثر است ما جمعی بهداشت روانی و کسانی که به تنهایی زندگی می کنند در حال تجربه حاد انزوا. در بالای همه این مردم سیاه و سفید مجبور به روند هنوز بیشتر سیاه و میر در دست پلیس است. فعلا تلفات در سلامت روان ما است unquantifiable اما اشک ما گریه و اشک ما نمی توانیم خودمان را به گریه—آیا حساب دیفرانسیل و انتگرال. این واقعیت ما است.

رادیکال پذیرش این واقعیت است که به اشتباه با تصویب آن است. Linehan را توضیح می دهد بدین ترتیب: "رادیکال پذیرش معنا نیست که شما نمی سعی کنید به همه چیز تغییر ... شما نمی توانید هر چیزی را تغییر دهید اگر شما را قبول نمی کند چرا که اگر شما را قبول نمی کند آن شما سعی می کنید برای تغییر چیز دیگری که شما فکر می کنم واقعیت است."

علاوه بر این پذیرش رادیکال است یک تماس به رواقیون. آرایه ای از احساسات (خشم و ترس و اضطراب و غم و اندوه و غیره.) ممکن است بوجود می آیند در درون شما در پاسخ به واقعیت است. سرکوب این احساسات می تواند وسوسه انگیز است اما اجازه می دهد خود را به احساس می کنید آنچه شما احساس می کنید بدون قضاوت نیز یک نوع پذیرش رادیکال. و من پیدا کرده اند که پذیرش رادیکال می تواند آزادی—پذیرش آنچه که شما می توانید تغییر را قادر می سازد شما را به تمرکز بر روی آنچه که شما می توانید. من یک احساس است که آزادی در این تظاهرات; در واقع, اگر رادیکال پذیرش رادیکال حقیقت به عنوان Linehan می گوید و سپس سفید برتری و خشونت پلیس هستند حقایق ما باید برای تغییر واقعیت است. اجازه دادن به خودمان احساس خشم و غم و اندوه است که با آن حقایق را ما به صورت رایگان.

تلاش برای بازگشت به "عادی" خواهد اطمینان حاصل شود که مکانیسم ظلم و ستم نگه داشتن تبدیل. ما در حال بازگشت به حالت عادی; ما در حال هل دادن به سمت جدید عادی—که پایدار تر و عادلانه تر از ما پشت سر گذاشت که در آن هر کس ممکن است شکوفا. این طبیعی است مشروط بر ما تمایل به یادگیری "عمل رها رفته همه چیز" به عنوان شاعر Upile Chisala فصاحت آن قرار داده است. ما نمی خواهد در همان زمانی که این بیماری همه گیر و این انقلاب پایان. چگونه می تواند ما بود که بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده جان از COVID-19 تا کنون? زمانی که بسیاری از زنان و مردان شده اند کاهش می یابد به هشتگهای? جمعی غم و اندوه خسته است و disorienting اما غمگین ما باید. این کار روح ما نیاز به.

هر چند ما نمی توانیم به عقب وجود دارد هیچ کار اشتباهی با عزادار چه بود. حتی به عنوان ما آن را قبول ما نمی تواند کمک کند اما ضجه و زاری کردن چه چیزی است. بیایید و به ما اشک به رویاهای معوق و نابود با این بیماری همه گیر به طوری که ما می تواند شماره در میان کسانی که کار جدید به سمت عادی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب