توکیو مقامات کمیته بین المللی المپیک تکرار است که بازی های المپیک در

توکیو المپیک سازمان تصریح کرد: پیام خود را در روز پنج شنبه در آغاز از دو روز از جلسات با کمیته بین المللی المپ

توسط NEWS-SINGLE در 24 بهمن 1398

توکیو المپیک سازمان تصریح کرد: پیام خود را در روز پنج شنبه در آغاز از دو روز از جلسات با کمیته بین المللی المپیک: المپیک 2020 حضور خواهد بود waylaid توسط ویروس است که در حال گسترش است از همسایه چین است.

"من می خواهم آن را دوباره روشن است که ما با توجه به لغو و یا به تعویق افتادن بازی ها. اجازه دهید من را که روشن" کمیته سازماندهی جمهور Yoshiro موری گفت: صحبت کردن از طریق یک مترجم به ده ها تن از برترین مقامات کمیته بین المللی المپیک با تجمع در توکیو.

بازی های المپیک باز در بیش از پنج ماه و رله مشعل آغاز می شود در ماه آینده در ژاپن — یک سیگنال روشن از بازی های در حال نزدیک شدن.

ژاپن گزارش داد که اولین مرگ ناشی از کروناویروس در پنجشنبه یک توسعه اضافه خواهد شد که به وحشت میان سازمان و مقامات کمیته بین المللی المپیک. ژاپن تایید کرده است تقریبا 250 موارد از جمله 218 از یک کشتی کروز در قرنطینه بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو.

نشسته در میان مقامات کمیته بین المللی المپیک در این زمان بود که دکتر ریچارد Budgett به IOC پزشکی و علمی مدیر که همیشه سفر برای این بازرسی بازدیدکننده داشته است.

هفته گذشته Toshiro Muto مدیر کمیته سازماندهی توکیو گفت که او "به طور جدی نگران است که گسترش بیماری های عفونی می تواند پرتاب آب سرد در حرکت به سمت بازی."

او حمایت کردن یک روز بعد و گفت: او با اعتماد به نفس بازی را رو به جلو است که پیام این زمان.

روز چهارشنبه ویروس مجبور به لغو یک مسابقه فرمول یک برای ماه آوریل در شانگهای که تساوی با بیش از 100,000 بیش از یک مسابقه آخر هفته.

هنگ کنگ و سنگاپور دور از جهان Rugby Sevens Series شد دوباره از آوریل تا اکتبر روز پنج شنبه با سازمان گفت: تصمیم گرفته شد "در پاسخ به بهداشت ادامه داد: نگرانی های مربوط به" شیوع ویروس. همچنین تی وی " اسپورت آکورد کنفرانس یک رویداد نزدیک به جنبش المپیک برگزار خواهد شد در پکن در ماه آوریل به عنوان برنامه ریزی, سازمان, گفت, پنج شنبه.

این ویروس نیز از بین برود داخل سالن جهان و میدانی قهرمانی در نانجینگ گلف, مسابقات فوتبال, مسابقات, و تقریبا تمام رشته های ورزشی در چین از جمله مقدماتی المپیک حوادث. آن را نیز نگه داشتن ورزشکاران چینی از سفر به واجد شرایط است که می تواند قرار داده و حضور خود را در توکیو در معرض خطر است.

Saburo Kawabuchi سابق المپیک و به اصطلاح شهردار دهکده المپیک که خانه 11,000 ورزشکاران و هزاران نفر دیگر اعضای هیات پیشنهاد توکیو گرم و مرطوب تابستان را متوقف ویروس.

"بزرگترین نگرانی coronavirus و عفونت," او گفت: صحبت کردن در ژاپنی. "در حال حاضر ما هیچ سرنخ در زمانی که این مسئله حل خواهد شد. بر اساس قطعات مختلف اطلاعات دریافت می کنیم به نظر می رسد که این ویروس است که به عنوان قوی به عنوان ویروس آنفلوانزا است. این ویروس در معرض رطوبت و گرما. در ژاپن ما باید فصل بارانی که می تواند شکست ویروس."

John Coates, یک عضو کمیته بین المللی المپیک که ریاست بازرسی به طور منظم بازدیدکننده داشته است به توکیو گفت که او انتظار برای دریافت گزارش این ویروس از دولت ژاپن, توکیو, شهرستان دولت های محلی و سازمان به منظور نگاه کنید به "اقدامات احتیاطی لازم است که گرفته شده است."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب