پارا انطباق با چالش های جدید به عنوان ویروس گسترش می یابد

دوسلدورف, آلمان — سام Grewe می تواند در نهایت از دست رفته شروع مدرسه پزشکی برای رفتن به پارالمپیک و که خواهد ب

توسط NEWS-SINGLE در 20 فروردین 1399

دوسلدورف, آلمان — سام Grewe می تواند در نهایت از دست رفته شروع مدرسه پزشکی برای رفتن به پارالمپیک و که خواهد بود خوب با او.

با این بازی به تعویق افتاد تا سال 2021 این نوتردام و پارالمپیک به مدال نقره پرش ارتفاع را به صورت یک بسته بندی شده ارشد و سال فارغ التحصیلی.

"من انتظار یک عنصر اضافی به حس فوریت برای آموزش در سال آینده" آمریکا گفت. "من ممکن است از دست من دو هفته اول دانشکده پزشکی در توکیو است که به دور از ایده آل ... اما من حالا توکیو برای هر چیزی است."

همراه با المپیک پارالمپیک شده اند تحت فشار قرار دادند تا 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. جدید تاریخ Aug. 24-سپتامبر. 5.

برای بسیاری از پارا تاخیر به نظر می رسید مانند تنها گزینه در میان مستندات در سراسر جهان است. پارالمپیک ورزشکاران اغلب خاص پزشکی و آموزش نیاز دارد که نمی تواند همیشه ملاقات در زمانی که مردم به ماندن در خانه و پزشکان در حال کمک کردن غیرمنتظره ERs.

"ورزش مهم هستند اما من فکر می کنم سلامت مهم تر است رک و پوست کنده و من فکر می کنم که این تعویق واقعا من امید فعال ورزشکاران به مکث از کسانی که نگرانی های فوری به آموزش و واقعا به اولویت دادن به سلامت خود گفت:" دکتر Cheri Blauwet که برنده پارالمپیک مدال طلا در مسابقه صندلی چرخدار برای ایالات متحده در سال 2004.

تخصصی امکانات بسته خروج از ورزشکاران آموزش در خانه خاموش تصویری ارشاد از مربیان است. مختلف ورزشکاران آسیب دیده در راه های مختلف.

بینایی دوندگان آموزش و رقابت با یک راهنمای و نمی تواند لزوما ملاقات با آنها را در حالی که مطابق با اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. Sprinters' فیبر کربن "تیغه" پروتز کار بزرگ در یک مسیر اما نمی مناسب برای آسفالت یا چمن. صندلی چرخدار رینگ می تواند انتقال این ویروس بر روی دست کاربر اگر نه ضد عفونی به طور منظم.

"بسیاری از ما کار با تجهیزات و تجهیزات ضروری است" Blauwet گفت. "من فکر می کنم هر کس در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان از ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حفظ نازایی ما روز به روز تجهیزات."

در حالی که پارا به طور کلی مقدار مشخصه از اکثر مردم در برخی از شرایط است که آنها را آسیب پذیر به ویروس دکتر گفت: Feranmi Okanlami مدیر تطبیقی ورزشی در دانشگاه میشیگان.

ورزشکاران با آسیب نخاعی ممکن است به کاهش ظرفیت ریه ساخت آن را سخت تر برای سرفه و آنها نیز ممکن است مستعد ابتلا به زخم بستر در حالی که در حال درمان گفت: Okanlami بود که خود را چپ فلج یک آسیب نخاعی و با استفاده از یک صندلی چرخدار.

به عنوان ویروس شیوع در ایالات متحده Okanlami شده دیدن بیماران و عملا کار بر روی یک coronavirus تدریس خصوصی در خانه.

"وجود دارد در حال رفتن به حتی بیشتر بیماران به عنوان درمان سرپایی بیش از وجود دارد خواهد بود در بیمارستان و این بیماران نیاز به کسی که به صحبت کردن و همچنین او گفت:" در یک پیام به صورت متن.

آموزش شرایط متفاوت است به شدت در سراسر جهان برای پارا در بهترین زمان. آموزش های تخصصی امکانات مربیگری و تجهیزات اغلب گران است.

بهتر است منابع ملی پارالمپیک بدن را تنظیم آنلاین مربیگری منابع برای ورزشکاران, اما بسیاری از سازمان ها در کشورهای فقیر حتی نمی باید یک وب سایت است.

در نیوزیلند ورزشکاران آموزش در صفحه اصلی پشتیبانی از قدرت و تهویه مربیان و مشاوره تغذیه و همچنین به عنوان گروه به طور منظم تماس با یک روانشناس ورزشی.

"به عنوان یک کشور کوچک با حدود 53 Para ورزشکاران با هدف قرار دادن توکیو ما قادر به ارائه بسیار شخصی و فردی حمایت" پارالمپیک نیوزیلند سخنگوی ملیسا داوسون گفت: در یک ایمیل.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

رئیس بین المللی پارالمپیک, کمیته اندرو پارسونز گفت: او تنها ترک خانه اش در برزیل به خرید مواد غذایی.

"این momentaneous و بسیار دشوار واقعیت جدید ساده تر خواهد بود اگر ما می دانستم که چه مدت آن را تاریخ و زمان آخرین اما حقیقت این است که هیچ کس نمی داند. عدم اطمینان است که سخت به روند" پارسونز گفت: در نامه ای به ورزشکاران مورخ پنج شنبه.

"این است که خوب نمی شود و در یک زمان هنگامی که ما را تشویق به جدا ما باید متحد مانند قبل از هرگز. ما باید با نگاه کردن به صورت و حمایت از یکدیگر و اولویت بندی سلامت و رفاه بالاتر از هر چیز دیگری است."tinyurlbitlyis.gdv.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن