تورنتو FC قرار می دهد پابلو Piatti از طریق پزشکی رینگر قبل از امضای آرژانتین جانباز

به نظر می رسد تورنتو FC قرار داده پابلو Piatti از طریق پزشکی رینگر تبدیل به افرا برگها و رپتورز برای کمک به اتمام آرژانتین را جراحی ترمیم زانوی راست.

گزارش از هزاران تست مثبت بودند به اندازه کافی برای MLS تیم به ثبت نام در این 30 ساله جناح خود را به عنوان سومین بازیکن تعیین شده با وجود این واقعیت که او بازی کرده است فقط هفت بازی پس از تحت رباط صلیبی قدامی عمل جراحی در ماه فوریه گذشته.

“در پایان روز ما احساس راحت است که او حق پخش” تورنتو FC رئیس جمهور لایحه منینگ گفت: رسانه ها در کنفرانس تلفنی روز شنبه.

“این پسر ما فکر می کنم هنوز هم تا حد زیادی به من بدهید و او یک بیت از یک تراشه بر روی شانه خود را بیش از حد,” او اضافه شده است. “که عمل جراحی احتمالا هزینه او را بزرگ دیگری قرارداد در اروپا است. در واقع ما خوشحال به دریافت او. قمار است … اگر ما می توانیم او را سالم ما فکر می کنم او می تواند یک سرقت برای ما است.”

پنج-پا-چهار 139-رطل آید به لیگ برتر فوتبال از بارسلونا مبتنی بر اسپانیول در یک انتقال آزاد است.

TFC تا به حال الکس McKechnie از رپتورز معاون رئیس جمهور از بازیکن سلامت و عملکرد اتمام آرژانتین وینگر. TFC پزشک تیم ایرا Smith, جراح ارتوپدی تیم دوایر و دستیار ورزشی درمانگر Shohei Miyauchi نیز او را مورد بررسی قرار. آیا به عنوان جان Theodoropoulos ارتوپدی و جراح هر دو برگ و آبی جیز.

“هیچ سنگ نمیماند که پشت گفت:” منینگ.

به نظر می رسد بار مدیریت که McKechnie مهندسی برای حفظ سابق رپتور Kawhi Leonard سالم در فصل گذشته در حال آمدن است به تورنتو FC.

“ما قصد داریم برای ایجاد یک طرح خاص برای او و الکس (McKechnie) در واقع می خواهد به کمک” گفت: Manning.

Piatti که نیز دچار یک بازوی شکسته و جمجمه در طول زندگی حرفه ای او. بازگشت به عمل در اواخر ماه سپتامبر از عمل جراحی زانو بود اما به زودی دوباره کنار.

“یکی از پزشکان ما معتقد است که او آمد خیلی زود و که منجر به آسیب عضله گفت:” منینگ.

منینگ آمد آماده دوشنبه, مصرف تقریبا هفت دقیقه به جزئیات این تیم پزشکی علت سعی و کوشش. او اشاره کرد Piatti قرار گرفته بودند MRI با یکی دیگر از تست نشان داد که آرژانتین را چربی بدن در موثر 4.8 درصد است. پزشکان همچنین چک کردن دیگر او زانو گزارش که هر دو مفاصل نشان داد کمتر از ساییدگی و پارگی “عادی 30 ساله.”

Piatti می پیوندد بازیساز اسپانیایی Alejandro Pozuelo و آمریکا مهاجم بین المللی جوزی آلتیدور به تورنتو تعیین شده بازیکنان. نقطه سوم آمد باز در ماه دسامبر زمانی که کاپیتان مایکل برادلی پذیرش یک معامله جدید با استفاده از هدفمند تخصیص پول باز کردن یکی از خیمه بازیکن تحت MLS حقوق و دستمزد کلاه.

“اضافه کردن پابلو اضافه خواهد شد واقعا بزرگ و رقابت سالم به جلو ما شش” گفت: GM علی Curtis.

کورتیس کاهش یافته است به تایید گزارش می دهد که Piatti امضا کرده بود یک سال معامله به علاوه یک گزینه است.

“ما نمی قفل او را برای سه یا چهار سال اگر این چیزی است که شما درخواست,” او گفت:, و اضافه کرد این معامله شامل مشوق.

اما با توافق دسته جمعی به لیگ حق به جبران محدودیت برای سومین DP به حداکثر TAM حقوق و دستمزد (مگر اینکه بازیکن 23 یا جوان) به نظر می رسد Curtis ممکن است تا به حال به خلاق در نصب و راه اندازی کرد.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

“ما خوشحال هستیم که با بازیکن ما خوشحال هستید که در آن وضعیت قرارداد فرود آمد و ما به دنبال به جلو به گرفتن پابلو رفتن” گفت: Curtis. “او هوشمند است. او کیفیت فنی و تاکتیکی بازیکن. او شخصیت بزرگ است.”

اگر قوانین جدید حاکم بر یک سوم دخول دو دانه ئی را به بازی می آیند Piatti حقوق و دستمزد خواهد بود به احتمال زیاد محدود به برخی US$1.6 میلیون دلار برای سال 2020 است. در مقایسه Altidore ساخته شده $6.33 میلیون و Pozuelo $3.8 میلیون در فصل گذشته

منینگ گفت Piatti شده بود در تیم رادار برای کمی بیش از یک سال و یکی از حدود ده نامزد در کنار Pozuelo هنگامی که سباستین جووینکو در خواست انتقال حرکت در طول 2019 اردوگاه های آموزشی.

Piatti سقوط کردن لیست پس از مجروح شدن زانو خود را با تورنتو در نهایت امضای Pozuelo. TFC پیشاهنگی وارد یک لیست طولانی از 20 تا 30 بازیکن در ماه نوامبر با Piatti ساخت برش دوباره تنها به سقوط دوباره از طریق آسیب است.

Piatti بازگشت و در عمل در ماه دسامبر و در اواسط ماه ژانویه بود که بخشی از 13 بازیکن در لیست آرزو.

تورنتو دیده بانی او را تماشا می کردند در عمل در ماه ژانویه است. پس از آن مکالمه بین منینگ و مامور پخش در اردوگاه در فلوریدا منجر به Piatti اردوگاه نشان دادن علاقه و انتقال شروع به شکل گرفتن است.

Piatti آمد به شهر شنبه گذراندن سه روز نشست با مقامات تیم و رفتن را از طریق آزمایش های پزشکی.

مقابله با زده شنبه شب و Piatti رهبری به تورنتو اردوگاه آموزشی در کالیفرنیا است. او را به پوشیدن شماره 7 با TFC.

Piatti هیچ غریبه ای به تورنتو. در سال 2007 او برنده FIFA U-20 جام جهانی در BMO زمینه با آرژانتین طرف که برجسته Sergio Aguero, Angel di Maria و پیراهن زنانه دامن بلند Moralez.

او در آغاز با Estudiantes در آرژانتین, ساخت اولین-تیم اولین بازی در 17 قبل از حرکت به اسپانیا با آلمریا والنسیا و اسپانیول. او برنده ارشد کلاه برای آرژانتین در سال 2011 در یک بازی دوستانه مقابل لهستان.

تورنتو باز MLS فصل on Feb. 29 در سن خوزه.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>