دو انتخاب برنی حامیان را ترک کرده اند

سیاست ترقی خواهان در بایدن-ساندرز "وحدت نیروهای وظیفه" دیدن برخی از فرصت به حرکت presumptive نامزد باقی ما

توسط NEWS-SINGLE در 30 اردیبهشت 1399
گتی / اطلس

پس از شکست سناتور برنی ساندرز منجر فعالان پیشرو در مواجهه با یک انتخاب دشوار: حمایت جو بایدن "وحدت نیروهای وظیفه" اعلام کرد: در ماه گذشته و سازش در امید برنده شدن امتیازات و یا ادامه به احتمال زیاد محکوم rearguard عمل است.

برخی را انتخاب کرده اند به مبارزه با. "شما یا مدیکر برای همه و یا شما نمی. شما برای کالج و یا شما نیست" کایل Kulinski میزبان محبوب مترقی یوتیوب نشان می دهد در توییتر نوشت. "شما نمی نیاز به یک نیروی کار. این نشان می دهد برای جلب رضایت سمت چپ."

اما بسیاری از ساندرز پرشورترین طرفداران تصمیم به صلح یک شانس است. هجده بالا ساندرز حامیان و فعالان پیشرو از جمله بیش از چند سخت منتقدان بایدن قبول قرار ملاقات به نیروهای وظیفه. که خروج از سازش کاریکاتور ساندرز حامیان نقاشی در طول اولیه. آن را نیز یک موقعیت دشوار بود. چگونه فعالان برنده امتیاز از یک نامزد بودند نرده در مقابل تنها چند هفته پیش ؟ و چگونه می توانم آنها را همکار خود برنرز در هیئت مدیره با نامزد خود در حالی که حفظ خود را مترقی واجد fides?

پرسیدم نه از ساندرز-حمایت از انتصاب به بایدن وظیفه نیروهای مورد نوع تاثیر آنها امید به بیش از ریاست جمهوری خود را به پلت فرم. آنها برخی از فرصت به حرکت presumptive نامزد باقی مانده است. اما آنها می دانند که آنها نمی خواهد بالا رسیدن مترقی دستور کار آنها بوده است برای مبارزه با.

طلوع آفتاب حرکت داد که بایدن اف کلاس برای آب و هوا خود را در دستور کار خود تا کنون حاضر به تایید معاون رئیس جمهور سابق. هنوز Varshini Prakash گروه رهبر گفت: او مشتاق به خدمت در آب و هوا پانل. "هنگامی که مردم از من خواسته اند, 'چگونه شما می دانید که این نمی تواند خدمات لب?' پاسخ من این است "من نمی'" Prakash به من گفت هفته گذشته است.

خود سازمان اختصاص داده شده به ساخت, سبز, قرارداد جدید یک واقعیت صرف نظر از حزب دموکرات نامزد او گفت: مرجع قانونی پیشنهادی است که شامل اصلاحات فراگیر به آدرس تغییر آب و هوا و نابرابری اقتصادی. زمانی که از من خواسته Prakash آنچه به طور خاص او برنامه را در task-force جلسات او گفت: او را با اصرار بایدن انتخاباتی به انجام سه چیز: کوتاه کردن آن جدول زمانی برای تصویب فوری سیاست آب و هوا اضافه محیط زیست-عدالت جزء به پلت فرم خود را و نگه داشتن سوخت فسیلی شرکت های پاسخگو برای آسیب رساندن به محیط زیست و برای انتشار اطلاعات غلط. "من انتظار ندارم که همه چیز را که من می خواهم, اما من می خواهم انتظار به گوش و مشغول اصولی بحث در مورد این چیزها," او گفت:.

چند تا از انتصاب من صحبت کرد و با نگرانی واقعی در مورد اثربخشی این پروژه است. همه چیز هنوز هم می تواند یک نیرنگ به معنای ایجاد ظاهر روشنفکرانه در بخشی از بایدن کمپین گفت: برخی از. در همان زمان, آنها به من گفت پانل در حال حاضر یک فرصت—و شاید تنها—برای ترقی خواهان به وزن در سیاست دستور کار برای چهار سال آینده. حتی بیشتر مهم آنها گفت: ارائه متحد جبهه دموکراتیک را به پایین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

"من احساس می کنم مثل یک شخصی منافق اگر من به دست گرفتن این فرصت را به تفاوت" گفت: Angela, Hamilton, مدیر اجرایی Kirwan موسسه برای مطالعه نژاد و قومیت در دانشگاه ایالتی اوهایو و یک کلید مشاور ساندرز در مورد مسائل نژادی و نابرابری. "من می تواند بی سرپرست در مسئولیت من."

ساندرز که نکردم ایده مدیکر برای همه در سال 2016 ریاست جمهوری پیشنهاد منصوب سه ملتهب مدیکر برای همه طرفداران به بایدن بهداشت و درمان-مراقبت از نیروی کار: نماینده Pramila Jayapal پزشک و سابق میشیگان فرمانداری نامزد Abdul El-Sayed و دونالد Berwick سابق مدیر مراکز مدیکر و مدیکید خدمات در دولت اوباما. بایدن مخالف مدیکر برای همه و به جای استدلال برای یک گزینه و تایید کاهش سن مدیکر واجد شرایط بودن از 65 به 60.

El-Sayed, سابق, مدیر اجرایی دیترویت در بخش بهداشت و درمان شده است انتقاد از معاون رئیس جمهور سابق بهداشت و درمان-مراقبت از موقعیت. هنوز El-Sayed توافق برای پیوستن به پنل. "ما احتمالا نمی تواند کامل مدیکر برای همه بسته است. اما من نمی دانم که آنچه ما با هم قرار داده است که بسیار بهتر از آنچه که ما در حال حاضر گفت: El-Sayed که به من گفت که او امیدوار است که نیروی کار می تواند رسیدن به یک اجماع در مورد چگونگی گسترش سلامت-پوشش بیمه و رسیدگی به قیمت بالای داروهای تجویزی. بایدن است یک گزینه بهتر از تهمت, El-Sayed گفت: حتی اگر ترقی خواهان دریافت نمی سیاست نتایج آنها به مبارزه خیلی سخت است. "حتی اگر شما می توانید نمره touchdown شما می توانید سه نقطه در یک میدان هدف است."

شاید دلیل بسیاری از ساندرز حامیان مایل به پیوستن به این وظیفه نیروی تلاش است که ساندرز خواسته آنها را به. قبل از این انتصاب اعلام شد این سناتور ورمونت جمع آوری همه آنها را در یک کنفرانس تلفنی به آنها اطمینان وحدت پروژه اصالت. این تجربه می تواند یک تلاش واقعی برای یادگیری از یک دیگر به او وعده داده شده; ترقی خواهان خواهد بود به گوش و ایده های خود را کمک به شکل دادن به نامزد پلت فرم. این یک فرصت بزرگ است. اگر وظیفه نیروی اعضا می توانند فشار معاون رئیس جمهور سابق در سمت چپ یک تعداد انگشت شماری از مسائل مربوط به سیاست آنها ضربه بهتر از فریبنده ترقی خواهان به حمایت از او در نوامبر است. اما اگر پس از چند هفته خود را در ورودی نداشته هر گونه نفوذ بیش بایدن در دستور کار آن را سخت به غلو چگونه خشم در سمت چپ خواهد بود.

فشار است. "آن را دلهره آور" استیسی واکر یک co-صندلی ساندرز انتخاباتی در آیوا و عضو جنایی-عدالت نیروی کار به من گفت. "اگر در پایان شش هفته شده است وجود دارد هیچ اساسی جنبش در مواد سیاست هایی که معاون رئیس جمهور است دفاع ما باید پاسخ ما پس از آن."

ترقی خواهان ندارد و بسیاری از گزینه های دیگر. "ما می توانیم یا پرتاب دست ما و حاضر به تلاش برای شکل دادن به بحث" واکر گفت: "یا ما می توانید انجام دهید ما بهترین به تاثیر این سیاست ها در حال حاضر و دنده و در ادامه به سازماندهی برای نبرد بعدی."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب