ورود شما به پدر و خصوصی آکادمی برای پسر

عکس از PhotoAlto SAS / AlamyFacebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بع

توسط NEWS-SINGLE در 19 فروردین 1399
Teen boy at table with father using laptop computer.
عکس از PhotoAlto SAS / Alamy

عزیز متقاضی

پذیرش کمیته هیجان زده است به اطلاع شما است که پس از یک, دشوار, نرم افزار, نقد و بررسی شما پذیرفته شده است به عنوان یک عضو از کلاس 2020 در پدر و خصوصی آکادمی برای پسر. در واقع ما روستایی, یازده صد فوت مربع محوطه دانشگاه ما نه برای سود میانه مدرسه یکی از منحصر به فرد ترین در منطقه tristate با متنوع بدن دانش آموز از یک کلاس هشتم.

شما را پیدا خواهد کرد این دوره آموزشی در آکادمی به عنوان دقیق و با ارزش است که از هر یک کالج های سنتی-آماده سازی مدرسه. یک روز مدرسه معمولی آغاز می شود در 8:30 صبحبا یک تلاش ناموفق برای ورود به سیستم از راه دور-پلت فرم یادگیری محلی ، در 9 A. M.ما انتقال به Minecraft مطالعه مستقل در حالی که اصل دیوانه وار تماس مدرسه منطقه کمک تکنولوژی خط که هیچ کس پاسخ دادن. بعد از کلاس زنگ در 9:50 A. M.علامت آن است که زمان برای اصلی در یک کنفرانس تلفنی با همکاران و دانش آموز برای شروع ماموریت خود در پیشرفته Instagram Memes. در 10:35 A. M.آن زمان برای ما کابل-تلویزیون قدردانی سمینار. روز مدرسه به طور کلی به پایان می رسد با اخراج زود هنگام در 11:15 A. M..

با تشکر به ما وفادار اهدا کننده آکادمی به شدت سرمایه گذاری در امکانات ما از جمله مشهور خود در خدمت کافه تریا. همه ما ناهار دنبال گزینه های بیشتر در حال حاضر دستورالعمل های تغذیه. آکادمی بستنی مستقیما از ظرف مورد یک دانش آموز به دنبال تقویت خود در سطح ويتامين A و یک دانش آموز علاقه مند در جهان مطالعات فرهنگی اغلب مردد برای امضای ما مانده Chipotle غذای مرکب از گوشت وارد.

برای حفظ استرلینگ شهرت آکادمی دارای حجاب سفت و سخت. دانش آموز به طور کلی دلسرد از حضور در کلاس با هیچ لباس. دانش آموز ممکن است نشستن در کلاس درس و یا در فراگیری هر دو به راحتی بر روی همان مبل کنار تلویزیون در لباس زیر یا پایین پیژامه تا زمانی که آنها پوشیده شده است برای بیش از سه روز متوالی. در نهایت ما نیاز است که دانشجو همیشه اولین نگاه برای جوراب در تمیز کردن سبد لباس های شسته شده قبل از یورش اصلی کشو جوراب.

شما خواهد بود سخت تحت فشار برای انتخاب بین همه محبوب و فوق برنامه ورزشی و فعالیت های موسیقی در ارائه از جمله رقابتی دست شستشو, Daily Mail اجرا و گروه راک ، در این سال شورای دانشجویی انتخابات به شمار می رود بسیار رقابتی است اما بر اساس خود را نشان داد مهارت های رهبری ما هیچ شکی نیست که شما یک شات در برنده شدن در مواضع دانشجو-بدن جمهور, معاون رییس جمهور و دبیر و خزانه دار.

ما مالی کمیته آگاه است که ما شهریه و اتاق و هیئت مدیره هزینه های صفر دلار می تواند باعث مشکلات برای برخی از. به همین دلیل آکادمی فراهم می کند کمک هزینه تحصیلی اعم از صد درصد به صد درصد برای هر دانش آموز است که مربوط به یک معلم یا مدیر مدرسه. کار مطالعه دانش آموز می تواند انتخاب بین شاغل بودن در لباس های شسته شده در آشپزخانه و یا سرشار-زباله-کیسه حذف بخش است. ما سالانه صندوق طوری نیست قوی در حال حاضر, اما ما تعهد که شما فارغ التحصیل بدهی, حتی اگر نمی توانیم همین کار را برای آکادمی بنیانگذار. ما نگاه به جلو به یک روز امیدوارم در آینده ای نزدیک زمانی که شما ممکن است در نظر گرفتن کمک به ما فارغ التحصیلان صندوق.

ما مطمئن هستیم که شما لذت بردن از وقت خود را در, پدر و خصوصی آکادمی. هنگامی که شما به دست آورده اند ما آرزو دیپلم—شاید به عنوان اوایل به عنوان عید پاک, اما اجازه می دهد تا واقعی ما در حال صحبت افتد اگر ما خوش شانس هستید—شما را ترک خواهد کرد و برنامه ما به طور کامل آماده برای مرحله بعدی زندگی خود را که آیا آن یک کارشناسی ارشد یاران در خانه مادر بزرگ یک انتقال به تازگی decontaminated مدرسه دولتی و یا به احتمال زیاد فشرده, خانواده درمانی.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن