این 8 گام اساسی به ما اجازه بازگشایی مدارس

ایده های اگر ما بیش از حد سریع حرکت چشم پوشی از علم و یا بازگشایی بدون برنامه ریزی دقیق این خواهد نافرجام

توسط NEWS-SINGLE در 19 تیر 1399
اقیانوس اطلس

در هر جولای میلیون ها نفر از آمریکایی دانش آموزان خود را از خانواده و معلمان خود خواهد بود مشتاقانه پیش بینی و یا شاید هراس از شروع سال تحصیلی جدید. در این سال متفاوت است. با کروناویروس مورد شمارش به سرعت در حال افزایش در بسیاری از کشورها آن را به تعجب که آیا وجود خواهد داشت مدرسه در همه.

آموزش و پرورش ضروری است و پایه و اساس جامعه است. اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر در این بهار, هزینه میلیون ها نفر از دانش آموزان با ارزش زمان مدرسه و آهسته و یا متوقف آموزشی خود را از پیشرفت و بدتر شدن در حال حاضر نابرابر سیستم: فقیرترین کودکان هستند که در حال سقوط دورترین پشت سر گذاشت. چه چیزی بیشتر از رفتن به مدرسه مزایای اجتماعی و جسمی و سلامت روانی کودکان است.

یکی از ما به عنوان مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دیگران به عنوان دبیر آموزش و پرورش در دولت از رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و باراک اوباما است. کسانی که تجربیات اطلاع رویکرد ما به بحران کنونی است.

ما نیاز به بازگشایی مدارس در این پاییز. اما ما باید آن را با دقت. اگر ما بیش از حد سریع حرکت چشم پوشی از علم و یا بازگشایی بدون برنامه ریزی دقیق این خواهد نافرجام است. ما می توانیم بازگشایی اگر ما به دنبال commonsense دستورالعمل.

بیماری شدید از COVID-19 در کودکان نادر است. خطر مرگ ناشی از کوروناویروس برای آلوده کودکی که صدها بار کمتر از افراد مسن است. اما بیماری جدی مانند به تازگی مستند نادر التهابی سندرم رخ می دهد—فقط به عنوان بیماری جدی رخ می دهد و با آنفلوانزا که در بیشتر سال, کشته شدن 100 یا بیشتر کودکان از جمله بسیاری از کسانی که آلوده در مدارس. ما نمی دید از مدارس ما به دلیل خطر ابتلا به آنفلوانزا و ما لزوما نیاز به آنها را به دلیل خطر COVID-19.

تنها مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای نگه داشتن مدارس ما امن است و هیچ ربطی به آنچه اتفاق می افتد در مدارس. آن را چگونه به خوبی جوامع کنترل coronavirus در سراسر جامعه. از جمله کنترل COVID-19 نیاز به پیوستن به سه W—پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را سازمان دیده بان خود را از راه دور و بوکس در این ویروس با استراتژیک, تست موثر انزوای کامل تماس با ردیابی و حمایت قرنطینه—ارائه خدمات و در صورت لزوم جایگزین مسکن موقت بنابراین بیماران و مخاطبین را گسترش بیماری به دیگران.

CDC منتشر کرده است دستورالعمل مفید برای با خیال راحت بازگشایی مدارس که هر کشور و منطقه خواهد شد نیاز به درخواست به آن زمینه خاص. محلات نیاز به توسعه راه حل های مناسب به نیازهای منحصر به فرد و بر اساس آخرین اطلاعات در مورد ویروس. در مکان های که در آن ویروس در حال گسترش انفجاری آن ممکن است دشوار یا غیر ممکن است برای فرد تحصیل. اما در اکثر مدارس از زمانی که مدارس باید نگاه به بازگشایی با پیروی از این هشت اقدامات ایمنی اساسی.

اول سپر آسیب پذیر. فرزندان و همسر کارکنان و کسانی که شرایط بهداشتی اساسی قرار داده است که آنها را در معرض خطر باید بازگشت به مدرسه در فرد مگر اینکه کمی وجود دارد و یا هیچ جامعه انتقال; سیستم مدرسه باید آنها را قادر به شرکت از راه دور به بیشترین حد ممکن است.

دوم کاهش خطر در هر کجا که ممکن است. بزرگ در شخص دانشجو مجامع خواهد بود. سالن های غذاخوری ممکن است نیاز به با دانش آموزان به جای غذا خوردن در کلاس های درس. در محل آماده سازی مواد غذایی ممکن است به جای وعده های غذایی آماده و یکبار مصرف لوازم آشپزی. و مدارس می تواند به کاهش تعداد سطوح لمس توسط چند نفر به عنوان مثال با نگه داشتن راهرو و درهای باز است. برخی از خدمات ضروری باید ادامه یابد—مانند در وعده های غذایی مدرسه که بسیاری از دانش آموزان بستگی دارد. دیگران ممکن است نیاز به اصلاح—کتابخانه ها خواهد شد به احتمال زیاد نیاز به ظرفیت محدودیت.

چرا که گروه آواز را افزایش می دهد, خطر, بزرگ, گروه کر, تمرینات نیاز به جلوگیری از. در مناطق که در آن coronavirus است که تحت کنترل گروه و ارکستر عمل ممکن است قادر به ادامه. تیم های ورزشی ممکن است بیش از حد مخاطره آمیز; خوشه از موارد گزارش شده در میان دانشگاه و تیم های ورزشی حرفه ای. زنگ تفریح و فیزیکی-کلاس های آموزش و پرورش امکان پذیر است اگر دانش آموزان در خارج از منزل در گروه های کوچک پوشیدن ماسک و رعایت فیزیکی-فاصله دستورالعمل.

برای دانش آموزانی که قادر به تله-مدرسه—آموزان بالا و برخی از وسط دانش آموزان—آموزش از راه دور ممکن است یک گزینه امن تر مگر اینکه کمی وجود دارد و یا هیچ ویروس در گردش در جامعه است.

سوم حفظ کردن ویروس. مدارس باید ممنوع غیرضروری بازديد و نیاز هر کسی که وارد این مدرسه نه تنها دانش آموزان و کارکنان بلکه پدر و مادر تحویل مردم و کارگران تعمیر و نگهداری—برای شستن دست های خود را (و یا اعمال ضد عفونی کننده دست) و پوشیدن یک ماسک صورت. خانواده ها باید درک کنند که فرزندان خود را باید به مدرسه برود که بیمار است. کلاس حضور و غیاب سیاست باید تجدید نظر را منعکس ضرورت ماندن در منزل به هنگام بیماری و غیبت نباید نیاز به دکتر داشته باشید. هر کسی که با این نسخهها کار در یک مدرسه از جمله کارکنان و پیمانکاران و نگهداری کارگران باید با توجه به پرداخت مرخصی استعلاجی. پرداخت مرخصی استعلاجی نشان داده شده است به طور قابل توجهی کاهش خطر ابتلا به افراد بیمار ادامه کار و گسترش عفونت به دیگران است.

چهارم پوشیدن ماسک. دانش آموزان, معلمان و کارکنان باید تمام پوشیدن ماسک در طول روز در مدرسه اگر چه این ممکن است به چالش کشیدن برای کودکان. در نظر اتخاذ سیستم پاداش برای تشویق به پوشیدن ماسک و شستن دست.

پنجم کاهش اختلاط میان دانش آموزان و کارکنان. تقسیم دانش آموزان به گروه های کوچکتر و یا غلاف که با هم ماندن در طول روز به جای مخلوط کردن و دوباره تشکیل کلاس های مختلف واحد است. باقی مانده در درجه اول در درون یک واحد کوچکتر باعث کاهش خطر گسترده بیماری گسترش یافته و باعث می شود تماس با ردیابی ساده تر اگر موارد وجود دارد. کارکنان اتاق استراحت باید بسته شود: در بیمارستان ها بسیاری از کارکنان آلوده شد در حالی که معاشرت با دیگر کارکنان.

ششم کاهش اشغال به خصوص در داخل خانه. کلاس های درس ممکن است نیاز به عمل در کاهش ظرفیت به ارائه افزایش فاصله فیزیکی. مدارس می تواند کاهش ازدحام بیش از حد در حال حرکت به یک تقسیم-تغییر برنامه (شامل صبح و یک جلسه بعد از ظهر) و یا متناوب بین دانش آموزان حضوری و آموزش از راه دور. کلاس های درس می شود بخواهند صفحاتی دوباره مرتب به کاهش انتقال مانند با قرار دادن میز رو به همان جهت است. اگر شرایط اجازه برگزاری کلاس در خارج از منزل امن تر است.

هفتم, اجرای جدید بهداشت و پروتکل های ایمنیمانند بیشتر مکرر و کامل تمیز کردن و ضد عفونی از جمله اتوبوس. شستن دست و بهداشتی ایستگاه باید نصب شود; استفاده از آنها باید مورد نیاز است. وجود خواهد داشت نیاز به تمیز کردن بیشتر در طول روز زمانی که کلاس ها در جلسه و همچنین در پایان روز. که نیاز به استفاده ایمن و ذخیره سازی تمیز کردن محصولات برای محافظت از کودکان از قرار گرفتن در معرض. های از کلاس درس منابع و موارد دیگر نیز باید محدود شود; هنگامی که به اشتراک گذاری لازم است تجهیزات باید ضد عفونی پس از هر بار استفاده.

هشتم, آماده شدن برای موارد. با وجود اقدامات وجود دارد ناچار خواهد شد coronavirus موارد در مدارس. مدارس باید تابع که اگر این ویروس می رسند می تواند در هر لحظه و عمل به طوری که آنها کاهش می دهد انتقال و ارائه آموزش مداوم هنگامی که آن رخ می دهد. پاسخ خوبی می تواند به جلوگیری از شیوع بیماری; دقیق و تمرین پروتکل را افزایش آمادگی. روزانه متوسط علامت چک بهتر است. دانش آموزان یا کارکنان که بیمار باید در خانه بمانند در انزوا تا زمانی که آنها را ملاقات CDC معیارهای بازگشت. تمام مخاطبین از موارد جدید باید توان و قرنطینه. هر درس با یک مورد گزارش شده که باید کاملا ضد عفونی و در صورت لزوم بسته به طور موقت. مدارس نیز باید آماده به نزدیک اگر لازم است به دلیل شیوع بیماری و یا مواد منفجره گسترش در جامعه است.

بازگشایی مدارس آسان نخواهد بود اما اگر همه ما با هم کار کنند برای جلوگیری از این ویروس ما می تواند موفق شود. فرزندان ما در آینده به آن بستگی دارد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de