تهمت نمی بخوانید طالبان مختصری از آنجا که او مشغول خواندن نیست Coronavirus مختصر

عکس توسط داگ میلز / استخر / گتیواشنگتن (به Borowitz گزارش)—دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی خواند ریاست جمه

توسط NEWS-SINGLE در 10 تیر 1399
Donald Trump at desk in Oval Office.
عکس توسط داگ میلز / استخر / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نمی خواند ریاست جمهوری روزانه مختصری در مورد روسیه پرداخت طالبان برای حمله به نیروهای ایالات متحده از آنجا که او مشغول خواندن نیست, ریاست جمهوری روزانه مختصر در مورد coronavirus, کاخ سفید روز دوشنبه گفت:.

Kayleigh McEnany کاخ سفید مطبوعاتی وزیر با عصبانیت متهم به خبرنگاران گفت که "ناآگاه" چقدر تهمت است به عنوان خوانده شده در یک روز داده می شود.

"روز در, روز, رئیس جمهور است به چشم پوشی از دادخواستها در طیف گسترده ای از افراد" McEnany گفت. "خود" فراموش نمی به عنوان خوانده شده' جعبه سرشار است."

"من می خواهم برای دیدن هر یک از شما سعی می کنید به خواندن تمام چیزهای که" او گفت:. "این آسان نیست به خصوص زمانی که دادخواستها باید کلماتی مانند"فوری"و"باید به عنوان خوانده شده' مهر در حروف قرمز روی آنها."

پس از شلاق در مطبوعات McEnany ذخیره شده ترین تاول سخنان برای نویسندگان ریاست جمهوری روزانه دادخواستها خود را. "هر کسی که انتظار دارد این رئیس جمهور برای پیدا کردن چیزی مهم با خواندن نمی داند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" او گفت:.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن