مغلوب ساختن پیشی جستن است وحشت از اعتراض

سیاست تظاهرات خشونت آمیز در سراسر ایالات متحده را یک ضعف خاص در 45 جمهور. تظاهرکنندگان مقابله با سروی

توسط NEWS-SINGLE در 11 خرداد 1399
تظاهرکنندگان مقابله با سرویس مخفی پلیس و پارک افسران پلیس در خارج از کاخ سفید در اعتراض به مرگ جورج فلوید.اریک BARADAT / خبرگزاری گتی

Pساکنان زندگی در درون یک محافظ پیله ساخته شده و به طور مستمر غنی شده برای یک هدف: زنده نگه داشتن آنها. اما در داخل کاخ سفید ترکیب این روزها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد لرزاند توسط چه آمدن خارج از پنجره تاریخی خود را اقامت.

زمانی که دریایی یک سپرده مغلوب ساختن پیشی جستن در جنوب چمن شب گذشته پس از سفر به فلوریدا رئیس جمهور راه می رفت به سمت در ورودی کاخ سفید در میان یک صدای ناهنجار و خشن از ماشین شاخ و شعار معترضان که پرت خود در برابر موانع در یک ساعت-طولانی درگیری با پلیس. مغلوب ساختن پیشی جستن دیده نشده و تظاهرات در این نوع پس از او به عهده گرفت در ژانویه 2017. معترضان نقض بیرونی ایست بازرسی در خیابان 17 و خیابان پنسیلوانیا در یک نقطه بعد از ظهر دیروز. در تمام طول روز, ماشین های جریان به سمت کاخ سفید با مسافران تکیه کردن ویندوز و شعار "سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست!" به عنوان یک خودرو تصویب یک کاخ دروازه در 15 و E خیابان یک گروه از مردان فریاد زد در سپاه پاسداران: "خود شما." در پیاده رو با آشغال خاکی ماسک و بطری آب خالی تظاهرکنندگان پمپ مشت خود را در همبستگی و خواستار احترام به آمریکایی های آفریقایی تبار—جامعه آنها تهمت می گوید او "را دوست دارد."

به عنوان شب کاهش یافت و معترضان فراوان خارج لافایت مربع درست در شمال کاخ سفید است. پررونق درام تکرار در سنگین شب درجه و مردم شعار می دادند "من نمی توانم نفس بکشم!" در ادای احترام به 46 ساله جورج فلوید درگذشت دوشنبه در حالی که دوخته شده به زمین توسط پلیس مینیاپولیس زور زدن برای نفس. (سه کلمه شعار—که شمارش در میان کلمات نهایی اریک گارنر یکی دیگر از سیاه و سفید مردی که در دست پلیس و شش سال پیش در این ماه—شنیده میشد در تظاهرات در سراسر این کشور شب گذشته.) برخی از پرتاب بطری آب و سایر پرتابه در یک خط از افسران پلیس که در نوبه خود از کار اخراج شدند اسپری فلفل باعث معترضان به پراکنده به طور خلاصه در امتداد خیابان H و سپس بازگشت به منطقه ای خارج از کاخ سفید است.

بعد خرابکاری در هم شکسته ویندوز در نزدیکی ساختمان ها و مجموعه خودرو را به آتش کشیدند. گرافیتی ناخوانا در پنجره ولز فارگو شعبه در خیابان 17 و پنسیلوانیا به عنوان خوانده شده: "سرمایهداری قتل است."

بین coronavirus و تظاهرات لایه بحران بر بحران کاخ سفید آمده است شبیه به یک قلعه است. من راه می رفت بر این اساس روز گذشته مقامات پس از بررسی من متوسط در دروازه و پرسش در مورد هر گونه علائم: تا به حال من از دست رفته من حس بویایی و یا چشایی? من راه من به سمت اتاق جلسه گذشته یک خط طولانی از افسران پلیس به شدت مسلح آماده را به موقعیت.

حدود 6 بعد از ظهر از شمال چمن بود تازه mowed دانشگاه آرام است. هنوز خلق و خوی بود و تنش با پلیس چک کردن سلاح های خود را و اسکن جمعیت رو به رشد در خارج از دروازه. که من آماده به ترک یک عامل از من خواست صبر کنید: معترضان راهپیمایی جنوب در خیابان 17 و سرویس مخفی می خواستم آنها را به تصویب ، "آیا شما مطمئن هستید که می خواهید به بیرون رفتن وجود دارد ؟" عامل دیگری از من خواست که من خارج شد ترکیب.

پیش از آن در روز تهمت توییتی در مورد "سگ باطل" و "شوم سلاح" که سپر او و او را به امن است. جوان Secret Service عوامل بودند girding برای یک مبارزه او نوشت.

رئیس جمهور به طور معمول نمی احساس می کنم مجبور به رخ کشیدن در مورد حفاظت از آنها. مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک صدای جیر جیر که واشنگتن شهردار موریل Bowser خود نمی خواهد اجازه دهید این شهر نیروی پلیس کمک در تظاهرات جمعه. (که چنین نیست; سرویس مخفی گفت که شهرستان افسران پلیس بودند که در واقع در صحنه.) در یک صدای جیر جیر از خود Bowser خود به نام مغلوب ساختن پیشی جستن "ترس مرد. ترس/تنهایی."

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده شناخته شده, تحقیر خود را برای تظاهرات که هدف او و یا خود را ضبط. او تمایل به مشاهده آنها از طریق یک روش ساده لنز: به عنوان اقدامات تحریک آمیز است که باید در پایین قرار داده و با نیروی سرکش. کمتر مهم برای مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در حال نارضایتی که منجر به تظاهرات در وهله اول. او در توصیف خود را به عنوان یک "نظم و قانون" رئیس جمهور چه کسی را تحسین پزشکان خاصی خشن عدالت است. دیروز او توییتی ستایش دو ژنرال از تاریخ: جورج پاتون و داگلاس مک آرتور (او اشتباه مک آرتور). هر دو نقش در دولت را سنگین دست quashing از اعتراض در سال 1932 توسط جانبازان که در بحبوحه رکود بزرگ می خواستم زود پرداخت پاداش آنها به علت.

روسای جمهور گذشته به دنبال بازی یک شفا نقش در زمانی که کشور در لبه اما مغلوب ساختن پیشی جستن از غریزه است که به شیرجه رفتن به احتراق شرایطی در راه است که از خواب بیدار شدن خود را پایه. او را تشویق می کند تظاهرات که همسو با منافع خود را. مشتاق به دیدن یک احیای اقتصادی تهمت ماه گذشته egged به روی تظاهرکنندگان که فشرده دموکراتیک فرمانداران به سهولت اقامت در خانه سفارشات با وجود coronavirus تهدید "آزاد" میشیگان ویرجینیا و مینه سوتا او در توئیتر خود نوشت. (برخی از معترضان نشان داد تا در Michigan state Capitol با اسلحه و تاکتیکی دنده).

تجمع در مبارزات انتخاباتی او در دسامبر تماشا به عنوان امنیت حذف یک معترض. "او گفت:" از این مرحله است. او گسله یک گارد امنیتی برای بودن "به لحاظ سیاسی درست" در روش های خود را. "او را بزرگترین کار" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. در لاس وگاس تجمع در طول سال 2016 کمپین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از تظاهر کنندگان که می خواهم نشان داده شده است: "من می خواهم به او پانچ در چهره" و همچنین انتقاد از پرسنل امنیتی برای درمان فرد کمرویی بیش از حد.

او در اوایل ترم او برداشت و مبارزه با بازیکنان NFL که به زانو در تظاهرات سکوت در طول سرود ملی. او گفت: معاون رئیس جمهور مایک پنس برای راه رفتن از یک Indianapolis Colts بازی در سال 2017 اگر اعضای San Francisco 49ers در زمان زانو. پنس موظف. شیرین کاری هزینه مالیات دهندگان $325,000.

وقتی پنس هفته گذشته گفت که او با حمایت مردم را به "مسالمت آمیز اعتراض" او تمسخر توسط NBA مربی استیو کر: "چگونه می توانم شما را صفرا به این می گویند؟" (تهمت هم گفت: او از "مسالمت آمیز معترضان." در ظاهر خود را دیروز در فلوریدا برای راه اندازی SpaceX کرافت او همچنین گفت: "من درک می کنم که درد مردم را احساس می کنند. ما از حق صلح آمیز معترضان و ما صدای خود را درخواست. اما آنچه که ما در حال حاضر شاهد در خیابان های شهرهای ما هیچ ربطی به عدالت و یا با صلح است.")

در صبح روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: "هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود" نشان می دهد که مردم غارت فروشگاه ها می تواند ملاقات با نیروی مرگبار. (او بعدها نرم, نظر, گفت منظور او این بود که او نمی خواست برای دیدن خشونت ها تشدید می شود.) "رئیس جمهور تهمت انداخته است کلامی کوکتل مولوتف به آنچه که در حال حاضر مواد منفجره عاطفی وضعیت" والری جارت سابق دستیار ارشد رئیس جمهور باراک اوباما به من گفت. "او باید انجام دقیق مخالف است. او بازی را به یک بخش بسیار کوچک از پایگاه خود را برای اهداف سیاسی."

در مواجهه با ناآرامی های مدنی و برخی از روسای جمهور گذشته به دنبال خنثی کردن تنش اعطا معترضان مخاطب است. اوباما در دیدار با فعالان در دفتر بیضی در سال 2014 در میان تظاهرات قتل یک نوجوان سیاه پوست غیر مسلح مایکل براون توسط یک افسر پلیس در فرگوسن میسوری است. ریچارد نیکسون بود خودخوانده قانون نظم و رئیس جمهور هم که در سال 1971 در مورد استخدام teamsters-اتحادیه "اراذل و اوباش" به خشن جنگ ویتنام شد. در عین حال نیکسون نیز در سمت چپ کاخ سفید در اوایل یک روز صبح در سال 1970 ساخته شده یک سفر به یادبود لینکلن که در آن او را به صحبت دانشجویان در اعتراض به جنگ. نیکسون به آنها گفت: "من می دانم که احتمالا بسیاری از شما فکر می کنم من یک هق هق. اما من می خواهم شما بدانید که من درک فقط چگونه شما احساس می کنید."

"او نمی دانست که چگونه برای اتصال با آنها را, اما او سعی کنید برای همدردی و ساخت یک پل" تیموتی Naftali یک مدیر سابق کتابخانه ریاست جمهوری نیکسون به من گفت. "این یک تلاش بی دست و پا بود اما تلاش—منحصر به فرد تلاش است."

در راه خانه من ملاقات یک زن و شوهر از ویرجینیا ساموئل و الیزابت Chisolm که می خواستم دو دختر خود را به اعتراض و چیزی یاد بگیرند. خانواده ایستاده در 16th Street, یک زن و شوهر از بلوک شمالی از نوعی بازی فوتبال راگبی در میدان لافایت اما نزدیک به اندازه کافی برای شنیدن شعارهای و دیدن پاسخ پلیس.

"من زنده برای دیدن اریک گارنر Trayvon مارتین و جورج فلوید" چلسی Chisolm, 17, به من گفت. "من هرگز در یک شهر در یک اعتراض. من شده است با فرد پشت صفحه نمایش فریاد در اتاق خود را: "نه! هیچ!'"

شب گذشته ویدئوها از دو NYPD موبایل شتاب به یک جمعیت از بروکلین معترضان منفجر شد در سراسر رسانه های اجتماعی. مغلوب ساختن پیشی جستن مناسب دیدم برای گفتن چیزی در مورد تاکتیک های پلیس: "اجازه دهید نیویورک بهترین بود نیویورک بهترین" او هنوز توییتی. "وجود دارد هیچ کس بهتر اما آنها باید مجاز به انجام کار خود را!"

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب