سه مرحله مدیریت بحران برای بالا پایان کارن

30-ish سفید زن در تماس با پلیس در 8 سال سیاه کودک فروش آب "غیر قانونی" در پیاده رو. خالص کارن. شما احتمالا دی

توسط NEWS-SINGLE در 3 تیر 1399

30-ish سفید زن در تماس با پلیس در 8 سال سیاه کودک فروش آب "غیر قانونی" در پیاده رو. خالص کارن. شما احتمالا دیده می شود به نام "کارن" bandied حدود زیادی به تازگی. او یک الگوی رفتاری محبوبیت بیش از چند سال گذشته است.—لس آنجلس تایمز.

عکس از Alamy

بنابراین کسی که شما را گرفتار در دوربین به شدت نه minding کسب و کار خود را. چه در حال حاضر ؟ ما بحران-مدیریت شرکت را پیاده بالا-کشو Karens مثل شما از طریق این سه روش ساده مورد عمل در واکنش به این حادثه پیش بینی نشده.

گام اول: پاک کردن

بلافاصله اسکراب تلخه از خود حساب های اجتماعی رسانه ای. حذف توییتر خود را Instagram خود لینک خود را در Facebook. که راه دشمنان خود را و/یا رسانه ای نمی توانید پیدا کنید بیشتر شواهد متهم خود Karenness. همچنین آنها نمی خواهد که آماده ون نمودار خود را وابسته به دوره گرد به ساخت زندگی خود را حتی بدبخت تر از آن در حال حاضر (به وضوح) است.

گام دوم: عذر خواهی

بلافاصله موضوع را ما اختراع کارن رستگاری اسکریپت: "من صمیمانه و متواضعانه عذر خواهی به همه و به خصوص به [_________], برای من رفتار شرم آور بود که گرفتار در دوربین. این ویدئو غیر قابل قبول بود. من متواضعانه و به طور کامل معذرت خواهی به هر کسی که دیده و تصویری شده است جرم است. من هم عذر خواهی عمیق و متواضعانه از همه کسانی که در حال حاضر می بیند من در نور کمتر. من درک می کنم که چرا آنها انجام دهد. زمانی که من فکر می کنم در مورد اجرای قانون در امریکا, من می دانم که من مانند یک برکت ممتاز فرد سفید. من آمده ام به درک به خصوص پس از داد و بیداد بیش از این ویدئو که پلیس نیست شخصی من آژانس حفاظت از. با غم و اندوه بزرگ من آمده اند به درک که وجود دارد بسیاری از مردم در این کشور ندارند لوکس است که من تا به حال تلفن زدن به پلیس. من یک نژادپرست است. من نمی فاستر هر بیمار را در قلب من نسبت به [_________]; من فقط ترسیده بود دلیل که در آن من بود. هنگامی که شما به تنهایی در [_________], شما نمی دانید که چه چیزی اتفاق می افتد. رفتار من است نه قابل اغماض. آن را نه دفاع. من واکنش احساسی و فرضیات نادرست در مورد [_________] و او نیت. من باید فکر کسب و کار خود من. آخرین چهل و هشت ساعت من را ساخته اند یک فرد بهتر و قطعا یک نژادپرست است. این حادثه به من آموخته است که اعمال من بودند کسانی که از کسی که آگاه بود و نه از آسیب های ناشی از بودن ناآگاه و ساده لوحانه به تعصب نژادی."

III. فرار

رفتن به فیجی است. یا Petit Saint Vincent. یا Fregate جزیره در سیشل. وضع کم. فراموش آبگرم برخی از مسائل. استراتژی حرفه ای محوری. حل و سپس دوباره به ترکیب کسب و کار شما.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب