توکیو المپیک, سازمان, دولت را توهین آمیز در coronavirus تهدید

توکیو المپیک دهندگان و دولت ژاپن رفت و در حمله روز شنبه پس از یک مقام ارشد عضو کمیته بین المللی المپیک گفت: سا

توسط NEWS-SINGLE در 7 اسفند 1398

توکیو المپیک دهندگان و دولت ژاپن رفت و در حمله روز شنبه پس از یک مقام ارشد عضو کمیته بین المللی المپیک گفت: سال 2020 بازی بودند در معرض خطر گسترش یک رمان coronavirus با سرنوشت خود را احتمالا تصمیم گرفت در سه ماه آینده.

کمیته سازماندهی توکیو مدیر عامل Toshiro Muto ناگهان به نام یک کنفرانس خبری در اواخر بعد از ظهر چهارشنبه به آدرس نظرات از سابق کمیته بین المللی المپیک معاون رئیس جمهور دیک پوند در مصاحبه با آسوشیتد پرس.

"ما افکار عمومی هستند که ما را از رفتن پیش با المپیک و پارالمپیک به عنوان برنامه ریزی شده" Muto گفت: صحبت کردن در ژاپنی. "در حال حاضر وضعیت عفونت کرونا ويروسی است که مسلما برای پیش بینی دشوار است اما ما اقدامات را به طوری که ما باید امن المپیک و پاراالمپیک است."

ویروسی شیوع آغاز شد که در چین آلوده کرده است بیش از 80 ، 000 نفر کشته و بیش از 2,700 در سطح جهان است. چین گزارش کرده است 2,715 مرگ و میر در میان 78,064 موارد در سرزمین اصلی. پنج مرگ و میر در ژاپن نسبت داده شده به این ویروس.

پوند بوده است یک عضو کمیته بین المللی المپیک از سال 1978 خدمت دو دوره به عنوان معاون رئیس جمهور و بنیانگذار رئیس سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ. او 13 سال دیگر از رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ. او همچنین به نمایندگی از کانادا به عنوان یک شناگر در المپیک است.

"شما قطعا می تواند به دو ماه از اگر شما تا به حال به" پوند گفت: AP در یک مصاحبه تلفنی از خانه خود در مونترال. "و شما به دنبال در یک لغو. این جنگ جدید و شما باید به آن صورت. در داخل و اطراف وجود دارد مردمی در حال رفتن به می گویند: "آیا این تحت کنترل کافی است که ما می تواند اعتماد به نفس از رفتن به توکیو یا نه؟'"

پوند صحبت شد به عنوان یک رتبه و فایل عضو و نه بخشی از کمیته بین المللی المپیک در حال حاضر رهبری, اما نظرات خود را اغلب به دنبال در محافل بین المللی المپیک.

"که در پایان ممکن است از زمان محدود ما هرگز فکر نمی کردم از این شنیده و یا از این نظر" Muto گفت. "تا زمانی که ما خواسته در مورد این که ما دریافت پاسخ گفته است که موقعیت بین المللی المپیک."

کمیته بین المللی المپیک بارها گفته توکیو بازی خواهد رفت جلوتر و گفت: پس از مشاوره از سازمان بهداشت جهانی یک آژانس سازمان ملل متحد.

ژاپنی virologist دکتر Hitoshi Oshitani که قبلا کار می کرد برای این که در هفته گذشته گفت: او نمی تواند پیش بینی آنچه که این وضعیت را می توان در پنج ماه است.

بازی های المپیک باز در جولای 24 با 11,000 ورزشکاران به دنبال آن پارالمپیک در اوت. 25 با 4,400 ورزشکاران است.

استرالیا و عضو کمیته بین المللی المپیک John Coates که ریاست تیم بازرسی برای توکیو با اشاره به این که کمیته بین المللی المپیک به یک صندوق اضطراری در حدود 1 میلیارد دلار (آمریکا) به کار اگر هر یک از بازی های المپیک به نام خاموش.

"این بازی نیست که لغو" کوتز نقل عنوان کرد و گفت در صبح سیدنی هرالد روزنامه. "اما اگر این بازی لغو شد پس از آن که کمیته بین المللی المپیک است که در این موقعیت به ادامه صندوق عضو ورزشی و کد بندی مشاغل ملی (کمیته ملی المپیک). اما وجود دارد هیچ برنامه ای برای لغو این بازی است."

او افزود: "ما باید لغو بازی در گذشته و در زمان جنگ ... آن را فقط یک ماده از نظارت چگونه این نقش."

در دولت نیروی کار جلسه روز شنبه در شیوع ویروس ژاپنی, نخست وزیر شینزو آبه گفت که او درخواست سازمان برای لغو و یا به تعویق انداختن عمده ورزشی و یا رویدادهای فرهنگی در طول دو هفته آینده.

"یک بعدی به دو هفته است که بسیار مهم برای پیشگیری از تشدید عفونت" آبه گفت. "ما از برگزارکنندگان به انصراف از به تعویق انداختن و یا مقیاس اندازه از چنین رویدادی است."

او نه نام خاص رویدادهای اما گفت که او صحبت کردن در مورد در سراسر کشور اتفاقاتی که جذب جمعیت زیادی.

سه ماه پنجره نیز می رود برای حامیان مالی و تلویزیون پخش که نیاز به شرکت تا برنامه ریزی. نه به ذکر است مسافران ورزشکاران و طرفداران با 7.8 میلیون بلیط در دسترس برای بازی های المپیک و 2.3 میلیون دلار برای پارالمپیک.

به عنوان بازی در نزدیکی رسم پوند گفت: "بسیاری از چیزهایی که باید شروع به اتفاق می افتد. شما رو برای شروع ramping تا امنیت خود را از مواد غذایی خود را در دهکده المپیک, هتل ها. رسانه های مردمی را در وجود ساختمان استودیو خود است."

Muto کاهش یافته است به حدس و گمان در مورد آینده وضعیت ویروس.

"من فکر نمی کنم من می تواند بحث بر اساس انگاره ها بیش از آنچه ممکن است اتفاق می افتد ماه پیش رو" Muto گفت. "نخست وزیر اعلام کرده است اقدامات گرفته شود بیش از دو هفته آینده و پس از ما هم هستند که به در نظر گرفتن. بزرگترین مشکل خواهد بود اگر این رمان coronavirus عفونت گسترش دور و گسترده پس مهم ترین چیزی که به انجام است را به اتخاذ اقدامات برای جلوگیری از که از اتفاق می افتد."

او همچنین گفت: رله مشعل را پیش بروید. آن است که برای شروع در ژاپن در ماه مارس 26 در استان فوکوشیما واقع در 250 کیلومتری شمال شرق توکیو.

"ما کاملا فراموش نمی کنم از لغو (رله مشعل)," Muto گفت. "ما می خواهم به فکر می کنم در مورد چگونه به پیاده سازی آن و جلوگیری از گسترش عفونت از جمله پوسته پوسته شدن و یا راه های دیگر."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

بازی های المپیک وزیر Seiko هاشیموتو سخنرانی خود در پارلمان گفت: "ما اعتقاد داریم که لازم است به بدترین سناریو به منظور بهبود عملیات ما برای رسیدن به موفقیت است."

او افزود: برنامه ساخته می شد "به طوری که ما می توانید با خیال راحت برگزاری بازی های المپیک توکیو."

همچنین چهار شنبه, ژاپن Kyodo news agency گزارش داد که کلمبیا کمیته المپیک تصمیم گرفته است برای شرکت در قبل از المپیک اردوگاه های آموزشی در جنوب ژاپن.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب