مغلوب ساختن پیشی جستن است حمله جهانی تجارت است. خواهد بایدن آن را به عقب ؟

ایده های این presumptive دموکراتیک نامزد نمی کند و در عین حال جسورانه و قاطعانه طرح به مقاومت در برابر افز

توسط NEWS-SINGLE در 31 اردیبهشت 1399
علامت Ralston / خبرگزاری فرانسه / گتی

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انصراف از مشارکت ترانس پاسیفیک در طول هفته اول خود را در دفتر. به زودی او به مبارزه با تجارت جنگ علیه نیمی از سیاره: مقابل کانادا و مکزیک در برابر اتحادیه اروپا و کره جنوبی در برابر هند و چین است. "تجارت جنگ خوب و آسان را به نفع خود" او توییتی در مارس سال 2018 است.

حتی قبل از coronavirus زده تهمت متوقف شده بود رشد واردات به ایالات متحده و قابل ملاحظه ديگر صادرات ایالات متحده.

در حال حاضر این بیماری همه گیر است تحمیل شدیدترین سقوط در تجارت جهانی پس از جنگ جهانی دوم و کسانی که در اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن دیدن این همه گیر به عنوان یک فرصت برای دور تر از حمایت از تولیدات داخلی در آینده است. در ژانویه مصاحبه با فاکس کسب و کار, تجارت, وزیر ویلبر راس پیش بینی شده است که این بیماری همه گیر را بیشتر تشویق به کسب و کارهای کوچک به زنجیره تامین خود را و بازگشت به مشاغل شمال امریکا است. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را مورد توافق در مارس 24 کاخ سفید در نشست خبری:

این بحران تأکید چقدر مهم آن این است که قوی مرزها و قوی بخش تولید است. هدف ما برای آینده باید به آمریکا دارو برای بیماران آمریکایی, امریکایی, منابع آمریکایی, بیمارستان ها و تجهیزات آمریکایی برای ما بزرگ آمریکایی قهرمانان.

نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer محکوم کرد آمریکا "overzealous تاکید بر بهره وری" در یک op-ed هشدار داد که تنها راه برای شرکت ها برای اطمینان از دسترسی امن به بازار ایالات متحده بود که به نقل مکان تولید به ایالات متحده است.

بسیاری از کسب و کار اعتراض کردند که [مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت و سیاست] ایجاد عدم قطعیت است. رئیس جمهور تهمت پاسخ ساده بود: اگر شما می خواهید یقین خود را به ارمغان بیاورد گیاهان بازگشت به آمریکا است. اگر می خواهید از مزایای بودن یک شرکت ایالات متحده و حفاظت از نظام حقوقی ایالات متحده و سپس بازگرداندن مشاغل.

و در 15 مه در سخنان خود در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن قول داد: "این واکسن که ما قصد داریم به صورت متمرکز در ساخت و همه آنها در حال رفتن به [ساخته] حق در اینجا در ایالات متحده"

اما به امریکا وی رونمایی جدید موانع تجارت شرکای آن پاسخ داده اند در نوع خود است. از طریق تهمت سال, نظر سنجی را در بر داشت یک سقوط در اعتماد به آمریکا در سراسر تقریبا تمام کشورهای متحد. در پاییز شورای اروپا در روابط خارجی مورد بررسی نظر در سراسر 14 کشورهای عضو اتحادیه اروپا و نشان داد که اکثریت بزرگ در همه جا می خواست به ماندن بی طرف در اختلافات بین ایالات متحده و چین است.

ما در حال حرکت به یک جهان که در آن—به نام پزشکی آمادگی—هر کشور و هر یک بلوک تجاری می تواند شروع علاقه محلی قهرمانان. سمت راست متمایل پوپولیستی نخست وزیر انتاریو با صراحت با بیان این که تفکر جدید در تلخ پاسخ به آمریکا محدودیت های پزشکی-صادرات به کانادا: "من قصد ندارم به تکیه بر رئیس جمهور تهمت من قصد ندارم به تکیه بر روی هر نخست وزیر هر کشور هرگز دوباره. ما تولید ما در حال آماده سازی و هنگامی که آنها شروع ما هرگز به آنها را متوقف کند."

احساسات مشابه ظاهر شده اند در اروپا است. "این بحران نشان داده است ما مرض وابستگی به چین و هند با توجه به اینکه داروسازی" معاون رئیس کمیسیون اروپا گفت: در چک تلویزیون در مارس 19. "این چیزی است که باعث می شود ما آسیب پذیر است و ما باید برای ایجاد یک تغییر رادیکال وجود دارد."

هنگامی که انگیزه های حمایتی هستند رها شوند و سخت باشد. گروه های منافع محدود کردن خود به حفاظت. حفاظت گسترش می یابد. اگر ما باید تولید خود ما واکسن مطمئنا ما نیز باید تولید خود ما داروهای ضد ویروسی. اگر ما باید تولید خود ما آنتی ویروسها مطمئنا خود ما آنتی بیوتیک است. اگر آنتی بیوتیک ها چرا خود ما داروها از انواع ؟ خود ما ، خود ما ماشین ابزار صنعت که به تولید تجهیزات ؟ و پس از آن می رود احداث موانع برش بین المللی زنجیره تامین افزایش هزینه ها و کاهش بهره وری.

این روش بسیار پرهزینه خواهد بود به اندازه کافی بزرگ برای بازار ایالات متحده یا اتحادیه اروپا. این جادوها خراب کردن برای ژاپن یا انگلستان یک کره جنوبی یا استرالیا.

می توان آن را به رهبری ، باید آن را به رهبری ،

خواهد یک جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری کار برای حفظ و گسترش باز تجارت ؟ و یا آن را به تسلیم حمایتی گرایش? من به تازگی قرار است که سوال به تعدادی از مشاوران اقتصادی به بایدن مبارزات انتخاباتی.

حتی قبل از همه گیر یک بار-رشد سریع در تجارت جهانی تا به حال شک و تردید عمل. از پایان جنگ سرد تا سال 2008 تجارت جهانی رشد سریع تر از تولید ناخالص داخلی جهان. از سال 2009 تا 2019 تجارت جهانی رشد آهسته تر از تولید ناخالص داخلی جهان. به عنوان اقتصاددانان شوخی, جهانی شدن تا به حال منجر به آهسته balization.

ایالات متحده به طور خاص شد با احتیاط از تجارت گسترش است. تحت ریاست جمهوری بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش در کنگره تصویب 16 موافقت نامه های تجاری از جمله پروژه های بزرگ به عنوان توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی مرکزی امریکا توافقنامه تجارت آزاد و به آمریکا و کره جنوبی توافقنامه تجارت آزاد. که پیشرفت کند و پس از سال 2008 است.

در این 12 سال از اوباما و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کنگره را تایید کرده است و تنها دو موافقت نامه: مشارکت ترانس پاسیفیک از سال 2016 (که از مغلوب ساختن پیشی جستن خارج در سال 2017) و ایالات متحده آمریکا-مکزیک-کانادا توافق 2018 که واقعا یک تجارت آزاد توافق در همه. (یک صندوق بین المللی پول تحلیل از توافق ارزیابی که در تعادل USMCA محدود در آمریکای شمالی تجارت در مقايسه با نفتا به دلیل حمایتی قوانین در مورد اجزای آمریکای شمالی خودرو و پوشاک.)

به همین دلیل کمی تجارت, پیشرفت, تحت, باراک اوباما ؟ در 1980s جدید دموکرات مانند کلینتون و Gary Hart تایید باز و تجارت باعث علیه اتحادیه حمایت خط دموکرات مانند Walter Mondale و نکته اونیل. منتخب ال گور معاون رئيس جمهور در دفاع از نفتا در تلویزیون در برابر راس پرو در سال 1993.

توسط 2000s, اما, جدید دموکرات ها بودند که از دست دادن زمین در حزب خود. اوباما با استفاده از هیلاری کلینتون حمایت نفتا در برابر او در ریاست جمهوری-نامزدی مسابقه سال 2008 است. برنی ساندرز سعی کردم به استفاده از همین ترفند در برابر کلینتون با TPP در سال 2016—و ترس او به اندازه کافی است که او پاک حمایت از او برای TPP از نسخه شومیز از 2014 خاطرات انتخاب سخت.

بایدن امن نامزدی حزب دموکرات را به سرعت به اندازه کافی برای مهار این نوع از دعوا. او نه حل و فصل آنها. به جای او وارد شده تقریبا تمام حزب دموکرات را از ديدگاه تجارت خود را به مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان مشاوران اتوبوس برای برخی از نوع سنتز.

خبر خوب برای دموکرات ها است که سنتز حال رسیده است.

خبر بد برای اقتصاد جهانی است که قیمت آن سنتز خواهد بود رفتن آهسته و با رویکرد جدید مذاکرات تجاری.

"این غیر قابل تصور برای من که بایدن پیشنهاد می کنم یک چند جانبه تجارت ایران" گفت: Jared برنشتاین یکی از بایدن را به سمت چپ متمایل مشاوران. "جریان تجارت مهم و مفید اما آنها دیگر خیلی تحت تاثیر معاملات تجاری."

گاهی خوش گاهی با اکراه بایدن دیگر مشاوران توافق با برنشتاین را ارزیابی.

"بعید است که جو بایدن در حال رفتن به راه رفتن و فکر کردن: چگونه می توانم کاهش موانع تجاری برای تولید بیشتر رشد ؟ " یک نفر در نزدیکی مرکز بایدن کمپین تفکر در تجارت و اقتصاد گفت: من در صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود به بحث داخلی مکالمات. وی افزود: "بسیاری از وعده چگونه تجارت که قرار بود برای ارائه آمده اند درست نیست."

همه صحبت من با توافق کردند که برخی از افزايش اندازه گیری از حمایت از تولیدات داخلی تجهیزات پزشکی در حال آمدن است. شاید حمایتی دیوار می تواند تمدید شامل کانادا و مکزیک و احتمالا بیشتر در سطح جهانی و تمایل مشاوران امید—گسترده تر شامل دیگر بازار-فکر دموکراسی بیش از حد.

جیسون فورمن که به ریاست رئیس شورای مشاوران اقتصادی از 2013 به 2014, با اشاره به علاقه ناگهانی از دموکرات ها در پزشکی جایگزین واردات از خارج از کشور. "وجود دارد هیچ سر و صدا مانند شش ماه پیش" او گفت:.

اما در اینجا خطر: آمریکا ماجراهای به حمایت از تولیدات داخلی در '80s در 90s و 2000s رخ داده است در چارچوب یک جهان به سرعت در حال گسترش تجارت است. تلاش برای ارسال-همه گیر خودکفایی در تجهیزات پزشکی در مقابل رخ می دهد در زمینه کاهش تجارت جهانی است و می تواند سرعت بخشیدن به این کاهش به چیزی حتی بدتر است.

پروژه های بزرگ اقتصادی از یک بایدن دولت—و به خصوص یک بایدن دولت حمایت دموکرات مجلس نمایندگان و سنا—محکم متمرکز ملی ایالات متحده آمریکا اقتصاد: ایده های جدید برای دولت هزینه و درآمد پشتیبانی می کند. حتی کسانی که ایده های که به صراحت ضد تجارت به سادگی حذف به اقتصاد بین المللی بسیار به حساب آورد.

اگر آمریکا می آفریند ملی حداقل دستمزد به 15 دلار در ساعت در اوایل سال آینده به عنوان بسیاری از دموکرات ها به نظر می رسد می خواهید آن را لمس کردن افزایش بیشتر ارزان قیمت واردات? و چه اتفاقی می افتد و سپس به هر گونه امید برای مقاومت در برابر انگیزه های حمایتی که به طور فزاینده ای به تحریک و تشجیع کردن جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان ؟

در بالای لیست دموکراتیک اولویت های سیاست اکشن تغییر آب و هوا. بدون جدید قراردادهای تجارت, آب و هوا عمل می تواند تبدیل به یک بلیط باز به حمایت از تولیدات داخلی.

اگر اتحادیه اروپا تحمیل هزینه های تولید کنندگان اروپایی برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای را می خواهید برای تحمیل این هزینه های صادرکنندگان که به فروش کالا و خدمات به اتحادیه اروپا. که, اقدام, اما, ایجاد وسوسه برای محاسبه هزینه های در راه است که حتی اگر تنها ماهرانه بی اعتباری تولید کنندگان خارجی. مقررات ایمنی و بهداشت مجاز تحت سازمان تجارت جهانی قوانین, اما آنها به راحتی می شود. در سال 1980 ژاپن به شدت محروم خارجی اسکی از بازار ژاپن بر این اساس است که تنها, ژاپنی, اسکی می تواند مورد اعتماد در ژاپن منحصر به فرد خطرناک دامنه. و نه ایالات متحده ایمنی بدن به چنین وسوسه. کربن-محدود کردن جهان فرود به سرعت به جنگ تجارت در شرایطی که انواع موافقت نامه های تجاری که همه بایدن جناح در حال حاضر چرخید.

Coronavirus باعث همه گیر جهانی است که هل جهان را به یک رکود جهانی. هر بهبودی باید جهانی بیش از حد.

مشکل از چین بد رفتار واقعی و فوق العاده بد مدیریت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. کتل فالز با اشاره به یکی احتمال تفاوت بین بایدن و مغلوب ساختن پیشی جستن: بایدن نمی خواهد شروع جنگ تجارت با نصف جهان در همان زمان به عنوان او تلاش می کند برای القاء تغییرات در این سیاره دومین اقتصاد است.

اما اجتناب از پرهیاهو معکوس رفتار تنها اولین گام به سمت یک اژیر سیاست. سیاست های اقتصادی باید هدایت یک چشم انداز از جهان مقاومت در برابر نیروهایی که می خواهید به قطع قرضه از تجارت و سرمایه گذاری است که متحد کردن کشور به کشور قاره به قاره است. کسانی که ارتباط بودند رو به وخامت حتی قبل از این بیماری همه گیر. بحران کنونی را تهدید به تضعیف آنها را بیشتر به خطر انداختن ما جمعی رفاه.

گوشی های هوشمند در جیب شما شامل اجزای از ده ها تن از کشورها است. مختل پیچیده زنجیره تامین که در ساخت دستگاه و شما نیز مختل صدها نفر از کسب و کارهای دیگر که با استفاده از تلفن به عنوان یک پلت فرم. اگر گوشی های هوشمند تا به حال توسعه یافته نشده است چگونه می تواند Venmo سیستم پرداخت کرده اند به وجود آمده بعد ؟ یا سوار-به اشتراک گذاری خدمات مانند Uber و Lyft? و یا هوشمند-صفحه اصلی سیستم مانند لانه ؟

محصولات و خدمات است که با روشنایی ضعیف تابیدن بر روی لبه ممکن است—self-driving cars, GPS, هدایت هواپیماهای بدون سرنشین تحویل—نیاز به حتی بیشتر بلند پروازانه جهانی زنجیره تامین از این محصولات از امروز انجام دهید, ادغام پیشرفته تولید با هوش مصنوعی. خودسرانه تحمیل هزینه را افزایش می دهد تهدیدی برای همه است.

Deglobalization یک راه پیچیده برای گفتن "عقب رفتن و تبدیل شدن به فقیر." این بایدن کمپین سیاست های تجاری تشکیل شده است که نیاز به تلفیق بیشترین تعداد ممکن از دموکراتیک جناح ها و گروه های ذینفع. برای نجات جهان از 2020s از رکود جهانی امروز, واقعی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری نیاز به استراحت از حداقل مشترک مخرج اجماع و توسعه جسورانه و قاطعانه به طرح دوباره پیشرفت نسبت به باز و تجارت آزاد میان همه حاضر کشور است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب