این تظاهرات متفاوت هستند اما آنها نیز همان

خانواده "آن احساس می کند مانند آنچه که من شنیده ام من پدربزرگ و مادربزرگ به من بگویید در مورد آنچه که من ت

توسط NEWS-SINGLE در 16 خرداد 1399
سمت چپ: ملی Guardsmen در یکی از خیابان های شیکاگو در تاریخ 6 آوریل سال 1968 دو روز پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور راست: تظاهرات مخالفان جنگ در اطراف گارد ملی خودرو در یک خیابان در واشنگتن دی سی در تاریخ 2 ژوئن سال 2020 بیش از یک هفته پس از کشته شدن جورج فلوید.AP; Samuel کروم / گتی

راجر ویلیامز جونیور بود 10 سال از زمانی که مارتین لوتر کینگ جونیور کشته شد. آن سال 1968 و ترور باعث هرج و مرج شورش و آتش سوزی در سراسر کشور از جمله در خود محله در شیکاگو است. "در آن زمان به عنوان یک بچه شما آن را درک نمی" ویلیامز در حال حاضر 62 به من گفت.

بیش از 50 سال بعد "چهره تغییر کرده اما این سیاست همان است," او گفت: با اشاره به کشتار جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس در اواخر ماه گذشته. "من فکر می کردم همه چیز را دریافت کنید بهتر است."

ویلیامز یکی از بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید برای آنها وقایع سال 2020 حمل دردناک رزونانس که جمعی, خانواده, خاطرات قبلی خشونت علیه مردم سیاه رسیدن به پشت نسل. "این اتفاق افتاد پدر این اتفاق برای پدر بزرگ این اتفاق برای بزرگ مادر بزرگ" است که چگونه Saje Mathieu, یک مورخ در دانشگاه مینه سوتا توضیح داده به من که درد و نا امیدی خانواده ها احساس می کنم پس هنوز هم شاهد بی عدالتی بیشتر.

"من فکر می کنم که آنچه که برخی از مردم با داشتن یک زمان سخت به درک" متیو گفت. "آنها [ممکن است فکر می کنم] که آن را تنها در مورد آنچه اتفاق افتاده است [اخیرا] به جای درک است که این باعث اتفاق می افتد که در فواصل زمانی که برای برخی از مردم احساس می کنند مانند آنها در نرخ انقباضات [در کار]—مانند هر سه ماه وجود دارد چیزی است که اتفاق می افتد."

یکی از کسانی که انقباضات صورت گرفت حدود 40 سال پیش بود و محور در مرگ یک جوان عامل بیمه در میامی به نام آرتور McDuffie. در دسامبر سال 1979 پلیس تعقیب McDuffie پس از نقض ترافیک و هنگامی که آنها او را متوقف کرد یک گروه از آنها را ضرب و شتم او را با خود چراغ قوه و nightsticks قرار دادن او را به حالت اغما و در نهایت قتل او. در آن زمان یک county medical examiner گفت جمجمه او شده بود "ترک مانند یک تخم مرغ است."

شش ماه بعد وقتی که چهار افسر پلیس درگیر در McDuffie مرگ داشت و نه گناه توسط سفید داوران هزاران Miamians به خیابان ها ریختند جرقه ناآرامی که منجر به 18 مرگ و میر. جری st helens town afc یک دیرین میامی ساکن و یک دوست از McDuffie که 33 بود در آن زمان به من گفت در مورد دو عکس از قیام که او به خاطر وضوح. یک مرد جوان که آمد به دفتر ایستگاه رادیویی st helens town afc موفق خود را در صورت و پیراهن تحت پوشش در خون, درخواست برای کمک به. دیگر نزد محله سوزاندن و به عنوان بازدید از فوق در طول یک هلیکوپتر سوار st helens town afc صورت گرفت با مقام های محلی. "مثل ما تا به حال فقط به یک روستا و یا چیزی در ویتنام—من می خواهم آن دیده می شود در بسیاری از مواقع چند سال قبل از زمانی که من در نم" گفت: با اشاره به روی لئامت دادن خود را به عنوان یک مبارزه با گیاهان دارویی.

مارس 19, 1980, در میامی دو روز پس از چهار افسر پلیس دخیل در مرگ آرتور McDuffie داشت و نه گناه توسط سفید داوران (کتی Willens / AP)

St helens town afc ساخته شده یک نقطه از گفتن سه دختر همه آنها در حال حاضر بزرگسالان در مورد آنچه که او می خواهم دیده می شود. "شما باید بدانید که چه چیزی اتفاق افتاده است به دانستن آنچه که واقعا در رفتن" او به من گفت. "من می خواهم آنها را [برای دیدن] کل حیطه بودن یک فرد سیاه و سفید در آمریکا و خوب و بد است."

جوانترین دختر Shellany st helens town afc بود و در عین حال به دنیا آمد هنگامی که McDuffie حکم آمد. و در اوایل 1990s هنگامی که او را دیدم سفید افسران پلیس در لس آنجلس به ضرب و شتم رادنی کینگ در تلویزیون او تنها حدود 5 سال -- بیش از حد جوان به "وسعت تمام" مکالمات. "من در این گروه سنی که در آن شما در حال یادگیری در مورد جامعه و یاران و چگونه افسران پلیس در حال بزرگ" او به یاد می آورد. "و سپس شما تماشای این فیلم از آنها به معنای واقعی کلمه ضرب و شتم یک مرد. من واقعا نمی فهمم هر نژادی از جنبه های آن, اما من به یاد داشته باشید گفت: به خودم خوب آن خوب نیست مردم است. کسانی که نمی یاران اگر آنها در حال صدمه زدن به این مرد."

"این یک هفته سخت بوده است," او گفت: زمانی که من از او پرسید که به تازگی در مورد اینکه او چگونه به مقابله با مرگ جورج فلوید. "من به یاد داشته باشید که از طریق این چند سال پیش پس از قتل Philando کاستیا و مایک براون ... من حدس می زنم این هفته آن را تنظیم گردیده در بر من که این است که مانند یک چرخه: یک بی عدالتی اتفاق می افتد, ما, اعتراض ما را متوقف اعتراض و سپس در حالی که کمی بعد آن را دوباره اتفاق می افتد."

این چرخه دارای بیش از چندین نسل از خانواده اش. "هنگامی که McDuffie شورش اتفاق افتاده است در اینجا در میامی پدر من 33 بود. من 33 [در حال حاضر]. و من پدربزرگ و مادربزرگ آنها به من گفتند که آنها هرگز شرکت در هر یک از اعتراض و شورش اما آنها به من گفت که آنها به تماشای آن را از دور. سه نسل—حداقل—از خانواده شاهد همین است."

ویلیامز شیکاگو ساکن احساس مشابه ناامیدی. او قدیمی ترین نوه است 11—تقریبا هم سن و سال او بود که شاه ترور شد. به تازگی او به من گفت که او تلاش کرد تا از طریق فکر می کنم چگونه او واکنش نشان می دهند اگر یک افسر پلیس کشیده او بارها و تهدید او با نوههایشان در ماشین—می شود آن را عاقلانه به عنوان مثال تعیین مماشات پلیس و یا هل دادن به عقب ؟ "ترسناک ترین چیزی که در مورد من نمی آمد تا با هر نتیجه," او گفت:. "اگر شما رفت و در مورد آن هم راه, این پلیس هنوز دست بالا." ویلیامز گفت: من او را در از دست دادن در مورد چگونه به توصیه نسل از کودکان در حال رشد در حال حاضر.

6 آوریل 1968 در شیکاگو (آسوشیتد پرس)
28 مه سال 2020 در مینیاپولیس (Kerem Yucel / خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ)

اگر چه خیلی از نا امیدی بیش از فلوید مرگ احساس upsettingly آشنایی مردم با من صحبت کرد به من گفت که از زمان اعتراضات به نظر می رسد به شکستن با گذشته در برخی از راه امیدوار. برای یک چیز معترضان در حال حاضر بسیج نه تنها در سطح ملی بلکه در سطح جهانی. برای یکی دیگر از کسانی که من مصاحبه اشاره کرد معترضان به نظر می رسد متنوع تر است. طرفداران خود را بیش از حد انجام دهد: "یکی از تفاوت های بزرگ من متوجه شنواى به ظاهر برای اولین بار شهرداران ، فرمانداران روسای پلیس گفت:" حق با شماست که این درست نیست,'" متیو گفت. "است که در بخشی از آنچه که باعث می شود من احساس می کنم امیدوارم به عنوان یک مورخ است."

اما حتی پس از بررسی اعتراضات از نیم قرن گذشته متیو به من گفت: "من ویران می گویند که [از معترضان نگرانی] دقیقا همان است": آنها در حال مقاومت در برابر خشونت پلیس و "بی معنی marshaling از قدرت دولتی" و به دنبال "دسترسی برابر به آموزش و پرورش" "مقرون به صرفه استانداردهای زندگی و مقرون به صرفه دسترسی به مراقبت های پزشکی" و "demilitarization از مردم را از خانه ها و محله ها." (او توجه داشته باشید, اما, که ضد جنگ, پیام, یک ویژگی از '60s تظاهرات شده است وجود ندارد و از زمان تظاهرات.)

"مهم است که ما گفتن همان کلمات اما به یک جمعیت بیشتر میشود و جمعیت, جمعیت که رفتن به وضوح تفکیک علامت و مسکن؟" متیو فکر. "و یا آن را دردناک تر آن است که همان زبان با جهان است که به نظر می رسد که تغییر نشانه ها—به تفکیک علائم پایین آمده اند اما زندگی باقی می ماند تفکیک آیا کلاس یا مسابقه و یا توسط شهروند[کشتی] وضعیت? من مطمئن هستم."

Shellany st helens town afc نیز احساس دوسوگرا. "بخشی از من امیدوار است که این بار کمی متفاوت است," او گفت:. "اما در پشت ذهن من, آن را نیز احساس می کند مانند همان چیزی که—آن را احساس می کند مانند آنچه که من شنیده ام من پدربزرگ و مادربزرگ به من بگویید در مورد آنچه که من تا به حال به پدر من به من بگویید در مورد سال و آنچه که من دیده ام قبل از اینکه چشم خود من است."

این تفکر او در مورد نسل بعدی بیش از حد. "من و شوهرم بچه ندارم هنوز اما یک مکالمه است که ما اغلب با یکدیگر در مورد چه نوع از جهان ما خواهد بود و آوردن کودکان به" او به من گفت. "و من خواهد بود اگر من دروغ گفت که این موارد گذشته نمی گذارد چگونه من قاب که در ذهن من است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن