هیچ زوم حزب مانند یک کالج زوم حزب

خانواده Gen Z را ضربه به جمع حاضر و پست به طور مداوم—که افراد مسن اغلب مسخره است که خدمت به آنها را به خوب

توسط NEWS-SINGLE در 6 فروردین 1399
A. F. بایگانی / Alamy / Shutterstock / اطلس

در یک بیماری همه گیر این همان چیزی است که حزب به نظر می رسد مانند: 69 نفر برای ورود به یک زوم تماس در 11 p. m. در شب جمعه. هر چند دقیقه یکی از آنها به نظر می رسد در تعداد شرکت کنندگان و می گوید: البته "خوب است." "خوب" "خوب" "خوب" "خوب" "خوب" پژواک در اطراف اتاق برای یک لحظه و سپس مکالمه را برمی گرداند به اضافه کردن آهنگ ها به مشترک قرنطینه با مضمون لیست پخش Spotify در زمینه پخش: کسی می افزاید: Travis Scott به "SICKO حالت"; کسی دیگری می افزاید: Lil Uzi Vert آهنگ که در آن او در مورد تمام دوستان خود را که مرده است.

تقریبا هر کس در تماس است و با استفاده از زوم مجازی در پس زمینه است که من نمی دانم که چگونه به استفاده از. وجود دارد یک دختر با یک Furby پشت سر او دیگری با زنان خانه دار واقعی الگوی رفتاری یک پسر بچه با یک دمیده Popeyes ساندویچ مرغ و حداقل ده نفر با عکسهای از SpongeBob SquarePants. شرکت کنندگان فریاد که آنها از نیوجرسی, Nashville, آتلانتا, تگزاس, کانادا, فیلادلفیا و پس از آن یکی می گوید که او "احتمالا تنها کسی که در اینجا با واقعی coronavirus" و همه توجه به او برای کمی بیش از سه دقیقه, طولانی ترین هر فرد تنها مجاز شده است به بحث بی وقفه. گربه راه رفتن را از طریق فریم مردم sip در بطری مایک سخت لیموناد و گفتگو منحرف از Webkinz به انبه Juul غلاف به 2005 کلاسیک فیلم The Adventures of Sharkboy and Lavagirl.

یک دختر که در پرواز برگشت به ژاپن بعد از مدرسه تعطیل می گوید که او تا کلاس از 1 صبح تا 6 صبح در حال حاضر به دلیل پوچی از انجام آموزش آنلاین در یک زمان از راه دور منطقه. "من خیلی تکان داد این طاعون است که اتفاق می افتد در حال حاضر" کسی پاسخ می دهد. یک نظرسنجی گرفته شده است و هر کس که در پدر و مادر خود را' زیرزمین را افزایش می دهد دست خود را.

در صفحه رویداد برای این تجمع—"Ok Zoomer. حزب"— که بیش از 1000 نفر در ابراز علاقه به حضور در Facebook به صورت خودکار عرضه می شود هشدار: CDC توصیه نمی رویدادهای مهم در این زمان در coronavirus بیماری همه گیر. از (امن در واقع!) مجازی حزب برگزار شد توسط یک عضو Facebook گروه "زوم الگوهای رفتاری برای خود Quaranteens" که ایجاد شد کمتر از دو هفته پیش توسط یک کارنگی ملون دانشجوی سال اول Mehul Agarwal و بیش از 315,000 اعضا در زمان نوشتن این مقاله است. این است آنچه در آن مانند تلفن های موبایل: مکانی برای دانشجویان سراسر کشور که در حال حاضر در نظر گرفتن کلاس به طور انحصاری از طریق ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم می آیند و سرگرم کننده را از خود عجیب و غریب, واقعیت جدید. آنها شوخی در مورد معلمان که "نمی دانم که چگونه به نوبه خود یک ویدیو یوتیوب" اجازه دهید به تنهایی زندگی می کنند جریان به 100 نفر و با آنها شوخی در مورد پدر و مادر خود را ظاهر می شود در پس زمینه از تماس های خود را تحمل برش میوه یا با صدای بلند و نظرات در سخنرانی. یکی از اعضای این گروه در نیمه شوخی ایجاد یک زوم خواهری (زتا Omicron Omicron Mu) است و جفت شدن تا مربیان و mentees (با نام مستعار "راننده" و "littles") به عنوان اتفاق می افتد در واقعی کالج یونانی زندگی است. Agarwal شده است آموزش فعال اعضای گروه به عنوان مدیران همیشه از عضویت در آن آغاز شده بالونی. در حال حاضر وجود دارد یک تیم نه استخدام به دلیل تجربه خود را تعدیل مشابه زیادی الگوی رفتاری قرار گرفتند.

روز "Ok Zoomer. حزب" من وارد شده به Facebook حدود ساعت 9 صبح از آنجایی که من آخرین نگاه, شب قبل کسی تا به حال ایجاد یک رویداد صفحه برای یک گروه دیده بان از "تیم آلن زوم در زوم" برای زیر یکشنبه در 4:20 صبح یک پسر تا به حال آپلود یک ویدیو از خود بازی فلوت در نه مستطیل شبکه. "سلام وجود دارد هر بلغاری / اسلاوها در اینجا?? ما می توانیم باقلوا با هم" یک دختر نوشت. در اطراف ناهار روز جدید memes آغاز شده در آینده. جدا هر ساعت از کسل کننده عضلات-فرسایش به دام افتادن در داخل خود خانه جدید پوچ چیزی که در نگاه: این درخت بونسای به نظر می رسد مثل یک زن با یک عکس لب به لب. این مرد در یک ابریشم کیمونو آواز "هیچ چیز مهم است."

پرنیان از این گروه است که یکی از دقیق هرج و مرج هر چند ساعت پس از آن کمی spicier. "اگر میخوای قطع خودتان و نه, ویدئو نشان می دهد به همین دلیل شما در اینجا bro?" میزبان scolds حدود ده نفر در تماس است. در چت در حال اجرا پایین سمت از صفحه نمایش, نوجوان که نمی دانید هر یک از دیگر در حال دوستانه تبادل Snapchat دسته و تلاش برای شکستن به دسته. کسی می نویسد: البته "من tryna دیدن برخی آشامیدنی" به آن کسی که می گوید با صدای بلند "آه خدای من که جهنم گفت: من tryna دیدن برخی آشامیدنی." میزبان شروع به نواختن یکی از Kanye West آهنگ ها را در مورد عیسی مسیح و همه شروع به فریاد در التهاب است. کسی نشت سفید پنجه لپ تاپ خود را. فلش دایره قرمز که نشان می دهد که کسی در حال ضبط تماس شروع می شود و هر کس yells دوباره.

بله هیچ یک از این است که به ویژه رمان محتوای اینترنت و یا رمان نوجوان رفتار و در عین حال این آرامش به یادآوری است که نسل Z است بنابراین آماده شده و آماده برای زندگی خود را آنلاین. آنها با سواد در این که چه نوع معاشرت مطالبات—مدیران و سیاست ها و بدون ضبط زوم تماس. خود را ضربه به جمع و پست به طور مداوم ممکن است اغلب تمسخر توسط افراد مسن اما در حال حاضر که ضربه خدمت به آنها را به خوبی. آنها آماده بودند برای جدید خود را و آنها از پذیرش آن با فضل (و جوک در مورد یک درخت به شکل لب به لب).


حزب من با حضور در شب جمعه تا به حال برخی از رقابت. یکی دیگر از زوم حزب که آگهی در گروه با عنوان "جمعه شب در باشگاه شب" آغاز یک ساعت قبل و یک سوم با عنوان "QuarantBae," ارائه شد به راه اندازی هزاران خرما کور در یک بار. دومی میزبانی جدید قرنطینه-الهام مجازی دوستیابی خدمات (همچنین به نام Ok Zoomer). شعار بر نوپای وب سایت شرکت این است: "عشق برای همه ... حداقل شش فوت از هم جدا است."

یک بار در هفته به مدت سه هفته اخیر خوب Zoomer سازندگان و دانشگاه ییل کامپیوتر-علوم juniors Ileana والدز و Patrycja Gorska شده است ارسال فرم گوگل به خود Quaranteens ، هر جمعه آنها با استفاده از یک خواستگاری الگوریتم غربال کردن از طریق پاسخ و راه اندازی کور زوم خرما بین دانشجویان سراسر کشور است. این هفته آنها به من گفتند که آنها ساخته شده 13,000 منطبق است. در حال حاضر این مسابقات بر اساس کلاس سال ابتدایی تمایلات تجزیه و تحلیل—هوش مصنوعی است که می تواند سنج عاطفی تن از زبان و برخی از کلید واژه جستجو که معادن bios برای هر گونه شواهد از منافع مشترک. در غیر این صورت خیلی تصادفی مانند مرسوم جدید همه گیر معادل چت رولت را که به نام زوم با غریبه ها.

درو وایس 21 ساله Wesleyan University دانشجو در حال حاضر در حال سوار کردن مدرسه بسته شدن در خانه در فیلادلفیا, امضا برای یک بازی این هفته گفت که او انتظار ندارد که یک ارتباط معنی دار بر روی این نوع از متوسط اما هنوز هم: "اگر آن نوع از چیزی که آن را مانند آه هی من با یک دوست جدیداست و من FaceTime آنها را یک بار در هر هفته که خیلی سرد می دانید؟" Roshni Edalur 20 ساله در دانشگاه, دانش آموز, به من گفت که او احساس به همان شیوه -- او شده است در ارتباط راه دور قبل و هرگز دوباره آن را انجام دهد اما آن می تواند سرگرم کننده را به بحث برای چند روز به کسی که جدید است. "ما همه خسته شدم. I love my friends, اما من نمی توانم بحث را به همان مردم هر روز."

Gorska و والدز در حال گرفتن Ok Zoomer به طور جدی به عنوان یک سرویس دوستیابی و شرکت آنها برنامه ریزی برای راه اندازی یک برنامه کامل در هفته آینده, اما آنها تشخیص دهند که بسیاری از مردم در تلاش هستند تا آن را با توجه به خستگی مطلق. "من فقط خواندن نظرات ما در حال حاضر مردم به طور خاص می گویند مثل من بی حوصله در خانه هستم, من واقعا می خواهید برای انجام کاری," Gorska به من گفت. "کسی که به معنای واقعی کلمه گفت: لطفا پایان من تنهایی رنج می برند."

یکی از محبوب ترین پست ها در زوم الگوهای رفتاری برای خود Quaranteens است نه یک الگوی رفتاری اما یک سوال: "چه کسی است رفتن به صرف تولد خود را در قرنطینه?" همانطور که از نوشتن این مقاله آن است بیش از 3500 نظرات عمدتا برچسب زدن دوستان و اضافه کردن یک اخم از emoji. در پاسخ یکی از بچه نوشته شده و تصویری از خود را در حال پخش "تولد مبارک" بر روی صفحه کلید گفت: این پست تا به حال ساخته شده او را احساس بزرگ "غم انگیز است."

"ما در زوم در حال حاضر" نیویورک تایمز اعلام کرد در هفته گذشته کمی mournfully—است و البته غم انگیز است که بسیاری از نیازهای اجتماعی در حال حاضر فقط توسط videochat. در همان زمان آن را رک و پوست کنده الهام بخش است که صدها هزار نفر از جوانان در حال حاضر به ماندن در خانه و بازی خود را در انزوا به آن را به عنوان سرگرم کننده به عنوان امکان پذیر است. من واقعا نمی خواهید به استدلال می کنند که Facebook و یا ویدئو کنفرانس نرم افزار صرفه جویی ما در این عجیب و غریب و منزوی بار اما من باید اعتراف که من سوم لیوان شراب در یک تماس تصویری با 69 غریبه (خوب!), وجود آمد لحظه ای که من با غلبه بر احساسات: کسی که من نمی دانم شروع به بازی آلمان و پاپ سه نفر Cascada سال 2005 آمار "Everytime We Touch" و یک تعداد انگشت شماری از موزیکال-تئاتر کودکان و نوجوانان آغاز شده و هماهنگ بیش از آن کسی ناخوانا بر روی صفحه نمایش به اشتراک گذاشته شده, در, درهم و برهم, red digital pen کلمه "bruh." که در آن است. این خیلی احمقانه بود اما خوب به اندازه کافی در حال حاضر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن