این بازیکنان NBA است که آزمایش مثبت برای coronavirus

مثبت coronavirus آزمون یوتا جاز را رودی Gobert باعث NBA به تعطیل به طور نامحدود و به عنوان یک نقطه اوج دیگر سا

توسط NEWS-SINGLE در 1 فروردین 1399

مثبت coronavirus آزمون یوتا جاز را رودی Gobert باعث NBA به تعطیل به طور نامحدود و به عنوان یک نقطه اوج دیگر سازمان های ورزشی یا دنبال به تعویق انداختن یا لغو وقایع است.

دیگر بازیکنان NBA به دنبال مثبت COVID-19 آزمون پس از Gobert را وحی است. در اینجا نگاهی به اعلام مثبت coronavirus آزمون در اطراف NBA:

Boston Celtics — مارکوس هوشمند اعلام کرد در توییتر خود مثبت coronavirus آزمون در 19 مارس ، او نیز تا به حال یک پیام برای یک بخش خاصی از جمعیت: "نسل جوان در کشور ما باید خود فاصله. این یک شوخی نیست."

Brooklyn Nets — کوین دورنت گفت: او یکی از چهار شبکه بازیکنانی که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در 17 مارس است. دورنت در گفتگو با ورزشی گفت که او احساس می کند خوب است: "هر کس مراقب باشید از خودتان مراقبت و قرنطینه. ما قصد داریم از این طریق دریافت کنید."

Denver Nuggets — عضو قطعات سازمان آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 19 تیم در بیانیه ای گفت. آن را بلافاصله روشن نیست که آیا این فرد یک بازیکن اما این تیم گفت: این فرد آزمایش شده در مارس 16 بعد از "تجربه علائم سازگار با COVID-19."

دیترویت پیستونز — مسیحی چوب آزمایش مثبت برای coronavirus یک فرد آشنا با این وضعیت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ورزش در مارس 14. چوب برای اولین بار بود غیر یوتا جاز بازیکن برای تست مثبت برای رمان coronavirus.

لس آنجلس لیکرز — تیم اعلام کرد در 19 مارس که دو بازیکن تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. اکثر این بازیکنان در حال انجام تست مارس 18 خارج لیکرز' تمرین تسهیلات در ال سگوندو کالیفرنیا.

Philadelphia 76ers — به 76ers نشان داد در 19 مارس که سه نفر از اعضای سازمان خود را آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. این Sixers گفت: این آزمون بودند که "امن و فرآوری شده به بخش خصوصی" شد توصیه می شود برای برخی از افراد پس از مشاوره با کارشناسان پزشکی و NBA.

یوتا جاز — رودی Gobert مثبت coronavirus تست در مارس 11, مجبور, NBA برای به تعویق انداختن آن فصل است. یک روز بعد داناون Mitchell آزمایش مثبت است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lytny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن