مغلوب ساختن پیشی جستن است کاهش قدرت ریاست جمهوری را در زمان واقعی

سیاست با واگذاری کنترل دولت همه گیر پاسخ او اجازه می دهد آمریکایی فرمانداران به انعطاف پذیری عضلات جدید.

توسط NEWS-SINGLE در 13 اردیبهشت 1399
شاتر / اطلس

دموکرات ها به مدت طولانی می ترسید که در یک بحران ملی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تصاحب فرصتی برای کشش خود را از قدرت کنار رفت و برگشت در قانون اساسی محدودیت. در عین حال به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر تهمت ایجاد می شود ممکن است یک پیش بینی نشده میراث: با واگذاری برخی از کنترل ایالات متحده او اجازه می دهد که ملت فرمانداران به reacquire اجرایی عضلانی است که پژمرده در عصر شاهنشاهی ریاست جمهوری است.

اما ناخواسته تهمت ممکن است مجموعه ای در حرکت یک با دوام که تغییر مواضع متحده به عنوان یک وزنه تعادل به رئیس اجرایی است. مغلوب ساختن پیشی جستن blustered در یک نقطه که فرمانداران دموکرات که مخالف او بودند ارتکاب "شورش." اگر mutineers رو بدون تلافی جویانه—انگیزه ای برای عمل خود به خود دوباره.

مغلوب ساختن پیشی جستن استقرار مجبور است فرمانداران در سراسر جهان برای مقابله با بحران آنها نمی توانست تصور خواهد بود آنها را حل کند. آنها تا به حال به سرمایه گذاری به یک هرج و مرج بازار جهانی به شکار برای ماسک و هواکش. آنها جعلی اتحاد به شکل هوشمندانه ترین راه برای بازگشایی اقتصاد خود و محدود کردن این ویروس را گسترش. و آنها در حال ایجاد سیستم برای کمک به آنها در مقابله با آینده بیماری های همه گیر.

"اگر [تهمت] احساس می کند راحت تر به عنوان یک پشتیبان و کارفرمایی و سپس فرمانداران به گام تا و خط مقدم" ند لمانت این فرماندار دموکرات از کنتیکت به ما گفت. "من می توانم بگویم یک شهردار می تواند در خط مقدم و دریافت شخصی خود را محافظ و تجهیزات از چین و من پشتیبان گیری. اگر باک در اینجا متوقف می شود, آن را در اینجا متوقف می شود."

فرماندار دموکرات گرچن Whitmer میشیگان توضیح داد که چگونه او احساس می کرد که در اوایل کنفرانس تلفنی با همکار فرمانداران طی آن کاخ سفید "نشانه" است که رهبران دولت نیاز به پیدا کردن ایمنی و تجهیزات پزشکی خود را. "من متوجه شدم ما می خواهم به راه اندازی در کشور ما اورژانس-مرکز عملیات تدارکات دفتر که قرار بود به رقابت با جهان," Whitmer به ما گفت. "این یک لحظه جدی."

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany دیروز گفت که تهمت رویکرد نشان می دهد که تعهد خود را به فدرالیسم. اما او ممکن است فقط می خواهم به تغییر مسیر سرزنش نورد فاجعه است که می تواند هزینه او گشتند. "او می خواهم به جای فرمانداران اعمال قرنطينه از او چرا که او احساس می کند آنها سپس مسئول برای هر گونه مشکلات اقتصادی که بوجود می آیند" Saikrishna Prakash یک دانشگاه ویرجینیا قانون استاد و نویسنده کتاب زندگی ریاست جمهوریبه ما گفت.

صرفه جویی برای کوتاهی پس از واترگیت مکث رئیس جمهور در دوران مدرن به طور پیوسته انباشته قدرت در قوه مجریه. فرانکلین D. روزولت در آمریکا دوایت آیزنهاور فدرال بزرگراه سیستم رونالد ریگان فشار برای آموزش و پرورش استاندارد است که بعدها جلوه های ویژه گرافیکی را به هسته مشترک—همه از این رنده دور در آمریکا قدرت. باراک اوباما قانون مراقبت مقرون به صرفه گسترده دولت فدرال رسیدن به کمک ایالات صندوق توسعه مدیکید برنامه های. در میان همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن به صدا به عنوان اگر او آماده به فشار یک رئیس جمهور امتیازات و حتی بیشتر ادعا در یک نقطه ماه گذشته که از مقام خود به عنوان رئیس جمهور "کل است."

اما از نظر اقدامات او "اساسا گیر به چیزهایی که به وضوح در حوزه قضایی فدرال گفت:" کریستوفر DeMuth برجسته همکار در موسسه هادسون که مشغول به کار در هر دو ریچارد نیکسون و ریگان دولت. "او با استفاده از برخی مقامات اورژانس و او اجازه فرمانداران و شهرداران را منجر شود. این یک تیز خروج از رکورد در سال های اخیر ملی شرایط اضطراری است." پس از 11 سپتامبر و حملات تروریستی و بحران مالی 2008 ریاست جمهوری قدرت گسترش یافته است. اجرایی جدید سازمان رشد خارج از خرابه buttressing یک مدل که در آن "اجرایی شد پادشاه" او به ما گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن رویکرد "بدترین های هر دو جهان" بابی Chesney یک قانون اساسی-قانون استاد دانشگاه تگزاس در Austin به ما گفت. "او با استفاده از لفاظی های خودکامه بدون هیچ گونه چین-سبک پرداخت در نظر گرفتن هزینه واقعی مشکل است. فصاحت حداقل او ادعا تقریبا مضحک سطوح قدرت. خوشبختانه او به دنبال از طریق. او همه کلاه و هیچ گاو."

یک نقش برای رئیس جمهور خواهد بود به رهبری در سراسر جهان شکار برای تجهیزات پزشکی اعمال نفوذ دولت وسیع قدرت خرید. مغلوب ساختن پیشی جستن عدم تمایل به خدمت به عنوان آنچه که او خواستار یک "حمل و نقل کارمند" اتحاد چپ برخی از فرمانداران بی اعتقاد. "این کاملا دیوانه کننده" فرماندار جی Inslee یک واشنگتن دموکرات به ما گفت. "مثل این است که در جنگ جهانی دوم و نه دولت فدرال برای ساخت چکمه و ... آن را بسیار دشوار است به درک. من می دانم آن را به فرانکلین دلانو روزولت گفت: خوب کانکتیکات شما ساخت ناو و من آنجا خواهم بود در راه اندازی و شکستن بطری."

در زمان مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به نظر می رسید کمتر مانند یک شریک از یک رقیب commandeering را تامین است که فرمانداران تا به حال فکر می کردم در آینده راه خود را. حمل و نقل از دستکش و ماسک و هواکش محدود به صورت متحده شده اند جایگزین به دولت فدرال است. لری هوگان مریلند جمهوریخواه فرماندار گفت: در این هفته که هزاران نفر از coronavirus آزمون های او به دست آمده از کره جنوبی در حال حاضر تحت محافظت در "مکانی نامعلوم" در بخشی از آنجا که او نمی خواست آنها را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

دولت فدرال "باید در داخل یا خارج" کلرادو فرماندار Jared پلیس یک دموکرات به ما گفت. "اگر آنها را که آنها در حال خرید کردن از زیر متحده است. اگر آنها در, آنها نیاز به یک روند شفاف در مورد چگونه آنها در حال تصمیم گیری در مورد آنچه متحده مانند کلرادو اخذ خواهد شد." (یک ارشد مقام کاخ سفید گفت: ما دولت را در مناسبت شروع به پریدن کرد به جلو از خط وقتی که می آید به خرید لوازم, اما تنها به اطمینان حاصل شود که آمریکا با عفونت بیشتر دریافت مواد آنها نیاز دارید.)

حتی اوهایو فرماندار مایک DeWine یک جمهوری خواه که به ما گفت که او به طور کلی راضی کاخ سفید هماهنگی در بحران تلاش کرده است به امن به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای کارگران پزشکی. "این غرب وحشی وجود دارد خارج وجود دارد تلاش برای به دست آوردن PPE," او گفت:. در یک نقطه, دولت دریافت حمل و نقل—از چین در راه لس آنجلس—چه DeWine فکر خواهد بود 5 میلیون N95 ماسک تنها به بازرسان پیدا کردن که در زیر یک لایه از ماسک واقعی بقیه بود در DeWine کلمات "آشغال." "وجود دارد افرادی که فقط کلاهبرداری از هنرمندان در همه جا" او به ما گفت.

در تهمت و غیبت بسیاری از فرمانداران بوده است مشتاق به همکاری با یک دیگر به جای آن است. در اوایل این هفته, برای مثال, کلرادو و نوادا و کالیفرنیا پیوست اورگان و واشنگتن در یک پیمان است که با هدف مسئولانه سهولت اقامت در خانه سفارشات و بازگشایی کشورهای خود را. فرمانداران در سواحل شرق را تاسیس مشابه داد. "شما گسترده تر ائتلاف" ریموند Scheppach سابق دیرین مدیر اجرایی انجمن فرمانداران ملی به ما گفت. فرمانداران "در حال وارد شدن به گروه بندی به طوری که آنها نمی خواهد تحت فشار قرار دادند توسط [تهمت]."

و آنها در حال به دست آوردن قابلیت های جدید است که می تواند ارائه آنها کمتر متکی به یک رئیس جمهور که خواسته های آنها نشان می دهد شخصی قدردانی است. "دولت ما تا به حال به یاد بگیرند که برای حرکت بین المللی زنجیره تامین" پلیس گفت:. "ما کشیده اید در افراد از بخش خصوصی ما و ایجاد روابط قوی در چین و کره جنوبی و ما انجام داده ایم از آنچه که ما می توانید به منابع ما نیاز به کلرادو است."

برای مغلوب ساختن پیشی جستن, بالا بردن فرمانداران در حال حاضر ممکن است نتیجه معکوس. او می تواند سعی کنید به آنها را سرزنش برای چیزهای ترش. اما او را نیز دعوت مقایسه است که باید خود را به سمت چپ مشخصات عمومی کاهش یافته است. یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که 64 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم خود را با فرماندار در حال انجام یک کار بهتر از دست زدن به این بیماری همه گیر از مغلوب ساختن پیشی جستن. نظرسنجی دیگری نشان داد تصویب DeWine را coronavirus-مدیریت بحران در 85 درصد در مقابل 50 درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

"مردم در ایالات متحده در حال حاضر به عنوان بهتر قادر به انجام کارها از دولت فدرال" DeWine گفت.

به Chesney والیان' reassertion خود را از قدرت است که به سادگی "فدرالیسم در عمل است."

"این یک تصویر از آنچه که بنیانگذاران در نظر گرفته شده: حفظ بخش قابل توجهی از استقلال واقعی از ایالات متحده," او گفت:.

هنوز هم برای بسیاری از مردم زندگی می کنند از طریق بحران سیاسی نظر می رسد چشم انداز زیبا اشتباه گرفته شود. شهروندان عادی همیشه نمی دانند که جهت آنها باید توجه خود را امن نگه دارید و کسب و کار خود را شناور.

Uri Wurtzel co-صاحب یک آتلانتا کوچه بولینگ به نام ستاره دنباله دار میخانه و خطوط. او تلفظ خود را "ناگهان" برای دیدن بولینگ alleys در میان کسب و کارهای مجاز به بازگشایی در گرجستان است. او بسته خود را در اواسط ماه مارس "قبل از وجود هر کلمه از هر کسی در قدرت [در گرجستان] مورد نیاز برای بستن" است و او قصد ندارد از بازگشایی در حال حاضر. خطر عفونت بیش از حد بالا است به دلیل پرتاب کنندگان ارز کفش و لمس همان توپ بولینگ.

Wurtzel به ما گفت که او فکر می کنم در مورد بازگشایی هنگامی که او می شنود و کارشناسان پزشکی تایید می کنند که دولت خود را از جنگل. او تصمیم گرفت به را خود نشانه از سیاستمداران در همه—و نه از شهرداران و فرمانداران و یا رئیس جمهور.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب