جذبه از چرت زدن لباس نگاه Gussied تا فراموشی

چرت زدن لباس ارائه می دهد دوقلو وعده زیبایی و خواب.عکس توسط امی لفور / تپه خانه صفحه اصلیحدود یک سال و یک لباس

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399
چرت زدن لباس ارائه می دهد دوقلو وعده زیبایی و خواب.عکس توسط امی لفور / تپه خانه صفحه اصلی

حدود یک سال و یک لباس stalked me on Instagram. از آن ساخته شده بود از نیمه خالص پنبه سفید و آمار در اواسط گوساله. آن را پوشانده بود nubbly نقطه های سوئیس بود و فی کوچک دخترانه adorning هر ضخامت بند شانه مانند لبه پوسته صدف حلزونی. Bodice شد smocked در نرم آکاردئون مانند پارچه ایجاد gentlest پیشنهاد corseting. آن نگاه مانند یک لباس است که قهرمان جوان از یک Frances Hodgson Burnett رمان ممکن است خروج از یک کشتی بخار تنه یا مثل چیزی که tubercular بیمار ممکن است پوشیدن به نیروی تازه یافتن در سوئیس تسهیلات در نوزده-ده. این نگاه به عنوان نور و شیرین به عنوان نوعی کیک میوه دار. این نگاه frighteningly آسان برای لکه دار کردن.

من در نهایت تسلیم به این لباس در ماه گذشته نه تنها به دلیل آن پی در پی حضور در خوراک من اما به دلیل آن کشنده نام و نام خانوادگی: چرت زدن ، من آن را خریداری در ساعت اندکی از صبح امروز در یکی از حملات مکرر از بیماری همه گیر ناشی از بی خوابی است. از خواب در طول شب اتفاق می افتد نه من نمیفهمد ساز و برگ به طور خاص تعیین شده برای روز dozing تنها چیزی که ممکن. یکی می تواند به لحاظ نظری پوشیدن پرز لباس به رختخواب اما آن است که قطعا نه یک ساله. (برای یک آن مات است به اندازه کافی برای پوشیدن لباس به فروشگاه مواد غذایی.) آن است همان چیزی که به عنوان یک خفتان که هر چند اغلب لوکس تر است و بی ریخت و بیشتر رشد کرده است. آن است که یک housedress که ما تمایل به معاشرت با زنان مسن تر برروی آن بکشید بر روی خم شدن برای گرفتن صبح مقاله بیگودی هنوز هم در موهای خود را. A housedress در مورد فراموش کردن خود و یا حداقل آن را پنهان در زیر لایه های پارچه دوخته شده. چرت زدن لباس از سوی دیگر نشان می دهد دارای گونه های برامده زیاده روی برای بدن و کودکانه بازگشت به بیدار شدن از خواب تیره و تار چشم ساعت قبل از شام.

Nell الماس C. E. O. از تپه خانه, صفحه اصلی شرکت است که باعث می شود پرز لباس به من گفت که به تازگی, روی, زوم که او متهم شده است که فرصت طلبانه نامگذاری پوشاک به صورت قرنطینه در زمانی که بسیاری از مردم وحشت زده و عصبی و قدم زدن خود را در راهروها و loungewear یکی از چند چیز مطمئن شوید که به فروش می رسانند. در واقع, او شروع به توسعه چرت زدن لباس از دو سال پیش و علامت تجاری نام در ژانویه هنگامی که کروناویروس در این کشور هنوز هم به نظر می رسید که در دوردست. یک سی و یک ساله آمریکایی که عمدتا در لندن الماس آمد تا با ایده برای خانه تپه خانه در حالی که او مشغول به کار بود به عنوان تحلیلگر دویچه بانک و پرورش شخصی زیبایی که او از آن با عنوان "ویکتوریا روح است." "من رفتم به آن طبقه تجاری کامل از تمام این مردان خود را در پاتاگونیا جلیقه," او گفت:. "من آن را با تعظیم در من و من شیرازه و کمی ناز من و من چشم گربه. و من گفت: "سازمان دیده بان من.' "

الماس راه اندازی این شرکت با یک خط از ملافه در سال 2016 آغاز فروش پرز لباس در سبک چهار سال گذشته است. که به دنبال من در اطراف است که "الی" ($125). نیز وجود دارد که "آتنا" ($100) یک minidress با اندازه آستین پف و "کارولین" (همچنین 100 دلار) بیشترین محافظه کار از دسته با یک دامن بلند و بالا smocked گردن. الماس اولین کپسول مجموعه ای از پرز لباس به فروش می رسد در عرض یک روز. در سال گذشته او منتشر کرده است همه چهار سبک در انواع رنگ ها و الگوهای از جمله راه راه صورتی و سبز gingham و سفید با پودر آبی سوئیس نقطه بالا فروش رنگ. (آنها ساخته شده است در درجه اول در ماداگاسکار در یک کارخانه که الماس را انتخاب کرد چرا که او به من گفت آن است که زن متعلق به.) از آغاز سال 2020 الماس گفت: چرت زدن او لباس کسب و کار افزایش یافته است sevenfold.

در اخیر زوم تماس الماس که دارای سه ساله و باردار با دوقلوها نگاه کمتر مانند ویکتوریا شبح از یک زن کارگر لبنیات پوشیدن سفید Ellie لباس با موهای بلند قهوه ای در بافته, موی جودی ابوتی. علاقه او در دوره loungewear او توضیح, تاریخ به روز به کالج پرینستون که در آن او نوشت: او ارشد زبان انگلیسی پایان نامه در "Pre-Raphaelite زنان با استفاده از مفاهیم سنتی از زنانگی به بی سر و صدا واژگون شوهران خود را" با تمرکز بر یک خط از میلتون "بهشت گمشده" در مورد حوا وحشی مو. او علاقه مند شد و در ارتباط بین سفید پنبه ای لباس شب و هیستری; آن را امضا پوشاک از آسایشگاه و گرد و خاکی شیروان از زنان در ویکتوریا رمان که تلفظ "mad" اما در واقع قربانیان تروما و یا سوء استفاده.

بعد الماس فرستاده من چند نقاشی که او را دیدم که او را چرت زدن لباس هیئت مدیره چشم انداز: جان ویلیام واترهاوس را "Lady of Shalott" (1888), دانته گابریل روستی را "بانوی Lilith" (1867) جان اورت Millais را "رز" (1851) که همه از ویژگی های (سفید بلند و باریک) زنان در کشورهای مختلف از سکون به دنبال به همان اندازه شکننده و توانمند با gauzy لباس و شعله قرمز ، الیزابت Siddal مدل که شناور در وان حمام برای چند ماه—و هنگامی که بیمار با آنچه که تصور می شد به ذات الریه—به طوری که Millais می تواند تصویر کشیدن غرق شدن Ophelia یک نقاش در حق خود او و دچار افسردگی و خنثی جاه طلبی تا زمانی که او درگذشت یک laudanum مصرف بیش از حد در تنها سی و دو. Siddal می خواستم بیشتر برای خودش نسبت به یک الهه شعر و موسیقی و در عین حال او همچنان به عنوان یکی—برای چرت زدن ،

الماس ممکن است عبارت است اما او نه تنها شرکت هاوکینگ پرز لباس مانند لباس در قرنطینه. بروکلین مبتنی بر فروشگاه سالتر خانه به فروش می رساند pintucked پنبه نسخه ($68); انگلیسی emporium سفید روی میز بوده است غرق سفارشات. برای کسانی که به دنبال ریخت و پاش ایتالیایی, طراح, Loretta Caponi هل معنوی cottagecore فانتزی به لوکس فضا با عاج توری لغزش لباس است که می تواند هزینه بیش از نه صد یورو است. (نقطه دقیق که در آن چرت زدن لباس متمایل به لباس عروسی که شما را به قاضی.)

ما استفاده می شود برای دیدن زنان در nightgowns به عنوان خالی از سکنه اضطراب skulking در اطراف با کسب و کار ناتمام. اما نیز وجود دارد که این رقم از کودک بی گناه در سفید یک نوع prelapsarian دولت از guilelessness و تخیل است. چرت زدن لباس ترکیبی از این انجمن ها را در یک لباس; این لباس کودکان اندازه برای بزرگسالان و یا وحشت زده, بزرگسالان شبح لباس festooned با شیرین و نزدیک جزئیات. این لباس که connotes هر دو استرس شدید و همچنین توقف آن است. چقدر فوق العاده آن را به چرت زدن لباس نشان می دهد تا در نهایت قادر به استراحت پس از تمام wringing دست.

ویکتوریا لباس حتی آنهایی که بوده اند reimagined حفظ ضعف بوی دوران را استعمار: دارد امتیاز ذاتی در پانسمان برای gussied تا فراموشی. چرت زدن لباس با آن دو وعده از زیبایی و خواب باعث می شود من فکر می کنم از رهبانیت چادری زن در پوشش Ottessa Moshfegh رمان "من سال استراحت و آرامش" است که می گوید داستان از یک جوان ثروتمند Manhattanite که داروهای خود را به یک بی حسی و سوراخ کردن در آپارتمان او برای چند ماه. کارگران ضروری نمی توانید لباس برای چرت زدن. وجود دارد کمی استراحت برای خسته. اما برای کسانی که می تواند به سرقت رفته و لحظه ای از سکون به چرت زدن لباس است tranquillizing جذبه. آن است که یک تخته سنگ پاک, سر و صدا سفید یک gauzy مختصر فرار برای کسانی که استطاعت آن را.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن