مبارزه با کروناویروس از نیویورک به ایالت یوتا

اسکات Aberegg مهم-مراقبت پزشک در یوتا مهاجرت به منهتن برای چند هفته برای کمک به شهر نیویورک coronavirus پاسخ.ع

توسط NEWS-SINGLE در 12 مرداد 1399
Scott Aberegg in scrubs.
اسکات Aberegg مهم-مراقبت پزشک در یوتا مهاجرت به منهتن برای چند هفته برای کمک به شهر نیویورک coronavirus پاسخ.عکس های لیندسی D'Addato برای نیویورکر

در اواخر ماه مارس اسکات Aberegg مهم-مراقبت در دانشگاه یوتا از خوردن ناهار در بیمارستان کافه تریا. بر روی گوشی خود او متوجه یک e-mail است که گردش در میان کارآموزان در بخش خود را. آن را از جامعه قفسه سینه آمریکا یک سازمان حرفه ای از پزشکان که درمان بیماری های ریوی و بیماری بحرانی. "همانطور که شما بدون شک شنیده وجود دارد coronavirus خروش در شهر نیویورک" پیام به عنوان خوانده شده. "وضعیت وخیم است . . . و همکاران خود را به کمک شما نیاز دارند." پست الکترونیکی ارائه شده در همان روز credentialling و صدور مجوز و همچنین سفر رایگان مسکن و وعده های غذایی به پزشکان که به طور داوطلبانه به کار در این شهر بیمارستان. E-mail خیلی فوق العاده ای که Aberegg تعجب اگر آن را می تواند یک کلاهبرداری است.

Aberegg بزرگ شده در یک مزرعه پرورش اسب در داد اوهایو در حدود شصت کیلومتری جنوب شرقی کلیولند. پدرش مشغول به کار در خرده فروشی در سیرز و بعد روت اسب و فروش دام تجهیزات; Aberegg برای اولین بار در خانواده اش برای حضور در دانشگاه. در زمستان سال 1997 زمانی که او در سال سوم خود را از دانشکده پزشکی در ایالت اوهایو او یک چرخش با جیمز Gadek افسانه ای مراقبت بحرانی ، چند هفته در Gadek شنیده ام که یک کارآموز نسبی در حال مرگ بود در یک بیمارستان چند ساعت دور. تیم پزشکی وجود دارد و اعتقاد بر این مورد نا امید کننده بود; Gadek سوار در یک آمبولانس آورده بیمار برگشت و آغاز درمان خود را در I. C. U. بیمار بهبود یافتند. تماشای ناظر به چنین طول Aberegg فکر کردم من می خواهم به مانند آن مرد. در حال حاضر در شهر سالت لیک او در پاسخ به این e-mail از جامعه قفسه سینه آمریکا گفت که او در دسترس بود.

در حدود همان زمان تونی ادواردز, سوم, سال بحرانی-مراقبت از افرادی که مشغول به کار در Aberegg بیمارستان کردم همان e-mail. او و همسرش, اشلی سابق I. C. U. پرستار مشغول به کار بود در دالاس در سال 2014 زمانی که اولین بیمار ابولا در خاک آمریکا—یک مرد در حال فرار از شیوع این بیماری در لیبریا—رشد بیمار وجود دارد و این ویروس تهدید به گسترش است. تونی پزشکی ساکن در های عفونی-بیماری های خدمات; اشلی I. C. U. انتخاب شد به عنوان یکی که بیماران ابولا فرستاده خواهد بود اگر شیوع رشد داشته است. هر چند این ویروس شامل یک بیمار فوت کرد و دو نفر از پرستاران آلوده شدند. این Edwardses احساس که آنها می خواهم تجربه ای نزدیک از دست ندهید. "ما نوع رفت و از طریق تمرین قبل از" اشلی گفت. "بودن را از طریق کردم که ما آماده برای این کار است."

در شام تونی گفت: اشلی در مورد e-mail. او می خواهم آن دیده می شود و همچنین می خواستم به: نیاز به I. C. U.-پرستاران آموزش دیده بود و در بسیاری از موارد حتی بیشتر از نیاز برای پزشکان است. به زودی پس از آن Edwardses آموخته است که Aberegg داوطلب بود و همچنین. سه شروع به ساخت و آماده سازی. Aberegg حمایت از تعطیلات خانواده. این Edwardses شروع به تنظیم مراقبت از کودک خود را برای چهارده-ماه-پیر دختر. تونی مادر ماریان گریه کرد زمانی که او شنیده ام که آنها می خواهم داوطلب; او موافقت کرد و به رانندگی از دنور به Salt Lake City برای مراقبت از نوزاد است. قبل از خروج از تونی و اشلی خریداری زندگی-بیمه که نمی خواهد اثر را برای یک ماه دیگر. آنها سعی کردند به یک شوخی خارج از آن. تونی گفته او "اگر ما بیمار مطمئن شوید که شما ما را زنده نگه دارید تا پس از آن!"

تونی ادواردز مهم مراقبت های همکار در یوتا صرف بخشی از بهار درمان coronavirus بیماران در شهر نیویورک است.عکس های لیندسی D'Addato برای نیویورکر

در اوایل ماه آوریل زمانی که شهر نیویورک ضبط شد که حدود پنج هزار جدید کروناویروس موارد هر روز من Aberegg در موقت I. C. U. در بیمارستان که در آن کار میکنم در سمت شرق. ما ایستاده بود در نزدیکی مرکزی ایستگاه پرستاری. پزشکان و پرستاران darted در اطراف ما; آلارم صدا; مانیتور دیدم قرمز هشدار. درب های چوبی در بيماران اتاق گرفته شده بود پایین و با جایگزین فلز آنهایی که آنها به حال پنجره های شیشه ای بزرگ است که ما مجاز به دیدن بیماران متصل به دستگاه تهویه مصنوعی. در هر پنجره خشک پاک کردن نشانگر استفاده شد به رکورد تنظیمات ونتیلاتور اکسیژن و سطح دارو, نرخ و تعداد و محل لوله ها و کاتترهای نگه داشتن هر بیمار زنده است. Aberegg عضلانی و هیچ و بی معنی به نظر می رسید نسبتا در سهولت. "وقتی کسی می گوید که آنها نیاز به کمک شما به آنها کمک کند" او به من گفت توصیف تصمیم خود را به آمده است. "اگر آنها نمی نیاز به کمک آنها نمی توان پرسید." او وارد شده بود چند روز قبل بود و ماندن در یک بیمارستان-اجرای هتل در سراسر خیابان در یک اتاق دو طبقه از Edwardses. او در حال حاضر دیده می شود ده ها تن از بدحال COVID-19 بیماران. در صبح او با تونی در I. C. U. و آنها در مورد آنچه اتفاق افتاده بود یک شبه: برخی از بیماران بهبود یافته و ممکن است تراشه خارج دیگران بود بدتر شده و نیاز به توجه فوری. سپس آنها شروع به دور خود.

بعد من رفتم برای دیدن تونی و اشلی در اتاق هتل خود را که در آن نشسته ما را به عقب رانده و از کوچک میز ناهار خوری شش فوت از یکدیگر با ماسک و کلاه جراحی ، آنها به یاد می آورد دیوانه وار هفته بین تصمیم خود را برای داوطلب و ورود خود را در نیویورک. اشلی که او تغییر کرده از تخصص مراقبت های ویژه به interventional radiology حال بررسی I. C. U. روش آنلاین و در کتاب های درسی; تونی در حالی که مراقبت از بیماران در یوتا I. C. U. حال سعی کردم به مرتب کردن بر اساس الزامات مورد نیاز برای ایالت نیویورک credentialling. دوازده ساعت قبل از آنها بودند به ترک شرکت هواپیمایی لغو پرواز خود را. آنها درهم به کتاب دیگری است. در راه به فرودگاه تونی شد نگران. "او ناجور," اشلی گفت. "او می لرزید و نمی توانستم صحبت کنید. که زمانی که من فکر می کنم آن را به او رسید."

در پرواز وجود دارد کمتر از یک دوجین مسافران همه با پوشیدن ماسک. هیچ غذا یا نوشیدنی خدمات در هیئت مدیره و آنها گرسنه بودند زمانی که آنها فرود آمد در J. F. K. کمی پس از نیمه شب. به عنوان آنها راه می رفت از طریق خالی ترمینال گذشته تنها T. S. A. افسر نشسته در صندلی خود را حس ناخرسندی رشد داشته است. خود را بارگذاری راننده متشنج به نظر می رسید. در هتل خوردند پیتزا, آنها می خواهم دستور از مواد غذایی-تحویل نرم افزار. پنج دقیقه بعد تونی برداشت خود را نشان I. D. کردم و به کار می کنند. بعد اشلی رفت و به یک دفتر در midtown برای تکمیل او credentialling روند. پس از آن او راه می رفت به میدان تایمز. چراغ بودند و نشانه هایی بودند فلاش, اما خیابان ها خلوت شد. آنها می خواهم به نیویورک قبل از, اما این نسخه.

برای تونی انرژی عصبی به سرعت به راه به reflexive عمل است. وجود دارد تقریبا هیچ وقت خود را برای دیدار با همکاران جدید. او روز اول مشخص شده بود توسط یک جریان ثابت از بیماران: فقط به عنوان یک تثبیت شده دیگر وارد برای نفس نفس نفس زدن و یا در حال حاضر انتوبه. هنگامی که یک لحظه یدکی ارائه شده خود او و تیم او خواهد مبادله نظریه ها در مورد coronavirus و بحث مطالعات اندکی که تا به حال منتشر شده است. او احساس گیجی نه فقط با جنجال و هیاهو از این بخش و عدم قطعیت از ویروس اما با چهره ناآشنا و طرح جدید بیمارستان. یک روز صبح او وارد یک اتاق استراحت و غرق شد خسته به یک صندلی. "هی! شما یوتا پسر" یک دکتر گفت:. در اطراف او بسیاری دیگر که بررسی موارد و بحث درمان است. او تا به حال شناخته شده است که تمام این واحد در طبقه شده بود تبدیل به COVID-19 بخش; فقط در حال حاضر او متوجه است که همان درست بود تقریبا تمام بیمارستان. او پله ها را به فولاد طبقه ساخته شده و راه خود را در امتداد یک راهرو با اتاق عمل در هر دو طرف. وجود دارد او به یک اشاره از این بیماری همه گیر را در مقیاس واقعی: در هر اتاق ردیف ناخودآگاه بيمار متصل به طرفداران خود هشدار انعکاس طرز مرموزی پایین خالی راهرو. "آن را مستقیما از یک فیلم علمی تخیلی" او به یاد می آورد.

در شب, تونی را سر و برگشت به هتل. گاهی Aberegg را متوقف خواهد کرد برای نوشیدن و یا شام. آنها می خواهم به خوردن باقی مانده و یا بایگانی اطلاعات از هر جای که خواهد تحویل; سپس Aberegg خواهد رفتن به اتاق خود را به FaceTime با خانواده اش در حالی که Edwardses خواهد همین کار را با ماریان و دختر خود را. با گذشت هر روز آن را سخت تر به دور از خانه. اشلی اعتبار برگزار شده بود و او شروع به ساخت برنامه ای برای بازگشت به یوتا زود است. اما نیاز به مراقبت بحرانی پزشکان در نیویورک در حال رشد بود و تونی ادواردز و Aberegg وظایف گسترش شد. علاوه بر درمان بیماران آنها در حال حاضر در آموزش پزشکان از دیگر تخصص—hospitalists, قلب و عروق—جزئیات کار در I. C. U. نقاب gowned لب و goggled ادواردز و Aberegg رهبری این پزشکان از یک اتاق به اتاق هر روز صبح آنها قرار گیرند بیماران fiddled با یک تنظیمات تنظیم داروهای آرام بخش و توضیح داد که انتخاب های خود را. یک روز که در آن یک بیمار بود تراشه خارج شد دلیلی برای جشن. اشلی پرواز صفحه اصلی; ادواردز و Aberegg ادامه کار با تیم خود است. آنها شروع به اقامت در بیمارستان بعد از تغییرات خود را به پایان رسید به بحث با این گروه در مورد آنچه اتفاق افتاده و برنامه ریزی برای صبح روز بعد.

در این روزها که به دنبال موج به اوج خود رسید—وجود نزدیک به یک هزار COVID-19 مرگ و میر یک روز در نیویورک در طول این زمان و پس از آن کاهش یافته است. به عنوان جریان جدید بیماران مبتلا به زوال یافت و پزشکان جدید شروع به کار ادواردز و Aberegg شروع به آماده شدن برای رفتن به خانه بیش از حد. در نزدیکی پایان از وقت خود را در نیویورک جاستین Kingery یک دکتر با آنها می خواهم در I. C. U. دست آنها را در یک نامه خداحافظی. خطاب به "اسکات و Tedwards"—نام مستعار خود را برای تونی—آن آغاز شد و با توضیحات "حس قریب به اتفاق جامعه" که Kingery تجربه کرده بودند در حالی که در حال رشد "در زمینه زغال سنگ در غرب ویرجینیا است." وجود دارد Kingery نوشت: ناامیدی است که در پس معادن زغال سنگ شروع به شکست شده بود جبران احساس "هر کس کمک همه فشار رو به جلو است." یادآوری مرگ همسایه در معادن Kingery نوشت: آنچه که ایستاده بود در ذهن او بود و نه تراژدی است اما در جمعی پاسخ به آن است. هنگامی که او می خواهم به سمت چپ غرب ویرجینیا برای نیویورک او تصور کرده است که این جامعه احساس می شود جایگزین شده است.

سپس من شما را ملاقات دو. دو مرتدان از یوتا که پرواز به معنای واقعی کلمه به خطرناک ترین شهر در جهان از ویروسی چشم انداز. دو نفر که لازم نیست برای کمک به اما بودند در مقابل من ایستاده و با این وجود. دو نفر که می توانست به راحتی زندگی می کردند بزرگ زندگی می کند و "برای ما دعا" ، مانند سایر نقاط جهان است. اما در اینجا شما کمک با اخرین ICU مراقبت ما آموزش فیزیولوژی در طول راه . . . در لگد زدن و گرفتن نام در مواجهه با خطر است.

در پاکت Kingery شامل یک قطعه زغال سنگ-معدن انبان: یکی از سکه های فلزی برای استفاده در فروشگاه های این شرکت که با نسل های گذشته از کارگران معدن در شهر خود تا به حال پرداخت شده است. آن او نوشت: "یک نماد فیزیکی از یک حس عمیق از آپالاچی جامعه بسیار بسیار شبیه به حس اجتماعی شما را به اینجا آورده."

در اواسط مارس ادواردز چپ برای فرودگاه. این بیماری همه گیر را آغاز کرده بود به وزن او: جریان COVID-19 بیماران بی پایان و بسیاری از آنها در حال مرگ است. "من فکر نمی کنم من می توانم انجام داده اند بیشتر shift," او گفت:. در J. F. K. ترمینال بود که خالی به عنوان آن را به حال شده است وقتی که می خواهم وارد است; او trudged همراه خودکار آن گردشگاهها در حال حاضر یخ زده و خالی. سفر خانه به او اضافه خستگی: با مسیرهای به شدت محدود او تا به حال به پرواز از نیویورک به دیترویت و سپس به مینیاپولیس قبل از فرود در سالت لیک سیتی.

Aberegg چپ به زودی پس از آن. او به خانه وارد بر یک یکشنبه شب و صبح روز بعد رفت و برگشت به کار در دانشگاه یوتا بیمارستان I. C. U. همه می خواستم به دانستن در مورد تجربه خود را. "همه من می توانم بگویم آنها بود COVID واقعی است," او گفت:. "این باعث می شود مردم واقعا بیمار—یک تن از آنها را." بعد از آن که هفته او و ادواردز ارائه آنچه آنها می خواهم آموخته در بخش نشست. پزشکان و پرستاران می خواستم به دانستن اطلاعات بیشتر در مدیریت بیماری; مدیران بیمارستان به دنبال درک فیزیکی و عاطفی تلفات این بیماری همه گیر در زمان پزشکان. چه چیزی می تواند انجام شود برای حمایت از آنها ؟ چگونه می تواند از آنها نگهداری می شود بی خطر است ؟ باید برنامه دوباره طراحی? ادواردز با تاکید بر اهمیت رفاقت. "اگر شما لازم نیست که یک هسته گروه از مردم به صحبت کردن با شما در حال رفتن به رایت کردن واقعا سریع," او گفت:.

در پیش بینی از یک خروش مدیران لغو روش انتخابی تحت فشار قرار دادند پشت دفتر بازديد و بازسازی بخش. اما برای بسیاری از مارس بیمارستان آرام بود. "ما آن را به نام دنیوی مه" Aberegg به یاد می آورد. مورد تعداد آنها آنقدر کم است که نیم دوجین بیشتر مراقبت بحرانی پزشکان ترک بیمارستان به داوطلب در نیویورک است. کلیسای مورمون شده اند ممکن است تا حدودی مسئول دولت منحنی ملایم: راسل M. Nelson, کلیسا پیامبر و رئیس جمهور است که نود و پنج ساله و جراح قلب که در اوایل نوزده-پنجاه کمک پیشگام استفاده از ماشین قلب-ریه برای عمل جراحی بای پس. وجود 3.2 میلیون نفر در ایالت یوتا; دو میلیون نفر از آنها از اعضای کلیسای مورمون است. در مارس 12th, در حالی که شهردار بیل د Blasio تشویق شد نیویورکی به ناهار خوردن در رستوران و در حالی که یوتا مدارس باز مانده کلیسای معلق در فرد خدمات نقل مکان کرد و به کلیسا از صفحه اصلی; آن اعلام کرد که کنفرانس عمومی, برنامه ریزی شده برای ماه آوریل را تبدیل به یک رویداد مجازی. نلسون صحبت در مورد اهمیت هر دو معنویت و علم و کلیسا بزرگان پیوست محلی دیگر سازمان های مذهبی در خواست هر کس در ایالت یوتا به پوشیدن ماسک درخواست آنها را به چشم پوشیدن از "یک اندازه گیری کمی از راحتی به خاطر صرفه جویی در زندگی می کند."

به عنوان موارد جدید کندی در نیویورک مردم در یوتا آغاز شد به این امید که این ویروس ممکن است فراتر از کشور های اولیه در فاصله. هنگامی که یک سنبله موفق به رسیدن بلافاصله یک نوع از ملالت در مجموعه. افرادی که تا به حال فرسوده ماسک نگه داشته و فاصله خود رشد بی تاب با فداکاری که آنها فکر نمی ممکن است موجه; مقامات منتخب شروع به حرکت به جلو با برنامه های بازگشایی دولت است. در سفر به فروشگاه مواد غذایی ادواردز دیدم مردم تجمع در گروه اغلب بدون ماسک. زمانی که Aberegg و همسرش که یک I. C. U. پرستار در بازدید از یک فروشگاه ورزشی کالا برای خرید خرس اسپری برای یک سفر کمپینگ همراه کلرادو مرز آنها را دیدم بسیاری از مشتریان هم بدون ماسک که آنها رشد اضطراب و چپ دست خالی.

"ما تا به حال COVID تحت کنترل برای مدت زمان طولانی" لیندسی کیگان استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه یوتا به من گفت. "مردم در زمان آن بسیار جدی اما زمانی که وجود دارد نبود یک افزایش فوری در مورد آنها طبعا خسته شدم از محدودیت. آب و هوا رو خوب. ما شروع به شل شدن است." کیگان شناسایی آخر هفته روز یادبود به عنوان یک نقطه عطف: در ژوئن 5, ده روز پس از تعطیلات یوتا ثبت آنچه پس از آن کمترین تک روز افزایش coronavirus موارد (پانصد و پنجاه و چهار). شارون Talboys که منجر به یک تماس-ردیابی برنامه همکاری بین دانشگاه یوتا و دولت وزارت بهداشت گفت که در پایان ممکن است هر تازه شناسایی coronavirus حامل در ایالت یوتا تا به حال به طور متوسط پنج تماس های اخیر به تماس چند هفته بعد بیماران اغلب به حال سی مخاطبین—نشانه آن است که مردم در حال تبدیل شدن بیشتر اجتماعی یکپارچه حتی به عنوان موارد در حال افزایش بود.

Aberegg و Edwardses ترک کرده بود خانواده خود را به پرواز در سراسر کشور خواب در اتاق های هتل و کمک به یک شهرستان که با آنها تا به حال هیچ ارتباط در اوج یک بیماری همه گیر. در حال حاضر ماه بعد آنها متوجه می شوند که در مورد آنها به صورت همان شرایط در خانه. به عنوان دنیوی ممکن است راه را به ماه ژوئن و Aberegg تماشا بیمارستان خود را پر کنید تا او شروع به فکر می کنم از این بیماری همه گیر به عنوان یک جنگ فرسایشی. این ویروس بیمار و بی امان. آن را صبر کنید برای انسان حل برای تضعیف و سپس حمله با چنگال. Aberegg و ادواردز تا به حال شاهد این ویروس را تخریب دست اول. در حال حاضر آنها خود را بدانم که آیا هر یک از دولت می خواهم که به تجربه هرج و مرج و مرگ این بیماری همه گیر ، "این تنها زمانی که مردم جامعه خود دوستان و یا خانواده خود را تحت تاثیر قرار است که آنها شروع به COVID به طور جدی" ادواردز گفت. "اما سپس آن را خیلی دیر است."

یوتا در حال حاضر ثبت بیش از سی و نه هزار نفر که نیمی از آن ها در سالت لیک کانتی. افزایش تعداد محدودتر در مقایسه با موج در تگزاس فلوریدا و آریزونا است که جمعیت حدود دو برابر است که از آن همسایه یوتا اما ضبط شده است پنج بار به عنوان بسیاری از موارد جدید در هر روز. در آریزونا بیش از سه هزار نفر کشته شده اند از COVID-19 در حالی که در ایالت یوتا مرگ و میر کمتر از یک دهم آن است. هنوز یوتا رشد بوده است و چندین بار آنچه مورد نیاز به ماشه یک مکث در بازگشایی. با توجه به دولت در بهداشت عمومی مقامات جدید فاصله محدودیت باید تحمیل شود که در اطراف وجود دارد دو صد موارد جدید در هر روز. در اواسط ماه جولای یوتا, ثبت روزانه به طور متوسط شش صد و پنجاه و یک مورد جدید; دولت روزانه جدید-مورد تعداد تا چهار برابر شده پس از پایان ماه مه. اخیر ماسک قیمومیت در سالت لیک کانتی کمک کرده است صاف منحنی اما کافی نیست. "بازی منتقل کرده از 'بیایید جلوگیری از تعداد قابل توجهی از موارد' به 'چگونه می تواند به ما در کنترل این چیزی که به اندازه کافی به برخی از صورت ظاهر از عملکرد اقتصاد؟' "کیگان ، اپيدميولوژی استاد به من گفت.

زمانی که Aberegg و ادواردز دیدن هر یک از دیگر در حال حاضر آنها در مورد زمان آنها صرف با هم در نیویورک و همچنین چالش هایی که پیش رو برای ایالت یوتا است. با توجه به بیمارستان C. E. O. مدیران را مجبور به ایجاد تغییرات عمده به جای حجم بدحال COVID-19 بیماران—مانند تبدیل فولاد به بخش I. C. U. s—اگر نرخ فعلی مورد رشد همچنان ادامه دارد. حتی پس از یوتا است که با فشار دادن پیش با بازگشایی. در بسیاری از دولت های داخلی تجمعات تا سه هزار نفر مجاز; میله و سینما باز هستند; شما می توانید غذا خوردن در یک بوفه. یوتا در تلاش است به راه رفتن در یک خط خوب; به این امید است که در اختیار فردی شهروندان اجازه خواهد داد که دولت برای جلوگیری از محدودیت در حالی که کاهش گسترش ویروس. اما البته این یک قمار است که می تواند به نوبه خود بد. مرکزی چالش سری از تاخیر که جدا از عفونت, علائم, علائم از تایید موارد تایید مواردی از بستری شدن در بیمارستان و بستری شدن در بیمارستان از مرگ و میر. در زمان خطر به طور کامل به رسمیت شناخته شده و یک چرخه خطرناک در حرکت است ،

همانطور که در بسیاری از نقاط کشور یک شکاف باز کرده بین یوتا عمومی-بهداشت مقامات و سیاستمداران است. فرماندار گری هربرت است اجتناب ایالت ماسک حکم با وجود توصیه هایی از دولت های پزشکی رهبران. در هفته های اخیر گزارش های پدید آمده از کارشناسان پزشکی طرد میان فشار به سهولت اقتصادی محدودیت. "این احساس به عنوان اینکه ما به سمت یک فاجعه" آرلن جارت این افسر ارشد پزشکی از مباشر مراقبت های بهداشتی اجرا می شود که چندین امکانات پزشکی در ایالت یوتا گفت: در یک کنفرانس خبری. "اگر ما ماندن در این مسیر ما قصد داریم برای به حداکثر رساندن بیمارستان های ما ظرفیت بسیار زود است." زمانی که هربرت نقل مکان کرد برای مقابله با این ویروس بیشتر به شدت او مواجه می شوند پوپولیستی مقاومت مواجه. در پرووو, یک صد و پنجاه قهر unmasked پدر و مادر بسته بندی شده به یک سالن شهر در اعتراض به تصمیم خود نیاز به ماسک در مدارس این پاییز; در توییتر, کمیساریای از یک روستایی شهرستان در مقایسه هربرت به نازی ها.

نیمی از سال را در آمریکا همه گیر این نوع از اختلافات تبدیل شده است قابل پیش بینی در نتیجه ما تکه تکه ترک-آن-به-این-متحده رویکرد است. دولت فدرال استعفا نقش آن در رهبری ملت coronavirus-پاسخ تلاش از نظر تست ردیابی ارتباطات و تجهیزات برای تولید و توزیع. هر دولت باید دفع کردن و تصمیم گیری برای خود را درگیر خود پر مخاطره حساب دیفرانسیل و انتگرال زیر و یا نادیده گرفتن بهداشت عمومی هدایت آن را به عنوان مناسب می داند. دولت از دولت ما دوباره طرح دعوی اصول همه گیر پاسخ. جمعی coördinated عمل جمعی در واکنش به مرگ و میر ناشی از همسایگان ما—به نظر می رسد فراتر از ما.

به تازگی Aberegg تصمیم به انصراف از سفر به دیدن پدر و مادر خود را در اوهایو ، او نگرانی در مورد سطح خود را از قرار گرفتن در معرض ویروسی و نگرش کسانی که در اطراف آنها. "در بسیاری از ناباوری در میان همسالان خود," او گفت:. "پدر و مادر من به آنهایی حمل بنر در مورد چگونه جدی این است که بر اساس تجربیات من." شب که او و ادواردز صرف کار با هم در I. C. U. در ضمن احساس می کنم مثل هر دو déjà vu و یک نگاه اجمالی از آینده است. در اخیر تغییر ادواردز برای مراقبت جذاب پیرمرد صحبت کرد که تنها در اسپانیایی. با گذشت هر ساعت انسان تنفس رشد بیشتر زحمت کشیده که صدای خش خش از اکسیژن گرفتن بلندتر با هر یک به نوبه خود شماره گیری. هنگامی که آلارم از ماشین آلات مختلف شد ثابت ادواردز آورده اپل به بالین و باز FaceTime: او می خواست بیمار و خانواده خود را به می دانم که ونتیلاتور تنها گزینه باقی مانده. او وصله در یک مترجم که تلاش به صحبت می کنند بیش الدین از I. C. U.: آلارم اعتراض به اغتشاش از پزشکان در حال آماده شدن برای یک لولهگذاری. در نهایت ادواردز دیدم اشک آمد به چشم همگان: آنها قابل درک باشد. "من دیده ام این داستان بازی بیش از حد بسیاری از بار," او گفت:.

پایین سالن Aberegg شد با توجه به یک بیمار که در حال حاضر می دانستند گذاری قریب الوقوع بود. او تنها است که خانواده اش بود در بلندگو در حالی که متخصص بیهوشی قرار داده و او را به خواب. او به آنها گفت که او آنها را دوست داشت. از آنها خواسته او را به ماندن قوی است. او نفس شد کوتاه و سریع اما کاسته دارو در زمان اثر و تلفن کاهش یافت و از دست خود را. نیویورک در ایالت یوتا در حال حاضر; آن دیگری فردا ؟


بیشتر پزشکی اعزام

  • بازمانده شدید coronavirus عفونت سخت است. بنابراین دوره نقاهت است.
  • برخی از بیمارستان ها به تعویق افتاد سرطان عمل جراحی به دلیل coronavirus بحران است. چگونه پزشکان ارزیابی ضرورت در طول یک بیماری همه گیر?
  • آن را خیلی دیر نیست برای رفتن در جرم در برابر coronavirus. این پنج-بخش عمومی-برنامه درمانی ممکن است کلیدی.
  • تنهایی و همبستگی درمان coronavirus بیماران در نیویورک است.
  • برای پر کردن این خلاء توسط دولت فدرال پزشکان با تکیه بر رسمی شبکه برای دریافت اطلاعات و پشتیبانی آنها نیاز دارید.
  • تعارض و سردرگمی سلطنت در نیویورک بیمارستان بیش نحوه رسیدگی زایمان در طول بیماری همه گیر.
  • در کشورهایی که میزان عفونت را تهدید می کند به پیش افتادن از ظرفیت نظام سلامت و پزشکان در حال مقابله با اخلاقی quandaries است که هیچ چیز در آموزش خود را آماده آنها.


tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن