به صرفه جویی در روز انتخابات شروع به خلاص شدن از انتخابات ،

انتخابات-انصاف گروه گزارش شده و گفت: رسانه ها باید روشن به این که "تاخیر در انتخابات گزارش ها انتظار می رود."ع

توسط NEWS-SINGLE در 19 اردیبهشت 1399
People stand with a TV in the background showing election results.
انتخابات-انصاف گروه گزارش شده و گفت: رسانه ها باید روشن به این که "تاخیر در انتخابات گزارش ها انتظار می رود."عکس توسط تراشه Somodevilla / گتی

مشترکین به نیویورکر جدید سال 2020 انتخابات عضویت در خبرنامه در دنباله دریافت این قطعه را در جعبه. ثبت نام برای دریافت اقساط آینده.

انتخابات روز به عنوان قدیمی به عنوان آمریکا, اما, انتخابات, شب محصول قرن بیستم رسانه های جمعی. و, بیش دهه, تلویزیون, اخبار رسانه ها آموزش دیده اند آمریکا شب انتخابات بیننده انتظار خاصی چشمگیر arc. تنظیم در 6 P. M. (حداقل در سواحل شرق) وقتی که همه چیز نامشخص است و رفتن به رختخواب در 11 P. M.داشتن تماشا عدم حل و فصل به یقین با برندگان از هم جدا شديد ، آن را بسیار متفاوت از سوپر باول یا Grammys. (من پیشنهاد می کنم تماشای ان بی سی شب انتخابات پوشش از سال 1948 در یوتیوب. تلویزیونی و مطبوعات و خبرنگار در صحنه پنل از تحلیلگران—این همه بسیار آشنا است.)

حتی قبل از coronavirus بحران انتخابات کارشناسان نگران کننده شد که این رسانه ها-ایجاد انتظارات خیلی خوب برای اعتبار بد بودند برای دموکراسی است. افزایش استفاده از پست الکترونیکی-در و رای غایب بود و ساخت آن را سخت تر برای دولت ها به شمارش خود را به نتایج انتخابات به سرعت و رسانه های خبری شد و نه تنظیم به این واقعیت جدید. در سال 2018 midterms مثلا کالیفرنیا در زمان روز برای نهایی کردن نتایج آن است. به عنوان یک نتیجه دموکراتیک موج است که اجازه به تلنگر کنترل مجلس نمایندگان نیست به طور کامل نشان داد در شب انتخابات و در شب انتخابات این داستان نیست در مورد دموکراتیک موج باعث سردرگمی و سرخوردگی در همه طرف. اما حتی زمانی که نتایج انتظار می رود به گزارش به سرعت مشکلات می تواند رخ دهد. در ماه فوریه (به یاد داشته باشید مارس?), یک ادم بیکار و تنبل برنامه باعث تاخیر در گزارش نتایج آیووا دموکرات قفقاز. هرج و مرج که به دنبال چراغ حامیان هر دو برنی ساندرز و پیت Buttigieg—که به پایان رسید و عملا در یک کراوات برای مقام اول—به گمان است که نامزد خود را قربانی تخلفات و چپ طولانی سوال در مورد اعتبار نتایج.

در مارس ویسکانسین برگزار شد انتخابات حتی به عنوان COVID-19 پخش شد به سرعت از طریق دولت در جوامع است. انتخابات ریاست جمهوری افغانستان با وجود درهم هر دو برای پیدا کردن راه امن برای نگه داشتن فرد در رای گیری و به نگه دارید تا با افزایش غایب-رای درخواست. این اختلافات حقوقی و سردرگمی و شرایط نا امن است که منجر به یک بیدارباش برای بسیاری از. هیچ کس نمی تواند می گویند که coronavirus بحران را به طور کامل تصویب و انتخابات برنامه ریزان نمی تواند به سادگی در ادامه با کسب و کار به عنوان معمول این سال است. در پاسخ به نمایندگان مجلس و فعالان شروع به هل دادن به اقدامات لازم برای حفاظت از نوامبر انتخابات از coronavirus. در حال حاضر یک گروه از دانشمندان که خود را کمیته موقت برای سال 2020 انتخابات انصاف و مشروعیت قرار داده اند از مفید گزارش لیست چهارده توصیه. این گروه خواستار غایب رای گیری فرآیندهای تقویت شود و برای قانونگذاران به پیمان خود را به رای گیری در دسترس همه است. اما آن را نیز در تماس با رسانه ها به تجدید نظر در مفهوم شب انتخابات. "این امر به ویژه مهم برای رسانه ها برای انتقال به این ایده است که با توجه به افزایش انتظار می رود در رای گیری غایب رای گیری در نوامبر سال 2020 انتخابات تاخیر در انتخابات گزارش ها انتظار می رود و نه شواهدی از تقلب و 2020 انتخابات ریاست جمهوری ممکن است خیلی زود به تماس' تا روز پس از روز انتخابات" در این گزارش آمده.

در این گزارش این است که ارزش خواندن را در تمامیت آن به دلیل آن را ارائه می دهد و توصیه به تمام گوشه: نمایندگان مجلس با رسانه ها انتخابات مدیران گروه های خارج از. این یک یادآوری است که حفظ انتخابات در زمان افزایش تعصب و کم اعتماد عمومی نیست مسئولیت فقط یک گروه و یا یکی دیگر نمی تواند ثابت تنها یک راه حل برداشت از بسیاری از. "دلایل رشد رای دهندگان نگرانی در مورد عدالت و مشروعیت آمریکا در روند انتخابات چند وجهی هستند بالا بردن مسائل در قانون رسانه های, سیاست و هنجارها و فن آوری" این گروه که تشکیل شده توسط Richard L. Hasen, یک استاد حقوق در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین نوشت. "این به این معنی است که راه حل برای تقویت آمریکایی اعتماد به نفس در انصاف و صحت انتخابات باید چند وجهی را به عنوان به خوبی."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب