مترجم سایت تحولات: قبل و بعد - قسمت 1

جذاب به خوبی برنامه ریزی وب سایت است که به راحتی یک مترجم آزاد بهترین کارت ویزیت. در واقع بیشتر مردم د

توسط NEWS-SINGLE در 23 دی 1398
Translator Website Transformations_ Before and After - Part 1.png

جذاب به خوبی برنامه ریزی وب سایت است که به راحتی یک مترجم آزاد بهترین کارت ویزیت. در واقع بیشتر مردم در جستجوی آنلاین این روزها برای خدمات از همیشه قبل از. به همین دلیل آن را حیاتی برای به روز رسانی خود را مستقل ترجمه وب سایت کسب و کار از زمان به زمان. و مهم این است که به نگه داشتن مشتری ایده آل خود را در ذهن.

در اولین جلسه از من T&I سایت طرح دوره 10 دانش آموزان متعهد به بازسازی وب سایت های موجود و یا ایجاد کاملا جدید است. نتیجه ای که از این دانشجویان که در زمان این دوره واقعا شگفت انگیز است. من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن چند از وب سایت هایی که ایجاد شد در این دوره از جمله برخی واقعا زیبا قبل و بعد از تصاویر به روز طراحی وب سایت کپی و قالب بندی که واقعا صحبت به این مترجمان' مشتریان ایده آل.

پس از اولین جلسه از این دوره در سال 2018 من دریافت چندین پیام از دیگر مترجمان ابراز علاقه در نظر گرفتن این دوره نیز هست. در ارتباط باشید برای به پایان این پست برای پیدا کردن چگونه برای دریافت به روز رسانی در مورد زمانی که من آموزش این دوره دوباره (ژوئن 2019).

اولین وب سایت تحول, من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن است از مولی Yurick (Yurick ترجمه). مالی تصمیم به انجام تعمیرات اساسی کامل از سایت قبلی. همانطور که شما در تصاویر زیر او نه تنها به روز رسانی نگاه خود سایت اما او واقعا گردد یک پیام و یک احساس برای بازدید کنندگان سایت است که متناسب با طاقچه صنایع که برای او ترجمه.

مولی به من گفت: "من تا به حال وب سایت من برای من اما من واقعا نمی باید کنترل بیش از آن. من می خواهم به طور کامل انجام مجدد وب سایت من به طوری که من می توانید به روز رسانی هر زمان که من می خواهم." هنگامی که آن زمان برای شروع اولین ماژول او آماده بود برای مقابله با یک نام تجاری جدید سایت.

مولی قبلی سایت شبیه این که بازدید کنندگان با فرود بر روی صفحه اصلی است.

image20.png

او به من گفت که او احساس نمی کند هیچ دلبستگی به, تصاویر, در سایت, از جمله یکی در بنر در صفحه اصلی.

در حال حاضر او در صفحه اصلی به نظر می رسد مثل این!

image18.png

نه تنها او با استفاده از یک تصویر است که تجدید نظر به مشتریان در تو رفتگی در دیوار زمینه تخصص (گردشگری, مقصد عروسی برنامه ریزی و مهمان نوازی) اما او صحبت می کند تا آنها را بلافاصله در یک موجز گردد تیتر و زیر عنوان.

بقیه از صفحه رفت از این...

unnamed.png
unnamed (1).png

اصلی درباره صفحه از وب سایت خود را بسیار "متن سنگین است." او تا به حال بسیار کمی در راه از درخواست تجدید نظر بصری.

اما او روز خود را درباره صفحه کپی و در حال حاضر آن است که جسورانه و روشن و واقعا توصیف می کند که او چه کسی است و چگونه او در خدمت مشتریان خود.

image6.png

مولی قبلی صفحه مشتریان نیز نسبتا ساده از جمله فونت کوچک ساخته شده است که کپی کمتر احساس جذاب از طرح جدید او ایجاد شده در این دوره است. او می خواست برای به اشتراک گذاشتن تخصص خود را از طریق توصیفات مشتری در یک راه است که طنین انداز با مشتریان بالقوه در ثانیه است. او حتی شامل تصاویر بیشتر به درخواست تجدید نظر به کسانی که در بازار تو رفتگی در دیوار.

قبل از:

image8.png
image9.png

و در نهایت مولی زمان ایجاد یک موثر تر صفحه تماس با ما در وب سایت خود را. در حالی که او تماس قبلی صفحه مناسب بود...

unnamed (4).png

او می تواند خیلی بیشتر از جدید خود را در صفحه تماس با. نه تنها او آدرس مشتریان خود را در هر دو زبان انگلیسی و اسپانیایی است اما او با استفاده از یک فرم تماس با ما است که اجازه خواهد داد که او برای به دست آوردن بینش بیشتر در کسانی که پرس و جو در مورد خدمات خود را. نکته: همیشه شامل یک سوال مورد نیاز خود را در صفحه تماس با فرم است که می پرسد مشتری چگونه آنها شما را در بر داشت!

image2 (1).png

وب سایت مولی ساخته شده در زمان T&I سایت طرح دوره جامد گام به سمت جذب مشتری ایده آل خود را پایه. او ساخته شده فوق العاده استفاده از فضای سفید بدون به هم ریختن صفحات با متن است که می تواند طاقت فرسا. و او را انتخاب تصاویر و کپی گردد که واقعا صحبت به کسانی که جستجو برای خدمات خود را آنلاین!

من بسیار هیجان زده در مورد وب سایت جدید! کل فرایند کاملا ارزش آن را به عنوان من در حال حاضر سایت من افتخار می کنم! – مولی Yurick

دوم وب سایت تحول, من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن در قسمت 1 از این سری متعلق به Veronika Demichelis. Veronika مورد کمی متفاوت است. او در حال حاضر یک وب سایت زیبا اما او گفت: "این فقط احساس نمی کند معتبر من است." بنابراین او با ثبت نام در این دوره با هدف به روز رسانی نگاه و احساس از سایت خود را به بازار خودش را در راه معتبر و واقعا رسیدن به کسانی که او می خواهد به کار در سال به آمده است.

این ممکن است مانند نگاه Veronika ساخته شده کمتر تغییرات زیبایی اما نمی شود فریب خورده،. Veronika گرفت و در حال حاضر به خوبی طراحی سایت و آن را احساس بیشتر شبیه به او. او ساده کپی و استفاده از تصاویر است که منعکس الهام بخش او در پشت لوگوی جدید و تصاویری.

Veronika اصلی صفحه اصلی شبیه این (در زیر). بخش های زیر را برابر شد یک اسکرول صفحه از محتوا است.

unnamed (5).png

اما در حال حاضر به نظر می رسد مثل این! Veronika گردد محتوا برای هر یک از صفحات خود را با یک تماس به عمل (CTA) بر روی هر صفحه. این کمک می کند تا مشتریان خود را می دانید دقیقا چه باید بکنید بعد.

unnamed (6).png
image12.png

او روز خود را در مورد صفحه و همچنین رفتن از این...

unnamed (7).png
unnamed (8).png

نه تنها او روز رسانی محتوا اما او نوشت و آن را در راه صحبت می کند که به مشتریان خود و نه فقط در مورد خودش. این ضروری است در بازاریابی مطالب خود را راست!

Veronika همچنین تغییرات به صفحه خدمات. قبل از آن تا حدودی unaligned و "متن سنگین است."

unnamed (9).png
image14.png

به جای او تصمیم به ایجاد یک "مسیر" برای مشتریان به طوری که آنها نمی خواهد که به غربال کردن از طریق اطلاعاتی که نیست مربوط به خود را نیاز دارد. و معلوم شد به زیبایی!

unnamed (10).png

همه بازدید کنندگان سایت باید انجام دهید این است عنوان خوانده شده خلاصه عنوان و شرح خدمات به منظور مطابقت با نیازهای خود را با Veronika تو رفتگی در دیوار را خدمات.

Veronika به روز رسانی وب سایت واقعی است بازتاب که او چه کسی است و چگونه او در خدمت مشتریان خود را با ارزش. او در زمان copywriting و طرح مهارت های او آموخته در T&I سایت طرح دوره و ایجاد تمیز و تیز و فوق العاده جذاب سایت است که تجدید نظر به مشتریان ایده آل.

من دوست داشتم همه چیز را در مورد این دوره—, سرعت, شگفت انگیز, مطالب, گروه حمایت از دوره, جامعه و بیشتر از همه—مدلنا را تشویق و مشاوره. این دوره منحصر به فرد و ارزشمند است که در آن تدریس ما را به وب سایت های مورد مخاطبان ما و راه حل چه می تواند ما را به جدول. این بود که چشم باز و توانمند سازی!" – Veronika Demichelis

هر دو مولی است و Veronika جدید وب سایت های بسیار بیشتر در خط با چشم انداز حرفه ای این زنان باید برای خود مستقل کسب و کار. محتوای آنها صحبت می کند برای خود مشتریان مستقیم. آنها همچنین به من گفت که چگونه با افتخار آنها را از وب سایت خود را در حال حاضر. من می دانم که آنها مزایای درو خواهد کرد برای سال آمده است!

اگر شما هم می خواهید برای به روز رسانی وب سایت خود یا ایجاد یکی از ابتدا, شما می توانید ثبت نام برای جلسه بعدی T&I سایت طرح درسشروع در ژانویه سال 2020!

شما همچنین می توانید خواندن قسمت 2 از "قبل و بعد" سایت تحولاتی که ناشی از این دوره را در اینجا.

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب