مغلوب ساختن پیشی جستن خسته کننده است و در حال حاضر او نمی تواند چیزی در مورد آن انجام

ایده های فصل 4 از مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش ندارد مزه و درخشش از فصل قبل. گتی / اطلس دونالد مغلو

توسط NEWS-SINGLE در 10 تیر 1399
گتی / اطلس

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خسته کننده تبدیل شده است.

برای رئیس جمهور این است که بدترین گناه است. او می تواند مسئولیت رسیدگی به رسوایی و نفرت—همانا او نگرد که منفور تقریبا به اندازه او به عنوان ادویه که دوست می داشت. هر دو بعد از همه توجه. اما امروزه خسته کننده و خسته کننده است بوسه مرگ برای یک سیاستمدار مانند مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر او ساخته شده است یک مرکزی وعده به هواداران خود—و به عموم مردم—آن را سرگرم کند. در حال حاضر او است که نقض تعهد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حتی نمی تواند به نوبه خود یک جمعیت دیگر; در دوران COVID-19, رئیس جمهور, حامیان رای دادند با پای خود را هنگامی که او را احضار و آنها را به داخل سالن آرنا در Tulsa, اوکلاهما, و در نتیجه عکس از رئیس جمهور به دنبال منکوب شده است. "هنگامی که او فرود آمد پشت در کاخ سفید و راه می رفت خاموش دریایی یکی از" نیویورک تایمز گزارش "کراوات خود را آویزان پذیری در اطراف گردن خود را. او دست تکان دادند به خبرنگاران با شکست بیان در چهره اش, برگزاری مچاله قرمز کمپین کلاه در یک دست."

رئیس جمهور کلاهبرداری های قدیمی کار نمی یا. او نمی تواند به نظر می رسد به مردم عراق که قرار است "دولت عمیق" کودتا علیه او. او در نظرسنجی شماره در حال سقوط و شماره خود را در برابر presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن نگاه بسیار ناراحت کننده است. جمهوری خواهان در حال حاضر ترس نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن خود از دست دادن اما از دست دادن مجلس سنا نیز هست.

و مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به آن تمام شده است و به طور معمول خود جذب و خوب غیر. این یک چیز را به مردم یادآوری کند که اقتصاد بزرگ زیر یک دیده بان کاملا دیگر به مردم یادآوری کند که اقتصاد استفاده می شود به بزرگ زیر یک دیده بان—یک کمی مانند ایکاروس در حال اجرا برای انتخاب مجدد در یک بار پرواز بالا. این یک چیز به رخ کشیدن پس از انجام بسیاری از coronavirus تست کاملا دیگری به اجرا در ناله که شده است وجود دارد بیش از حد coronavirus تست.

زمانی که رئیس جمهور ظالمانه است این روزها بسیاری از مردم نمی توانند حتی زحمت جمع اوری خشم. در صبح روز یکشنبه تهمت approvingly را بازتوییت کرد (و پس از آن سازمان ملل متحد را بازتوییت کرد) یک ویدیو که در آن یک حامی او فریاد زد: "قدرت سفید!" چندین بار. سر و صدا خوش شانس بود به روز یکشنبه نشان می دهد بحث, قبل از محو شدن دور ظهر. حتی عجیب و غریب offensiveness اخبار قدیمی است.

و تهمت می داند که چقدر مهم است برای سرگرم کردن. او اعتراف کرد که او در تلاش است برای ایجاد شخصیت خود را به طوری که برای گرفتن توجه. در سال 2018 تجمع در پنسیلوانیا در واقع او یک بار riffed که دلیل او نمی تر عمل "ریاست جمهوری" بود چرا که این امر به نوبه خود به دور از مخاطبان. "شما می دانید . . . چگونه از آن آسان است به 'ریاست جمهوری'?" او پرسید. "اما شما تمام خواهد بود از اینجا در حال حاضر. شما می تواند بسیار خسته. . . .اگر من [در اینجا] مانند سفت, شما نمی خواهد در اینجا امشب."

در واقع مغلوب ساختن پیشی جستن غرایز در مورد انتخابات ریاست جمهوری تکیه فراگیر بر این ایده است که رئیس جمهور باید سرگرم کننده است. این کشور در مغلوب ساختن پیشی جستن را مشاهده باید دائما transfixed در ریاست جمهوری و یا حداقل رئیس جمهور—اگر او موثر باشد—نیاز به طور مداوم transfixing کشور است.

و تهمت به مدت طولانی شناخته شده به عنوان خوب چه اتفاقی می افتد زمانی که یکی از خسته کننده می شود. همانطور که نیویورک تایمز تلویزیون منتقد جیمز Igi در کتاب خود نوشت مخاطبان از یکتوصیف چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن وسواس با تلویزیون ساخته شده و شکل خود را در انتخابات ریاست جمهوری:

[تهمت] می دانست که چه چراغ قرمز [از تلویزیون دوربین] می خواستم دلیل آن را درست مثل او. آن را نمی مراقبت از آنچه به شما داده بود و قبل از آن تنها چیزی است که شما آن را بعدی. اگر شما نمی باید هر چیزی که برای آن شما را متوقف موجود تا زمانی که شما انجام ... اگر او نگه داشته چراغ قرمز سیرچشم این امر به او کمک کند. نور قرمز قرار داده و شما را به غیر واقعی املاک و تلویزیون جای که بود در همه جا بود که بهتر از دنیای واقعی است. هنگامی که آن را خاموش شما درگذشت کمی.

بله مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد هنوز در هسته خود را از طرفداران و بسیاری از آنها به نظر نمی رسد به توجه است که فصل 4 درست نیست باید مزه و درخشش از فصل قبل. اما در خارج از fandom, بسیاری از مردم را متوقف کرده اند ، و رتبه بندی می شوند.

کاخ سفید به نظر می رسد جاده تست برخی از تلاش برای احیای اعتبار. برجسته ترین تهمت است zeroed در بحث بیش از حذف از مؤتلفه بناهای تاریخی و دیگر مجسمه از چهره های تاریخی با نژادپرستانه میراث است. او فرستاده 15 توییتهایی رادیو و تلویزیون تلاش های ایالات متحده در پارک پلیس برای شناسایی معترضان که تخریب یک مجسمه از اندرو جکسون است که نشسته است در نزدیکی کاخ سفید—که برخی از آنها او را بازتوییت کرد و سپس روز بعد. و او امضا عصبانی اجرایی منظور در "حفاظت از آمریکا آثار" بود که کمی اثر عملی اما در مورد "چپ افراطی" به عنوان پیروان به مارکسیسم. اعلام چگونگی "دشوار" دولت او شده است به سمت تظاهرات بیش از مجسمه وی به فاکس نیوز' Sean Hannity خود احساس که "ما باید به مردم اجازه می دانم که ما به بازداشت تعداد زیادی از مردم است." در ضمن Axios گزارش می دهد که تهمت کمپین در تلاش است به کراوات بایدن به این اعتراضات نشان می دهد که معاون رئیس جمهور سابق است که بیش از حد ضعیف برای حفظ مجسمه از سرنگون—تا حدودی عجیب و غریب استدلال با توجه به این که این مجسمه ها پایین آمده اند تحت مغلوب ساختن پیشی جستن را تماشا کنید.

این همه اضافه می کند تا به تلاش برای روشن کردن مداوم بحث بیش از مجسمه ها و تظاهرات به یک فرهنگ-جنگ flash point—مسئله ای است که محافظه کاران می تواند نقطه به نقطه در توجیه رای به تجدید انتخاب رئیس جمهور مبادا مارکسیستی دموکرات را بیش از همه ما مجسمه ها رنج می برند به عنوان یک نتیجه.

این ممکن است موثر بودند مجسمه حامیان اصلی رای گیری بلوک. اما با بیش از 120.000 آمریکایی مرده از یک بیماری همه گیر زمان COVID-19 نرخ انفجار و 40 میلیون نفر از مردم داشتن شغل خود را از دست آن را کمی سخت به تصور کنید که ارتفاع از مشکلات مرده Confederates بیش از کسانی که از زندگی آمریکایی ها در حال رفتن به تحریک بسیاری از رای دهندگان. در زمانی که کشور در حال تجربه نه فقط همه گیر و در نتیجه فروپاشی اقتصادی بلکه یک اصل فوران خشم در مورد نژادی و بی عدالتی رئیس جمهور است نه صرفا شنا در برابر جزر و مد افکار عمومی; او انجام شده است بنابراین در یک ماده است که به نظر می رسد مانند یک غیر منطقی. و آن را سخت به احیای علاقه خود را با spouting غیر sequiturs.

مهاجم دفاع از مجسمه نیست تنها تاکتیک مغلوب ساختن پیشی جستن است و با استفاده از خود را در تلاش به دست آوردن مجدد توجه است. به انتخابات نزدیک او نیز شروع به ایجاد سر و صدا در مورد تقلب انتخابات—به شدت به اندازه کافی است که توییتر خود پا به علامت گذاری برخی از توییت خود در مورد این موضوع که نادرست است. در یک نماینده صدای جیر جیر از ژوئن 22, او هشدار داد که "تقلب 2020 انتخابات" گسترش یک meritless ادعا می کنند که کشورهای خارجی می تواند به نحوی با استفاده از پست الکترونیکی-در رای گیری به لغزش در جعلی اند. "این خواهد بود که رسوایی از زمان ما!"

مغلوب ساختن پیشی جستن را مورد شکایت قرار است آرای تقلبی جدید نیستند البته: او به دروغ اعلام کرد که رای از غیر شهروندان هزینه او به رای مردم در سال 2016. در یک تلاش بیشتر برای جلب توجه به این موضوع کاخ سفید تشکیل یک کمیسیون در تقلب انتخابات—هر چند این کمیسیون منحل بدون پیدا کردن هر گونه شواهد از فساد در انتخابات. این بار اگر شرایط خود را تاکتیک به ویژه نگران کننده است. به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس بسیاری از آمریکایی ها بیشتر خواهد شد و رای گیری از طریق پست در نوامبر معمولا از انجام این کار -- یک دستور برای پتانسیل سردرگمی و تاخیر در رای گیری شمارش. در آن محیط آن را سخت به تصور کنید که چگونه تهمت می تواند با استفاده از یک حزبی رای دهندگان در ابتدا به بی اعتمادی به نتایج انتخابات به ایجاد هرج و مرج واقعی.

که پتانسیل را دارد که منجر به آسمان بالا رتبه بندی نهایی فصل از مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد. رئیس جمهور پرتاب روشن مسابقات بر روی بنزین از انتخابات عدم قطعیت قطعا فرمان توجه است. بنابراین بیش از حد شاید یک رئیس جمهور امتناع از تحویل قدرت به جانشین او بر این اساس که پیروزی دموکراتیک در سال 2020 نبود مشروع است.

وجود دارد فقط یک دردسر هر چند برای چنین فصل آخر به راستی پرچین مغلوب ساختن پیشی جستن را مجبور به از دست دادن.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب