"بد آموزش و پرورش" بررسی: HBO را باریک بصورت نمایش در اوردن از یک مدرسه واقعی رسوایی در لانگ آیلند

مهم داستان این فیلم با بازی هیو جکمن و, Allison Janney, است, آموزشی, پله برقی که محفوظ است برای کسانی که متولد

توسط NEWS-SINGLE در 6 اردیبهشت 1399
A still from Bad Education.
مهم داستان این فیلم با بازی هیو جکمن و, Allison Janney, است, آموزشی, پله برقی که محفوظ است برای کسانی که متولد شده را به امتیاز.عکس حسن نیت ارائه میدهد HBO Films

HBO "بد آموزش و پرورش" در روز شنبه است و انزجار از زندگی واقعی مدرسه-منطقه رسوایی رخ داده است که در لانگ آیلند. من توجه داشته باشید از این رسوایی زمانی که آن را برای اولین بار باز شدن در اوایل دو هزار چون من فارغ التحصیل از موسسه در مرکز آن Roslyn دبیرستان سه دهه قبل از آن (هر چند من ارتباط خانوادگی به این شهر شد و در حال حاضر مدت بیش از). چه جالب و قابل توجه در مورد این فیلم آن است, نوشته شده توسط مایک Makowsky و کارگردان فینلی کوری است که در آن طول می کشد یک نگاه جدی در Roslyn را خصیصه های ذاتی ("بد آموزش و پرورش" نمی ساکن در محلی کنجکاوی) اما در صفات است که Roslyn سهام با بیشتر یا کمتر هر مرفه حومه در امریکا است. این یک داستان از آرمان ها و رویاهای از تلاش برای ثروت و تداوم آن امتیازات و از سیستم است که توسط آن که روند افزایش طبقه بندی از تحرک رو به بالا برای کسانی که در حال حاضر در بالا پایدار است. این هم یک فیلم که نمونه ای بلامنازع فیلم کنوانسیون تقطیر یک داستان پیچیده به اطلاعات قطعه هر کدام با خود خاص عاطفی جهت است که متناسب با هم خیلی دقیق و محکم است که به جای بررسی پیامدهای آن را مهر و موم ،

عنوان مضحک است, آنجا که این فیلم را نقطه شروع ایده بسیار خوب آموزش و پرورش است. آن شروع می شود با یک مجازی رالی یک جلسه عمومی که در آن باب اسپایسر (ری رومانو) رئیس هیئت مدیره مدرسه, ترومپت برای شاد مخاطبان این خبر که Roslyn مدارس شده اند و رتبه چهارم در ملی ارزیابی است. او می بالد در مورد افزایش استاندارد-نمرات آزمون و تعداد زیادی از دانش آموزان بستری شده در مدارس آیوی لیگ و ویژگی های او این موفقیت را به این منطقه سرپرست فرانک Tassone (هیو جکمن) که پس از نظافت و primping خود را در اتاق سر پایین راهرو و وارد سالن به سلامتی. به عبارت دیگر از آغاز این فیلم موضوع نیست و آموزش و پرورش مانند اما خود نشانگر موفقیت—آنهایی که Tassone رانده است برای بهینه سازی.

Tassone است مورد تحسین قرار گرفته در درون جامعه برای بهبود شهر, آموزشی, ایستاده, اما او نیز در یک طرح جنایی: دستکاری میلیون ها دلار از بودجه خود را برای استفاده شخصی همراه با منطقه کسب و کار, مدیر, پاملا Gluckin (Allison Janney). هیئت مدیره مدرسه و شبکه ای از پدر و مادر با هیجان مدارس' موفقیت هرگز متوقف به نگاه از نزدیک در مدیران' شیوه های. درام "بد آموزش و پرورش" است که موجب زمانی که یک دانشجو, روزنامه نگار, راشل Bhargava (Geraldine Viswanathan) است که اختصاص داده شده به نوشتن آنچه که او خواستار یک پف قطعه مورد مدرسه جدید و گران قیمت ساخت و ساز پروژه Skywalk. اما زمانی که او می پرسد Tassone برای یک نقل قول از او—تا کنون این مربی را تشویق می کند او را به او انتساب جدی است. پس از آن او شروع به حفاری و آنچه او کشف نشان میدهد تبعی. (که چه رسوایی بود, در واقع نشان داد. یک دانشجو و روزنامه نگار را در داستان به توجه عمومی اما این تحقیقات بود که درگیر شد خیلی بیشتر در دامنه محدود—هر چند آن را نیز تا حدی صورت گرفت در دشت بینایی از جمله در یک مدرسه عمومی-جلسه هیئت مدیره.)

فیلم مجموعه درام آن بیت به بیت ترک خرده اطلاعات در مورد Tassone این جنایات مانند یک دنباله—اما با علائم راهنمایی و شکلک حکیم نشان می دهد که حتی اگر هیئت مدیره مدرسه و جامعه رفت خوش غافل از سوء رفتارهای فیلمسازان بدون آمدند و اقامت یک قدم جلوتر از این شخصیت است. نگه داشتن نزدیک به Tassone حتی در صحنه ای از حریم خصوصی و صمیمیت آنها با اینحال هرگز نشان دادن آنچه که او می داند و به آنچه که او در توجه به خود كرده است ، احساس خود را از شخصیت است که تابع به تمایل خود را به نوبه خود تا کارت های سمت راست در لحظه مناسب.

"بد آموزش و پرورش" dramatizes چگونه سیستم مدرسه می تواند instrumentalized برای حفظ و تداوم ثروت و موفقیت—همانطور که در صحنه هایی از یک مادر اصرار Tassone به او پسر سوم-گریدر به شتاب برنامه مبادا فرزند کل زندگی خراب شود و دیگری از یک ششم کلاس گفتن او را از برنامه های خود و رویاهای: "به تمام و تبدیل شدن به یک جراح قلب مثل مادر من." مرکز این فیلم با این حال در اثر این فیلم را عمیقا تعبیه شده در طرح استاد—یک بازی گسترده و دوربرد یکی هم محور در این منطقه پدر و مادر که در حال seconded و یاری توسط Tassone در موضوع: آنها, و او تاکید می کند (البته در بسیار کوتاه صحنه با خطوط dialogue کاهش یافته است مانند drumbeats) ارتباط بین شهرت این شهر مدارس و ارزش بازار محلی املاک و مستغلات و آنها نظر خود را در رقابت با شهرهای نزدیک برای افزایش رتبه بندی خود را در مدارس و در نتیجه ارزش خانه های خود.

که مهم داستان "بد آموزش و پرورش" بزرگ آمریکایی داستان آموزشی پله برقی که محفوظ است برای کسانی که متولد شده را به امتیاز. چشمگیر چلیپا فیلم شامل تلاش Tassone و هیئت مدیره به مدرسه در بودجه سالانه مصوب منطقه پدر و مادر. آن را مانند یک درمان مبارزات سیاسی مربوط استراتژیسازی و چرخش; Tassone افزایش خود محبوبیت با انواع وقت گیر و انرژی-مکیدن shmoozes که نگه داشتن پدر و مادر و معلمان به طور یکسان در کنار او. هنوز هیچ چیز در این فیلم در مورد واقعی بوروکراسی بزرگتر در مقیاس سیاست یا ایالت چارچوب درگیر وابستگی های محلی و مدارس در بودجه از طریق مالیات اموال و یا در مورد پرسنل و امکانات و برنامه هایی که تشخیص Roslyn مدارس از کسانی که از شهرهای مجاور و استفاده بسیار از این ثروت به تداوم ثروت به اهرم هزینه عمومی آموزش و پرورش به درآمد آینده از کودکان در زمان بالا بگیر. وجود دارد هیچ چیز در مورد بیش از همه سیستم آموزشی کشور است که ایجاد و حفظ بسیار ایده "خوب" مدارس و "خوب" آموزش از طریق تداوم و تشدید نابرابری هیچ سوال می شود که "خوب" آموزش و پرورش و کسی که "بد" است.

هر آنچه در آن است که متمایز Roslyn مدارس باقی می ماند در تاریکی—و بنابراین توانایی و تجربه است که توسط آن Tassone توسعه شهرت خود را. چه کلاس اندازه است ؟ چه ترکیب قومی این شهر ؟ (حتی واقعی رابطه از روزنامه نگاران به مدیران مدرسه لیبرال و روشنفکر محیط زیست است که خود را بخشی از این داستان—که از سمت چپ.) در این فیلم مشاهده, Tassone یک شخصیت تقسیم شده که بی پروایی نشان دادن venality متعادل است توسط یک استعداد واقعی برای شکل دادن به منطقه آموزشی سیاست—هر چند آن را به طور کامل غیر قابل توضیح. Tassone استعداد و اختصاص داده شده مربی و Tassone این embezzler سمت چپ کاملا بیارتباط و فیلم علاقه کمی در سابق.

Tassone درایو برای ثروت مربوط است به حس تنفر به تصویر کشیده شده یک زن و شوهر از سریع صحنه های که در آن او مقایسه خود نسبتا ناچیز درآمد به ثروت بزرگ از پدر و مادر که کودکان او را تقویت و به آینده خود را. (Gluckin بیش از حد, شکایت به طور خلاصه در مورد او پرداخت.) اما بالاتر از همه فیلمسازان لینک Tassone درایو برای ثروت مطمئنا و به طور مستقیم به یکی دیگر از عناصر هویت خود را: او را مستور گی مرد و سوء استفاده مالی به تصویر کشیده شده که ناشی از تمایل خود برای خود ایجاد کنید زندگی داخلی است که جامعه به او را تکذیب کردند. این خط داستان است فهیم و تلخ—همه بیشتر از آن با توجه به subplot مربوط به عواقب ناشی از زندگی در دوران قبل از ازدواج همجنس بازان—اما آن هم صرفا قطره به داخل و خارج از عمل. او یک قهرمان ناقص که قهرمانی برای اعطا گرفته و در سمت چپ مبهم است. در حذف گسترده تر در مقیاس نکات که به یک سرپرست و یک مدرسه منطقه مانند Roslyn را از جمله قابل توجه آموزشی و گریز فیلم برگ ماهیت داستان خود را.

سبک اجرای آن فینلی elicits از خود قابل توجه بازیگران بیشتر محدوده این فیلم در باریک ساده و گام به گام عاقلانه حالت از داستان سرایی. Closeups و عبارات صرفا و صرفا دلالت: یک تظاهر لبخند بدیهی است که جعلی یک نگاه سنگین با پیشامد یک نگاه سر در گم است یک مکث نشان می دهد آگاهی از یک نگاه این است که به شکل یک علامت سوال صمیمی تن صدا میگذرد و با تهدید یک بی ضرر یک بریدگی مانند یک تیغه. کنترل اجرای برنامه با این وجود قابل توجه و Viswanathan که کمدی هدیه شد نشان داد در سال 2018 کمدی "مسدود کننده های" نمایش غیر طبیعی ساکت و آرام, مهارت. "بد آموزش و پرورش" است که مهمترین آنها انجام film—اما آن را بسیار موفقیت را افزایش می دهد این موضوع از آنچه در آن در واقع دستیابی به. این فیلم نشان می دهد, بالاتر از همه, چگونه روانی فیلم باقی می ماند می تواند غیرشخصی, چگونه موضوع-گرا آنهایی که می تواند غیر سیاسی: آن چه اتفاقی می افتد زمانی که با استعداد فیلمسازان پاسخ به سوالات قبل از درخواست آنها.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب