تهیه استخر پیش ساخته

در کنار این موارد وجود ابعاد مختلف و همین طور امکانات بی نظیری که این محصولات عرضه کرده اند باعث شده تا شما ب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در کنار این موارد وجود ابعاد مختلف و همین طور امکانات بی نظیری که این محصولات عرضه کرده اند باعث شده تا شما با اگاهی کامل و با در نظر گرفتن نیاز خود بتوانید دست به خرید استخر پیش ساخته بزنید. تنوع مدل ها و ابعادی در این محصولات بسیار زیاد است و شکل های هندسی دایره ای ، چند ضلعی و مستطیلی فقط نمونه هایی از این استخرها به شمار می روند که اگر قصد خرید این محصولات را داشته باشید قطعا دست خالی از فروشگاه بیرون نمی روید زیرا همه سبک ها و سلیقه ها را پوشش می دهند . نصب کردن این استخرها حدود دو ساعت زمان میخواهد و بعد از نصب شما میتوانید استخر را آب گیری نمایید. ویرانههای استخر با مساحتی حدود ۶۰ هکتار از مهمترین شهرها و محوطههای تاریخی ایران است. استخر پیش ساخته برزنتی شامل یک فریم فلزی از نوع استیل است. استخر های برزنتی یک لایه فریم فلزی دارد که مانند قاب عمل کرده و در اشکال مستطیلی , دایره, مربع و … این صفحه آخرینبار در ۱۲ ژانویهٔ ۲۰۲۳ ساعت ۰۳:۱۲ ویرایش شدهاست. سپس با توجه به این ویژگی، فایبرگلاس در صنایع دیگر هم راه پیدا کرد و محصولات متنوعی با آن تولید شد که یکی از این محصولات استخرهای آماده است.  Th is was g᠎ener᠎at​ed by GSA Conte​nt Generator DEMO!

قابل ذکر است که هنگام آرماتور بندی استخر به این نکته توجه شود که اتصال لازم بین دیواره و کف استخر در تمام نقاط مورد توجه قرار گیرد و هیچ کجا اتصال دیوار به کف بدون آرماتور باقی نماند. در ادامه به وسیله زبانه های متنوع، محفظه استخر به این قاب فلزی متصل میشود. مدل کلاسیک و قدیمی استخر همان استخر بتنی است که در درون زمین طراحی و نصب میشود. این قلعه به نامهای مختلف قلعه استخر یا استخر یار (دوست استخر) شناخته میشود. همه ی خریداران استخر دوست دارند که بیشتر در آن شنا کنند تا اینکه هر روز مشغول تمیز کردن داخل آن باشند. امیدواریم آموزش ساخت استخر، در 10 مرحله برای شما عزیزان مفید بوده باشد. به دلیل سختی ساخت و ساز چنین استخرهایی، کمپانیهای بزرگ و معروف شروع به ساخت استخرهای پیش ساخته کردند. این استخرها دارای ابعاد بسیار متنوعی میباشند و با توجه به قیمت مقرون به صرفهای که نسبت به استخرهای سنتی بتنی دارند، توانستهاند جای خود را در میان خریداران اقلام تفریحات آبی باز کنند. مکان حفاری را با گچ علامت گذاری نموده و با توجه به اندازه های استخر و عمق آن ، عملیات حفاری آغاز میگردد . در ادامه به مهمترین مزیت های آن ها خواهیم پرداخت.

اما خود این نوع استخر فایبرگلاس نیز در دو نوع روکار و توکار عرضه نمی شود که استخر توکار هزینه بیشتری نیاز دارد. حتی اگر فضای کافی در حیاط برای نصب استخر نداشته باشید، استخرهای فایبرگلاس امکان نصب بر روی پشت بام را نیز دارند. اگر حیاط خانه یا ویلای شما آنقدر جا نداشته باشد که یک استخر در آن قرار دهید، ساخت استخر روی پشت بام می تواند در این شرایط یک گزینه مناسب باشد. سطح داخلی استخر های فایبرگلاس به شدت مقاوم است به همین جهت می تواند در بربر تغییرات دمایی و شست و شو های استخر پرورش ماهی مقاومت داشته باشد. از نکات دیگری که که می توان به آن اشاره کرد، داشتن سطح صاف و بدون نفوذ است که باعث می شود که از شنا کردن در آن بیشترین لذت را ببرید و هیچ آسیبی به بدن نرسد. 1. دستگاه اسکيمر جهت جمع آوری اجسام شناور در سطح آب. در جامعه استفاده از استخرهای پیش ساز در حال رواج یافتن است، زیرا قیمت استخر پیش ساخته بتنی در مقایسه با هزینه فرآیند ساخت استخر بسیار کمتر است. فایبرگلاس به دلیل مزایایی که به استخر اضافه می کند، محبوب ترین ماده ای است که در ساخت استخرها به کار می رود.

موادی که در ساخت استخرها به کار گرفته می شوند از انواع مختلفی هستند. در صورتی که از یک تولید کننده معتبر و با سابقه خرید کرده باشد آن ها همه ی این موارد را در گارانتی خود ذکر می کنند. بسیاری از کسانی که قصد خرید یک استخر فایبرگلاس آماده را دارند، قبلا استخرهای بتنی یا دیگر مدل ها را نصب کرده اند و هزینه ی گرم کردن آب استخر برای آن ها مشکل ساز شده است. در تولید این استخر های پیش ساخته از مواد با کیفیت آپوکسی و اگریلات استفاده شده است. در همین خصوص باید عنوان کنیم که استخر پیش ساخته اینتکس و استخر پیش ساخته بست وی از محبوب ترین مدل های موجود در دنیا هستند که تنوع ابعاد بسیار گوناگونی داشته و با ظاهرهای مختلفی هم عرضه شده اند. در واقع آب استخرهای بتنی و یا وینیل لاینر به اندازه ی کافی گرم نمی شوند، در واقع گرما را نگه نمی دارند و برای گرم شدن باید گاز یا برق بسیار بیشتری مصرف کنند و همین باعث می شو که مبلغ قبص برق و گاز ماهیانه آن ها به شدت زیاد شود. بدنه استخرهای وینیل لاینر هیچ گونه خاصیت عایقی نسبت به محیط ندارد چون از یک آستر خیلی باریک ساخته می شود.

آخرین مطالب