بالا NBA مدیران را 20 درصد بریده بریده به پایه حقوق

نیویورک—Top NBA مدیران داشتن حقوق پایه کاهش می یابد 20 درصد برای آینده قابل پیش بینی یک فرد با آگاهی از جزئیات

توسط NEWS-SINGLE در 8 فروردین 1399

نیویورک—Top NBA مدیران داشتن حقوق پایه کاهش می یابد 20 درصد برای آینده قابل پیش بینی یک فرد با آگاهی از جزئیات خبر داد.

کاهش تاثیر می گذارد تقریبا 100 بالاترین درآمد مدیران به عنوان NBA می پیوندد NHL و نسکار در حقوق برش در حالی که مسابقات در حال برگزاری به دلیل coronavirus.

کاهش موثر هستند و بلافاصله تحت تاثیر قرار NBA کارکنان هر دو در داخل لیگ دفتر مرکزی آن در نیویورک و در دفاتر فرد آسوشیتدپرس گفت. فرد اعطا شد گمنامی به دلیل کاهش نمی شد و اعلام عمومی.

این کاهش برای اولین بار گزارش ESPN.

فواید بی پیرایه باقی می ماند و هیچ تغییری برای بقیه سازمان از جمله پشتیبانی و اداری کارکنان.

NBA به حالت تعلیق در آن فصل 11 مارس زمانی که رودی Gobert از یوتا جاز شد اولین بازیکن برای تست مثبت است. لیگ است که هنوز هم بحث در مورد سناریو برای از سرگیری بازی یک بار مجاز است.

آن را در حال حاضر شده است به چالش کشیدن فصل NBA از نظر مالی با از دست دادن درآمد از چین زیر Houston Rockets مدیر کل Daryl Morey را صدای جیر جیر در حمایت از هنگ کنگ به معترضان. بازی گرفته شد هوا و روابط با شرکای کسب و کار آسیب دیده بودند با کمیسر آدم نقره گفت: در طول ماه گذشته همه ستاره بازی که در لیگ می تواند از دست دادن صدها میلیون دلار (ایالات متحده).

پس از آن آمد coronavirus که برای بسیاری از افراد باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

همه گیر تا به حال تاثیر بسیار زیادی در ورزش لیگ. NHL برش حقوق برای لیگ کارمندان 25 درصد از ماه آینده آغاز کنیم. نسکار افسران را 25 درصد کاهش در حقوق و در حالی که سایر کارکنان خواهد شد که حقوق خود را کاهش می یابد 20 درصد است.

NBA مدیران داده اند تا حقوق و دستمزد قبل با کمیسر سابق دیوید استرن مصرف بدون پرداخت هزینه در طول توقف کار در سال 1998 و 2011.

تیم NBA را بعدی خود را برنامه ریزی شده حقوق و دستمزد پرداخت به بازیکنان مارس 1, اما هنوز معلوم نیست اگر آنها چه خواهد بود بعدی خود را چک آوریل 15. لیگ, می گویند این بیماری همه گیر می افتد تحت شرایط پیش بینی نشده مانند جنگ و یا یک بیماری همه گیر. طبق توافق دسته جمعی که در آن بند است که به استناد بازیکن می تواند از دست دادن 1.08 درصد از حقوق سالانه خود را برای هر بازی از دست رفته.

اما هیچ کدام از آن را تبدیل به نهایی تا زمان مانند لیگ رسما لغو بازی. که هنوز رخ داده است.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب