خواهد Xxx زنده ماندن همه گیر?

فرهنگ صمیمیت هماهنگ شد راهنماهای محبوب در تلویزیون و فیلم مجموعه در طول #MeToo جنبش است. اما در این جدید ا

توسط NEWS-SINGLE در 31 خرداد 1399
فراتر از choreographing به صراحت صحنه های صمیمی صمیمیت هماهنگ کننده کمک های بازیگران در تعریف مرزهای.گتی / اطلس

در یک جهان اجتماعی فاصله لمس کردن می تواند خاموش—حتی بر روی صفحه نمایش. با محصولات مجاز بودن به سر در لس آنجلس آتلانتا و در خارج از کشور, صنعت, اصناف و اتحادیه های کارگری باید پیش نویس طرح جدید در مجموعه پروتکل های ایمنی در طول coronavirus بیماری همه گیر. مشترک توصیه ؟ محدود کردن مقدار زمان بازیگران باید از نزدیک ارتباط برقرار کردن.

که یک موضوع برای صمیمیت هماهنگ کننده افرادی که شغل آنها وابسته به, خوب, صمیمیت. نقش که شامل مربیگری و تسهیل صحنه های جنسی و برهنگی در تلویزیون و فیلم, مجموعه نسبتا جدید است پیشگام در اواسط 2010s اما رشد تقاضا پس از #MeToo جنبش در اواخر سال 2017, الهام بخش صنعت به تجدید نظر آسیب پذیری از بازیگران در صحنه های جنسی. با وجود معمولا روی بسته مجموعه با تعداد محدودی از اعضای خدمه در حال حاضر چنین صحنه های به طور سنتی فاقد پروتکل حادثه بسیاری از نوازندگان از نظر جسمی و روانی.

با توجه به تازگی از این موقعیت بیشترین صمیمیت هماهنگ کننده خود را به پایان رسید آموزش و فرود اولین شغل در گذشته دو تا سه سال است. ژان Franzblau مثلا شروع به آموزش او تنها در ماه ژانویه 2019; او فقط پیچیده یکی از بزرگترین مشاغل وابسته به عشق شهوانی, هیجان انگیز, آب های عمیق, با بازی بن افلک و Ana de Armas, زمانی که همه گیر آمار در اوایل ماه مارس. "بسیاری از ما مانند" چه اتفاقی افتاده?'" Franzblau به من گفت از طریق تلفن. "'آیا ما فقط pivot به یک شغل جدید است که رفتن به ناپدید می شوند؟'"

امیدوارم نه. در واقع این کار از صمیمیت هماهنگ کننده می تواند ثابت کند حتی بیشتر لازم میان همه گیر. فراتر از choreographing به صراحت صمیمی صحنه هماهنگ کننده کمک های بازیگران در تعریف مرزهای و "قطع برق پویا" توضیح می دهد که آماندا Blumenthal یک صمیمیت هماهنگ کننده است که همچنین آموزش مردم برای موقعیت از طریق سازمان صمیمیت حرفه ای انجمن. نقش رو به خوبی مناسب برای هدایت بازیگران و خدمه از طریق همه گیر ناشی از فشارهای اطراف را لمس و برای همکاری با این پیشنهاد کروناویروس "انطباق افسران" که نظارت پزشکی و ایمنی. "این موقعیت را برای رفتن به مهم تر از همیشه در یک COVID جهان است که در آن ما در حال تلاش برای حرکت به صمیمیت" Blumenthal می گوید. "بخشی از کار از صمیمیت هماهنگ کننده است و ما باید این واقعا دشوار است بحث در اطراف رضایت آگاهانه و مطمئن شوید که بازیگران باید اطلاعات آنها نیاز به تصمیم گیری است که برای آنها مناسب است."

اما همانطور که فیلمبرداری شروع به انتخاب کنید تا این کار ضروری از صمیمیت هماهنگ اجرا می شود خطر نادیده گرفته شده است. آنجا که #MeToo جنبش منجر به علاقه بیشتری در هدایت و نظارت در اطراف جنسی و برهنگی صمیمیت هماهنگ نشده بوده است که بیشترین استقبال در مجموعه. ایجاد یک فضا برای بحث در مورد حد و مرز می تواند احساس سنگین برای فیلمسازان مانند فشار اضافه شده در بالا در حال حاضر خسته کننده کار ساخت یک شوت اجرا در زمان و در داخل بودجه. همه از صمیمیت هماهنگ کننده من صحبت کرد و با به یاد می آورد که دیده می شود به عنوان مرطوب پتو توسط مردان و زنان به طور یکسان به عنوان انسانی-منابع کارکنان فرستاده شده به پلیس هنرمندان وجود دارد تا از چک باکس در یک فرم پس از تولید می تواند حرکت رو به جلو با یک وجدان پاک کردن. در تماس با ورق های آنها باقی می ماند ذکر شده در زیر "متفرقه خدمه" را به عنوان اگر آنها حضور داشتند اختیاری به جای یک نیاز.

هنوز به صمیمیت هماهنگ کننده من مصاحبه حصول اطمینان از بازیگران' ایمنی در طول فیلم باید در نظر گرفته شود الزامی است. همه آنها به من گفت که از زندگی گذشته در مجموعه—برخی به عنوان بازیگران خود را—که در آن آنها شاهد خطرات دست اول. Franzblau به من گفت که او کار قبلی به عنوان یک بازیگر و تاریخ شخصی به عنوان یک موجود جنسی-حمله به بازماندگان کمک به او همدردی با هنرمندان در راه است که دیگر اعضای خدمه به احتمال زیاد نمی تواند: او به یاد می آورد یک لحظه بر روی مجموعه ای از یک فیلم مستقل هنگامی که یک بازیگر تلاش از طریق گفت و گو بازگویی شخصیت او سابقه خشونت جنسی. "او شروع به نگاه کردن به فاصله" Franzblau گفت. "ما متوقف شد تولید کمی و ما برخی از تمرینات برای کمک به او را تبدیل به بیشتر پایه و متصل به بدن و احساس غم و اندوه خود را به عنوان یک فرد نه به عنوان یک بازیگر. وجود دارد چیزی در شیمی من در حال حاضر برای او به عنوان یک فرد [که] در واقع به او کمک کرد تا احساس آمادگی بیشتری برای مقابله با این صحنه به عنوان یک بازیگر."

صمیمیت هماهنگ کننده نیز می تواند کمک به همکاری خلاقانه. Ita اوبراین انگلستان مبتنی بر صمیمیت هماهنگ کننده که به کمک ایجاد دستورالعمل برای کار در خارج از کشور, به یاد یک نمونه در مجموعه ای از Netflix بکشد آموزش مسائل جنسی زمانی که دو بازیگر بستری آنها ناراحت کننده با یک صحنه که در آن آنها تا به حال به تف بر هر یک از دیگر. او سپس با تولید به شکل یک راه برای فیلم بازیگران به طور جداگانه فقط برای عکس های مربوط به تف با استفاده از دوربین کلاهبرداری و spitlike ماده برای جلوگیری از ساخت این بازیگران انجام عمل است. او با تشبیه کار خود را به choreographing رقص در بزرگتر نشان می دهد: "در پایان روز که چه صمیمی صحنه است," او می گوید. "این دو نفر با هم حرکت جسمی در هر ریتم داستان برای گفتن. و که نیاز به یک حرفه ای است که تمرین در کل هنر رقص ... زمانی که شخصی خود بدن است که مراقبت از آن بدان معنی است که حرفه ای آنها را می توانید تمام مهارت های خود را از اقدام به صمیمی محتوا."

با توجه به گام های آنها ساخته شده فقط در تعداد انگشت شماری از سالها صمیمیت هماهنگ نمی خواهید به از دست دادن خود را حرکت. بنابراین حتی بدون یک اتحادیه به نمایندگی از کار خود را, آنها به ادامه کار در طول خاموش کردن طوفان مغزی راه برای حفظ کار خود و کمک صمیمی صحنه زنده ماندن اجتماعی فاصله. Blumenthal شده است جلو او را بارگذاری برنامه های آموزشی با سخنرانی ها و صرفه جویی در عملی جزء—سایه تاسیس صمیمیت هماهنگ کننده و به دست آوردن در مجموعه تجربه—برای بعد از آن در این دوره است. در جلسات هماهنگ کار کرده اند و طرح را به زمین محصولات در تجدید نظر برنامه برای صرفه جویی صمیمی محتوا برای بعد ماه "حمل" یک صمیمیت هماهنگ با خدمه برای اجرای کامل فیلمبرداری به جای آوردن آنها را به عنوان روز بازیکنان و دست زدن به پیش تولید کار—همانطور که در مصاحبه با بازیگران و تولید کنندگان به بحث در مورد مرزهای—تقریبا. اوبراین به من گفت که او درگیر در فرایند خلاق برای یک تولید را پس از خاموش شدن ناگهانی کمک در choreographing راه هایی برای کاهش لمس کردن بین بازیگران جلوتر از زمان و بدون نوشتن صمیمیت را به طور کامل. از آنچه که بر روی صفحه نمایش او اشاره نمی کند و نیاز به تنظیم.

هنوز هیچ یک از صمیمیت هماهنگ کننده صحبت من با اندود شده اند تا در مجموعه کار فقط رتبهدهی نشده است. اکثر محصولات باقی مانده در برزخ فرو رفته در کار پیچیده تدارکات در اطراف تست, اجتماعی, فاصله, سفر, بیمه, برنامه ریزی و دستیابی به تجهیزات حفاظت شخصی. آنهایی که از سر تولید در خارج از کشور حتی اپرا صابون شده اند اجتناب از صحنه های صمیمی در دسترس نباشد. در طول صفحات پیشنهادی دستورالعمل های آن منتشر شده است وجود دارد کمی در مورد چگونه صمیمیت هماهنگ کننده را می توانید در ادامه به یکپارچه جسمی با خدمه.

به علاوه بازیگران می تواند حتی بیشتر در معرض خطر آزار و اذیت جنسی و سوء رفتار; بعد از اینکه بیکار ماه به دلیل همه گیر آنها ممکن است تمایل بیشتری به سازش شخصی خود را محدود به منظور بازگشت به کار. "بازیگران بسیار متصلند به بله گفتن به همه چیز" مدیر ریخته گری و صمیمیت هماهنگ کننده Marci Liroff به من گفت. "آنها نمی خواهید به درخواست برای آنچه آنها نیاز دارند و آنها نمی خواهید به صحبت می کنند زیرا آنها در کنترل است."

دیگر صمیمیت هماهنگ کننده یک دیدگاه خوش بینانه است. آلیشیا Rodis که کمک به ایجاد موقعیت حتی قبل از #MeToo جنبش شروع شد فکر نمی کند که این صنعت خواهد شد از دست دادن بینایی از اهمیت نوازندگان ایمنی فقط به خاطر تولیدات سخت تر خواهد شد را اجرا کنند. "من نفرت را به فکر می کنم که به دلیل همه گیر ما خواهد در حال حاضر توقف تلاش برای ادامه به از بین بردن مشکل ساز سیستم های قدرت است که ما در مجموعه است که یک صمیمیت هماهنگ کننده کاملا ضروری است" او به من گفت که بیش از زوم. "مانند" ما تا به حال صمیمیت هماهنگ کننده برای کمی در حالی که من فکر می کنم ما خوب است؟' نه ... چه شرم آور خواهد بود اگر ما فقط نادیده گرفته خوب است که صمیمیت و هماهنگی آورده فقط به خاطر چیز دیگری پرورش داده سر آن است."

او افزود: حتی اگر هالیوود می رود برای ماه ها بدون صحنه های صمیمی بودن شات "صمیمیت صمیمیت و ارتباط فیزیکی است که یک بخشی از داستان سرایی."

اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای به همه گیر صمیمیت هماهنگ کاترین اوکیف مشاهده آن را به این واقعیت است که مردم با داشتن مکالمات در مورد فضای شخصی: "من امیدوارم که [این مستند] باعث می شود مردم در واقع تحقق بخشیدن به آن چیزی است که آنها باید به طور جدی" او گفت:. "رابطه جنسی و صمیمیت و برهنگی بخشی از تجربه انسانی و آنها بسیار قدرتمند هستند اما مانند یک شیرین کاری آنها در معرض خطر هستند."

سارا اسکات بازیگر و صمیمیت هماهنگ کننده موافقت می کند. "این چیزی است که هرگز مورد بحث قرار گرفته اند مانند" آیا ما رفتن به لمس?'" او می گوید:. "ناگهان همه مردم خیلی آگاه تر از رضایت ... امیدوارم که مرتب از یک اثر در هالیوود است. من فکر می کنم, چگونه می توانم آن را نمی?"

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن