این تهمت را طاعون در حال حاضر

ایده های اولین coronavirus سنبله در اواخر ماه آوریل می تواند در رئیس جمهور سهل انگاری. دوم سنبله در ماه ژو

توسط NEWS-SINGLE در 9 تیر 1399
گتی / اطلس

COVID-19 عفونت به اوج خود رسید و در آوریل 24, یا, بنابراین آمریکایی ها به عهده گرفت. دولت مقامات بهداشتی گزارش 36,738 موارد جدید که روز یک رکورد است. توسط اواسط ماه مه در ایالات متحده در حال کاهش است که میزان عفونت های نزدیک به نیمی به 17,618 on May 11. دستاورد آمده بود در هزینه های فوق العاده ای: این مستند از حد از اقتصاد ملی بزرگ سطح افسردگی از بیکاری تغییر به تحصیل آنلاین برای میلیون ها نفر از کودکان خانواده های محروم نهایی بازدیدکننده داشته است به مرگ عزیزان. هنوز هم این فداکاری تحویل داده بود به نتیجه مورد نظر. تا به حال این پیشرفت ادامه داد: مردم آمریکا و اقتصاد آمریکا—می تواند به احتمال زیاد پیش بینی کاهش بیشتر در موارد و شاید در نزدیکی پایان دادن به این بیماری همه گیر و حتی قبل از واکسن.

اما این چیزی است که اتفاق افتاده است. در 24 ژوئن تعدادی از عفونت های پیشی, مارس 24 اوج. در ژوئن 25, شماره پیشی گرفته است که از ژوئن 24. در تاریخ 26 ژوئن در این کشور رنج می برد تقریبا 46,000 عفونت های جدید—نزدیک به 10 ، 000 بیشتر در یک روز از در بدترین روز در ماه آوریل است. همه از فداکاری از هفته گذشته دور انداخته شده.

اولین coronavirus سنبله در اواخر ماه آوریل می تواند در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سهل انگاری. دوم سنبله در ماه ژوئن خود را انجام می دهند. این تهمت را طاعون در حال حاضر.

یک واشنگتن پست در گزارش ژوئن 27 قطاری از مغلوب ساختن پیشی جستن مجرمیت با وحشتناک aptness. شهر تولسا اوکلاهما شده است اجرای اجتماعی-فاصله, قوانین, و دلیل خوب است. از ژوئن 1 به 15 ژوئن جدید COVID-19 موارد در دولت شروع به پریدن کرد از 67 در یک روز به 186. پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا در ژوئن 20, شهرستان, کارکنان ضمیمه نشستن نیست در اینجا لطفا برچسب برای هر صندلی در ورزشگاه محل برگزاری. مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات کارگران دستگیر شده در فیلم از بین بردن این برچسب به طوری که تهمت می تواند خودرا برای امتحان اماده شرکت کنندگان نزدیک به هم است. در ژوئن 26, اوکلاهما گزارش 396 عفونت های جدید در یک روز.

مغلوب ساختن پیشی جستن رالی ممکن است به طور مستقیم به حساب تمام کسانی که موارد جدید. اما مغلوب ساختن پیشی جستن ارتفاع از نیازهای خود نفس بیش رفاه حتی قویترین حامیان است عمیقا دخیل در ویروس قدرتمند ژوئن باز گشت.

حتی قبل از ویروسی اوج در آوریل 24, تهمت خواست بازگشایی اقتصاد ایالات متحده. در آوریل 16, مغلوب ساختن پیشی جستن تشکیل کشور فرمانداران توسط کنفرانس تلفنی به آنها فشار به لغو محدودیت های اعمال شده توسط آوریل 1. کاخ سفید که روز نیز منتشر شد مجموعه ای از بسیار مجاز دستورالعمل به اطلاع فرایند معرفی سه مرحله به مرحله برنامه شروع به پس از متحده در حال تاسیس یک 14-روز "رو به پایین مسیر از موارد مستند." مسیر چیست ؟ چگونه تند کاهش ؟ کسانی که تصمیم گیری شد و از چپ به فرمانداران حداقل در ظاهر.

"شما در حال رفتن به عکس های خود را," مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران در تماس است. "شما در حال رفتن به تماس می شود عکس. ما خواهید بود ایستاده در سمت راست در کنار شما و ما در حال رفتن به کشور ما باز است و می توانید آن را کار. مردم می خواهید برای دریافت کار."

در آن زمان این نشان از احترام به فرمانداران شبیه سیاسی عقب نشینی رییس جمهور است. روز قبل از آن نسبت ناروا اعلام کرده بود که او به تنهایی تا به حال "کل سازمان" به بازگشایی اقتصاد—و آن را "بزرگترین تصمیم زندگی ام داشته ام را." اما احترام به زودی ثابت كرده ، مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی شد در وسیع ترین و سریع ترین زمان ممکن افتتاح و او اعمال شده بسیار زیاد قدرت سیاسی از دفتر او به آرزوی خود.

در اواسط ماه آوریل معترضان—که بسیاری از آنها آشکارا brandishing سلاح—مونتاژ در capitols دموکراتیک اداره متحده به تقاضای فوری بازگشایی. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی حمایت خود را. "آزادسازی مینه سوتا!" "آزادسازی میشیگان!" "آزادسازی ویرجینیا و صرفه جویی در خود را بزرگ 2nd Amendment. آن را تحت محاصره!"

از اواسط تا اواخر آوریل مسیر از عفونت در کشورهایی مانند گرجستان فلوریدا و تگزاس بود و نسبتا مسطح است ، با وجود آن تهمت را تشویق می کردند برای فرمانداران به بازگشایی سریع و سریع تر است. در آوریل 29, مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که فدرال اجتماعی-فاصله دستورالعمل خواهد بود "محو شدن در خارج." "من بسیار زیادی را در حمایت از آنچه که آنها انجام می دهند" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در دفتر بیضی در مورد جنوب غربی و حکام بودند که مسابقه به بازگشایی 1 مه. فرمانداران شد و در پاسخ به فشارهای سیاسی از صاحبان کسب و کار محلی ، اما آنها نیز اطاعت از رئیس جمهور خواسته و بازده به فشار از جناح راست با رسانه ها ،

در اول مهر میزبان و مهمان اخراج کرده COVID-19 به عنوان یک دموکرات طرح در برابر تهمت اقتصاد است. فقط یک نمونه از بسیاری از: در مارس 9, Sean Hannity گفت: "آنها موجب ترس دوزخ زندگی مردم است. و من آنها را دوباره به مانند " من خوب بیایید با چماق زدن تهمت با این جعل است.'" پس از آن در اواسط ماه مارس شبکه به طور ناگهانی تغییر سرمقاله خود خط. میزبان نه تنها ابراز نگرانی اما شدیدا انکار کرد که آنها تا به حال انجام می شود در غیر این صورت. "این برنامه همیشه گرفته coronavirus جدی است و ما هرگز به نام ویروس جعل" Hannity گفت: در 18 مارس.

اما به عنوان برگ برنده فشرده برای بازگشایی این, فاکس نیوز, خط منتقل دوباره. میزبان و مهمان سقوط بیش از یک دیگر به تقاضا بیشتر reopenings سریع تر, بزرگتر و به پیف پیف هر مداوم خطر از coronavirus. "ویروس درست نیست تقریبا به عنوان کشنده به عنوان ما فکر آن را همه ما از جمله در این نمایش است. همه فکر می کردند آن بود, اما آن را تبدیل به" تاکر کارلسون گفت: در برنامه مارس 27.

در آوریل 29, فرماندار فلوریدا ران DeSantis به نظر می رسد در Hannity برنامه به مشتری جلب کردن خود دولت را به پیروزی بیش از یک ویروس. "ما می دانیم که جمعیت های آسیب پذیر هستند. ما می دانیم که اگر شما نگاهی به آمار برای افراد زیر 50 که اصلا شرایط مزمن منظور من شما شانس بسیار کم از مرگ و میر ناشی از این ویروس و این شرایط. ما می دانیم که چگونه برای محافظت از مردمی و اجتماعی فاصله میان این دو گروه و بنابراین من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما یاد گرفته ایم بیش از شش هفته است. بنابراین من فکر می کنم ما می توانیم یک گام به جلو در اینجا در ادامه به ساخت در آن و به آمریکا بازگشت."

در مه 3, تهمت صحنه خود را بدنام تاون هال در یادبود لینکلن—یک سایت معمولا ممنوع مورد استفاده قرار گیرد برای اهداف حزبی اما دیده مغلوب ساختن پیشی جستن از طریق یک معافیت ویژه. مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از این مناسبت به تشویق و ترغیب فرمانداران به بازگشایی حتی سریع تر از این دستورالعمل بود گذاشته شد. "وجود دارد نه بیش از حد بسیاری از ایالت ها که من می دانم که در حال بالا رفتن است. تقریبا همه در مسیر درست رهبری," او گفت:. "ما در سمت راست آن, اما ما می خواهیم به آن را نگه دارید که راه اما ما همچنین می خواهم به عقب بر گردیم به کار می کنند." ستایش او می گوید که در حال حرکت بودند به سرعت به بازگشایی اقتصاد خود—و به طور خاص ویرجینیا به عنوان یک دولت است که در حال حرکت بود بیش از حد به آرامی.

در این زمان جمهوری خواه به رهبری متحده آغاز شده بود اجازه اقامت خود را در خانه سفارشات گذشت شروع با گرجستان در مارس 23. مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا با تمجید از گرجستان طرح و سپس به انتقاد از آن—اما در نهایت تصویب آن است. تگزاس به دنبال on May 1. فلوریدا راه اندازی فاز اول بازگشایی در مارس 4.

مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده واکسن تا پایان سال و افزایش اقتصاد در سه ماهه سوم سال 2020 است. و اگر چیزی مغایر با همه این صحبت رئیس جمهور تا به حال پاسخ خود را آماده است. "تنها دلیل ایالات متحده گزارش کرده است یک میلیون نفر از CoronaVirus است که ما تست sooo بسیار بهتر از هر کشور دیگری در جهان" مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در مارس 29. "کشورهای دیگر در حال راه پشت سر ما در تست و در نتیجه نشان می دهد به مراتب کمتر از موارد!"

به عنوان برگ برنده امیدوار بود خبر خوب شروع به وارد در اوایل ممکن است. موارد روند را به عنوان شد و مرگ و میر. در مه 11, او در توئیتر خود نوشت: "Coronavirus شماره ها به دنبال بسیار بهتر از رفتن به پایین تقریبا در همه جا. بزرگ پیشرفت در حال ساخته شده!" تهمت زد یکی دیگر از پیروزی دامان on May 17. "واقعا خوب پزشکی در حل CoronaVirus وضعیت (طاعون!). این اتفاق خواهد افتاد!" که در همان روز او افزود: "تعدادی از Coronavirus موارد است که به شدت روند نزولی در سراسر ایالات متحده با چند استثنا. خبر خیلی خوب در واقع!" که سرنوشت ساز زمان. این COVID-19 اخبار از اواسط ماه مه در تقریبا همه بد باشد.

چه مشکلی پیش آمد ؟ اوایل بازگشایی تنها می تواند کار کرده اند و اگر دقیق اقدامات ایمنی از جمله استفاده از ماسک و اجتماعی فاصله شد گنجانیده شده است. در عین حال رئیس جمهور دستکاری بازگشایی او خودش را مجبور کرده بود. در طول ریاست جمهوری خود مغلوب ساختن پیشی جستن است تابع منطقی سیاست به منظور تحریک تلخ جنگ فرهنگ. و ماسک تبدیل به یک وحدت نماد برای هواداران خود.

تهمت می پوشد هرگز یک ماسک در مکان های عمومی, و او را تمسخر جو بایدن برای پوشیدن یک. "من بایدن. آن را مانند خود را به صورت کامل پوشش داده شده است. آن را مانند او قرار داده و یک کوله بیش از چهره اش. او احتمالا آن را دوست دارد که در راه" مغلوب ساختن پیشی جستن گفته وال استریت ژورنال در مارس 21. این مجله Michael C. بندر پس از آن به دنبال. او اظهار داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب منفی اظهار نظر در ماسک به ویژه هنگامی که فرسوده با خبرنگاران کاخ سفید. "آیا شما که به عنوان اعتراض از شما ؟ آیا شما احساس می کنید مانند مردم ماسک برای نشان دادن مخالفت خود را از شما؟" مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه داده است که از آن می تواند—و سپس با حمله به مخاطرات بهداشتی ماسک—پس از آن ابراز بی تفاوتی که آیا حامیان او آنها را میپوشید یا نه.

راش Limbaugh مسخره ماسک به عنوان نماد "ترس" در مه 15. سابق فاکس لنگر بریت هیوم پیوست. در مه 27, یک نویسنده در نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن وب سایت نشریه The Federalist ارسال شده در یک قطعه با عنوان, "اجباری ماسک نیست در مورد ایمنی آنها مورد کنترل اجتماعی است." نویسنده مولی مک کین هشدار داد: "اگر هر کس با پوشیدن ماسک آن تلگرافها جامعه-پذیرش گسترده است که وضع موجود تغییر کرده است." که آن روز صبح یک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن نویسنده به نام لی اسمیت توییتی یک لینک به مقاله تقویت McCann پارانویا. "فوق العاده @molmccann قطعه در @FDRLST — ماسک نیست در مورد بهداشت عمومی اما کنترل اجتماعی است. تصویر بایدن در ماسک سیاه و سفید تایید فرهنگ سکوت برده داری و اجتماعی مرگ است." اسمیت از چهره های عمده ای در نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز رسانه های. قبلا یک خبرنگار بیل کریستول را بارگیری استاندارد—و هنوز متصل به برجسته جریان اصلی Hudson Institute—او فرو عمیق و ضخیم به نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن شود. در اوایل صبح روز 28 مه اسمیت توییت کردم retweet از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را.

شما ممکن است تصور کنید که وجود خواهد داشت مقدار اتاق به تشدید ضد ماسک حرف از "سکوت برده داری و اجتماعی مرگ است." شما اشتباه خواهد بود. آریزونا عضو شورای شهر با تمسخر اختصاص جورج فلوید در حال مرگ عبارت "من نمی توانم نفس بکشم" به مسخره ماسک-پوشیدن. سباستین گرکا سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور در بر داشت یک راه برای رفتن حتی بیشتر از آن در ژوئن 23, رادیو برنامه.

تماس گیرنده: من می خواستم به بحث در مورد آنچه که من اسمش دموکرات Islamo-مائوئیست ماسک که دیکتاتورها تقاضا است.

سباستین گرکا: منظور شما از COVID burqas این COVID ماسک. ... شما می دانید که وجود دارد چیزی غیر انسانی در مورد آن نیست وجود دارد ؟ این ایده که شما پوشش صورت است. نه تنها آن را dehumanize فرد است که در تعامل با انسان های دیگر, بلکه آن است که تو حق عمل نمايد.

میلیون ها نفر از شهروندان اطاعت نشانه از تهمت های سیاسی و رسانه ای و پزشکی crackpots که غالب Facebook. در حالی که اکثریت بزرگی از آمریکایی ها تایید ماسک پوشیدن در مکان های تنها 40 درصد از جمهوری خواهان انجام دهد. در ژوئن 20, یک فیلم کوتاه نشان داد تا در توییتر از یک مرد میانسال در کوتاه تلاش برای ورود به فلوریدا خارج unmasked. هنگامی که یک نقاب کارمند فروشگاه مودبانه یادآوری به مشتری از فروشگاه قوانین مرد راندند کارمند بسیار سخت است که shover در واقع کاهش یافت و بیش از خود را حرکت. مشتری رو تحت فشار قرار دادند و همان کارمند دوباره به زور راه خود را در. شاید مشتری حامل یکی از جعلی "ضد ماسک معافیت کارت" در حال حاضر در حال گردش در اینترنت و رسانه های اجتماعی برای چاپ در صفحه اصلی.

به عنوان ایالات متحده نزدیک چهارم جولای بیماری احیای. برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران می خواهم به سرزنش Black Lives Matter تظاهرات به صورت سنبله. اما متحده نصب شده است که بزرگترین تظاهرات دیده می شود caseloads کاهش پس از جورج فلوید مرگ است. مینه سوتا گزارش 645 موارد جدید در مارس 26, سپس 493 در ژوئن 26. نیویورک ثبت 1,044 سپس 804 در همان تاریخ. واشنگتن 109 موارد در 26 ماه مه کاهش یافت و به 26 ژوئن 26. اعطا می شود نه همه کسانی که اعتراض در آن مکان زندگی می کردند در آن مکان تا شاید برخی از تظاهرکنندگان انجام این ویروس به کشورهای دیگر. اما قطعا وجود دارد هیچ آشکار لینک نشده است. در ضمن جی پی مورگان پیدا کرده است قدرتمند ارتباط بین افزایش رستوران صرف و سه هفته بعد افزایش COVID-19 عفونت.

این بیماری خونتان در مکان دقیقا جایی که دولت عجله برای بازگشایی, میله, قمار, رستوران ها, مراکز خرید و دیگر مکان های سرپوشیده از سرگرمی است. ققنوس هوستون و دیگر شهرهای جنوبی به طور ناگهانی به گزارش caseloads که شبیه به شهر نیویورک در بدترین حالت آن. فلوریدا گزارش شده حدود 9,000 عفونت های جدید در ژوئن 26, تقریبا برابر برخی از نیویورک بدترین روز. تگزاس ثبت شده تقریبا از 6000 مورد جدید که روز است. آریزونا گزارش حدود 3,400 موارد جدید در ژوئن 26 و در حال حاضر رنج می برد بیشتر موارد سرانه نسبت به برزیل و یا هر کشور در اروپا است.

در صورت وخیم تر شدن بحران تهمت است نه اقدام او به جای تغییر goalposts: پرداخت نمی توجه به این مورد رایاو در حال حاضر استدلال می کند. نگاهی به مرگ و میر. هفته گذشته او در توئیتر خود نوشت: "Coronavirus مرگ و میر در راه پایین. میزان مرگ و میر یکی از کمترین ها در جهان است. اقتصاد ما این است که خروش دوباره و نمی خواهد خاموش شود. 'Embers" و یا شعله ور شدن یو پی اس قرار داده خواهد شد که لازم است!" اما مرگ و میر عقب عفونت و افزایش موارد در اواخر ماه ژوئن با هشدار نسبت به مرگ و میر بیشتر به آمده در اواخر ماه جولای. ما در حال حاضر به خوبی گذشته مرگ و میر از 100,000 که برنده پیش بینی شده در یادبود لینکلن تاون هال تنها هشت هفته پیش.

مغلوب ساختن پیشی جستن امید برای سه ماهه سوم بهبود اقتصادی نیز لطمه زد. هزینه های داده ها نشان می دهد که مسیر رو به بالا مه و اوایل ماه ژوئن است متوقف و معکوس در ایالات متحده است که باید باز شود. اندکی چشم انداز مثبت در اشتغال در ماه مه در حال حاضر ممکن است به اثبات نافرجام. برای میلیون ها نفر از خانواده های آمریکایی سخت ترین حساب می رسد در جولای 31, زمانی که دولت فدرال متوقف می شود مکمل دولت مزایای بیمه بیکاری. کسانی که نگه داشته اند شغل خود را از دیگر مشکلات. خواهد بازگشایی مدارس در ماه سپتامبر ؟ به نظر می رسد بیشتر و بیشتر تردید.

در شروع این بیماری همه گیر تشدید شد با مغلوب ساختن پیشی جستن را سهل انگاری و بی تفاوتی. او برچیده این کشور همه گیر مصلی. وی این بیماری را برای مدت دو ماه. او ساخته شده یک اشتباه مهم پس از دیگری.

حتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند موجه شیفت حداقل برخی از سرزنش برای ورود این بیماری است. این بیماری همه گیر را سرچشمه در خارج از ایالات متحده و چین را پوشش بیماری و سازمان بهداشت جهانی را قادر می سازد چین است. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین می تواند استدلال می کنند که حتی این کشورها با بهترین شد و پاسخ ضربه سخت برای بسیاری از هفته.

اما آنچه اتفاق افتاده است در ایالات متحده در ماه ژوئن و آنچه اتفاق خواهد افتاد در ماه جولای است که به طور کامل مغلوب ساختن پیشی جستن خطا. رئیس جمهور رویکرد به این ویروس شده و هدایت شده توسط خود را مادام العمر اعتقادات: آن را فقط به عنوان واقعی به شما می گویند که انجام یک کار خوب به عنوان انجام یک کار خوب. انکار شما شکست خورده است و فقط به عنوان واقعی را به عنوان در واقع موفقیت. در این زمان هر چند واقعیت نخواهد بود blustered دور. ده ها هزار نفر کشته و میلیون ها نفر از کار هستند و همه به خاطر تهمت نمی تواند و نمی خواهد انجام این کار از کنترل بیماری ها—یک کار است که شامل تنظیم یک مثال مثبت به آن دسته از آمریکایی ها که اعتماد و پیروی از رهبری خود را.

در سراسر بقیه جهان توسعه یافته COVID-19 بوده است ebbing. به عنوان یک نتیجه مرزها در حال بازگشایی و اقتصادهای در حال احیای. در اینجا در ایالات متحده, اما آمریکایی ها درد و رنج بیماری جدید اوج بدتر از بدترین مارس. چگونه کشنده خواهد شد و این اوج بود ؟ ما خواهد آموخت که راه ما به نظر می رسد برای یادگیری همه چیز در این دوره از مغلوب ساختن پیشی جستن: راه سخت است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن