به جهان ما در حال حاضر امریکا نژادپرستانه و رقت انگیز

ضد برده داری نماد مجسمه آزادی است نادیده گرفته بخشی از این بنای تاریخی ، عکس از پارک ملی خدماتواقعی حماسه مجسم

توسط NEWS-SINGLE در 13 تیر 1399
The chains at the feet of the Statue of Liberty
ضد برده داری نماد مجسمه آزادی است نادیده گرفته بخشی از این بنای تاریخی ، عکس از پارک ملی خدمات

واقعی حماسه مجسمه آزادی—نمادین چهره آمریکا در سراسر جهان و افت نیویورک را خیره کننده Fourth of July fireworks show—مبهم است, قطعه ای از تاریخ ایالات متحده است. آن را به حال چیزی برای انجام با مهاجرت است. ثبتشده نشانه این است که زنجیره ای تحت بانوی آزادی را: او stomping در آن است. "در اوایل طرح او همچنین برگزاری زنجیره ای در دست او" ادوارد Berenson, یک استاد تاریخ در دانشگاه نیویورک گفت: من هفته گذشته است. قید بعدها جای خود را به یک تبلت با توجه به تاریخ آمریکا استقلال. اما شکسته های زنجیره ای زیر پای او باقی مانده است.

مجسمه بود زاییده افکار ادوارد د لبولی برجسته فرانسوی متخصص در قانون اساسی ایالات متحده که او نیز به رهبری فرانسه ضد برده داری جامعه است. پس از جنگ داخلی در سال 1865 او می خواست به مناسبت پایان برده داری در ایالات متحده مندرج در متمم سیزدهم که در تئوری مجددا بر آرمان آزادی—این زمان برای همه مردم—اولین مندرج در اعلامیه استقلال. در حال حاضر معروف خط"خود را به من بدهید خسته خود را فقیر و خود را از توده ها نشسته حسرت به تنفس آزاد" از یک شعر توسط Emma Lazarus—نبود اضافه شده تا سال 1903 Berenson اشاره کرد. شعر اهدا شده بود به عنوان بخشی از یک ادبی حراج به جمع آوری کمک مالی برای این مجسمه را پایه. فرانسه اهدا تندیس; آمریکایی ها تا به حال به جمع آوری پول برای پرداخت هزینه های خود را پایه. پس از لازاروس مرگ یک دوست لابی به این شعر حک شده بر روی یک پلاک و اضافه شده به پایه. آن را تا آنجا که مربوط به مجسمه آزادی با معنی که لبولی هرگز در نظر گرفته شده.

یکی به تعجب آنچه لبولی فکر می کنم آمریکا امروز در میان یکی از این کشور خواست دوره های نژادی و آشفتگی پس از جنگ داخلی. ماه گذشته یک نظرسنجی ایپسوس نشان داد که یک اکثریت قریب به اتفاق مردم در چهارده کشور در شش قاره حمایت از تظاهرات که فوران در سراسر ایالات متحده پس از قتل جورج فلوید. روسیه پانزدهمین کشور در این نظرسنجی بود تنها جایی که در آن یک اقلیت حدود یک سوم—حمایت شدند.

در آستانه امریکا سالگرد—ما دو صد و چهل و چهارم—بسیاری از جهان معتقد است که این کشور نژادپرستانه و طوفان. "اروپا شده است مشکوک—حتی حسادت—از راه امریکا توانسته است به دنبال ثروت ملی و قدرت با وجود آن عمیق اجتماعی نابرابری ها" رابین Niblett مدیر موسسه سلطنتی امور بین المللی نیز شناخته شده به عنوان چتم هاوس در لندن به من گفت. "هنگامی که شما را از Acela و عبور از فقیرترین مناطق بالتیمور شما نمی توانم باور کنم که شما دنبال آن هستید در بخشی از ایالات متحده است. وجود دارد همیشه این حس یک نقص اساسی در این سیستم در ایالات متحده است که آن را به گرفتن دور با—که به نحوی امریکا بود نگه داشتن فقط یک قدم جلوتر از grim reaper."

نقص او گفت منعکس شده است در آمریکا وسواس با بازار سهام به عنوان شاخص های ملی سلامت, اقتصادی, سیاسی, اجتماعی. واکنش به فلوید را در معرض قتل عمیق و بی عدالتی در این مدل اقتصادی آمریکا و همچنین در پلیس و قضایی سیستم Niblett گفت. اروپاییان وی افزود: دیگر خیلی حسود.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نادانی در دست زدن به COVID-19 بحران و همچنین به عنوان رئيس جمهور اهانت به متحدان دیرینه و معاهدات بین المللی را مرکب آسیب به تصویر آمریکا. دوم نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته توسط شورای اروپا در روابط خارجی گزارش داد که برداشت عمومی از ایالات متحده به طور فزاینده ای منفی تقریبا در تمام کشورهای اروپایی مورد بررسی. در فرانسه کشور است که حمایت آمریکا از انقلاب و بعد از آن اهدا مجسمه آزادی چهل و شش درصد از مردم نظرسنجی گفت که نظر خود را از ایالات متحده به "بدتر شده است. بسیاری از پاسخ دهندگان که هنوز آمریکا به عنوان یک متحد کلیدی است "vanishingly کوچک"—به عنوان کم به عنوان شش درصد در ایتالیا.

امریکا ایستاده در سراسر جهان غرق شده قبل از, اگر چه معمولا بیش از سیاست خارجی تصمیم گیری مانند حمله به عراق در سال 2003 است. خلق و خوی در سطح جهان احساس می کند در حال حاضر متفاوت ریچارد وادار کردن مردم بود که مدیر گالوپ بین المللی رای گیری برای دهه ها به من گفت. انتقاد این است که در حال حاضر متمرکز بر آمریکا شیوه در خانه. "ایالات متحده پس از یک فانوس دریایی," او گفت:. "من نمی بینم مردم به دنبال ما را به عنوان قبل از." Fintan o'toole, یک ستون نویس ایرلندی بار بود ضخیمتر میشود. "در طول بیش از دو قرن ایالات متحده زده است محدوده بسیار گسترده ای از احساسات در بقیه جهان: عشق و نفرت و ترس و امید حسادت و تحقیر و ترس و خشم" او نوشت: در ماه آوریل است. "اما وجود دارد یکی از احساسات است که هرگز به سمت ما تا به حال: ترحم."

منفی نظر سنجی نیست گرفتن عمق غم و اندوه در میان افرادی که باور در آمریکا آرمان اما ناقص آنها اجرا شده در گذشته است. آنتوانت Sithole برادر کوچک هکتور Pieterson شد جورج فلوید از آفریقای جنوبی. در 16 ژوئن 1976 من در سوتو, سپس, سیاه, شهرستان خارج ژوهانسبورگ زمانی که اولین جرم قیام علیه آپارتاید آغاز شد. سفید اقلیت دولت به تازگی اعلام کرده است که کودکان را از این پس به تدریس در آفریکانس زبان مهاجران سفید پوست. سیاه و سفید کودکان ریخت مدارس در اعتراض. پلیس آتش گشودند. هکتور که سیزده بود برای اولین بار بود می میرند. تصویر یک نوجوان-ager حمل هکتور لنگی بدن آنتوانت فریاد در کنار او ساخته شده صفحات اول روزنامه ها در سراسر جهان—و در نهایت بر روی دیوارهای سازمان ملل متحد. به یادبود قیام—که در نهایت منجر به نلسون ماندلا به آزادی و چهارده سال بعد—است هکتور Pieterson موزه در سوتو. در طول دهه آنتوانت و من باقی ماند. او نخستزاده است که نام برادر او.

"شما می دانید که هر کس در آفریقای جنوبی از جمله من فکر ایالات متحده است و این کشور که در آن یکی می توانید زندگی بهتر و راحت—سرزمین خواب وخیال" او به من گفت. اما امریکا به تازگی تبدیل به یک "پهلوان پنبه" او افزود: "من تعجب که چرا آنها ساکن آنقدر در رنگ ؟ شود آن را یک تهدید برای آنها. چرا ؟ جورج فلوید کشته شد مانند یک جانور. برای چه؟" سیاه و سفید با هم "دوست" او گفت:. "چگونه می تواند به شما در جدا کردن مردم ؟ از یک طرف نیازهای دیگر." تبعیض در قرن بیست و یکم در ایالات متحده است همان آپارتاید در آفریقای جنوبی بود که در بیستم, او گفت:. هر دو نشان دهنده بد.

Abdulkarim Soroush بود انقلاب ایران که soured در جمهوری اسلامی است. من او را ملاقات نمود در دانشگاه تهران و پس از او پدر از کشور جنبش اصلاحات در نوزده-نود. سروش شناخته شده بود به عنوان مارتین لوتر اسلام چون مانند کاتالیزور برای اصلاحات پروتستان در قرن شانزدهم—او به چالش کشیده مطلق باورها و اقدامات توهین آمیز از ایمان است. سروش, انگلیسی-تحصیل فیلسوف خشم ایران را مذهبی حاکمان با این استدلال که آزادی های فردی قبل از باور دینی. "اولین ستون این است: به یک مؤمن واقعی باید رایگان" او به من گفت در سال 1995. "برای تبدیل شدن به یک مؤمن تحت فشار و یا اجبار را نمی خواهد باور صادق. و این آزادی است که اساس دموکراسی است." چند ماه بعد که بحث من در یادبود جفرسون در واشنگتن و دیدم چهار به نقل از دیواره های آن است. من عکس گرفت و انجام آنها را به بازگشت به ایران در دیدار بعدی. من گذاشته چهار عکس در سروش را بلوط میز. یکی از آنها را به عنوان خوانده شده "خداوند متعال آفریده است ذهن رایگان. تمام تلاش برای نفوذ در آن زمانی مجازات یا burthens . .&nbsp:. در حال خروج از طرح مقدس نویسنده از دین ما." سروش به عنوان خوانده شده هر یک و سپس خود را در زمان خاموش سیم-rimmed عینک. "دقیقا" او تلفظ می شود.

سروش پس از آن نوشت: در مورد نیاز به جدا کردن دین و دولت. او استدلال کرد که رهبر نمی تواند بالاتر از قانون و یا دارای قدرت به نادیده گرفتن رئیس جمهور وتو قانون لغو احکام قضایی و یا رد صلاحیت نامزدها از در حال اجرا برای دفتر. سروش بود که به طور فزاینده ای مورد آزار و اذیت و تهدید. در سال 2000 او فرار به غرب است. او تدریس یا تحقیق نانامی به بازی در دانشگاه هاروارد پرینستون جورج تاون دانشگاه استنفورد کلمبیا و کتابخانه کنگره. او در حال حاضر یک شهروند آمریکایی و زندگی در کالیفرنیا است. یکی از پسران خود را با این نسخهها کار برای مایکروسافت در سیاتل.

"زندگی من در اینجا شده است یک تجربه شاد. من این آزادی را به فکر کردن و نوشتن و سخنرانی—همه چیز را تکذیب کرد به من در کشور خودم" او به من گفت هفته گذشته است. اما او خالی از سکنه است رویدادهای جاری در خانه جدید خود را. امریکا قبلا نشان داده توانایی جذب تغییرات بزرگ—مشخصه دموکراسی, او گفت:. "ایالات متحده پس از جنبش سیاه به رهبری مارتین لوتر کینگ جونیور شد کشور های مختلف. اگر آن را به حال اتفاق افتاده در یک جای دیگر آن می تواند باعث یک انقلاب, اما اینجا این سیستم می تواند آن را جذب می کند." به جهان خارج و امریکا به نظر می رسد به یک محل برای پیدا کردن عدالت و انصاف. "اما امروزه می بینم چهره های مختلف," او گفت:. "چیزی است که به شدت اشتباه است و در این کشور است."

امریکا امروز یک دموکراسی سرمایه داری بیش از یک لیبرال دموکراسی سروش گفت: "سرمایه كرديد اینجا." حتی عدالت—"تپش قلب دموکراسی"—تبدیل به گران قیمت او اضافه شده است. "من تا حد زیادی از ترس این که ممکن است از دست رفته—با توجه به نژاد پرستی و سرمایه داری و دموکراسی و عدالت سیستم تبدیل شدن به ضعیف تر برای فقرا است. خدای ناکرده اگر که اتفاق می افتد و امریکا خواهد بود که آرمان از هر کسی در جهان است."

دولت متاسفم از سیاسی آمریکا و سلامت جسمی امواج در سراسر جهان است. ایالات متحده طولانی بستر غربی داد, است, کمتر, الهام بخش, الهام بخش امروز—و شاید خواهد بود حتی کمتر بنابراین فردا. "ایالات متحده به طور سنتی بود توانایی برای دوباره اختراع خود را" مارک لئونارد از بنیانگذاران و مدیر شورای اروپا در روابط خارجی به من گفت. "خشونت آمریکایی نظام سیاسی—که در آن کل élites دریافت لگد هر زمان که وجود دارد این است که تغییر حزب در بالا منجر به انعطاف پذیری در طول تاریخ. آنچه می بینید در حال حاضر مشکلات ساختاری بسیار سخت تر را حل کند." او اضافه کرد که نابرابری است چنان "عمیقا پخته"در آموزش و پرورش اموال و اقتصاد فرصت های شغلی gerrymandering رای گیری مناطق پلیس و دادگستری و رسانه ها—که امریکا در حال حاضر یک "سمی دم" از مشکلات است. "این بدان معناست که وجود دارد نه مقدار پهنای باند در امریکا برای فکر کردن در مورد هر چیزی غیر از آن جنگ فرهنگ," او گفت:.

این چهارم جولای تعطیلات یکی از تاثیرگذارترین در تاریخ ما است. حتی در اوج جنگ های جهانی یا رکود بزرگ امریکا الهام گرفته است. اما امروز ایالات متحده از بین بردن اقتدار اخلاقی آن را یک بار بود. وجود دارد هنوز هم آتش بازی. و مجسمه آزادی هنوز برج بیش بندر نیویورک. اما از آن است که سخت تر از امروز برای متقاعد کردن دیگران که آمریکایی ها در آغوش—یا عمل—آرمان که بانوی آزادی نشان دهنده.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب