سه راه برای پیگیری با مشتریان در پرداخت های عقب افتاده

پرداخت های عقب افتاده می توانید با قرار دادن یک دمپر در جریان نقدی در نمایه کسب و کار به خصوص اگر آنها

توسط NEWS-SINGLE در 24 دی 1398
Three Ways to Follow Up with Clients on Overdue Payments.png

پرداخت های عقب افتاده می توانید با قرار دادن یک دمپر در جریان نقدی در نمایه کسب و کار به خصوص اگر آنها اتفاق می افتد اغلب.

در حالی که آن را نمایه مسئولیت فاکتور برای تکالیف خود را نیز دارد (گمان می کنم متاسفانه) مسئولیت خود را به مطمئن شوید که مشتریان از طریق زیر با توافق در مورد شرایط قرارداد.

هیچ کسب و کار پایدار مناسب و بدون جریان نقدی پس از آن حیاتی است که مشتریان شما را در درک معنی کسب و کار (هیچ جناس در نظر گرفته شده!) وقتی که می آید به پرداخت در زمان.

در اینجا سه راه شما می توانید پیگیری با مشتریان در پرداخت های عقب افتاده و جلوگیری از احساس ضعف است که می تواند گاهی اوقات با این نوع از مسائل. چون اجازه دهید آن صورت ، هیچ کس را دوست دارد به گفته آنها بدهکار است. بنابراین اجازه دهید آن را صاف و کمتر در مقابله روند اگر ما می توانیم!

1. ارسال سه روز یادآوری پرداخت.

من این ایده از CRM ابزار استفاده کنمو آن را ساده اما نابغه است. شما می توانید به طور خودکار چنین پیام برای رفتن به مشتریان سه روز قبل از موعد پرداخت. اکثر مشتریان را واقعا درک یادآوری زیرا آنها تمایل دارند بیشتر در رابطه با تحویل شما فرستاده آنها را از صورت حساب خود را. چنین یادآوری می تواند به عنوان هر دو ملاحظه و حرفه ای. البته مطمئن شوید که برای خاموش کردن اتوماسیون اگر شما مشتری خود را پرداخت فاکتور اولیه!

امکان استفاده از این روز یادآوری چک در برای دیدن چگونه مشتری انجام شده است و چگونه آنها کار خود را دوست داشت و اگر آنها نیاز به هر گونه کمک بیشتر در این پروژه به شما تحویل داده و یا یک پروژه جدید. شما نمی تواند به عنوان یک آفت, I promise!

2. پیشنهاد به اجازه دهید مشتریان شما پرداخت با کارت اعتباری و یا نوع دیگری از پرداخت آنلاین.

این ممکن است به نظر می رسد مثل یک راه برای "پیگیری" اما هنگامی که شما ارائه یک مشتری یک راه آسان برای
پرداخت تعادل خود را و اجتناب از هر نوع دیرکرد آنها معمولا شما را بر روی آن. این
ارائه می دهد مشتری چیزی را وظیفه پرداخت شما آسان تر... یک پیروزی برای هر دو شما!

این روزها ایالات متحده بسیاری از مشتریان هنوز هم پرداخت فاکتورها خود را با چک. اما بیشتر و بیشتر (به ویژه در دیگر نقاط جهان) روشن است که تغییر به سمت استفاده از روش های پرداخت آنلاین. نگاهی به برخی از زمان به تحقیق از ابزارهای مختلف از جمله واریز مستقیم, نوار, پی پال, Venmo, Transferwise ، بنابراین شما می توانید پرداخت آنلاین به سرعت.

به این ترتیب زمانی که یک مشتری از پرداخت سر رسیده است, شما می توانید نوشتن آنها یک نوع ایمیل اشاره آن را و اجازه دادن به آنها را می دانم در مورد این گزینه به کلیک بر روی یک لینک یا دکمه به پرداخت تعادل خود را از حق دور و جلوگیری از هزینه دیر. و اگر شما شارژ نمی شود (و اعمال) هزینه های پرداخت شما باید!

برای یک نگاه دقیق در پرداخت های بین المللی روش, شما ممکن است بخواهید به صحبت از ترجمه قسمت توسط حوا Bodeux و Corinne مک کی در پرداخت های بین المللی روش برای مترجمان گوش دهید.

3. درخواست 50 درصد از پرداخت خود را قبل از شروع پروژه.

این ممکن است به نظر می رسد مثل یک راه برای "پیگیری" اما فکر می کنم از آن بیشتر به عنوان فعال و نه فعال.

اگر شما نیاز به یک مشتری به شما پرداخت 50% از کل هزینه جلو و سپس شما لازم نیست که به نگرانی در مورد تعقیب آنها را برای مبلغ بعد. به جای آن اجازه دهید آنها را می دانم زمانی که شما تحویل پروژه که دیگر 50 درصد است که با توجه پس از دریافت. فقط این واقعیت است که شما در حال ارائه پروژه خود را با فاکتور به شما می گوید که: 1) آنها دریافت فاکتور (من می دانم که برخی از مشتریان حتی نمی اذعان رسید!) و 2) از آن زمان برای آنها را به پرداخت تعادل خود را. اکثر مشتریان انجام خواهد شد حق دور. اگر یک مشتری را پرداخت نمی کند تعادل در زمان ارائه آنها 10 روز مهلت و پیگیری دوباره با یک پیام در امتداد خط شماره 2 بالا.

اگر شما احساس ناراحت کننده در مورد درخواست 50 درصد از کل خود را پرداخت قبل از شروع یک پروژه به یاد داشته باشید که بسیاری از مشاغل انجام این کار به طور منظم. در واقع بسیاری از حرفه ای های خلاق نیست انتشار تحویل تا مشتری تعادل پرداخت می شود!

به هر دلیل به نظر می رسد که ما یک حرفه ای است که تمایل به درخواست پرداخت در دو بخش است. این می تواند با توجه به این واقعیت است که سازمان پرداخت نمی مترجمان این راه اما اگر شما در حال کار با بسیاری از مشتریان مستقیم آن را حس می کند به این را امتحان کنید. نگران نباشید که شما ممکن است ترساندن کردن مشتری با درخواست برای سپرده. مشتریان خوب را قبول شرایط خود را زیرا آنها می دانند که شما مناسب برای پروژه خود را.

نه در گرفتن پرداخت برای کار شما سخت کار می کرد می تواند با قرار دادن یک دندانه در کسب و کار خود و درآمد نه به ذکر است قرار دادن یک طعم و مزه ترش در دهان خود را وقتی که می آید به گرفتن مشتریان جدید که هرگز پرداخت شما قبل از. اما اجازه ندهید که شما جلوگیری از قرار دادن برخی از فرآیندهای در محل به پرداخت در زمان (یا اوایل!) به طوری که شما می توانید نگه داشتن پول نقد در کسب و کار خود و جریان یکنواخت.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع بررسی کنید من پنج راه برای اطمینان از مشتریان در زمان پرداخت و Corinne مک کی را پنج راه برای به حداقل رساندن خطر نمی پرداخت می شود.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن