مغلوب ساختن پیشی جستن Freaks پس از مجسمه غول پیکر از اوباما به طور ناگهانی به نظر می رسد در کاخ سفید چمن

عکس از تصویر داد / Alamyواشنگتن (به Borowitz گزارش)—دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "کاملا freaked" صبح روز سه شن

توسط NEWS-SINGLE در 17 تیر 1399
The silhouette of former United States President Barack Obama.
عکس از تصویر داد / Alamy

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "کاملا freaked" صبح روز سه شنبه پس از یک مجسمه غول پیکر از رئیس جمهور سابق باراک اوباما به نظر می رسد در کاخ سفید چمن یک شبه منابع تایید کرده اند.

مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار کشف مجسمه که حدود سی فوت قد هنگامی که او از خواب بیدار شد برای دیدن این مجسمه ارائه چهره اوباما خیره در او را از طریق پنجره اتاق خواب خود را.

متزلزل تهمت بلافاصله خود را احضار سرویس مخفی جزئیات به همراهی او را به کاخ سفید پناهگاه که در آن او تلاش ناموفق برای ثابت اعصاب خود را.

در 7 A. M.جلسه اضطراری از مشاوران ارشد کاخ سفید برگزار شد که طی آن به طور فزاینده ای آشفته تهمت خواستار بدانید که منشاء مرموز اوباما کرگدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن که استدلال که مجسمه عظیم الجثه قرار داده شده بود در کاخ سفید به دلایل یا جورج سوروس یا جف بزوس دستور داد که تحمیل بنای تاریخی به سلف خود را پاره کردن و دفع در یک بار.

رسیده توسط خبرنگاران در خانه اش, اوباما گفت که او "مطمئن نیستم" که او سزاوار یک مجسمه به خصوص این یکی اما ابراز تعجب در مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به پاره کردن آن.

"آن را مانند او" اوباما گفت. "او مراقبت زیادی در مورد تاریخ است."

اوباما کلمات را کمی آرام تهمت که بنا به دستور سرویس مخفی به فویل هر طرح به سپرده یک مجسمه غول پیکر از هیلاری کلینتون در کاخ سفید در چمن.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly