مغلوب ساختن پیشی جستن است که با موفقیت در حال اجرا ساعت

ایده های از مالی خود را آشکار به اظهارنامه مالیاتی خود را برای استیضاح رئیس جمهور است که پیدا کردن stonewa

توسط NEWS-SINGLE در 19 تیر 1399
فابریس Coffrini / خبرگزاری فرانسه / گتی

پنجاه و پنج روز پیش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قرار بود فایل خود را سالانه مالی شخصی آشکار که به گسترده تصویر لحظهای از وضعیت پول. کاخ سفید به کارکنان آن 45 روز اضافی به فایل گزارش با استناد به این بیماری همه گیر کوروناویروس ساخت جدید مهلت ژوئن 29.

بود که 10 روز پیش و مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز نشده منتشر کردهاید ، کاخ سفید گفته نیویورک تایمز که به رئیس جمهور داده شده بود یکی دیگر از 45 روز دوباره به دلیل همه گیر اما که او "در نظر دارد تا فایل در اسرع وقت."

آیا نفس خود را نگه دارید و قرار نیست هر شرط بزرگ در دیدن اسناد و مدارک قبل از نوامبر 3. مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید اتحاد کامل هنر از پا کشیدن تولید یک رژیم است که در آن رئیس جمهور است و ظاهرا نیاز به انجام برخی از چیزهایی که به عنوان یک ماده شفافیت و پاسخگویی—اما در واقعیت گسترده ای راه گریز برای جلوگیری از آنها را. در نظریه حکومت قانون می ایستد. در عمل که در آن می ایستد که در خارج از درب رپ به شدت اما fruitlessly به در آمده است.

دو دیوان عالی کشور با تصمیمات امروز منتشر شد هر دو مربوط به رئیس جمهور مالی آشکار که همان اثر است. در شرایط حقوقی قضات تحویل یک جفت از ضربات ویرانگر برای مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا رد تلاش های رئیس جمهور برای جلوگیری از این مجلس نمایندگان و دادستان منطقه منهتن از subpoenaing سوابق مالیاتی خود را. نه مورد بود به خصوص: در هر دو مورد هفت نفر از نه نفر از قضات در برابر حکومت رئیس جمهور (با اندکی تفاوت) از جمله هر دو از مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب به دادگاه در حالی که دو نفر دیگر نیز شک و تردید برخی از کلید خود را ادعا می کند.

این تصمیمات تأیید این قانون تصریح می کند که رئیس جمهور این است که در پایان روز مانند هر شهروند آمریکایی و نه فراگیر ایمنی او ادعا می کند. اما آنها بیشتر در برابر ضربات اجرایی به طور کلی از آنها در برابر تهمت خود را حداقل در حال حاضر. در هر دو مورد دادگاه احکام ارسال موارد به دادگاه های پایین جایی که آنها به احتمال زیاد به بجوش و خروش آمدن تا بعد از روز انتخابات. در منهتن مورد تصمیم گیری باز می شود درب را برای رئیس جمهور وکلا به ثبت نام جدید کردند. حتی در صورتی که به سرعت حرکت می کند, آن را احتمالا بیش از حد در اواخر برای یک دادستان به دریافت اسناد و مدارک را آورد و یک مورد جدی قبل از انتخابات. در خانه مورد قضات remanded به دادگاه های پایین تر که همچنین بدان معنی است که بیشتر کشمکش حقوقی—در زمانی که کنگره کار است که احتمالا نزدیک به پایان رسید تا پس از رای گیری.

آن را بیش از حد بدبینانه می گویند که چه اتفاقی می افتد پس از انتخابات مهم نیست. شاید مغلوب ساختن پیشی جستن روزی صورت مسئولیت کیفری برای جرائم مالی در نیویورک اگر چه هیچ هزینه و در عین حال آورده شده است. (وجود ادعاهای گسترده گذشته تقلب از جمله برخی از تقویت با اسناد و مدارک ارائه شده این بار توسط مریم مغلوب ساختن پیشی جستن, رییس جمهور در تماسی که هفته آینده منتشر بگو همه خاطرات.) اما تاخیر در تصمیم گیری قطعا مسائل کمتر: آن محروم رای دهندگان از اطلاعات آنها ممکن است استفاده از به بازیگران خود را به رای گیری در ماه نوامبر و اگر مغلوب ساختن پیشی جستن برنده دومین دوره او هرگز به طور مستقیم پاسخگوی رای دهندگان دوباره.

همانطور که برای افشای مالی آن مشخص نیست که آیا وجود دارد هر راهی برای وادار مغلوب ساختن پیشی جستن به آزادی که در موقع یا نه. کنگره و یا برخی از نهاد های دیگر می توانید سعی کنید تحت پیگرد که ارسال این موضوع حق را به دادگاه که می توان آن را بی درنگ بطری احتمالا در ماه نوامبر گذشته. همانطور که من آن را نوشته سیستم دادگاه به رسمیت شناخته نمی شود ضرورت برخورد با یک رئیس جمهور که توجه کمی برای حاکمیت قانون به جای انتخاب به عمل در همان انبساطی برنامه معمولا نشانی از آن.

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن بزرگترین بینش ریاست جمهوری شده است قدرت به سادگی گفت: هیچ. (این یک امتیاز او فراهم دیگران.) پس از دموکرات ها در زمان بیش از این خانه در سال 2019 آنها سعی کرده اند که طیف وسیعی از نظارت اقدامات بسیاری از آنها صریح سیاسی اما در درون خود قدرت سنتی. در پاسخ کاخ سفید به طور کلی فقط حاضر به دنبال آن تعهدات قانونی. یک موضوع منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن v. Ncmec مورد. یکی دیگر منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح. دولت انجام پلک زدن در هر دو آزاد کمک به اوکراین و سپس با انتشار خلاصه ای از یک تماس با رئیس جمهور اوکراین اما حاضر به همکاری با روند استیضاح. کاخ سفید وکلا با صراحت اعلام کرد قصد خود را به stonewall و در حالی که به دست آورده جمهور اضافی تعداد استیضاح برای انسداد این نوع کار: خانه نمی کنید برای شنیدن از تمام شهود و یا دیدن تمام اسناد و مدارک آن را می خواستم. (البته حتی اگر آن را به حال بعید است آن را تغییر نتیجه سنا محاکمه—اگر چه اطلاعات آن به دست آمده و یا به اشتراک گذاشته شده اند ممکن است تغییر برداشت عمومی.)

کاخ سفید به سادگی گفت: نه در موارد دیگر بیش از حد. مشاور کلیان کانوی بارها شکسته دریچه عمل می کنند و باید اخراج می شود, با توجه به دفتر مشاور ویژه اما تنها کسی که می تواند در واقع آتش خود را مغلوب ساختن پیشی جستن است و او به طور طبیعی انجام نشده ، ("اجازه دهید من می دانم زمانی که حکم زندان شروع می شود" کانوی smirked.)

کنگره هیچ پاسخ برای یک رئیس جمهور که در عمل در ایمان بد جز استیضاح—و به عنوان سنا شتابزده اخراج از اتهامات نشان داد که تنها کار می کند اگر هر دو مجلس در عمل حسن نیت خود را دارند. دادگاه باید جواب هر دو. همه مردم می شود این است که برخی از احکام که به نظر می رسد خوب بر روی کاغذ و یک دولت-پاسخگویی koan: اگر رئیس جمهور به افشای برخی از چیزهایی اما هیچ کس نمی تواند او را مجبور به انجام این کار در یک مد به موقع, آیا او واقعا به افشای آنها است ؟

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب