توکیو المپیک تعویق می افزاید: حجم کار هزینه ها و جریان نقدی قطعیت

ژنو—تعویق انداختن توکیو بازی های المپیک 2021 را به صورت کم هزینه تر برای همه, احزاب, کمیته بین المللی المپیک (

توسط NEWS-SINGLE در 15 فروردین 1399

ژنو—تعویق انداختن توکیو بازی های المپیک 2021 را به صورت کم هزینه تر برای همه, احزاب, کمیته بین المللی المپیک (IOC) اذعان کرد در پنج شنبه, اگر چه آن را ارائه چند جزئیات بیشتر در مورد آنچه که این لایحه نهایی ممکن است.

چهار مدیران فدراسیون برگزار شد یک کنفرانس تلفنی سه روز پس از توکیو تاریخ جدید نهایی شد, با این بازی ها تحت فشار قرار دادند به جولای 23-Aug. 8 سال آینده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در حالی که تاریخ جدید پاک کردن هر گونه شک و تردید در مورد این رویداد در آینده هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از علامت سوال به عنوان IOC شروع به کار با توکیو سازمان و نهادهای حاکم از 33 ورزشی در یک کار بزرگ برای اصلاح هزاران قرارداد. آنها شامل موافقت نامه برای 41 سالن المپیک ایجاد کرد 5000 آپارتمان ها و هتل ها و حمل و نقل به علاوه عرضه کالا و خدمات است.

"همه از این در حال حاضر باید دوباره امن برای یک سال بعد" گفت: Christophe Dubi های کمیته بین المللی المپیک به بازی های المپیک, مدیر اجرایی. "وجود خواهد داشت هزینه های (توکیو محلی سازمان) و کمیته بین المللی المپیک و المپیک خانواده طرف."

این برآورد برای چه مقدار از آن هزینه خواهد شد برای به تعویق انداختن بازی را شروع کرده اند در $2 میلیارد دلار (آمریکا) رفته و بسیار بالاتر است. ژاپنی, مالیات دهندگان انتظار می رود برای دیدار با بسیاری از آن اضافه کردن به سهم خود را از یک مقام رسمی بودجه از $12.6 میلیارد دلار است.

کمیته بین المللی المپیک شد کمک 1.3 میلیارد دلار به توکیو را عامل اصلی بودجه است.

پرسید: اگر در سوئیس مستقر در المپیک بدن را ملاقات برخی از هزینه های اضافی خود را از بیمه نامه یا میلیارد دلار از صندوق ذخیره رسمی خط پنج شنبه بود که آن را خیلی زود است.

همچنین مشخص نیست که چگونه پرداخت از رسانههای خواهد ساخت.

"ما فقط و فقط به همه گفت:" Timo Lumme مدیر عامل تلویزیون و بازاریابی است.

پخش از جمله NBC کمک 73 درصد از IOC مبلغ 5.7 میلیارد دلار درآمد از گذشته چهار سال از چرخه تا 2016 ریو دو ژانیرو بازی های المپیک است. که $540 میلیون رفت و به بدن حاکم از 28 هسته تابستان بازی ها, بازی ورزشی.

این رقم انتظار می رود تا برای توکیو, اما آن را هنوز مشخص نیست که بدن حاکم خواهد شد IOC پرداخت از سهم خود را از آن درآمد.

کمیته بین المللی المپیک است و نه متعهد به پرداخت 25 درصد از این پول در پیشبرد در سال 2020 به سهولت حاکم در بدن جریان نقدی. بسیاری از چهره هزینه های اضافی برای توکیو در حالی که همچنین داشتن به لغو درآمد-کسب قهرمانی جهان و دیگر رویدادهای بین المللی.

"آنها به 2021 اما در چه شرایطی ؟" فرانچسکو ریچی Bitti سر از گروه های تابستانی ورزشی شناخته شده به عنوان ASOIF این هفته است. او به آسوشیتدپرس گفت که "15 تا 20 بسیار وابسته به المپیک بودجه."

یکی توکیو المپیک تصمیم گیری می تواند در عرض دو هفته مدیر ورزشی کیت مک کانل پیشنهاد شده است. کمیته بین المللی المپیک خواهد شد که مذاکرات با فیفا در مورد بالا بردن محدودیت سنی در مردان فوتبال از 23 تا 24 به حساب برای یک سال به تاخیر بیاندازد.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

صدها نفر از پتانسیل ورزشکاران المپیک که به کمیته بین المللی المپیک بودجه برای آموزش خود را در حال گرفتن یک سال و پسوند به آنها کمک هزینه تحصیلی است.

کمیته بین المللی المپیک هنوز به reschedule سالانه آن جلسه بود که برای توکیو در ماه جولای و یا انتخابات ریاست جمهوری که قرار است در ماه ژوئن 2021 در آتن ، که در حال حاضر فقط یک ماه قبل از شروع توکیو بازی.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im