این است که چگونه ما می تواند ضرب و شتم Coronavirus

ایده های کاهش خرید می توانید با ما اما تنها سرکوب می تواند ما را به جایی که ما نیاز به. جاش peter br

توسط NEWS-SINGLE در 1 فروردین 1399
جاش peter bradley / خبرگزاری فرانسه / گتی

در حالی که بسیاری از تماشا coronavirus در سراسر جهان با بی علاقگی و برای ماه ها در هفته گذشته, بسیاری از ما در نهایت متوجه شدم که آن را مختل خواهد شد راه ما از زندگی است. اخیر تجزیه و تحلیل از امپریال کالج در حال حاضر ساخت برخی از آمریکایی ها از جمله بسیاری از کارشناسان وحشت. گزارش پروژه های است که 2.2 میلیون نفر می میرند در ایالات متحده است. اما تجزیه و تحلیل نیز فراهم می کند دلیلی برای امید—نشان می دهد یک مسیر رو به جلو برای جلوگیری از بدترین نتایج.

ما می تواند همه چیز را بهتر; آن را خیلی دیر است. اما ما باید مایل به عمل می کنند.

بیایید شروع با این خبر بد. کالج سلطنتی تیم پاسخ گزارش نگاه تاثیر اقدامات ممکن است ما را به پهن کردن منحنی یا کاهش نرخ که در آن مردم در حال تبدیل شدن به بیمار با COVID-19. اگر ما کاری انجام ندادن و فقط اجازه دهید این ویروس خود را اجرا کنید البته این تیم پیش بینی کرد, ما می توانید ببینید سه بار به عنوان بسیاری از مرگ و میر به عنوان ما می بینیم از بیماری های قلبی عروقی در هر سال. بیشتر, آن را تخمین زده می شود که عفونت خواهد اوج خود در اواسط ماه ژوئن. ما می توانیم انتظار برای دیدن در مورد 55,000 مرگ فقط در یک روز.

البته ما در حال انجام کاری پس این نتیجه بعید است که رخ می دهد. ما در حال بسته شدن مدارس و کسب و کار و ارتکاب اجتماعی (واقعا فیزیکی) فاصله. اما به عنوان جدی نمودار از تجزیه و تحلیل نشان می دهد این کافی نیست. حتی پس از ما انجام این کارها این گزارش پیش بینی کرد که تعداد قابل توجهی از عفونت رخ خواهد داد که مردم بیشتر خواهد شد نیاز به مراقبت از ما احتمالا می تواند ارائه در بیمارستان های ما که بیش از 1 میلیون نفر می میرند.

چرا تیم کالج امپریال پیش بینی این برای غرب زمانی که همه چیز به نظر می رسد به بهبود در آسیا است ؟ از آنجا که ما در حال بدست گرفتن روش های مختلف. کشورهای آسیایی باید درگیر در سرکوب; ما تنها درگیر شدن در کاهش.

سرکوب اشاره به یک کمپین به منظور کاهش عفونت از یک بیماری همه گیر چه کارشناسان R0 (R-صفر) به کمتر از یک است. بدون کنترل های R0 از COVID-19 بین 2 و 3 به این معنی که هر فرد آلوده آلوده به طور متوسط دو تا سه نفر دیگر. یک R0 کمتر از 1 نشان می دهد که هر فرد آلوده و در نتیجه در کمتر از یک عفونت است. هنگامی که این اتفاق می افتد, شیوع را به آرامی سخت کار کردن را متوقف کند.

برای رسیدن به این هدف ما نیاز به آزمایش بسیاری از مردم حتی کسانی که بدون علائم است. تست ما اجازه خواهد داد برای منزوی کردن آلوده به طوری که آنها نمی تواند دیگران را آلوده. ما باید هوشیار و حاضر به قرنطینه افراد مبتلا مطلق سعی و کوشش.

از آنجا که ما موفق به راه اندازی یک تست زیرساخت های ما می توانید بررسی کنید که بسیاری از مردم است. در این لحظه ما حتی نمی توانید آزمون از همه کسانی که بیمار است. بنابراین ما در حال تلاش برای کاهش—پذیرش که بیماری پیشرفت خواهد کرد اما تلاش برای کاهش R0 تا آنجا که ممکن است.

اصلی ما رویکرد اجتماعی فاصله—درخواست از مردم برای دور ماندن از یکدیگر است. این به معنای بسته شدن مدارس و رستوران ها و کافه ها. آن را به معنای درخواست از مردم برای کار از خانه و دیدار در گروه 10 یا بیشتر. تلاش های ما خوب هستند temporizing اقدامات است. مانع رشد عفونت را بهبود می بخشد شانس ما سیستم مراقبت های بهداشتی خواهد بود قادر به نگه دارید تا.

اما این تلاش ها نمی خواهد کمک به کسانی که در حال حاضر آلوده. آن را تا دو هفته برای کسانی که آلوده امروز برای نشان دادن هر گونه علائم و برخی از مردم را نشان نمی دهد علائم در همه. اجتماعی فاصله نمی تواند جلوگیری از این عفونت ها به عنوان آنها در حال حاضر اتفاق افتاده است. بنابراین همه چیز به نظر می رسد بدتر برای برخی از زمان حتی اگر آنچه که ما در حال انجام است و ساخت چیزهای بهتر در دراز مدت است. شیوع ادامه خواهد داد به پیشرفت است.

اما به خاک سپرده شد در کالج امپریال گزارش شده است که دلیلی برای خوشبینی است. این تجزیه و تحلیل نشان می دهد که در انجام هیچ چیز سناریو بسیاری از مردم می میرند و می میرند به سرعت. با جدی کاهش گرچه بسیاری از اقدامات ما در حال حاضر سرعت همه چیز را. در تابستان این گزارش محاسبه تعداد افرادی که بیمار در نهایت به کاهش شدت.

در این مسیر هر چند واقعی ترسناک نشان می دهد آغاز خواهد شد در پاییز و له ما بعد زمستان هنگامی که COVID-19 می آید به عقب با انتقام.

این چیزی است که اتفاق افتاده است با آنفولانزا در سال 1918. بهار بد بود. در طول تابستان تعداد بیمار کاهش یافته و ایجاد حس کاذب امنیت. سپس all hell broke loose. در اواخر سال 1918 ده ها میلیون نفر از مردم کشته شدند.

اگر یک الگوی مشابه نگه می دارد برای COVID-19 و سپس در حالی که همه چیز بد در حال حاضر ممکن است هیچ چیز در مقایسه با آنچه که ما در پایان سال است.

به این دلیل برخی از آنها در حال حاضر اعلام کرد که ما ممکن است در مستند برای 18 ماه آینده. آنها هیچ جایگزین. اگر ما به بازگشت به حالت عادی آنها استدلال می کنند که ویروس اجرا خواهد شد بدون کنترل و اشک از طریق آمریکایی ها در پاییز و زمستان آلوده 40 تا 70 درصد از ما کشته شدن میلیون ها نفر و ارسال دهها میلیون نفر به بیمارستان. برای جلوگیری از که آنها نشان می دهد ما در حفظ و جهان تعطیل که نابود کردن اقتصاد و پود جامعه است.

اما همه از آن فرض می شود که ما نمی توانیم تغییر, که تنها دو انتخاب میلیون ها نفر از مرگ و میر و یا غرق یک جامعه است.

که درست نیست. ما می توانیم یک سوم مسیر. ما می توانید تصمیم بگیرید که برای دیدار با این چالش است. آن را کاملا در درون ما ظرفیت برای انجام این کار. ما می تواند به توسعه آزمون های که سریع قابل اعتماد و همه جا. اگر ما روی صفحه نمایش هر کس و انجام این کار به طور منظم, ما می توانید اجازه دهید بسیاری از افراد بازگشت به یک زندگی عادی. ما می توانیم بازگشایی مدارس و مکان های که در آن مردم جمع آوری شده است. اگر ما می توانید مطمئن باشید که افرادی که جمع نمی عفونی آنها می توانند معاشرت.

ما می توانیم مراقبت های بهداشتی و امکانات است که انجام غربالگری سریع و مراقبت از افرادی که آلوده می شوند به غیر از کسانی که نمی. این جلوگیری از انتقال از یک فرد بیمار به بیمارستان ها و دیگر مراقبت های بهداشتی و امکانات. ما حتی می تواند متعهد به مسکن افراد آلوده جدا از خود را سالم اعضای خانواده برای جلوگیری از انتقال در خانواده.

این مراحل را به تنهایی هنوز هم به اندازه کافی نخواهد بود.

ما نیاز به انبوه تقویت زیرساخت های پزشکی. ما نیاز به ساخت هواکش و اضافه کردن تخت بیمارستان. ما نیاز به آموزش و توزیع پزشکان و پرستاران و درمانگران تنفسی به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز است. ما نیاز به تمرکز کارخانه های ما در تبدیل کردن تجهیزات حفاظتی—ماسک و دستکش و روپوش و غیره—برای اطمینان از ما مراقبت از سلامت نیروی کار امن است. و مهمتر از همه ما نیاز به پور هنگفتی فکری و منابع مالی به توسعه یک واکسن است که در نهایت به این کابوس ، یک واکسن موثر خواهد پایان همه گیر و حفاظت از میلیاردها نفر از مردم در سراسر جهان است.

همه از این مشکل اقدامات ما در حال در حال حاضر به پهن کردن منحنی نیست فقط در نظر گرفته شده برای کاهش میزان عفونت به سطح سیستم مراقبت های بهداشتی را می توانید مدیریت کنید. آنها همچنین به معنای به ما خرید زمان است. آنها به ما فضا برای ایجاد آنچه که ما نیاز به ایجاد یک تفاوت واقعی.

البته همه بستگی به آنچه ما با آن زمان. خلق از این کشور منتقل شده و در چند هفته گذشته از اخراج به یکی از ترس و نگرانی است. که مناسب است. این جدی است همه گیر و آن را هنوز هم بسیار محتمل است که میزان عفونت را پایمال افزایش ظرفیت در برخی از مناطق ایالات متحده است. احتمال وجود خواهد داشت بیشتر به طور جدی بیمار است و مردم از ما باید منابع برای مراقبت از این معنی است که ارائه دهندگان را مجبور به تصمیم گیری در مورد آنها به درمان و چه کسی نیست.

ممکن است آنها به صراحت یا به طور ضمنی به تصمیم می گیرید که زندگی می کند و کسی که می میرد.

اگر ما متعهد به اجتماعی فاصله, اما در برخی از نقطه در چند ماه آینده نرخ گسترش خواهد داد. ما قادر خواهید بود برای گرفتن نفس ما. ما قادر خواهید بود به سهولت و محدودیت های, به عنوان برخی از آمار کشور در حال انجام است. ما می تواند حرکت به سوی برخی از ظاهر عادی.

وسوسه خواهد شد و سپس به فکر ما را ساخته اند آن را در گذشته بدترین. ما نمی توانیم به آن وسوسه است. که خواهد بود که زمان برای دو چندان کردن تلاش های ما. ما نیاز به آماده شدن برای آمدن طوفان است. ما نیاز به ساخت انبارهای ما ایجاد استراتژی و آماده است.

اگر ما را انتخاب کنید دوره سوم وقتی که پاییز می رسد ما خواهد بود جلوتر از تجدید حیات از عفونت است. ما می توانیم نگه داشتن تعدادی از کسانی که در معرض حداقل تمرکز توجه ما بر روی کسانی که آلوده می شوند و وضع دقیق تر فیزیکی فاصله تنها زمانی که در مکان های که در آن که با شکست مواجه شد. ما می توانیم نگه داشتن مدارس و کسب و کار باز تا حد امکان بسته شدن آنها را به سرعت زمانی که سرکوب نتواند سپس باز کردن آنها را به بالا و دوباره پس از آلوده شناسایی و جدا شده است. به جای بازی دفاع ما می تواند بیشتر از جرم.

ما نیاز به نگه داشتن زمان در ساعت زمان برای پیدا کردن یک درمان یا واکسن.

آخرین باری که ما در مواجهه با بیماری های همه گیر با این سطح از عفونت بود که این خطرناک است که ما تا به حال هیچ درمان یا واکسن بود 100 سال پیش و آن را به 50 میلیون مرگ و میر. Coronavirus همه گیر نیست بی سابقه اما آن را به هر چیزی تقریبا هر کسی زنده را تجربه کرده است قبل از. ما هستند اما خیلی بیشتر آگاه و بسیار هماهنگ تر و خیلی بیشتر قادر به امروز.

برخی از آمریکایی ها در انکار و دیگران احساس ناامیدی. هر دو احساسات هستند قابل فهم است. همه ما باید یک انتخاب را. ما می توانیم نگاهی به آینده آتش و اجازه دهید آن را سوزاند. ما می تواند سرپا ایستادن کردن و امید به آن صبر کنید—و یا ما می توانیم با هم کار کنند برای دریافت از طریق آن با آسیب به عنوان کوچک که ممکن است. این کشور مواجه شده است و عظیم تهدید به قبل افزایش یافته است به چالش; ما می توانیم دوباره آن را انجام دهد. ما فقط نیاز به تصمیم می گیرید آن را به اتفاق می افتد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن