توماس Chatterton ویلیامز در مسابقه هویت و "انصراف " فرهنگ"

توماس Chatterton ویلیامز یکی از همکاران به هارپر در نامه مورد بحث آنچه در این سند با هدف به انجام رساندن و این

توسط NEWS-SINGLE در 2 مرداد 1399
A screen grab of the Harper's Magazine letter.
توماس Chatterton ویلیامز یکی از همکاران به هارپر در نامه مورد بحث آنچه در این سند با هدف به انجام رساندن و اینکه آیا انصراف از فرهنگ همواره وجود داشته است.منبع: مجله هارپر را

در ژوئیه 7, harper's Magazine منتشر شده آنچه در آن به نام "نامه ای در عدالت باز و مناظره" که به سرعت بخشی از این گفتگو در اطراف موضوع "انصراف از فرهنگ است." نامه ای که امضا شده است توسط بیش از یک صد نفر از روشنفکران و دانشگاهیان و نویسندگان اشاره کرد که "نیروهای illiberalism در حال به دست آوردن قدرت در سراسر جهان و به یک متحد قدرتمند در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" و استدلال در برابر "عدم تحمل آب و هوا که در همه طرف." این نامه ادامه داد: "در حالی که ما آمده اند به انتظار این رادیکال راست censoriousness نیز گسترش بیشتر به طور گسترده ای در فرهنگ ما: یک عدم تحمل مخالف انداز رواج عمومی بشود و طرد و تمایل به حل پیچیده سیاست در یک خیره کننده اخلاقی یقین است." آن را در رفت و گفت: "محدودیت بحث که آیا با سرکوب دولت و یا یک جامعه تحمل همواره لطمه می زند و کسانی که فاقد قدرت می کند و هر کس کمتر قادر به مشارکت دموکراتیک. راه برای شکست دادن ایده های بد است که با قرار گرفتن در معرض استدلال و اقناع و نه با تلاش برای سکوت و یا می خواهید آنها را دور."

نامه ای به امضا رسید نویسان Martin Amis, J. K. Rowling و سلمان رشدی, چپ مانند نوام چامسکی و گلوریا استاینم و روزنامه نگاران از جمله چند نیویورکر همکاران. در میان امضا کنندگان بود توماس Chatterton ویلیامز یک کمک نویسنده در نیویورک تایمز مجله و مقاله نویس برای هارپر که نیز تا به حال دست به نوشتن نامه. ویلیامز نویسنده دو خاطرات "از دست دادن سرد من" و "خود پرتره سیاه و سفید" که بازشماری مبارزات خود را با هویت نژادی به عنوان یک نوجوان ، ager و به عنوان یک بزرگسال. پسر از پدر سیاه و سفید مادر او در توصیف خود را در کتاب دوم خود را به عنوان "یک سابق, سیاه, مرد." او شناخته شده است برای نقد او از Ta-Nehisi Coates که ویلیامز معتقد است overemphasizes نژاد و نژادپرستی ایجاد "یک فانتزی است که مسطح روانی و مادی تفاوت درون گروهی و بين گروهی."

من به تازگی صحبت با تلفن با ویلیامز بود که در دفتر کار خود در فرانسه که در آن او زندگی می کند. در طول مکالمه ما که ویرایش شده برای طول و وضوح مورد بحث ما چه هارپر نامه با هدف به انجام رساندن آیا انصراف از فرهنگ همیشه وجود داشته و در اشکال مختلف و نگرانی های خود را در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده و رسانه ها تمرکز بر COVID-19 میزان مرگ و میر در میان مردم رنگ.

چه پیدایش این نامه ؟

این هیچ راز است. هیچ کس در تلاش است برای گریزان بود اما از آن بیرون آمد از مکالمات که ما پنج نفر—[the Atlantic تحریریه و سابق نیویورکر تحریریه] جورج پاکر خودم [کلمبیا استاد علوم انسانی] علامت Lilla, [روزنامه نگار] رابرت اف ورث و [مورخ و استاد روزنامه نگاری] David Greenberg—آغاز یک e-mail های زنجیره ای پنج یا شش هفته پیش صحبت کردن در مورد چیزی است که من صحبت کردن در مورد برخی از آنها را برای سال. یک خلق و خوی و یا آب و هوا به نظر می رسد که در مجموعه ای به خصوص در گذشته تقریبا چهار سال با این شدت که مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان می آورد به هر موضوع و رسانه های اجتماعی—رشد از اهمیت رسانه های اجتماعی می تواند نمی شود به دور از هر چیزی که ما در حال صحبت کردن در مورد. من به یاد داشته باشید من در Facebook و خیلی چیزهای دیگر اما توییتر تبدیل شده و همه گیر به خصوص اگر شما در رسانه ها و یا در دانشگاه و پس از آن احساس می کند مانند توییتر گرفته شده در این نامرئی و غیر شخصی نیروی است که با این نسخهها کار از طریق مردم اما هیچ یک به طور خاص که نوردد و enacts عمومی تحقیر و مجازات و تبدیل به شکل دیگری در تمام زندگی ما مانند شبح از مغلوب ساختن پیشی جستن حلق آویز بیش از ما.

در برخی از نقطه ما تصمیم گرفتیم برای دیدن اگر ما می تواند پیش نویس یک نامه. ما واقعا حتی نمی دانند که اگر کسی خواهد پرداخت توجه است. پنج از ما شروع به صحبت در مورد که ما ممکن است قادر به رسیدن به و ببینید اگر آنها ممکن است آن را امضا کند. ما را از طریق چندین پیش نویس در خود ما و پس از آن حدود یک ماه پیش ما شروع به ارسال آن به افراد دیگر و ما آری و (nos) و برخی از مردم که گفت بله و برخی از مردم که گفت: هیچ تا به حال واقعا هوشمند پاسخ های باور نکردنی با انتقادات و پیشنهادات. ما پس از آن آمد و ثبت آن مانند بیست نفر کمک در نوشتن آن است.

آیا شما بیشتر از نوشتن بیش از هر کس دیگری ؟

من نمی خواهم بگویم که حتی. من به کمک در اوایل پیش نویس است. من بسیار درگیر و سپس آن را واقعی بود جمعی. این یک سند است که ندارد یک نویسنده, اما آن را به دست بیش از بیست و مردم و به خصوص دست پنج نفر.

چه به شما می گویند زمانی که شما به مردم ؟

شما نیاز به درک که این چیزی است که ما درک نمی کنند ما می توانید هر کسی که علاقه مند در. برخی از مردم که ما می دانستم که بهترین گفت که آنها ناراحت کننده و یا ترس از واکنش و یا نمی تواند درگیر و برخی از مردم ما نمی دانند بسیار خوبی در پا, بنابراین ما یک راه اندازه گیری. همه می دانستند که برخی از نامها و شروع به تماس با آنها را در خود و با زبان خود. گاهی اوقات من پیام کوتاه مردم سه خط. گاهی اوقات دیوید نوشتن زیبا طولانی نامه پر از تن شواهد چرا مردم ممکن است می خواهم به ثبت نام. هیچ کس که هر یک از ما تماس گرفته شد مانند "به من اجازه دهید ببینید که چه کسی دیگری است امضای, و سپس من شما را به عقب بر گردیم به شما." نه یک نفر. من فکر نمی کنم هیچ یک از ما تا به حال قبل از این انجام داده پس از آن حتی نمی رخ می دهد به ما که است که می تواند یک نقد پایین جاده.

چقدر مهم بود و نژادی یا جنسیتی یا ایدئولوژیک تنوع به خصوص مردم سمت چپ ؟ من می دانم که شما قبلا گفت که این نامه آغاز شده بیشتر متمرکز بر گناهان از سمت چپ.

همیشه وجود دارد اختلاف است. وجود دارد هرگز یک راه که نامه تصور می شد. همیشه وجود دارد برخی از احساس که تهمت باید بیشتر مهم است و برخی احساس است که در نامه شما باید به تمرکز بر روی این نوع از فرهنگ است که در آینده در صنعت که تهمت نمی کند در واقع به طور کامل کنترل کنید. پس از آن وجود دارد احساس پس از صحبت کردن با بیشتر و بیشتر مردم که ما مورد احترام است که ما واقعا باید به اذعان این واقعیت است که هیچ چیز وجود دارد در خلاء خارج از مغلوب ساختن پیشی جستن.

می گفت: "نقد در برابر censoriousness و پس از تحقق است که این نامه ناقص خواهد بود با تنها با تمرکز بر روی دکمه سمت چپ ما احساس لازم بود به طور کاملا روشن است که مغلوب ساختن پیشی جستن است canceller-in-chief."

راست دقیقا. همه ما صحبت کاملا در حالی که در مورد چگونه ما واقعا نمی تواند فکر می کنم از کسی است که بیشتر لغو در فرهنگ آمریکایی به تازگی از khezri. ما صحبت در مورد سیاه خبرنگار در پیتسبورگ که قادر به پوشش تظاهرات به دلیل یک صدای جیر جیر. ما در برابر توییتر درگیر بودن در دفتر خود تصمیم گیری و خود H. R. بخش. آیا شما ببینید که چه کنم ؟ آن را تفسیر شد در راه های مختلف. آن را ثابت مکالمه "بیایید همیشه به فکر راه هایی که ما می توانیم این را به عنوان ایدئولوژیک متنوع که ممکن است" و همچنین ما می دانیم که از زندگی خود ما است که شما نمی تواند پیش بینی کند که چگونه مردم فکر می کنم خود را بر اساس رنگ دسته و مذهب و یا هویت جنسیتی و یا هر یک از آن.

شما ذکر ایدئولوژیک تنوع و اهمیت آن است. تا آنجا که من می توانم بگویم که وجود دارد باز تهمت حامیان امضا کنندگان این نامه است. آیا شما احساس می کنید که آن را مهم نیست که امضاء کنندگان فراتر از یک سطح معینی از محافظه کاری در بخشی به دلیل پس از آن منتقدان می گویند شما واقعا در مورد مراقبت از لیبرالیسم? مغلوب ساختن پیشی جستن است که پشتیبانی از بیش از چهل درصد از کشور طوری نیست ما همه نقشه کشی های خود ما خطوط جایی در مورد ایدئولوژیک تنوع?

وجود دارد بسیاری از بحث در مورد آن. آن چیزی نیست که ما نمی دانیم که خواهد بود یک نقطه از مشاجره اما ما نیز اساسا ساخته شده تصمیم گیری است که ما باید به عنوان آرمان به عنوان ممکن است در درون مرزهای درک است که ما باید عمل گرا و فصاحت موثر است. شما به سادگی می تواند یک سند که به عنوان موفق به عنوان ما به اعتقاد من در این لحظه با پرتاب هر دیدگاه ، حتی یک نفر که به من رسیده به که نیست من فکر نمی کنم یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی گفت: "نه من این را امضا نکند چون من باور نمی کنم که مغلوب ساختن پیشی جستن است و بزرگترین تهدید در کشور است." ما نوع شک و تردید است که شما می توانید دفاع از ارزش های لیبرال جدی دفاع از ارزش های لیبرال با کسی که واقعا جان سخت مغلوب ساختن پیشی جستن حامی بیش از حد. ما نیز احساس کردند که اگر شما کسی که شما ممکن است به خوبی از دست دادن برخی از افراد دیگر که شما نیاز دارید را به این فصاحت موثر سند است.

باری وایس که فقط استعفا از نیویورک تایمزو که امضا هارپر در نامه ذکر شده در استعفای او نامه ای که او آورده شده است در پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات را بیشتر ایدئولوژیک تنوع. اما این بار نمی استخدام pro-مغلوب ساختن پیشی جستن نویس که من مشکلی ندارم اگر با من صادق هستم با خودم.

اما شما در حال دیدن یک تناقض است.

گمان می کنم من می خواهم بدانم که آیا ما همه رسم خط در جایی و در نتیجه اگر در واقع هم شما و هم مردم را به سمت چپ خود را که شما را به عنوان محدود می رسم خطوط بر روی یک طیف به جای وجود دارد که برخی از غول شکاف در مورد آنچه معنای لیبرالیسم است.

من فکر می کنم آن را راست و درست نیست. من فکر می کنم آن را کاملا غیر قابل انکار است که هیچ کس واقعا طرفداران مجموع کامل سخنرانی بدون هیچ نتیجه یا آزادی مطلق بیان. وجود دارد یک خط است که بسیاری از ما موافق در جایی. ما می خواهم تماس برای آزار جنسی کودکان. اما در واقع آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد. ما نمی گوییم که هیچ استاندارد یا هیچ خط. این نامه در مورد آب و هوا از censoriousness و خودسانسوری و ترس است که اتفاق می افتد زمانی که مردم در حال ساخته شده به عنوان مثال در رسانه های اجتماعی با مراجعه و با وجود تماس های خود را برای انگ زدن. که بخشی از آن که می رود فراتر از فقط سخنرانی و یا اختلاف نظر در چارچوب مدنیت. این گام اضافی است که به دنبال مجازات و همچنین طرد از جامعه محترم نظر. چه اتفاقی می افتد این است که کارفرمای شما تماس گرفته و شما باید اخراج از کار خود را, اما پس از آن شما قرار است به نمی شود استخدام در هر نقطه. واقعا به طور جدی نگران است که من فکر می کنم که به تازگی اتفاق افتاده است دیوید شور. که ناب مثال از آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد.

درست پس از دیوید شور بود و یک محقق که توییتی مقاله پژوهشی انجام شده توسط Omar Wasow که من مصاحبه کرده اند و کسی که بسیار هوشمند که مطالعات چگونه تظاهرات بر انتخابات است. مردم در توییتر انتقاد شور و سپس کارفرمای خود Civis تجزیه و تحلیل دست پاچه و او را اخراج. من فکر می کنم اکثر افرادی که به دنبال این مسائل که مورد به عنوان زیبا ننگین. وجود دارد دیگر موارد که در آن شما فکر می کنم که مردم را از کار اخراج شده و گفته شده است که آنها هرگز نباید استخدام شود دوباره برای گناهان که جزئی ؟

این است که من به عنوان مثال شخصی, اما من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از بحث بیش از [استعفای سابق نیویورک تایمز نظر سردبیر] جیمز بنت. من سازماندهی یک نامه در اطراف چیزی بود که من فکر می کنم که می شود در راه ساخت یک نقطه بزرگتر.

شده اند وجود دارد بسیاری از دانشگاهیان که خاموش شده اند. وجود دارد U. C. L. A. استاد که مشکل جدی برای فقط خواندن "نامه ای از زندان بیرمنگام." [ویلیام پریس یک مدرس علوم سیاسی, گزارش آمد به جنگ با دانش آموزان بیش از تصمیم خود را به خواندن با صدای بلند N-word در شاه نامه و نمایش یک فیلم مستند در مورد مجازات. U. C. L. A. گفته نیویورکر بود که هیچ تحقیق رسمی اما این وضعیت بود که "بررسی شده است."] وجود علمی در دانشگاه شیکاگو که مورد سوال برخی از جنبه های ارتدکسی در زندگی مهم است. [Harald Uhlig, یک استاد اقتصاد در مقایسه Black Lives Matter فعالان به "تخت-earthers و خلقت گرایان." یک دانش آموز پس از آن ادعا کرد که Uhlig ساخته شده بود و به لحاظ نژادی تبعیض آمیز سخنان خود را در کلاس درس. دانشگاه انجام تحقیقات و متوجه شد که هیچ پایه و اساس بیشتر رسیدگی است.]

بسیاری از مردم می گویند که چنین چیزی وجود ندارد به عنوان انصراف از فرهنگ و سپس شما نام یک مثال است و آنها مانند "آن شخص سزاوار آن" پس وجود انصراف از فرهنگ اما آن را با این نسخهها کار در پاسخگویی. اما شما در واقع نیاز است که بسیاری از مردم چرا که همه شما نیاز به یک چند از موارد بالا مشخصات آن را نمونه و بقیه از ما ببینید و ما تغییر رفتار ما درآمده است. ما همچنین آیا فقط تغییر رفتار که ممکن است در برابر استدلال به اشتباه بودن. ما هدایت کنون روشن از مرز و پس از آن تنگی و من فکر می کنم واقعا خفقان اثر نه فقط در گفتار بلکه در فکر و این واقعا وحشتناک است.

چگونه ما می دانیم رایگان تبادل ایده ها در حال تبدیل شدن بیشتر تنگ شده, به عنوان این نامه ادعا می کند ؟

من مطمئن هستم که برخی از خوانندگان خود در توییتر در حال حاضر می توانید تصور کنید, مانند, خندیدن که آن را حدیثی اما من تن از افرادی که به من بگویید که آنها نمی خواهد نوشتن برخی از چیزهایی که آنها نمی گویند برخی از چیزهایی که آنها راحت نیست حتی ورود به یک گفتگو در زندگی مهم در اسرائیل و یا هر یک از این چیزها چرا که آنها احساس نمی کنند که آنها حتی می تواند به یک مکالمه بدون پیامدهای عظیم خواهد بود که زیان آور چرا که آنها دارای هویت است که آنها را به آنچه من می خواهم بگویم این است که معرفت شناختی قدرت حتی در وزن و پس از آن فقط یک زمین مال من است. شما باید دارای یک هویت خاص قادر به شرکت در برخی از مکالمات و یا شما با یک واکنش است که می آید در شما چنان سریع است که شما حتی نمی توانید خودتان دفاع در برابر آن است. در آن نفوذ خود را در محل کار.

من فکر می کنم که ما به توافق برسند که وجود دارد برخی از مناطق مربوط به نژادی و هویت جنسیتی به عنوان مثال در حال تبدیل شدن بیشتر و رقابت به بحث در مورد. من هم فکر می کنم وجود دارد همواره چیزهایی که مردم ترسیده بودند به بحث در مورد این که آیا آن دین و یا اسرائیل و یا نظامی و یا افسران پلیس. در این نامه می گوید که همه چیز در حال تبدیل شدن بیشتر ساخت. چیزهایی هستند که بیش از همه در حال تبدیل شدن بیشتر پرشیب و یا گروه های جدید, صدای خود را شنیده و در راه است که به عنوان محدودیت اما در راه است که گروه های مختلف در آمریکا و در سراسر جهان همواره انجام می شود ؟ من نمی خواهم به دفاع که مثل همیشه خوب بودن اما چرا ما برخی از آن را ،

مردم مانند هیچ چیز جدید است. عیسی مسیح لغو شد. البته مردم در اعتراض به افراد خاصی رفتار یا گفتار با ما بوده است برای همیشه لطفا برای—برخی از نمایش ها که سکوت و دیگران در اولویت قرار گیرد. وجود دارد یک شمارنده-نامه ای که بود, مانند, مردم سیاه و سفید همیشه لغو شده و بسته شده اند و یا در لبه بودن لغو شد. من پسر یک مرد سیاه پوست که متولد تفکیک جنوبی. من بسیار آشنا با این نوع از انصراف از فرهنگ است که او تا به حال به تصویب از طریق و راه است که در آن او با تجربه دقیقا آنچه که آنها در حال صحبت کردن در مورد. اما آنچه مرا ناراحت می کند و نگرانی من این است که جهانی که ما در حال ایجاد و آن را فعال کنید توسط توییتر واقعیت است که طول می کشد نگه دارید که در آن ما در واقع در تلاش برای ایجاد همه به عنوان امن به عنوان راست مرد سفید استفاده می شود که به طور فوق العاده امن است. ما در واقع تلاش برای ایجاد همه همانطور که پدر من استفاده می شود اما هر کس می تواند آن را گرفتن در حال حاضر. به همین دلیل در این نامه خواستار قرار دادن ایده ها در روشن شدن نور از باز کردن بحث های که در آن آنها می توانند یا دفاع و یا شکست خورده اما در ایمان خوب است و نه به دنبال درخواست تجدید نظر به خشم اوباش. من نمی خواهم به زندگی در یک جهان که در آن مردان سفید کار می کنند باید به کاهش بودن همانطور که پدر من استفاده می شود.

آیا شما فکر می کنم ما واقعا در خطر است ؟ می گفت: پدر شما بزرگ شدم تفکیک جنوبی. من یک مرد سفید پوست که با این نسخهها کار برای یک لیبرال رسانه ای نهاد. من احساس می کنم بسیار دور از آنچه شما فقط شرح داده شده است.

شما اما در جهان است که من احساس می کنم در راه است—و من نمی خواهم به مبالغه. من فکر می کنم که من با استفاده از آن زبان که برای تلفن های موبایل هذلولی تنها زمانی که تکرار پشت, چرا که در واقع زبان می آید که در نقد نامه ما. آنها می گویند مردم سیاه و سفید همیشه لغو شد. من نمی خواهد با آن شروع. من در پاسخ به این ادعا. پدرم می آید از یک فرهنگ داشتن احساس است که شما می تواند لغو شود. من نمی خواهم به گسترش است که ناامنی تا آنجا که ما می توانیم. من همیشه نوشتن از موقعیت است که ما در همان کشور است که پدر من بود و هیچ کدام از این ها همان است که از آن استفاده می شود و همه ما باید قدم به عقب از هذلولی زبان است که بالاتر از واقعیت به چالش های ما در نور از چالش هایی که ما در حال حاضر غلبه بر.

من موافقت می کنم که به طور کلی ما می خواهیم کمتر censorious جامعه به جای بیشتر censorious جامعه است. من مشغول به کار در یک مجله جدید جمهوریکه در سال 2003 Tony Judt محروم شد از او کمک-ویرایشگر عنوان دلیل, متفاوت, انتشار, او نوشت: یک قطعه گفت: یک دولت راه حل برای اسرائیل ممکن است یک ایده خوب. من نمی خواهم به دفاع از آن اما او لغو شده از مجله که او نوشت: هرگز برای دوباره ؟ من تعجب می کنم که آیا این چیزهایی که در جریان بوده است برای طولانی تر از ما فکر می کنم و من گاهی اوقات احساس می کنید که زمانی که آن را می آید از برخی از محله های آن را به عنوان یک تهدید بزرگتر به لیبرال دموکراسی از آن استفاده می شود در گذشته است. آیا شما فکر می کنم من وجود دارد ؟

من فکر می کنم چیزی هست که به عنوان بخشی از تعریف انصراف از فرهنگ در حال حاضر که موجود است در توضیحات شما استفاده می شود در جمهوری جدید است که نمی تواند extricated از تکنولوژی جنبه. بله وجود دارد در حال نمایش است که می تواند شما را دچار مشکل و یا وجود دارد که دیدگاه خود را تحت تاثیر قرار استخدام در گذشته اما انصراف از فرهنگ در حال حاضر متکی بر خشم و پس از آن وجود دارد به شلاق تا جنبش از طریق آن اغلب اتفاق می افتد که از طریق رسانه های اجتماعی—و سپس آن را به تماس با کارفرما و سپس آن را به نه اتصال به ایده های خود را و یا کار هایی که شما انجام, اما در واقع اتصال به شما به عنوان یک ننگ فرد است. که چه انصراف از فرهنگ در واقع می کند—شما خارج از دایره احترام. من نمی دانم به اندازه کافی در مورد این پرونده در جمهوری جدید. من باور نمی کنم که آن را اداره می شود که در راه است.

آیا شما به دنبال مورد بلیک نف که مشغول به کار برای Tucker Carlson را نشان می دهد و از کار اخراج شد برای ارسال به طرز وحشیانه ای نژادپرستانه در هیئت مدیره پیام نامربوط به خود کار می کند ؟

کمی آره. من فکر می کنم که هنگامی که کارفرمای خود را—در اینجا چیزی در مورد انصراف از فرهنگ است. آن را در مورد شما نقض کارفرمای خود را قانون روشن است. من مطمئن هستم که آنچه بلیک بود در برابر قوانین اشتغال است. انصراف از فرهنگ نیز به اجرا در سطح دیگری است که باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای دفاع در برابر آن است که قوانین در حال تغییر هستند. بخشی از آن این است که شما را شکسته و برخی از قانون است که مشخص نشده و یا به وضوح در قرارداد کار خود را و یا حتی لزوما ما در درک عمومی از هنجارها. شما tripped جدید سیم و شما ساخته شده یک نمونه از. اخراج برای عملکرد بد و یا برای داشتن یک همزاد که نوشته های فوق العاده مسائل نژادپرستانه است نه انصراف از فرهنگ است.

برای من توضیح دهد که چرا ، فراموش نکنید که آیا این اتفاق افتاده بود که او در خاص قرارداد کار یا نه.

من فکر می کنم این مسائل بسیار زیادی است. اگر شما به tweeting تحقیقات و شما ضمیمه هیچ تفسیر به آن و سپس شما به دلیل اخراج مردم ضمیمه زمینه آن است که شما پیش بینی نیست و نمی تواند انتظار می رود به پیش بینی است که بسیار متفاوت از اگر شما در حال رخنه به یک alter ego است که به tweeting نژادپرستانه زبان است که در برابر قوانین خود اشتغال است.

ما نگه داشتن به آینده را به دیوید شور که من موافق وحشتناک است. من فکر می کنم اکثر مردم فکر می کنم آن را وحشتناک—بدیهی است که من نمی خواهم به دفاع از آن.

مصرف زانو است در برابر قوانین خود اشتغال یا نه.

در N. B. A. قاعده این است که هنوز هم که شما باید برای ایستادن برای سرود ملی. من فرض شما نمی فکر می کنم که اگر کسی زانو زد برای آن که آنها باید از کار اخراج شدند.

من آگاه هستم که بخشی از قرارداد کار خود را که شما باید. [N. B. A. rulebook می گوید که "بازیکنان و مربیان و مربیان باید ایستاده و خط در وقار استقرار" در طول سرود.]

سوال پرسیدم در راه بد. حتی اگر کسی نمی خود را نقض قرارداد کار اگر کسی در حال رفتن به یک وب سایت و گفت: به عنوان بلیک نف را, برخی از افتضاح مسائل نژادپرستانه که من حتی نمی احساس راحتی خواندن و یا اخراج شدم مثل نیک کانن را برای یهودی ستیزی توسط ویاکام—این است که انصراف از فرهنگ ؟

ما باید به برخی از توافق بر استانداردهای. بخشی از آنچه که مشکل است که در این بحث تصمیم گیری است که ما چگونه در حال تغییر استانداردهای ما در حال حاضر. من درک می کنم این است که یک علم, اما اگر وجود دارد یک جنبه تنبیهی به پاسخ جمعی به چیزی است که شما انجام دهید و آن را در اطراف یک نه هنوز مستحکم هنجار که به نظر من می شود بسیار متفاوت نسبت به ستمکار آنچه به نظر می رسد معمولا درک هنجار شده است. من می دانم که شما می توانید می گویند که بسیاری از دشواری در درک, اما شما می دانید که وجود دارد در واقع یک تفاوت.

نف, این درست است, نقض آنچه که من فکر می کنم بسیاری از ما موافق به عنوان هنجارهای با استفاده از N-word و گفت: یک دسته از چیز افتضاح. در همان زمان او با این نسخهها کار برای یک برنامه تلویزیونی است که قادر به پخش این چیزهایی که هر شب که رئیس جمهور ساعت و توییتهایی دربارهی. نیک کانن منتشر ضد سامی تئوری های توطئه به حال برجسته ورزشکاران صحبت می کنند تا برای او قبل از آنها recanted. من فکر می کنم برخی از مردم با دیدن این چیزها به عنوان انصراف از فرهنگ است. آنها می گویند مردم بیش از حد حساس است.

شما به دنبال چیزی است که جدید است و زمانی که به اندازه کافی از کمی تفاوت شما باید یک تفاوت کیفی. این چیزی است که با ما بوده است—یک ضربه به مجازات و به تک و به قربانی و به طرد و لکه دار کردن است که جدید نیست. اما هنگامی که شما یک کمی تفاوت که فن آوری می توان—و من معنی نیست که به خاطر آمدن به تکنولوژی اما آن را حل نشدنی از تجربه در حال حاضر.

این نامه تلاشی بود برای باز کردن یک مکالمه شروع به فکر کردن به طور جدی در مورد چیزی که بسیاری از مردم متوجه شده اند در جریان است. شما نمی توانید یک بین المللی گفتگو با سه بند سند مثل این اگر آن را لمس نمی کند در چیزی است که بسیاری از مردم درک می گذرد. این نامه شده است تجدید چاپ در, فرانسه, آلمان, هلند, ژاپن. من درخواست مصاحبه از شیلی. آن چاپ شده بود در مکزیک است. وجود دارد سه مقاله حداقل در نگهبان در مورد آن در انگلیس این چیزی است.

من دیده ام شما صحبت در مورد این واقعیت است که شما پس از قرار دادن آن در یک مصاحبه هیچ کس صاحب هیچ گونه موضوعات است. اساسا ما باید نگاهی به محتوای آنچه مردم می گویند نه هویت خود را. این است که دقیق است ؟

من درک می کنم چقدر تجربه به اطلاع بینش, اما من فکر نمی کنم وجود دارد موضوعاتی هستند که در آن برخی از هویت باید به سادگی خاموش شود. آنچه که من رد است چه اکونومیست گلن Loury تماس هویت معرفت شناسی این است که من به عنوان کسی که تا حدی از تبار بردگان دسترسی به درک درستی از واقعیت های آمریکا که هرگز نمی تواند برای شما باز شود. من رد این ایده. من فکر می کنم که اگر شما در واقع مراقبت به اندازه کافی به آن را کشف کردن شما می توانید درک چقدر تجربه به حدی است که هر کسی می تواند درک یک فرد است. شما می توانید اگر شما می خواهید به. در حال حاضر بسیاری از مردم در واقع نمی سعی کنید به اندازه کافی سخت.

چه در مورد مردم راست می گویند بعضی چیزها بر اساس هویت خود را? من میخواستم بدونم که اگر شما فکر می کنید که مردم می تواند ممتاز چیز خاصی گفته و یا صحبت در مورد موضوعات خاص یا که مهم ترین چیز بود که برای قضاوت در کلمات خود را.

من مطالعه فلسفه است. من واقعا بر این باورند که مهم ترین چیز این است برای قضاوت در مورد کیفیت بینش ایده های زبان استدلال. من فکر نمی کنم که وجود دارد این است که یک سیاه نقطه نظر, از آنجا که مردم سیاه و سفید نیست همه موافق در هر چیزی. وقتی به شما می گویند که کسی قدرت بیشتر به صحبت می کنند به عنوان یک فرد چه معنا است ؟

در "از دست دادن سرد من" می نویسد: "در جایی که من زندگی می کردند, کتاب بودند مانند kryptonite به" N-word [متن با استفاده از "niggas"]—"آنها وحشت زده بودند آلرژیک شکست در خارش و کهیر."

من پایه همه چیز در آن کتاب است.

این چیزی است که یک فرد واقعا می توان گفت در اکثر مودب جوامع است. این هم ایده ای است که من فکر می کنم بسیاری از مردم پیدا کردن بسیار مشکل است—که کتاب بودند مانند kryptonite به مردم سیاه و سفید.

همین دلیل است که در این زمینه مهم است. کل کتاب در مورد چگونه کتاب شد پدر من زندگی و فرهنگ سیاه و سفید که او می آید از یکی که اولویت آموزش و پرورش به عنوان مهم ترین چیزی که یک انسان می تواند مشارکت در عمل کشت خودتان. می آید که در این زمینه به من گفت که این نوع از فرهنگ خیابانی است که من در ساخت یک ادعای نادرست که کتاب شد kryptonite که آنها برای ما نیست. ما خودمان را فریب دهد که ما شرکت در یک فرهنگ است که کسب درآمد از تجلیل از ضد روشنفکری است که من استدلال در برابر فرهنگ هیپ هاپ. هنگامی که آن را قطعه قطعه به این کمی در توییتر آن را به نگاه مانند برخی از نوع نژادپرستانه که خود متنفر سیاهی. زمانی که در واقع این کتاب یک عشق نامه ای به این نوع از فرهنگ و سنت است که پدر من می آید.

فقط به متن شما به پایان برسد که بند کرد و گفت: "چارلز دیکنز چیزی است که چرخش بین پاهای خود را نه نویسنده Martin Chuzzlewit. شما می توانید خود را الاغ لگد به نام-حذف و با استفاده از کلمات بزرگ. برادران نبودند به شاعران و یا نظریه پردازان; بسیاری از آنها حتی تلاش برای بیان—آنها صحبت خود را با دست (مشت daps, سیلی, پوند, صلح, نشانه, عکس پرش رومیز سازهای کوبه ای) و وادارشان به ورزشکاران و خواننده های رپ نه دانشمندان و یا آقایان." نقطه من در تلاش بود به این بود که این چیزی است که شما می توانید می گویند و منتشر شده در یک کتاب به دلیل هویت خود و دیگر مردم نمی توانند.

دیگر مردم نمی توانند اما این است که بهترین راه است که ما می توانید مکالمات در اطراف دانش و تجربه بشر است که مردم دیگر نمی توانید ؟ که من مطمئن هستم که در مورد. چرا که من می توانید تصور کنید در یک وضعیت که در آن شما می توانید درک تجربه من به اندازه کافی که در آن شما در واقع می تواند نشان می دهد برخی از بینش به پویایی که بازی در اطراف سمی مردانگی یا خیابان صحت می شود که با تلفیق شدهاست نژادی و اصالت.

این واقعیت است که شما مجاز به انتشار است که من انتخاب. من فکر می کنم که یک راه وجود دارد که شما می توانید درگیر در آن خواهد بود که ایمان خوب خواهد بود و به همان اندازه روشنگری حتی اگر شما در حال آمدن از خارج هویت. این نه خون یا پوست است که به شما می دهد توانایی برای درک روح.

من می دانم که kryptonite و کتاب خط از Chris Rock بیت از یک مدت زمان طولانی پیش.

دقیقا.

اما آن را نیز به نظر من یک ایده است که به لحاظ نژادی متهم سابقه به آن است که ما باید مراقب باشید زمانی که مردم می گویند چیزهایی مانند آن. شاید جایی که ما اختلاف نظر دارند.

اینجا جایی است که من در قرعه کشی یک خط و این است که چرا در آن طول می کشد مردم به واقع گوش دادن به استدلال و نه اسکن به نقل از مارپیچ clickbait. من نمی گویم شما. من میگویم که مردم عاشق مارپیچ به عنوان یک راه بسیار خوبی برای به دست آوردن دوست و یک راه خوب برای دریافت دوپامین بازدید. من شرکت در آن را فقط مانند بسیاری از ما چون ما تمام انگیزه به رفتار این راه است و ارزش آن چیزی است که برای مقاومت در برابر. اما اگر شما درگیر در یک ایمان خوب راه, پس از آن من فکر می کنم شما می توانید در واقع گفتگو در مورد افراد دشوار است. آنچه من میگویم این است که ما در حال خواندن هر یک از دیگر در راه است که منجر به همه داشتن توانایی برای مواجهه با دیگری تجربه می کنند. ما در حال تعامل با هر یک از دیگر در راه است که کمک به غنی سازی از هویت معرفت شناسی و من فکر می کنم چیزی که خیلی ناراحت کننده است که در آن محدودیت مقدار مکالمه ما می تواند داشته باشد. که impoverishing اگر آنچه شما در واقع در مورد مراقبت از دانش و ایده ها و ساخت یک نوع از جامعه چند قومی کار می کنند.

من حدس می زنم من نقطه خواهد بود که اگر یک فرد سفید گفت که خط من مطمئن هستم که پاسخ مناسب خواهد بود برای نشستن و متفکرانه گوش دادن به آنها.

این واقعا بستگی دارد در چه ساخته شده یک فرد سفید می گویند که.

من فکر می کنم یکی از چیزهایی که ممکن است.

که چه ؟

من شوخی. من می خواستم بپرسم در مورد آنچه شما در مورد نوشت: سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را در کتاب دوم. شما گفت که این گروه "تقویت همان نژادپرستانه عادات و افکار آنها ادعا می خواهید به شکست است. نه منظورم این نقطه فصاحت—من معنی آن را به معنای واقعی کلمه." شما در ادامه می گویند که اگر چه شما "اکثریت به اشتراک گذاری سیاه و سفید" زندگی می کند موضوع را با هدف "آن بسیار سبک—این تصور که برخی از زندگی در اصل سیاه و سفید در حالی که دیگران در حال سفید است که هر دو به لحاظ سیاسی درست در یک حس خاص و گسترده تر راه فلسفی ناکافی است." و "ما هرگز قادر به زرنگ تر بودن از چنین پیچیده و محکم بیماری با کهنه و کمبود عادات ذهنی که تولید آنها در وهله اول. اگر به عنوان کلیشه است یک تعریف جنون انجام همان چیزی که بارها و بارها اما انتظار نتایج متفاوت چگونه می تواند ما؟" آیا شما احساس می کنید که برگزار می شود درست در چند ماه گذشته ؟

سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در چند ماه گذشته شده است موثر در بسیج بسیار زیادی از همدلی و چه کسی می داند آنچه در پای صندوقهای رای را نشان می دهد در سال آینده, اما در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد اکثریت مردم با پشتیبانی از اهداف جنبش و آن را به رسمیت می شناسد که نژاد پرستی است یک مشکل در زندگی آمریکایی. به اعتقاد من بخش شما در حال خواندن از اشاره به بحث بزرگتر است که من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به حل مشکل نژاد پرستی اگر ما نگه داشتن چشم ما در واقع لغو و خلاص شدن از دسته بندی هایی که از برخورد آفریقا و اروپا در تجارت برده و دنیای جدید. اگر ما نمی خلاص شدن از این دسته بندی ها که بیشتر از ما می گویند ما باور نمی کنیم باید یک اساس زیستی پس از آن در واقع آنها این مفهوم را میرسانند خاص نژادپرستانه ایده های است که می تواند غلبه بر.

بنابراین سیاه و سفید زندگی می کند, ماده موثر است در حال حاضر, و من ریشه برای آن اما موضع من این است که وجود دارد و نه اساسا ذاتا و اساسا سیاه یا سفید زندگی می کند. وجود انسان است و ما اقوام مختلف و سنت های فرهنگی اما ما برای لغو این ایده از نژاد توقف کامل و یا ما همیشه رفتن به باقی مانده از نژاد پرستی.

بنابراین شما هنوز هم بر این باورند که زندگی توجه به تقویت همان عادات فکر می کردم که آنها ادعا می کنند که مایل به شکست?

من فکر می کنم که وجود دارد محدود به آنچه اتفاق می افتد تا زمانی که ما بر این باوریم که وجود دارد سیاه و سفید زندگی سفید زندگی می کند. من فکر می کنم آن را موثر در آنچه آن را تلاش برای رسیدن به در حال حاضر. اما بحث من در این کتاب در مورد چگونه یک جامعه همیشه از یاد بردن مسابقه و شما می توانید با از یاد بردن مسابقه با نگه داشتن بر روی دسته ها که نژاد پرستی ایجاد می کند. ما اصلا در جامعه ای زندگی در هر نقطه در نزدیکی خلاص شدن از آن دسته است. سیاه زندگی مهم نیست به ما نزدیک به خلاص شدن از آن دسته است. چه آن افزایش اساسی آگاهی از این است که چگونه مردم سیاه و سفید و دیگر مردم رنج می برند نامتناسب خشونت و بدرفتاری و من فکر می کنم که واقعا مثبت است. اما من نمی بینم که چگونه فریم می شود ما نزدیک به یک جامعه که در آن مردم سفید خود را سفیدی و مردم آزاد هستند تا در نهایت به حرکت فراتر از انگ زدن.

چگونه یک قاب این واقعیت است که ده ها هزار نفر آفریقایی-آمریکایی که درگذشت از coronavirus از ما انتظار می رود از خود در صد از جمعیت بدون توسل به دسته بندی که شما مهم است ؟

من فکر می کنم که ما باید یک گفتگوی جدی در مورد آنچه اتفاق می افتد با کلاس در این کشور است. اغلب ما تلفیق نژاد و طبقه و در بسیاری از آنها مهم و با آنها دشوار است برای باز کردن اما من فکر می کنم که بسیاری از مردم اشاره می کنند که شما نمی توانید حل نژادی مشکل در راه معنی دار اگر شما لازم نیست آدرس کلاس مشکل و شاید مهم تر از آن, فقط تنوع بالای یک درصد نمی خواهد کمک به کسانی که مردم یا.

O. K., اما ما می دانیم که افرادی که disproportionally صدمه دیده توسط coronavirus هستند و نه فقط مردم بدون وسیله, اما همچنین به طور خاص سیاه و لاتین افرادی که با مسائل با گرفتن مناسب مراقبت های پزشکی حتی در مقایسه با سفید پوستان از شرایط مشابه است.

آره نیز آنها disproportionally ضروری کارگران و بسیاری از کمتر سیاه و لاتین افراد مشغول به کار در موقعیت های است که می تواند آنها را از راه دور.

من با شما موافقم—کلاس یک مسئله بزرگ است. اما من فقط کاملا مطمئن شوید که چگونه ما که مکالمه بدون گفت که پزشکان در درمان سیاه و سفید بیماران حتی از همان طبقه اجتماعی و اقتصادی متفاوت است. من نمی دانم که چگونه ما اصلا بحث در مورد همه آن چیزهایی است.

ما می توانیم بحث در مورد بسیاری از چیزهایی که باید در مورد صحبت شده است. انواع تجارب فرهنگی و نژادی تجربه که منجر برخی از مردم مانند پدر من بود و بیشتر عدم اعتماد به دنبال مراقبت های پزشکی. ما می توانیم بحث در مورد بسیاری از جنبه های است که کمک به این واقعیت است که مردم پیدا کرده اند خود را در خطوط کار است که آنها را در معرض COVID-19 بیشتر—این واقعیت است که حتی تجربه نژادپرستی می تواند عوارض فیزیکی است که پس از آن شما باید co-morbidities و تعداد زیادی از همه چیز.

من نمی گویم که ما در حال زندگی در یک بسیار نژادپرست کشور, اما من می گویم که من شروع به گرفتن ناراحت کننده زمانی که آن را به نام "طاعون سیاه" را به عنوان هر چند این بیماری تاثیر می گذارد مردم سیاه و سفید متفاوت بیولوژیکی به عنوان اگر وجود دارد یک بیولوژیکی ضعف در سیاهی به عنوان اینکه ما می توانیم به طور معنی داری بحث در مورد سرایت توسط racializing آن در خود ما معاصر شرایط با درک خود ما اجتماعی بخش. این جایی که من نگران. و نیز وجود دارد یک سابقه طولانی معادل بیماری با پایین تر از گروه و بنابراین من فکر می کنم ما باید بسیار مراقب باشید زمانی که ما معمولی تماس همه چیز سیاه و سفید است. "طاعون سیاه" به عنوان یک قطعه در نیویورکر که من فکر می کنم در واقع کمی خطرناک است. من فکر می کنم آن را حتی خطرناک از عملی سطح. تنها کشور در جهان است که در حال تجربه نوع موج از COVID-19 در حال حاضر و مطابق با راهنمایی رسمی ایالات متحده آمریکا است. آن را کامل پرت و چرا ؟ آن را به دلیل این بیماری است racialized در امریکا و منحصر به فرد. هیچ کشور اروپایی مهم نیست که چگونه چند قومی از جمله فرانسه است که در یک جامعه چند قومی و نمی کند جمع آوری داده ها بر اساس نژاد.

و شما فکر می کنم—

و هنگامی که شما آن را تماس, طاعون سیاه شما را تا پایان با یک دسته از مردم سفید گفت که این بیماری تاثیر نمی گذارد آنها و رفتار در تمام انواع از راه هایی است که در واقع تا پایان آن.

بنابراین قطعات مانند نیویورکر قطعه یکی از دلایلی که خارج از کنترل در امریکا و آن را به قتل ده ها هزار نفر بیشتر مردم سیاه و سفید? این است که آنچه شما چیست ؟

نه, که من چی میگم و لطفا قرار ندهید که نوع جمله بندی بر روی آن. من نمی گویم که قطعات مانند نیویورکر قطعه هستند به همین دلیل است. من گفت که امریکا یک مشکل به عنوان منعکس شده در زبان نیویورکر قطعه. آن نیست که در نیویورکر به تنهایی. وجود دارد بسیاری از نشریات که racialized COVID-19 به عنوان یک بیماری.

نمی آنها racialize آن به دلیل—

سپس شما باید یک وضعیت که در آن هر کسی نیست پاسخ به این بیماری به عنوان هر چند آن را تحت تاثیر قرار همه. حتی اگر در بیرونی banlieues در کمتر مرفه حومه پاریس که در آن جمعیت به شدت سیاه و عرب شما را نامتناسب موارد اما این بیماری هرگز racialized.

من فقط می توانم برای خودم صحبت می کنند به عنوان کسی که در انجام مصاحبه ها در این. فکر من این بود که coronavirus شد موثر بر سیاه پوست و لاتین مردم خیلی بیشتر از مردم سفید, سرانه, و من فکر کردم که چیزی به برجسته. من فکر نمی کنم که دلیل است که بسیاری از مردم را ندارد این بیماری شاید به طور جدی به عنوان آنها باید.

هنگامی که این بیماری شد به طور گسترده ای racialized در مکالمه وجود دارد عدم هوشیاری است که در در برخی سفید جوامع به خصوص در ایالت های. که به خوبی تاسیس شده است. شد واشنگتن پست در مقاله ای که گفت: هنگامی که این بیماری در نظر گرفته شد به چیزی که تحت تاثیر نژادهای نامتناسب و واقعا ادعا جوان, سالم, سفید, سپس آنها نوع کوک کردن. [مقاله منتشر شده در مارس 17th, مصاحبه با مردم در یک مجلل در حومه آتلانتا بودند که تا حد زیادی عدم نگرانی در مورد ویروس. آن بود نه در مورد نژاد اگر یک مرد اشاره کرد:"هنگامی که شما شروع به دیدن که در آن موارد از آینده و جمعیت—من نگران نیستم."]

که دریافت می کنم اما رسانه ها اظهار نظر در این واقعیت است که آن را مؤثر در سیاه پوستان به طور نامتناسبی—

من واقعا نمی خواهم به شما بگویم که من گفت که رسانه ها مسئول آن است. من ادعا نمی کنم که. من نمی گویم که به زبان racialization و این ایده که آن را یک بیماری نمی تواند به مردم سفید تنظیم کردن.

وجود دارد بحث که در آن شما توییتی "شما نگاه جالب" در nonbinary فرد است که بسیاری از خشم در توییتر. آیا شما می خواهید برای توضیح آنچه که شما به معنای?

مطمئن, من فقط می خواهم بگویم که من در واقع راه رفتن به مصاحبه در این زمان در فرانسه فرهنگ در آن زمان من دیدم صدای جیر جیر. من نمی بر روی نویسنده زیستی و من فقط پرتاب کردن یک "نگاه شما جالب است." من نمی دانم که فرد nonbinary. من حسرت همه چیز, اما شما نمی توانید در واقع پاسخ به این چیزهایی که شما می توانید یک شمع-مانند که چون شما نمی شود گرفته شده در ایمان خوب است. وجود دارد یک ایده است که من به معنای چیزی بسیار بیش از آنچه که من به معنای در آن است. پاسخ من این است که برای خلاص چرا که من فکر می کردم که برخورد با کسی به عنوان یک فرد. من حتی نمی دانند که چگونه آنها شناسایی شده است. من می خواهم به استرس است که این فرد نام مت است و من نمی با کلیک بر روی زیستی خود. و سپس آن را به من توجه شما اما شما نمی توانید استدلال می کنند راه خود را از آن در توییتر.

[پس از مکالمه ما ویلیامز در توییتر نوشت که او را حذف صدای جیر جیر که "در نگاه به گذشته معنی روحیه. من دیوانه در خودم برای اظهار نظر در مورد کسی به نظر می رسد به جای ایده های خود را به خصوص تا آنجا که من درک نمی کنند هویت خود را که به وضوح می تواند نظر من بیشتر مضر است."]

من می دانم که وجود دارد یک چیز خنده دار است که در اطراف رفت و توییتر در مورد شما لگد زدن به کسی که از خانه خود و یا کسی که "خود-بیرون آوردن" از خانه خود را برای گفتن چیزی نیست خوب در مورد باری وایس. آیا شما می خواهید فقط برای ثبت به مردم بگویید چه اتفاقی افتاده است ؟

که بیشتر توجه کردم از من می تواند بر این باورند. آیا من می توانم فقط بگویم چیزی که ممکن است به طور کامل جلب رضایت شما می باشد ؟ من واقعا نمی توانم اظهار نظر در آن برای حرمت خود خانواده و سلامت عقل.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de