تاد Helton خدمت 48 ساعت در زندان پس از DUI گناه

KNOXVILLE, TENN.—سابق همه ستاره اول baseman تاد Helton گناه التماس کرد به رانندگی تحت تاثیر عنوان اولین جرم و

توسط NEWS-SINGLE در 19 فروردین 1399

KNOXVILLE, TENN.—سابق همه ستاره اول baseman تاد Helton گناه التماس کرد به رانندگی تحت تاثیر عنوان اولین جرم و خدمت 48 ساعت در زندان به عنوان بخشی از حکم او.

Helton سقوط وسیله نقلیه خود را در 18 مارس 2019 در Knox County و نیاز به مراقبت های اضطراری پزشکی. هیچ اتومبیل های دیگر درگیر شدند و یکی به دیگری صدمه دیده بود. Helton داده شد تخطی از قانون استنادی برای DUI.

Knox County دستیار دادستان منطقه شان F. McDermott تایید دوشنبه به آسوشیتد پرس که Helton نیز دریافت بدون نظارت مشروط برای 11 ماه و 29 روز و با مجوز خود را به حالت تعلیق برای یک سال. Helton نیز تا به حال به پرداخت 350 دلار (آمریکا) جریمه و حضور یک قربانی تاثیر پنل.

TMZ اولین گزارش Helton تا به حال حل و فصل این پرونده است.

وکیل استفان راس جانسون گفت: Helton است خدا را شکر برای حمایت از او دریافت کرده است.

"تاد تاسف از آنچه اتفاق افتاد" جانسون نوشت: در بیانیه ای در روز شنبه. "او قبول مسئولیت با شفاعت از گناه. او با موفقیت به اتمام درمان, خدمت اجباری 48 ساعت مورد نیاز تنسی قانون است و کار به قرار دادن این پشت سر او."

با توجه به Knox County sheriff گزارش Helton سقوط ماشین خود را به یک قطب تلفن. Helton گرفته شده بود به یک بیمارستان برای ارزیابی و بعد وارد برنامه درمان.

Helton بازنشسته در سال 2013 پس از 17 سال بازی حرفه ای با رشته کوه های راکی کلرادو. پنج-زمان-ستاره باقی می ماند کلرادو حرفه ای, رهبر متعدد در هدف قرار دادن دسته ها از جمله بازدید (2,519), homers (369) اجرا می شود (1,401), RBIs (1,406) و مجموع پایگاه های (4,292).

او تا به حال یک DUI دستگیری در کلرادو در سال 2013.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن