'آنها به او این بار پسر'

این مقاله یک همکاری بین اقیانوس اطلس و مارشال پروژه.On 12 سپتامبر 2018پنج فرزندان از دبی Liles منتظر در دفتر

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399

این مقاله یک همکاری بین اقیانوس اطلس و مارشال پروژه.

On 12 سپتامبر 2018پنج فرزندان از دبی Liles منتظر در دفتر دادستان در جکسون ویل فلوریدا برای دیدار با مردی که یک سال پیش تا به حال bludgeoned مادر خود را به مرگ با یک باشگاه گلف.

میشل, 38, آورده بود آنچه که او به نام "madwoman" چسباننده colorfully برجسته گزارش پلیس در مورد قتل. آیا شما دیده می شود جرم و جنایت-صحنه عکس از مادر ما را مغز نشت بر روی کف آشپزخانه? او می خواست به درخواست قاتل. زیرا ما. بنابراین شما باید بیش از حد.

نشسته در یک پنجره, دانا, 42, چنگ پوستر قاب از یک شاتل فضایی که او برنامه ریزی شده برای نشان دادن انسان. در پشت, دبی, مادر بزرگ هشت نوشته شده بود توجه داشته باشید به یکی از دانا پسران که تلاش می کرد با تنهایی به عنوان یک پسر. "این تصویر باعث می شود من فکر می کنم شما خیلی" او نوشت: "یک موشک تیراندازی به خدا."

برادر خود جرالد, 34, فیلسوف از خانواده نشسته فکر کردن در مورد یک دادگاه سند او می خواهم به عنوان خوانده شده که دقیق مجرم دوران کودکی. بارها و بارها رها به عنوان یک کودک نو پا بدون غذا برای چند روز در یک زمان. یافت سرگردان در بزرگراه در سن 4. خواهر و برادر مرده در یک خانه آتش است. مورد آزار جنسی شلاق با کابل فرمت قرار داده شده در بیش از 20 مختلف خانواده ها. اقدام به خودکشی در سن 13 سالگی به دلیل, او گفت:, "هیچ کس او را می خواستم." جرالد می خواستم به این باور است که این مرد تنها شکسته نه فراتر از تعمیر. زندگی خود را به ارزشاو امیدوار است به او بگویید.

پس از یک در حالی که خود پدر مایک به آنها پیوست و دیگر خواهر و برادر, راشل, 43 و Rockey, 26. پوشیدن یکشنبه کت و شلوار مایک به سختی می تواند نگه داشتن سر خود را به عنوان او راه می رفت از طریق امنیت—خشونت آمیز, قتل همسر خود را از سال 41 تا به حال hobbled او را از نظر جسمی و ذهنی است. او قرار داده شده پاره خود را پادشاه جیمز کتاب مقدس بر روی تسمه نقاله برنامه ریزی برای خواندن گذشت و به قاتل او شاید از متی 5:39: "اما به شما میگویم که شما در برابر بد نیست: اما هر كه ذلیل تو بر تو حق گونه به او به نوبه خود دیگر نیز." بیش از هر چیز مایک می خواستم پاسخ. حتی پس از تحقیقات پلیس و یک سال از جلسات پیش از محاکمه او گرفتار سوالات. آیا شما یک همدست? آیا دبی سعی کنید به دور است ؟ چرا ما ؟

متهم موافقت کرده بود برای گفتن مایک و خانواده اش همه چیز را در مورد قتل و به اعتراف به گناه. در بازگشت او خواهد بود امان مجازات اعدام و به جای صرف زندگی خود را در زندان—اما تنها در صورتی که Lileses احساس راضی است که او گفته بود حقیقت است. به این ترتیب میانجیگری توسط جکسون به تازگی منتخب دولت وکیل در اصل بی سابقه ای در تاریخ قتل تعقیب در ایالات متحده است.

دبی و مایک تصویر اینجا با چهار تا از پنج فرزند خود زندگی می کردند در جکسون ویل فلوریدا. (حسن نیت ارائه میدهد از Liles خانواده)

Jacksonville, قتل پایتخت از فلوریدا به نظر می رسد بعید است جایی برای پیدا کردن بیشتر و مهربان پاسخ به قتل. تحت رهبری آنجلا کوری دولت وکیل وجود دارد از سال 2009 از طریق 2016 صدها نفر از کودکان—نامتناسب سیاه و سفید از کودکان—متهم شدند به عنوان بزرگسالان و بیشتر مردم فرستاده شد, به اعدام از تقریبا در هر حوزه قضایی در کشور است. او یک بار ساخته شده سرفصل های ملی برای شارژ 12-year-old boy با قتل درجه اول باعث یک داستان پوشش در این کشور با عنوان "این است که آنجلا کوری ظالمانه ترین دادستان در امریکا؟"

در سال 2016 انتخابات کوری سرنگون شد توسط ملیسا نلسون جوان تر و به طور قابل توجهی بیشتر کاریزماتیک حزب جمهوری خواه به نفع یک پلت فرم بودن "سخت اما عادلانه است." به سختی یکی از به اصطلاح مترقی دادستان امیدوار کننده برای کاهش مجازات برای جرایم در مکان هایی مانند فیلادلفیا و شیکاگو و سان فرانسیسکو او پشتیبانی از مجازات اعدام است و افتخار در مورد ثبت و ضبط قرار دادن دور "قاچاقچیان مواد مخدر سارق مسلح متجاوزان و قاتلان" از جمله مردی که خرد شده یک زن و شوهر به مرگ با تبر.

در عین حال نلسون, دختر کلانتر معاون مؤمن در صدور حکم جایگزین. در طول مبارزات انتخاباتی او استفاده می شود به عنوان مثال از سه فرزند سرقت یک قرص نان برای توضیح به یک روزنامه محلی به همین دلیل او را رد کرد و one-size-fits-all مجازات: "یک دزد زیرا او جرأت یکی چون او گرسنه است و از آنجا که او فکر می کند این امر می تواند سرگرم کننده است." هنگامی که ما با او گفتگو unguardedly در مورد نژادی و نابرابری در اين جنایی-سیستم عدالت. او همچنین استقبال مداوم بنیاد مک آرتور مطالعه از دفتر او—و به اطلاع عموم اولین موج از داده ها در دسامبر 2018—علی رغم پیدا کردن که برخی از وکلا که کار را برای او بودند "دفاعی در مورد مسابقه." اگر چه فلوریدا را بالاترین حبس نرخ در جهان اگر آن را یک کشور تقریبا یک سوم از نلسون کارکنان معتقد بودند که دادگاه شد "بیش از حد ملایم در دادگاه در دست نیست."

یکی از این موارد است که او در زمان بیش از کوری بود 2013 قتل شلبی فرح 20 ساله عرب تبار بود که به ضرب گلوله در سر در یک سرقت در تلفن همراه فروشگاه که در آن او کار می کرد. آن زمان تنها روز پلیس برای دستگیری یک مظنون 21 ساله سیاه پوست به نام جیمز رودز اما این دادگاه به تعویق افتاد برای سال به عنوان کوری دنبال یک حکم اعدام در برابر خواسته های فرح در, Darlene.

در ابتدا Darlene فرح تا به حال می خواستم به دزدکی حرکت کردن یک تفنگ به دادگاه به کشتن رودز خودش. او می دانست که مرگ-پنالتی موارد می تواند کشیدن در سال اغلب پاره شدن خانواده های قربانیان از هم جدا و به ندرت ارائه بسته. اما پس از آنچه او آموخته است که از سابق FBI agent او تا به حال استخدام برای بررسی رودز گذشته او تصمیم گرفت که او سزاوار نیست به اعدام می شود. از زمانی که او یک کودک بود, رودز, زندگی با مادر بزرگ خود را—مادرش او را رها کرده بود و پدر او را به صورت دوره ای زندانی شده است. راننده اتوبوس که او را به مراقبت روز و گزارش داد که پسر را اغلب گریه از گرسنگی. در یک گروه خانه که در آن او خود را صرف دوران کودکی او را مورد آزار جنسی توسط یکی دیگر از پسر و یک مشاور است.

فرح می خواست بگوید رودز که اگر چه تاریخ خود را نمی توجیه جرم خود او در راه های بسیاری را دیدم او را به عنوان یک قربانی بیش از حد. او بارها و بارها خواسته دادستانی به او اجازه صحبت با او را در فرد چیزی است که به ندرت انجام می شود در موارد قتل—اما فرح گفت: کوری رد هر درخواست. زمانی که نلسون جایگاه مشتاق به حل و فصل سه ساله مورد او کاهش یافته است مجازات مرگ در برابر رودز و با اکراه موافقت کرد اجازه دهید به فرح و خانواده اش با او ملاقات کند.

مکالمه یک ساعت به طول انجامید. فرح خواسته رودز به توصیف آنچه که او دختر شبیه به مطمئن شوید که او مراقبت به اندازه کافی به یاد داشته باشید. او کاملا. فرح به او گفتم در مورد نوع فرد شلبی شده بود. که او را راهنمايی دوستان تا به حال نام او را "مصلح" از آنجا که او متنفر هنگامی که آنها استدلال کرد. که در دبیرستان او می خواهم داوطلب به مربی پورنو با یک گروه پشتیبانی در کمتر مرفه جامعه است.

برای رودز گفت: فرح که او همیشه می خواست می شود در یک خانواده دوست داشتنی مانند او و او تعجب که آیا او می خواهم که ماشه کشیده اگر کودکی بیشتر شده است مانند شلبی است. در پایان آنها دعا با هم. آنها می خواستم به نگه داشتن هر یک از دیگر دست اما ماموران در اتاق نمی خواهد اجازه دهید آنها را.

در سال های پس از, فرح در حال کار با جوانان که موقعیت او یادآوری رودز است. رودز گفت: من در ایمیل از زندان جایی که او در حال سپری کردن حبس ابد که صحبت های او با فرح و تمایل او را به او ببخشد—باید انگیزه او را برای مربی افراد جوان زندانی در کنار او. "یکی از چیزهایی که من و مامان صحبت در مورد این است که به قول او من را به عنوان فرزند او انجام شد," او نوشت: "که به کمک به دیگران در زمان نیاز است."

ملیسا نلسون دولت وکیل برای فلوریدا چهارم قضایی مدار (کاترین هریسون)

برای نلسون مورد وحی شد. بدون محاکمه یا اعدام او می خواهم ملاقات خواسته از یک خانواده مقتول, حتی اگر او هرگز نمی تواند به طور کامل تعمیر خود را از دست دادن. نلسون شروع به یادگیری بیشتر در مورد مجرم دیالوگ و خواست کارکنان خود را به عنوان خوانده شده کار دانیل Sered یکی از پیشگامان در "عدالت ترمیمی" جنبش است که به دست آوردن ارز در میان تماس به upend امریکا جنایی-سیستم عدالت در پی پلیس به قتل جورج فلوید. در سال 2008 Sered تاسیس مشترک عدالت بر اساس بروکلین سازمان است که برای اولین بار در کشور به ارائه قربانی-هدایت جایگزین حبس برای بزرگسالان به اتهام جنایات خشونت مانند حمله و سرقت هر چند نه قتل. با اخذ مجوز از دادستان محلی و دادگاه های گروه به ارمغان می آورد قربانیان و عاملان با هم به توافق بر آسیب های انجام شده توسط یک جرم و جنایت و چگونه آن را برطرف. متهمان ممکن است نیاز به نگاهی خشم-مدیریت و یا مواد مخدر-درمان دوره های آموزشی خود را به منظور کاهش خطر به جامعه و یا حضور در مدرسه انجام خدمات اجتماعی یا کمک به قربانی در راه های بتن از قبیل تعمیر چیزهایی که شکسته شد در جرم و جنایت.

حداقل 35 متحده تلاش کرده اند به اشکال مختلف از عدالت ترمیمی به عنوان شهرها از بالتیمور به اوکلند کالیفرنیا. شده است وجود دارد بدون قطعی, ملی, پژوهش در عمل, اما یک سال 2007 و تحلیل برنامه ها در ایالات متحده و سه کشور دیگر شواهدی وجود دارد که آنها حداقل به طور موقت کاهش تکرار جرم سال همراه با کاهش قربانیان استرس پس از سانحه و میل به خشونت و انتقام.

معمولا عدالت ترمیمی است که برای استفاده های غیر خشونت و جرایم به ویژه کسانی که مرتکب نوجوانان و یا برای کمک به قربانیان التیام زمانی که مراحل قانونی بیش از نه به عنوان جایگزینی برای محاکمه. واشنگتن دی سی دادستانی یکی از تنها آنهایی که در این کشور با یک تیم کامل است که دارای مجرم بحث در ازای کاهش می یابد جملات و واحد رسیدگی به قتل. سیما Gajwani که سران این برنامه به من گفت که او نمی خواهد در نظر گرفتن انجام این کار به دلیل تروما از قتل آنقدر شدید است.

بی سر و صدا فقط چند هفته قبل از دبی Liles کشته شد, جکسون, جدید, دولت, وکیل شد تنها دادستان در کشور به ارائه این "گزینه منو" را به عنوان او آن را به خانواده های قربانیان قتل. "هنگامی که شما از دست دادن کسی که به قتل من فرض می کنم شما فکر می کنم که در مورد از دست دادن هر روز از زندگی خود را" نلسون به من گفت در دفتر او در تابستان گذشته در حالی که با کشیدن از طریق یک برنامه تلفن هوشمند است که هشدار او هر زمان وجود دارد یک تیراندازی در شهرستان خود را. "آنچه که من آموخته بود که آن را شایع می خواهید به چیزهایی که پیگرد قانونی به تنهایی نمی تواند ارائه کند."

Deborah و مایکل Liles بزرگ شده در یک طبقه کارگر بخش شمالی جکسون. پس از دبیرستان دلبر ازدواج در سال 1975 مایک مشغول به کار در یک بانک و بعد کمک کرد تا اجرا در یک روز-کارگر کسب و کار در حالی که دبی ماند با رشد خانواده است. در میز شام او به نقل از کتاب برای تدریس به کودکان خود اصول خیریه و بخشش و او بعدها کودکان-مدیر گروه کر در جنوب کلیسای باپتیست.

در اواسط 80s در این Lileses که سفید خریداری تگزاس-خانه سبک اسپانیایی archways و مزین سقف کاشی کاری. همسایگان خود آن را به نام "قلعه است." در دبی آویزان دستباف نشانه آن است که به عنوان خوانده شده زمانی که دود زنگ خاموش می رود, شام آماده است. در اتاق نشیمن ایستاده بود و پیانو او برای خانواده اش در شب: بیشتر باخ شوپن و پل سیمون. در نهایت دبی شد یک معلم موسیقی در مدارس دولتی خرید ابزار برای کلاس درس و صحنه موزیکال با غرفه از فروش حیاط. او ستایش توسط دانش آموزان خود را که او را در محله و فریاد "این خانم Liles! این خانم Liles!"

جکسون مانند بسیاری از نقاط دیگر کشور شد و نژادی جدا طراحی شده است. دهه زودتر برنامه ریزان شهرستان استفاده کرده redlining به جدا "رنگی ولسوالی" روی زمین در نزدیکی صنعتی کوره های زباله سوز. این Lileses' محله در اصل همه اما در آن زمان آنها وجود دارد نقل مکان کرد, این منطقه عمدتا ساکنان توسط سیاه و سفید خانواده. در بخشی به دلیل مقامات مدتها مسدود شده, سیاه و سفید, کسب و کار از برنده شدن در شهر قرارداد و نه سرمایه گذاری در مدارس محلی یا خدمات اجتماعی شمالی جکسون اقتصاد شک و تردید عمل. امتداد رها مغازه پیشرفته به Lileses' بلوک با تنها cash-advance لباس و تایر مغازه های باقی مانده در خیلی از نزدیک خیابان اصلی. قبل از اینکه طولانی, جرم شروع به افزایش است.

یک روز در سال 1993 در حالی که دبی بود با یک غریبه در درب زدم دنبال کار حیاط. او به او گفت که شوهر او احتمالا می تواند به او کمک کند اما مرد پشت سر هم در مشت زدن و خفگی او. او به او 50 دلار پول نقد خود را حلقه عروسی و کلید ماشین. او گره خورده است تا او را با بند کیف پول و یک خلاء طناب و سپس به سمت چپ. زمانی که پلیس وارد آنها یافت دبی تحت پوشش در خون التماس برای کسی که او را در آغوش بگیرید.

در اواسط 80s در این Lileses خریداری یک خانه تصویر اینجا در سال 2020 که همسایگان خود به نام "قلعه است." (کاترین هریسون)

دبی بهبود اما شکستن مطرح شده یک چالش برای باور خود را در مفهوم مسیحی رستگاری. دبی و مایک گفت: رسانه ها که ضارب یک مرد سیاه پوست به نام کورتیس سر که به صورت گسترده rap sheet دیگر از منازل به قصد سرقت باید صرف بقیه عمر خود را در زندان است. (تا کنون او است.) مایک هم شد رئیس جمهور از فصل های محلی از توقف تبدیل کردن زندانیان یک گروه است که لابی برای رابطه جنسی خشن-در-جرم قانون.

مصیبت نیست بی درنگ Lileses به حرکت می کند. با وجود یکی دیگر از سرقت و دزدی دوچرخه خود سی دی از ماشین خود و به نوعی کل gazebo خود را از حیاط دبی و مایک در آنجا ماند و در قلعه. و آنها باقی می ماند به عنوان فرزندان خود نقل مکان کرد و دور خود را برای شروع خانواده ها و مشاغل—جرالد و میشل را انتخاب, آموزش, مانند مادر خود را. جرالد به من گفت که پدر و مادر خود را حرکت نمی کند به حومه در اندازه بزرگ چرا که آنها "نمی خواهم به بخشی از میراث نژادپرستی است." که درست بود حتی به عنوان قوانین مانند کسانی که حمایت مایک سازمان نامتناسب آزار مردم سیاه و سفید.

بیش از دو دهه پس از اولین حمله در صبح روز 23 مارس سال 2017, دبی شد و به تنهایی در قلعه در دوران مدرسه او را از بهار هنگامی که یک زن 24 ساله به نام آدم کریستوفر Lawson جونیور آمد به دنبال یک پنجره باز کنید. لاوسون, که سیاه و سفید است, به تازگی به پایان رسید گذراندن شش سال حکم زندان برای سرقت و زندگی در نزدیکی پارک تریلر. زندگی اش سخت شده بود برای قرار دادن آن ملایم است. به عنوان یک پسر کوچک او می خواهم مصرف مواد مخدر از سمت چپ توسط مادر خود را که زندانی بیش از یک بار در اتهامات مرتبط با مواد مخدر. به عنوان یک نوجوان او را به سرقت برده برای تغذیه خود به مواد مخدر عادت و بارها و بارها بیهوش شدم و تا به حال یک بار در بیمارستان بستری شود و پس از مصرف بیش از حد.

لاوسون در بر داشت یک راه در به احتمال زیاد از طریق درب عقب و سعی در پنهان کردن زمانی که او کشف دبی. اما او را دیدم. به عنوان Lawson بعد توضیح آن را به دادستان دبی برداشت یک باشگاه گلف; او پاره پاره آن را به دور از تعقیب او پایین سالن به آشپزخانه و ضرب و شتم او را با این باشگاه تا جمجمه و فک شکسته. او غارت خانه بارگذاری خانواده بیوک با دو تلویزیون و لپ تاپ و یک رکورد بازیکن و برخی از مواد غذایی منجمد قبل از رانندگی.

قبل از به قتل دبی, لاوسون زندگی کرده بود در یک پارک در نزدیکی. (کاترین هریسون)

چند ساعت بعد مایک وارد خانه در ناهار خود را و متوجه شدم که ماشین رفته بود و فریزر در گاراژ باز بود غذا پراکنده در سراسر زمین. او به داخل رفت و دیدم یکی از باشگاه های گلف در کف آشپزخانه. و سپس او را دیدم خون هایش در همه جا.

هنگامی که راشل بزرگتر از Liles, کودکان, کردم, تماس او در خط پرداخت در فروشگاه مواد غذایی. "به پدر و مادر خود را' خانه" یک افسر پلیس به او گفت: بدون گفت چرا. او رها سبد خرید خود را و سوار را به قلعه دعوت شوهر خواهر در راه است—او می خواست به فراغت خود را خواهر و برادر ترور او احساس شد. زمانی که او وجود دارد و دیدم پلیس نوار و همسایه ها خیره از ایوان خود را, او شروع به پریدن کرد از ماشین و شروع به در حال اجرا است.

جرالد بود صحبت کردن با یکی از دانش آموزان خود را در تلفن زمانی که او یک پست صوتی را از پدر خود. زمانی که جرالد به نام او او او را شنیده ناله. "آنها او را در این زمان پسر."

یکll پنج فرزند به حال از آن ساخته شده به قلعه که در شب توسط خود مادر انجام شد در یک کیسه بدن. در اوایل صبح روز بعد هنوز در شوک آنها به سمت خانه دوباره. اما محققان در hazmat مناسب نمی خواهد اجازه دهید آنها را در حتی بستن پرده. این اولین بار بود که از بیش از چند بار در ماه های آینده است که آنها را احساس به حاشیه رانده شده در پیگیری عدالت برای دبی.

مصمم به کمک به پیدا کردن قاتل خواهران و برادران انقلابي یک طرح. آنها اظهارنظر در نزدیکی کسب و کار و کلیساها برای امنیت-دوربین, نوار, پس از صرف ساعت تمیز کاری تصویری امید به گرفتن یک نگاه اجمالی از پدر و مادر خود را به سرقت رفته بیوک سرعت بعد از جرم و جنایت. هنگامی که از آنها خواسته برای فیلم در یک مراسم تشییع جنازه در خانه یک سرویس در راه است. آنها نشسته طریق مراسم تشییع جنازه و سپس صاحبان آنها کمک کرد تا از طریق ضبط گیری کودکان در اواخر برای یک جامعه تداوم مادر خود را.

خانواده پلیس کمک کرد قطعه با هم به اندازه کافی تصویری برای نشان دادن بیوک کشیدن به پارک تریلر لاوسون که در آن زندگی می کردند. با این و دیگر منجر کلانتر را جمع آوری شواهد کافی برای دستگیری او یک هفته و نیم پس از قتل است.

در روز Lawson اولین دادگاه ظاهر Lileses آمد. بچه ها نگران است که پدر خود را ممکن است سعی کنید برای حمله به Lawson آنها را دیده بودم پدر از رابطه جنسی-قربانیان سوء استفاده جهش در لری Nassar, ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, دکتر. قبل از آن که صبح مایک پانچ یک متر پارکینگ.

پس از شروع رسیدگی راشل دیدم یک متهم با باند پوشش صورت خود را و در پی آن بود Lawson چرا که معنی دبی حداقل بدست چند ضربات در. او نبود. زمانی که لاوسون در نهایت وارد دادگاه به Liles خواهر و برادر او را به رسمیت شناخت پس از صرف ساعت ها خیره خود را در Facebook و عکس رزرو آنلاین. مایک و جرالد شد شگفت زده چگونه کوتاه و حوصله او در فرد است. "من در انتظار یک snarling وحش" مایک گفت: جرالد. "این نا امید کننده است که که کمی میگو است که چرا من یک مرد زن مرده." پس از این قاضی به نام لاوسون نام و خواندن او حقوق خود را میشل زد و آغوشش استفراق کند همچنان کودکش در حمام.

آدم لاوسون در واکنش به Liles خانواده ویدئوها در یک جلسه دادگاه در ماه فوریه 2019.

با استثنا از Rockey جوانترین که مخالف مجازات اعدام در اصل حتی برای مادرش قاتل Lileses بودند و برخی از آنها می خواستم Lawson اعدام شد. جرالد که گسترده به عنوان خوانده شده در مورد تعصب نژادی در جنایی-سیستم عدالت هنوز هم معتقد است که مجازات اعدام موجه است برای برخی از قتل است. "عدالت بازگرداندن تعادل" او به من گفت: "یک غم انگیز اما معتبر بیان ارزش زندگی انسان است." اما به عنوان مورد ادامه داد: از طریق بیش از 20 پیش از محاکمه, جلسات خانواده رشد به طور فزاینده ای نا امید. برای جرالد میشل و دانا حضور در هر جلسه به معنای رانندگی برای ساعت به جکسون و ترک همسر و فرزندان برای روز در یک زمان. ماه سپری شد بحث که آیا Lawson شد و ذهنی مناسب برای محاکمه. (او در پاسخ به درخواست های متعدد برای مصاحبه.)

خانواده به طور منظم دیدار با دادستان است که دسترسی بیشتر از بسیاری از قربانیان جرم و جنایت رسیدن به ویژه کسانی که سفید و طبقه متوسط مانند Lileses. هنوز هم آنها shushed توسط bailiffs برای گریه و زمزمه به یک دیگر در دادگاه و در زمان شد شگفت زده با عدم در نظر گرفتن آنها می کردم. هنگامی که یک دادستان متوقف خانواده در یک راهرو و معمولی به آنها اطلاع داد که پزشکی قانونی گزارش شده بود که رگ های خونی در سگها و چشم تا به حال پشت سر هم نشان می دهد که او هم می خواهم خفه شده است نه تنها مورد ضرب و شتم. این قرار کشتار در گروه "به ویژه فجیع, بی رحم, و یا بی رحمانه" او ادامه داد: به این معنی که دادستان می تواند قطعا به دنبال مجازات اعدام. جرالد به طور معمول رواقی سقوط به پایین بر روی یک نیمکت و sobbed.

حتی پس از سال, خانواده هنوز پرسش های بسیاری برای دبی قاتل دادستان که لازم نیست او را به پاسخ خود را به اثبات مورد: چه چیزی شما را با چیزهایی که شما را به سرقت برده? چگونه شما قادر به حرکت چنین سنگین تلویزیون توسط خودتان ؟ آیا ما مادر می دانم که او در حال مرگ بود? تنها لاوسون می تواند به آنها بگویید که این کارها و آنها شروع به این باور است که تنها آنها به عنوان جرالد گفت: "می تواند به زور او را مانند یک اسفنج."

تا تابستان 2018, لاوسون آگاه بود خود را وکیل که او حاضر به اعتراف به گناه اگر مجازات اعدام در نظر گرفته شد ، در دیدار با دادستان مایک گفت: او می خواهم در نظر بگیرید که معامله اما می خواستم به صورت Lawson اولین بار. نلسون گفت: Liles خانواده است که او در آزمایشی به تلاش یک فرآیند به نام عدالت ترمیمی که درگیر یک گفت و گو محور در قربانیان ، او می خواهم با استفاده از آن با موفقیت در دو قتل, او گفت:.

در ابتدا راشل برطرف شد. او نیز شک و تردید است. اگر Lawson خاورمیانه عذرخواهی به آنها خواهد بود که عدالت ؟ یا فقط نوعی از هنر اجرا برای صرفه جویی در زندگی خود را? "چه حتی عدالت در قتل?" راشل به من گفت. "وجود دارد تنها می تواند ترمیم زمانی که وجود دارد چیزی است که برای ترمیم شود."

از چپ: راشل میشل و جرالد (کاترین هریسون)

یکccording به دانیل Seredاست که در مصاحبه با صدها نفر از بازماندگان جنایت—و کسی که خودش مورد تجاوز قرار گرفت و از دست عزیزان به قتل—اکثر قربانیان می گویند که آنها چه می خواهید بیشتر از این جنایی-عدالت سیستم ایمنی را برای خود و جامعه خود را. در حالی که برخی ممکن است به دنبال انتقام از کسانی که در عدالت ترمیمی تمایل به این باور است که مجازات های خشن به تنهایی فقط باعث ایجاد تخریب بیشتر و اجازه نمی دهد چیزی تولیدی به از دست دادن است.

بسیاری از قربانیان نیز می خواهید همه چیز روند قانونی به ندرت فراهم می کند: کنترل بیشتر بر پرونده خود را; توانایی برقراری ارتباط درد خود را به کسی که از آن ناشی می شود و به خصوص برای خانواده های قربانیان قتل یک فرصت برای یادگیری آنچه اتفاق افتاده در طول جرم و جنایت و چرا. آنها به ندرت که در دادگاهی که متهم از حق سکوت و انگیزه ای به ادعای آنها بی گناه هستند و حتی زمانی که آنها نیست.

خانواده فردی فرح (بدون ارتباط به Darlene) می خواستم فقط در مورد تمام کسانی که همه چیز. در سال 1974 فرح به ضرب گلوله کشته شد به مرگ در فروشگاه مواد غذایی متعلق به او در شمال جکسون. برای چندین دهه تنها سرنخ اثر انگشت بر روی یک جعبه کیک مخلوط می توانید از رویه خامهای کیک یا شیرینی و نوشابه که در سمت چپ شده بود بعد به پول نقد ثبت نام. در طول سال فرح پسر, Bobby, گلهای فروشنده که 6 بود که پدرش کشته شد خواسته هر پلیس او می دانست که از دبیرستان اگر وجود دارد هر چیزی می تواند آنها را برای کمک به حل پدرش است. وجود دارد هرگز.

سپس در سال 2016 با استفاده از بهبود جنایی-پایگاه داده تکنولوژی کلانتر سرد مورد واحد همسان اثر انگشت به یک مرد زندگی در نیواورلئان. آن Johnie لویس میلر, همچنین شناخته شده به عنوان "عمو لویی" یک خیابان معروف بازیگر که برای چندین دهه است فرسوده آمریکا-پرچم بالا کلاه و کراوات و مطرح mime-مانند در فرانسه در سه ماهه. میلر 63 بود تحویل به فلوریدا به صورت اتهام قتل. اما زمانی که تنها زندگی می کنند شاهد جرم و جنایت درگذشت شانس محکوم او بزرگ شده, باریک.

این اتفاق نه ماه پس از نتیجه موفقیت آمیز در شلبی فرح مورد. نلسون تصمیم به سعی کنید عدالت ترمیمی دوباره نشان می دهد که میلر اعتراف به آنچه که او انجام داده بود و جواب همه فردی فرح خانواده سوال در بازگشت برای پیاده روی رایگان. او موافقت کرد.

در 20 آوریل سال 2018 بابی فرح; مادرش Nadya; و خواهر خود را Loraine پیوست ملیسا نلسون قربانی مدافع و چند تن از افسران مسلح در دفتر دادستان است. زمانی که میلر در راه می رفت با او مچ پا قید jangling او آویزان سر خود را در شرم. ناگهان بابی حفر شده را به جیب خود بیرون کشیده و یک گلوله. افسران رسیده برای خود الحافظات. Holy shit, آیا او یک تفنگ ؟ نلسون به یاد می آورد تفکر است.

"این قطعه کوچک از فلز تغییر کل دوره از زندگی ما می گوید:" بابی فرح فردی فرح پسر (سمت چپ). Johnie لویس میلر است که در تصویر در سمت راست. (کاترین Harrison; برون Moyi)

بابی تضعیف گلوله در سراسر جدول سمت میلر و نگاه او در چشم. "این قطعه کوچک از فلز تغییر کل دوره از زندگی ما," او گفت:. سپس از او پرسید میلر که من بعد از مصاحبه به او بگویید همه چیز.

میلر گفت: او ضعیف در تفکیک جکسون در طول Jim Crow عصر. یک روز زمانی که او 17, او در بر داشت یک تفنگ را در بسیاری خالی. او رفت و به فردی که در آن او به طور منظم برداشت مخلوط کیک و رویه خامهای کیک یا شیرینی از یک قفسه و shakily مطرح handgun. "این یک holdup," او گفت:. فردی lunged در تفنگ برای محافظت از یک دختر بود که در این مبارزه تنها شاهد. مبهوت میلر ماشه و کشتن فردی.

بابی فشرده میلر بیشتر است. چه چیزی شما را با تفنگ ؟ آن را انداخت در یک قطار. آیا شما تا به حال گفت: هر کسی که در این مورد ؟ و من هرگز بخشیده خودم یا نه. آیا کسی شما قرار داده تا به آن ؟ هیچ. آیا پدر من تا کنون چیزی شما را به شما می خواهید برای کشتن او ؟ هیچ. در واقع او یک مرد خوب است که اجازه دهید بچه ها را آب نبات و پرداخت هزینه برای آن است.

میلر صداقت به معنای زیادی به Nadya که تا به حال ازدواج یا حتی مورخ هر کسی در این نیم قرن پس از شوهرش به قتل. "من فقط نگه داشتن تصویر یک پسر کوچک" او به من گفت. "من پنج تا نوه در حال حاضر, و من می توانید ببینید childishness از شتابزدگي" از جرم و جنایت. او گفت میلر او او را بخشید.

در دادگاه هفته آینده میلر مجرم و محکوم شد به زمان خدمت: از 344 روز او شده است می خواهم زندانی پس از دستگیر شدن در نیواورلئان. او mouthed "متشکرم" به فرح خانواده و بابی به او thumbs-up. سپس او به نیواورلئان که در آن او هنوز هم انجام می دهد به عنوان عمو لویی حداقل زمانی که یک بیماری همه گیر نیست و نگه داشتن او در داخل.

Nadya فرح بخشید میلر برای قتل شوهرش فردی در یک فروشگاه مواد غذایی متعلق به او در شمال جکسون. (کاترین Harrison; برون Moyi)

Lخوردند در سال گذشتهمن به آنجا سفر سعی کنید برای پیدا کردن میلر و در نهایت او را برداشت کردن از جمعیت کثیری در نزدیکی خیابان بوربن را امضا قرمز-سفید-و-آبی کلاه. بچه های کوچک جلو آمد و به او هر چند ثانیه تقلید خود را مطرح و giggling در سکوت جوک. بعد از آن او به عنوان راه می رفت خیابان در بلوند پاره کت و شلوار سفید, فروشگاه صاحبان و افراد بی خانمان به طور یکسان به نام سلام به او. در نهایت ما به پایان رسید تا در یک شیرجه بار صحبت کردن در مورد همه چیز از فوتبال و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عشق خود را برای یک شهر که در گذشته گناهان.

میلر گفت که او اولین توافق برای دیدار با Farahs امید شدن از زندان, اما کمک به آنها را به او آرامش بیش از حد. "من ارائه شده چیزی که می خواستم شد: اطلاعات," او گفت:. "نه هر کس می شود که شانس در زندگی خود را." تا زمانی که این گفت و گو او گفت: او می خواهم تقریبا فراموش شده در مورد جرم و جنایت -- به معنای واقعی کلمه نیست اما در راه است که به عنوان سال تصویب, یکی فکر می کند کمتر و کمتر در مورد مورد علاقه اعضای خانواده که مرده است. "من سعی کنید به زندگی می کنند یک زندگی شاد برای شادی را به دیگران—که من راه بیاد" میلر گفت.

برای نلسون مورد ارائه شده بیشتر اثبات این که عدالت ترمیمی می تواند مکمل سنتی پیگرد قانونی حتی در یک قتل. "آنچه که واقعا تعجب آور و قانع کننده برای من این بود که این مرد که در ابتدا حل و فصل شده است به قبول هر گونه مسئولیت پذیری به جای نمی حداقل رساندن نیست بهانه ای بود واقعا پشیمان," او گفت:.

به عنوان بابی به من گفت میلر "بسیار از حضور او در پاسخ به من بود و چیزی که من پر از درجه اعتبار ساقط—به عنوان کسی که فقط نشسته و در انتظار مرگ با پاسخ به هدر رفتن دور." وی افزود که اگر او می آموزد از این داستان و یا هر جای دیگری که میلر به عنوان قتل او قصد دارد برای رفتن به نیواورلئان و ایستاده در کنار او در طول عمویش لویی عمل با نشانه ای که می خواند این مرد پدر من کشته.

یکs Liles خانواده مکالمه با دبی قاتل نزدیک در سپتامبر 2018 آنها احساس یک اندازه گیری از امید. جرالد نوشت: Lawson نامه ای که خوانده شد به او در زندان تنها چند روز قبل از جلسه. "در 23 مارس سال 2017, شما به قتل مادر من" آن را آغاز کرد. "من می نویسم تا بگویم که من شما را ببخشد ... بدون توجه به آنچه شما انجام داده ایم و یا انجام خواهد داد خدا هنوز هم می تواند خوب انجام دهد و از طریق شما."

در هنگام روز آمد که Lileses رفت و از طریق امنیتی و ساخته شده راه خود را به سمت دفتر قانون کتابخانه منتظر Lawson. به عنوان دقیقه علامت این خواهر و برادر در زمان نوبت به قدم زدن. آنها فکر با صدای بلند که آیا واقعا کسی به عنوان خوانده شده تمام کسانی که حقوقی کتاب ها در قفسه ها و آینه شوخی در مورد دانلود یک برنامه به بە نوار دادرسی که به برگزار کردن ضبط.

در امن نگه داشتن اتاق در نزدیکی Lawson شنبه در زنجیر تحت نظارت مسلح نمایندگان. ملیسا نلسون وجود دارد, همراه با سرب دادستان در مورد Pam هازل; Lawson وکیل و یکی از Johnie میلر وکلا که وجود دارد برای کمک به.

لاوسون سر بود در دست او پاهای خود را تکان دادن. سپس او شروع به زمزمه. "من نمی تونم من نمی تونم من نمی تونم. پس از آنچه که من گرفته ام از آنها ؟ من نمی توانم ..."

آیا شما را در درک که این یک چیز خانواده است که برای درخواست? وکلای فشرده Lawson. آیا شما را در درک که شما در حال گفتن یک "شما" به این خانواده ؟ اما او فقط نگه داشته و گفت: بیش از و بیش از "من نمی توانم."

میلر وکیل آغاز شده و به Lawson یک بحث پپ گفتن او چگونه به خوبی این روند تا به حال مشغول به کار در مورد دیگر.

"با تمام احترامی" Lawson پاسخ داد: "من فقط نمی تواند."

پس از بیش از یک ساعت نلسون و هازل رفت و به صورت Lileses, زده. "من متاسفم اما او آن را انجام نمی" نلسون به آنها گفت. "او امتناع کند."

خانواده خیره شد بازگشت حیرت زده کرد. آنها فکر می کردند که آماده کرده بود برای هر نتیجه احتمالی—که لاوسون خواهد بود نادرست و یا که او را توهین و مادر خود را, حافظه, حتی, که مایک را خشونت آمیز. اما آنها تا به حال برای این آماده شده.

"من فکر می کنم آن بود که جرالد را نامه" هازل گفت. لاوسون به حال انتظار می رود خانواده بود و پر از خشم گفت: نه مرسی. نلسون تا به حال شناخته شده در مورد این نامه و هنگامی که او نشستم به خواندن آن بر روی تلفن کسی او گریه کرد.

"اگر او نمی تواند مسئولیت رسیدگی به عفو و بخشش" دانا گفت: "پس به او بگویید ما نمی خواهد او را ببخشد."

از بالا سمت چپ: دبی دختر دانا; تصویر دبی به نوه اش بن دانا پسر با یک توجه داشته باشید نوشته شده در پشت (کاترین هریسون)

مایک دستور دادستان برای نگه داشتن در تلاش برای دریافت لاوسون به شرکت. در ضمن خانواده وزن گزینه های خود را. با استفاده از یک نمودار جریان که هازل کشیده بودند برای آنها جرالد گذاشته هر سناریو: آنها می تواند به دادگاه بروید به دنبال مجازات اعدام و احتمالا برنده, اما این امر می تواند خسته کننده و لاوسون تجدید نظر خواهد بود و این امر به احتمال زیاد بیش از یک دهه قبل از او قرار داده بود به مرگ. زندگی خود را حول مطمئن شوید که یک انسان دیگر کشته شد. یا لاوسون می تواند به نحوی بود تبرئه شد و این کار را به شخص دیگری ، و یا آنها می تواند چوب با معامله—لاوسون خواهد اعتراف به گناه در ازای زندگی در زندان—و دوباره سعی کنید به او را ملاقات پشت میله های زندان, شاید پس از سال گذشته بود.

چه اشتباه Lileses بیشتر این بود که این مرد تا به حال جسارت به انجام یک بازی فوق العاده خشونت آمیز, قتل, اما نه به سادگی نشستن با آنها. او باید مجبور به صحبت با ما از آنها می خواستم برای گفتن نلسون. شما می توانید جمله یک مرد به تزریق کشنده اما نه به صحبت می کنند ؟

"من فکر می کنم او احساس یک مقدار غیر قابل تصور از گناه" لاوسون, وکیل, جانت هابیل به من گفت. "در نهایت او به طور کامل غیرکلامی."

پس از چند ساعت به دادسرا بازگشت. "او رقت انگیز بود و او هنوز یک کودک کوچک" نلسون گفت. "او فقط نمی خواهد آن را انجام دهد."

در این روز که به دنبال مایک نمی توانستم بخوابم. هر بار که او شنیده قلعه floorboards شکوه و شکایت کردن او خود را برداشت تفنگ فکر آن بود که یک مزاحم. او اجازه دهید سگ خود را که او تا به حال به تازگی بدست امنیت و همراهی جویدن تا نیمکت و زیر و رو کردن از طریق خانه.

محل تبدیل شده بود ویران شده بود و burglarized یک تعداد انگشت شماری از بار از دبی به مرگ است. در تلاش برای رسیدن به مایک حرکت فرزندان او حاضر به رفتن داخل. هنگامی که راشل رفت و به انتخاب کنید تا پدر خود را برای یک قتل-قربانیان گروه حمایت از او می خواهم صبر کنید در جلوی خانه. هنوز مایک حاضر به ترک—اگر اقامت در آن محله به قتل رسانده بود دبی, چرا باید او را وادار به فرار ؟

چند هفته پس از شکست در دیدار با Lawson, Mike نوشت: فرزندان خود را در یک ایمیل گفت: "شاید ما بودند و آنهایی که بیش از حد باز" هنگامی که ما "بازی" با چشم انداز گفتگو با Lawson. "من نمی توانم تصور خودم حتی تجربه شادی دوباره در خارج از گذراندن وقت با شما و مال شما," او نوشت. "من می دانم که او به عنوان نزدیک به عنوان یک زمزمه."

مدت کوتاهی پس از آن, راشل تلفن زنگ زد در صفحه اصلی-شرکت امنیتی که در آن او کار می کند—و که در آن او اغلب daydreams در مورد چگونه او می تواند ساخته شده اند پدر و مادر خود را' خانه امن تر است. آن کسی که از پدرش قربانی-حمایت گروه که تا به حال متوجه شده است که مایک تا به حال نشان داده نشده است تا در حوادث است که آخر هفته.

فقط به عنوان او تا به حال سال قبل از راشل سوار بر به قلعه نمی دانستند که او چه خواهد پیدا کنید. این بار پدر او مرده دراز در کوچ, پا از جایی که دبی شده بود کشته است. یک پزشکی قانونی بعد به مایک رسمی علت مرگ به عنوان "شکسته-قلب سندرم" نیز نامیده می شود یک بیماری ناشی از استرس کاردیومیوپاتی که در موارد نادر می تواند کشنده باشد. اما میشل متفاوت توضیح: "راه ما به آن نگاه کنید," او به من گفت: "عدالت ترمیمی چیزی است که ما را کشتید بابا."

دبی و مایک (حسن نیت ارائه میدهد از Liles خانواده)

Two سال بعدملیسا نلسون هنوز نمیفهمد چه رفت و پس از اشتباه در Liles مورد. از آن پس او نشده ارائه شده عدالت ترمیمی به عنوان یک گزینه در قتل تعقیب.

کارشناسان می گویند که این مورد می تواند به کار گرفته شده متفاوت است که دادستان باید راه می رفت خانواده از طریق هر شکست قابل پیش بینی است که ممکن است رخ دهد از جمله احتمال این که مجرم نیست "نشان می دهد تا در هر شماره از تحت اللفظی و یا کمتر تحت اللفظی راه" به عنوان Sered آن قرار داده است. "با این حال بسیار وجود دارد چیزی مرموز و تقریبا مقدس در مورد آنچه اتفاق می افتد" در این گفت وگو او گفت: "طیف وسیعی از نتایج نباید مرموز به هر کسی درگیر است." این Liles کودکان به یاد داشته باشید دادستان گفتن آنها که لاوسون ممکن است تصمیم به خروج از این روند در آخرین لحظه اگرچه نلسون می گوید او به آن اشاره کرد. هر آنچه هشدار داده شد جرالد به من گفت که به نوعی وکلا نیست "چطور به اذعان کرد که قاتل است که با در اختیار داشتن حقیقت در مورد قتل است که به او این قدرت را به ما صدمه دیده و حتی بیشتر."

لاوسون نیز باید با دقت آماده شده برای سال در پیش می گوید: Sujatha Baliga دیگر متخصص در عدالت ترمیمی که تسهیل یکی از تنها تلاش های قبلی در استفاده از این روش به عنوان یک رسمی بخشی از یک قتل دادستان در سال 2011. لاوسون آیا نشستن با هازل چند هفته قبل از جلسه به طور کامل توصیف آنچه او به دبی, اما این کافی نبود و با توجه به Baliga. برای ساخت این نوع از حافظه عضلانی لازم برای بالاست در لحظه عاملان نیاز به بارها و بارها تمرین آنچه که آنها می خواهم برای گفتن به خانواده های قربانیان, پرداخت توجه به چیزهایی مانند خود استقرار و حفظ تماس با چشم. کسانی که مرتکب جرائم خشونت آمیز به خصوص پسران و مردان جوان می شود تا شرمنده از اعمال خود و شکست خورده از حوادث زندگی خود را که آنها تعطیل تحت فشار Baliga می گوید.

او همچنین اشاره می کند که آموزش دیده در خارج میانجی باید کار کرده اند با لاوسون و Lileses: "زمانی که ریسک بسیار بالا شما نیاز به تجربه تسهیل کننده است که مستقل به اندازه کافی برای نگه داشتن هر دو طرف با هم برابر شفقت است." در دو سال پس از نلسون تلاش معکوس, او گفت که او تا به استخدام کسی برای راهنمای قربانیان از طریق ترمیمی-عدالت روند که به زودی شریک زندگی با یک غیر انتفاعی محلی برای نگهداری مجرم کنفرانس برای ارتکاب جرم توسط نوجوانان. او امیدوار است این برنامه را جذب اعطای کمک های مالی به طوری که این دفتر می تواند دوباره شروع ارائه عدالت ترمیمی در قتل این بار با پرسنل متخصص.

وجود دارد محدودیت برای استفاده روزمره بیشتر از عدالت ترمیمی برای قتل که ممکن است برای غلبه بر سخت بدون توجه خواهد شد (یا منابع) از مقامات منتخب مانند نلسون, نه به ذکر است که از فعالان که برای چند ماه گذشته بوده است خواستار یک جدید ایده آل از عدالت است. یک مشکل زمان بندی است. افراد متهم به جنایات حق یک محاکمه سریع اما خانواده ها در مراحل اولیه از دست دادن هستند بشدت آسیب پذیر است و ممکن است آماده به چهره کسی که مسئول است. بیشتر فلسفی اما تلخ ایراد این روش این است که اولیه قربانی در مورد قتل یکی که بهترین می تواند صحبت می کنند به جرم و جنایت را از آسیب و رضایت بیشتر ملایم عواقب نمی توانید انجام دهید. آن شخص رفته است.

طور کلی عدالت ترمیمی می تواند هرگز بیش از یک partway اندازه گیری برای محدود کردن خشونت اجتماعی-عدالت طرفداران استدلال می کنند چرا که درست مثل سنتی پیگرد قانونی آن اتفاق می افتد پس از این واقعیت است. برای از بین بردن آسیب است که ما را به یکی دیگر از آنها می گویند که نیاز به سرمایه گذاری ملی در کاهش نسل در فقر اغلب به دنیا آمد و از تبعیض نژادی و گسترش روان-سلامت و مبارزه با مواد مخدر-درمان اعتیاد در میان چیزهای دیگر. به عنوان راشل Liles قرار داده و آن را "عدالت ترمیمی? اجازه دهید یک کشور نیست که یک آدم لاوسون در وهله اول است."

یک چند هفته پس از درگذشت پدربه Liles کودکان وارد قلعه, اما آنها تا به حال برای قرار دادن وازلین در زیر بینی خود را اول است. کل محل مانند بوی مرگ و پوسیدگی. سوسک swarmed یخچال و فریزر. کسی تا به حال شکسته به استفاده از حمام.

آنها با قرار دادن خانه و همه چیز در آن برای فروش—به جز دبی کودک پیانو که او می خواهم برای سال های پایانی زندگی خود را. راشل آن را نگه داشته است و هنوز هم پخش آن در شب; مادرش نوشت: "زیبا" در برخی از موسیقی ورق.

راشل در حال حاضر به دنبال یک مدرک جرم شناسی, تلاش برای ایجاد حس از آنچه اتفاق افتاده است به او ، او آموخته است که قتل بیشتر از بین می برد و زندگی مردم رنگ که هم به طور نامتناسبی ای اداره و آمریکا در بسیاری از موارد برای خیلی بیشتر جرایم جزئی از لاوسون است. "زمانی که مادر شما شده است به طرز وحشیانه ای به قتل آن سخت است به وضوح فکر می کنم" او گفت: با راه توضیح داد که چرا او را غرق در مطالعه علمی از جرم و جنایت. خانواده نیز گرفته شده تا یک گروه پروژه از خواندن فقط رحمتمدنی-وکیل حقوق برایان استیونسون کتاب در مورد چگونگی مجازات مردان سیاه پوست به جرم قتل ریشه در برده داری و Jim Crow. این Liles خواهر و برادر نیست همه مطمئن شوید که آنها معتقدند که هر کسی که می کشد سزاوار همدردی اما آنها در حال فکر کردن در مورد آن.

(کاترین هریسون)

منn سال بعد از دبی به قتلمیشل سعی کردم به یاد خودش که لاوسون بود یک بار که هیچ کس تا کنون به یک لعنتی در مورد او از جمله ایالت فلوریدا است. اما او تلاش برای حفظ آن همدلی است. در دبیرستان جایی که او به تدریس و زمانی که دانش آموزان خواهد آمد به کلاس دیر یا سنگسار او شروع به دیدن لاوسون در آنها است. او گفت که او نگران است که او به کسی که او نمی خواست که او را در پیدا کردن خودش در یک روزنامه تحت عنوان "معلم می گوید دانش آموز او را در نهایت قاتل است." میشل غم مشاور خواست او را به هر گونه عمده تغییرات شغلی برای حداقل یک سال اما در میانه ترم پاییز سال گذشته او را ترک آموزش. او در حال حاضر با تمرکز بر بالا بردن کودکان خود را.

در ضمن جرالد که در حال حاضر می نویسد: اجتماعی-مطالعات متون به صورت آنلاین مدرسه همچنان به مبارزه با آنچه که اسلام در مورد قتل. "به عنوان روده-wrenchingly افتضاح به عنوان Lawson کودکی بود که او هنوز هم تا به حال این شانس را هر روز برای تصمیم گیری" جرالد گفت. "او تا به حال این فرصت را به را انتخاب کنید و اجازه دهید به مادر من اجرا خارج از خانه. او تا به حال شانس خود را برای انتخاب به صورت ما و بگو: "چه سوال شما برای من?' آن را در واقع نادیده انسانیت خود را به نشان می دهد در غیر این صورت.

"خب آره شاید یک نوع عدالت ترمیمی است که غیر ممکن است چون هر دو طرف شکسته و ماهیت خود را از زبان عشق است ناسازگار با خود را رو در روی یکدیگر" او ادامه داد. "اما به عنوان یک مرد از ایمان من می خواهم به این باور است که که بیش از حد تیره و تار است, است که برتری از آن است که فضل است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de