مترجم وب سایت تعمیر و نگهداری: 4 اصلی چک لیست

وظایف خود را از طریق هفتگی و ماهانه و سه ماهه و سالانه با هیچ امن تر انتقال پروتکل یا GDPR نوآوری های بلندی در

توسط NEWS-SINGLE در 23 دی 1398

وظایف خود را از طریق هفتگی و ماهانه و سه ماهه و سالانه

با هیچ امن تر انتقال پروتکل یا GDPR نوآوری های بلندی در افق در سال 2019 من برنامه ریزی امیدوار به ایجاد وب سایت من نگهداری یک برنامه ریزی منظم است.

در حال اجرا یک وبلاگ مانند داشتن یک ماشین. در هر حال حاضر و پس از آن شما را به مطمئن شوید که همه چیز در حال کار به عنوان برنامه ریزی شده. اگر شما بیش از حد غیر رسمی 'مدیر سایت' عنوان در فهرست طولانی از شرح شغل و یا سرگرمی, نگاهی اساسی این چک لیست برای نگهداری وب سایت خود را و/یا وبلاگ.

مانند با هر کار جدید ممکن است به نظر می رسد مقدار زیادی از زمان و تلاش است. اما به عنوان زمان می رود توسط بسیاری از این وظایف در حال حاضر به طور طبیعی آمده و آنها دیگر احساس می کنم مثل یک بار. و تعمیر و نگهداری مناسب برنامه تضمین کار مداوم یک خود را با ارزش ترین ابزار بازاریابی.

آنچه شما نیاز دارید برای شروع

1. هفتگی سایت چک

→ بازدید سایت خود را به مطمئن شوید که آن است که کار و صفحات در حال بارگذاری بدون خطا
اگر آپ تایم بسیار مهم است شما می توانید آن را روزانه و یا فعال کردن اطلاعیه ها با استفاده از یکی از نظارت پلاگین ها.

→ اسکن برای نرم افزارهای مخرب و یا فایل های آلوده. اگر میزبان خود را انجام نمی دهد به طور منظم اسکن شما می توانید با استفاده از یک پلاگین مانند Sucuri Security, Bulletproof Security یا Wordfence.

→ تایید نظرات و حذف نظرات اسپم
من با استفاده از Askimet افزونه بنابراین من لازم نیست به مانیتور من نظرات روزانه. پلاگین دستگیره دادن کاملا اما شما هنوز هم باید بررسی دادن لیست به صورت مثبت کاذب.

به روز رسانی هسته سایت نرم افزار و پلاگین ها اگر نسخه های جدید در دسترس هستند
فراموش نکنید که اضافی پشتیبان قبل از معرفی هر گونه تغییرات عمده مانند وردپرس ot به روز رسانی تم.

2. ماهانه

پشتیبان گیری و ذخیره فایل های خارج از سایت
حتی اگر شما پشتیبان گیری خودکار است مطمئن شوید که فایل ها وجود دارد. اگر شما یک مقدار زیادی از به روز رسانی در ماه در نظر بگیرید هفتگی پشتیبان گیری با استفاده از یک پلاگین و یا خدمات خود ارائه دهنده میزبانی وب.

→ بررسی اگر شما فرم تماس با ما و فرم ثبت نام (و اشکال دیگر در صورت وجود) در حال کار به درستی
به یاد داشته باشید که کمتر فرم شما را بیشتر, تبدیل, اما منجر خواهد شد احتمالا کمتر واجد شرایط.

→ بررسی و رفع هر گونه لینک های شکسته

استفاده از یک سرویس آنلاین مانند DrLinkChecker یا لینک خراب را بررسی کنید. وردپرس همچنین دارای یک پلاگین رایگان به نام Broken Link Checker.

→ انجام سایت با سرعت حسابرسی

استفاده از Pingdom یا Google PageSpeed Insights به ببینید که چگونه سریع بارهای سایت شما. برای نتایج مطلوب آن را باید در کمتر از 3 ثانیه است. اگر آن را طول می کشد بیش از پنج ثانیه در نظر بگیرید اجرای ذخیره و اقدامات دیگر مورد بحث در این پست وبلاگ در عملکرد وب سایت.

→ بررسی آمار وب سایت با تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

  1. شما چیست محبوب ترین مطالب ؟
  2. آنچه در حال محبوب ترین کانال برای بازدید کنندگان ؟
  3. چه شده است بهترین منبع ترافیک?

گوگل ارائه می دهد یک خودکار گزارش از ویژگی های است که می تواند ارسال تنها ترین گزارش مربوط به ایمیل خود را—صرفه جویی در شما تلاش ورود و شکار کردن حق گزارش. پس از راه اندازی ایمیل گزارش می تواند اجرا تا یک سال با گزینه ای برای تنظیم مجدد. اما آن را به ارزش هزینه یک ساعت یک بار در ماه به رفتن را از طریق داشبورد و ارقام است.

تجدید نظر در یک پست وبلاگ و یا صفحه ای که نیاز به طراوت و یا به روز رسانی.

3. فصلنامه

→ بصری بازرسی وب سایت شما
چک کنید اگر آن را به نظر می رسد و صفحه نمایش به درستی بر روی محبوب ترین مرورگرها و دستگاه های تلفن همراه. شما را پیدا خواهد کرد در آخرین مرورگر https://browsehappy.com و یا استفاده از یک ابزار آنلاین رایگان مانند مرورگر عکس. باز کردن وب سایت خود را در دستگاه تلفن همراه خود را به اطمینان حاصل شود آن را به درستی نمایش می دهد.

→ نقد و بررسی و به روز رسانی عنوان متا و توضیحات متا تگ ها برای مهم ترین صفحات
در نظر اضافه کردن کلمات کلیدی جدید.

→ بررسی آپ تایم سیاهههای مربوط
شما می توانید انتخاب کنید هر گونه نظارت محسوسی پایداری سرویس پلاگین و یا سرویس آنلاین شما ترجیح می دهید. اگر آپ تایم کمتر از 99.9% مشورت با میزبان وب سایت. در نظر گرفتن یک جایگزین میزبان وب سایت اگر آنها نمی تواند ارائه راه حل.

→ بهینه سازی پایگاه داده
حذف هر گونه پیش نویس پست ها و خالی کردن خود و نظر دادن. سپس بهینه سازی پایگاه داده خود را با کمک از یک پلاگین (من ترجیح می دهم WP-بهینه سازی).

→ بررسی فیدهای RSS خود را اگر شما را تشویق اشتراک RSS
استفاده از چندین مشتریان مختلف از جمله Feedly خواننده و یک desktop client.

→ بررسی خطاهای 404 و حل و فصل
جستجو در گوگل کنسول به احتمال زیاد خواهد شد به شما هشدار در مورد هر گونه مشکل لینک کلیک کنید. و یا شما می توانید با استفاده از ابزار وب مستر گوگل (Diagnostics > وب خزیدن) برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه 404s یا خطاهای خود را برای لینک های خروجی. جیغ, قورباغه است یکی دیگر از ابزار محبوب.

→ در حالی که در ابزار وب مستر حل و فصل همه دیگر پیام های خطا.

→ نقد و بررسی (بهبود) خود را در رتبه بندی گوگل
شما می توانید با استفاده از این گام به گام راهنمای برای تکرار شونده گوگل رتبه بهبود در طول زمان است.

4. سالانه

→ به روز رسانی تاریخ کپی رایت در وب سایت شما بالا و پایین صفحه و در سایر منابع

→ بررسی نام دامنه(بازدید کنندگان) و انقضا / خدمات میزبانی وب

→ بررسی نسخه های پشتیبان
مطمئن شوید که شما باید معتبر فایل های پشتیبان و می تواند انجام دهد.

→ نقد و بررسی تمام اطلاعات شخصی
صفحه مورد جزئیات تماس تصویر پروفایل خود را کوتاه زیستی testemonials

→ نقد و بررسی هر یک از صفحات وب سایت برای قوام
فونت و عکس و دستور زبان نسخه: آنچه که می تواند بهبود یافته? اگر شما جمع آوری یک لیست از لینک های مفید و یادداشت ها با ایده های من در آن زمان به دنبال از طریق آنها و ایجاد یک طرح.

→ حذف استفاده نشده پلاگین ها و تم ها
پلاگین های غیر ضروری به معنای خطر آسیب پذیری و افزایش سربار.

→ حذف فایل های غیر ضروری
مرور از طریق کتابخانه رسانه های خود را برای حذف تصاویر و ویدئوها و فایل های صوتی شما دیگر نیاز است. شما می توانید با استفاده از یک پلاگین مانند حذف استفاده نمی شود تصویر و یا رسانه های تمیز کننده. (انجام یک نسخه پشتیبان قبل از پاک کردن هر چیزی!)

→ نقد و بررسی و به روز رسانی با اجرای برترین پست های وبلاگ
برای یک استراتژی جستجوگرها خود را بررسی کنید و ترافیک بالای 10 پست و به دنبال تناقضات و یا اطلاعات منسوخ سوالات و یا پیشنهادات خود را از این دیدگاه است که شما می توانید پاسخ در مطالب خود را.

→ ارسال یک به روز رسانی نقشه سایت
اگر شما تغییرات عمده و یا تغییر بسیاری از صفحات مهم, ورود به گوگل جستجو کنسول و اکنون می توانید نقشه سایت خود را برای سریع تر نمایه سازی. توجه داشته باشید که پلاگین ها که ایجاد و ارسال نقشه سایت برای شما, بنابراین در نهایت گوگل را پیدا خواهد کرد تمام صفحات خود را به هر حال.

→ در نظر به روز رسانی طراحی
یا حداقل طراوت سایت تصاویر.

* * *

در اینجا شما می توانید با دانلود یک فایل PDF با لیست کامل از مترجم وب سایت تعمیر و نگهداری وظایف. احساس رایگان برای تبدیل آن به Misrosoft قالب Word اگر شما نیاز به آن را ویرایش کنید.

اینجا را کلیک کنید برای پرینت: مترجم وب سایت تعمیر و نگهداری: وظایف خود را به رفتن را از طریق هفتگی و ماهانه و سه ماهه و سالانه

مقالات مرتبط

ترجمه مقاله

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im
آخرین مطالب