مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مانند یک بازنده

ایده های تصویر-آگاهانه رئیس جمهور داده است رای دهندگان یک راه جدید برای دیدن او. پاتریک Semansky / A

توسط NEWS-SINGLE در 2 تیر 1399
پاتریک Semansky / AP

پنج سال پیش در این ماه در ژوئن 16, 2015 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل یکی از تصاویر ماندگار از 21 قرن سیاست زمانی که او به آرامی فرود یک طلا و پله برقی به یک تجمع اعلام نامزدی خود را برای ریاست جمهوری.

در روز شنبه تحویل او یکی دیگر از تصویر نمادین اما نه مرتب کردن بر اساس او می خواست به تولید است. بازگشت به کاخ سفید پس از شکست خوردن از یک تجمع در Tulsa, اوکلاهما, تهمت پا کردن دریایی یکی با یقه زنانه امضای خود را کراوات قرمز برگشت و حلق آویز آزادانه در اطراف گردن خود را MAGA کلاه مچاله در دست خود را. او دست تکان دادند listlessly به دوربین داد و بی چون و چرا thumbs-up.

نیویورک تایمز دیدم "را شکست داد و بیان در چهره اش" و گزارش شده که او خشمگین بود در مورد ناچیز جمعیت در راهپیمایی خود را به عنوان به خوبی به عنوان در مورد نشت که شش های خود را پیشرفته-اعضای تیم تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. که واقعا می داند چه تهمت بود تفکر در آن لحظه ؟ خود رئیس جمهور احساسات تا حد زیادی کنار نقطه. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک کمال بازاریاب همواره شناخته شده است, ظاهر مهم—و در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مانند یک بازنده است.

حتی قبل از این افتضاح در تولسا آن شده بود بی سر و صدا بدبختی هفته برای رئیس جمهور. از مبارزات انتخاباتی خود به coronavirus از اقتصاد به دادگاه از نظر سنجی به سیاست تهمت تصادفا در هر جبهه. در ژوئن 13, او موکول تولسا رالی به صورت یک روز بعد از احترام به جشن Juneteenth اما تنها پس از در نظر گرفتن یک, سیاسی, ضرب و شتم آن. که امتیازی شد و تعجب آور است چرا که تهمت متنفر حمایت کردن از هر چیزی به خصوص در مسائل مربوط به مسابقه.

بازداشت معترضان به خشونت پلیس تا به حال تحت الشعاع نگرانی بیش از coronavirus برای چند هفته به هفته گذشته به ارمغان آورد برخی از تجدید تمرکز بر روی این بیماری همه گیر است که با وجود تهمت بهترین تلاش برای حرکت گذشته آن باقی می ماند سرسختانه در حال حاضر. تعداد افراد آزمایش مثبت در حال بالا رفتن سرسام آور در حال حاضر در نوامبر آینده نگر نوسان ایالت از جمله آریزونا ایالت کارولینای شمالی و حتی تگزاس. (این ویروس به احتمال زیاد تا به حال برخی از اثر در مشارکت مردم در این تجمع در تولسا بیش از حد: trump's پایه است که هنوز هم هیجان زده در مورد او, اما بسیاری از طرفداران به نظر می رسید به حق با احتیاط در مورد حضور در یک تجمع که نیاز به یک چشم پوشی از مسئولیت برای بیماری است.) روز پنج شنبه وزارت کار اعلام شده است 1.5 میلیون مدعیان بیکاری در هفته قبل یکی دیگر از نشانه آن است که به بهبود سریع که مغلوب ساختن پیشی جستن است منادی آمدن نیست.

هفته گذشته نیز برخورد تهمت چندین شکست در دادگاه. در صبح روز دوشنبه دادگاه عالی—در یک 6-3 تصمیم نوشته شده توسط نیل Gorsuch یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب حکومت که حقوق مدنی قانون از سال 1964 محافظت همجنسگرایان مردم از تبعیض. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال کرده بود قانون نیست به آنها اعمال می شود و دولت به نظر می رسد به گرفتار کردن گارد حاکم. سه روز بعد دادگاه حکم داد که رئیس جمهور را لغو IF نامعتبر بود چرا که او تا به حال به دنبال روش های مناسب است.

هر یک از این تصمیمات بود یک ضربه به دولت به دلیل آن رفت و در برابر موقعیت بنا توسط قوه مجریه. DACA مورد تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن به وعده دشوار در مهاجرت غیر قانونی, هر چند او رفت و لرزان در خیال طولانی در پیش است. اما دو شکست اضافی سیاسی انشعابات از آنجا که هر دو نیز عمده نا امیدی برای محافظه کاران است.

رئیس جمهور معتقد است که قدرت خود را به را انتخاب کنید دیوان عالی کشور نهایی همین دلیل محافظه کاران که در غیر این صورت با احتیاط از او باید حمایت از او. تهمت می توانید سعی کنید به استفاده از این شکست به استدلال می کنند که به او اصطلاح دیگری ضروری است پس از آن به نظر می رسد احتمال وجود خواهد داشت جدید دیوان عالی کشور, انتصاب در چهار سال آینده. اما ضرر و زیان نیز ممکن است تضعیف شور و شوق. با وجود دو انتصاب به دادگاه در حال حاضر او از این دو مورد—و خود انتخاب نوشت: حقوق مدنی عمل تصمیم گیری است. "آیا شما تصور دادگاه عالی نیست مثل من؟" مغلوب ساختن پیشی جستن whined در توییتر. این فریاد یک برنده است.

در شنبه تهمت رنج می برد یکی دیگر از از دست دادن در دادگاه بدوی که در آن یک قاضی حاضر به جلوگیری از انتشار سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون محکم خاطرات و گفت که از آنجا که این کتاب در حال حاضر حمل "آسیب انجام شده است."

بدون شوخی. بولتون خاطرات—که به بیرون درز روز چهارشنبه—پر است از اخبار هولناک در مورد تهمت دست زدن به امنیت ملی است. بولتون می نویسد: از یک تهمت است که باعث می شود هر تصمیم گیری با یک چشم بر انتخاب مجدد کمپین برای آنها "انسداد عدالت [w]به عنوان یک راه زندگی" و کسی که شانه ای بالا انداخت چینی در اردوگاه های کار اجباری برای Uighurs. در مصاحبه بولتون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است نا مناسب برای دفتر. بولتون که سیاست ممکن است مناسب بود به عنوان شرح داده شده "به شدت محافظه کار" اتحاد حتی قول داد که به رای در برابر تهمت در سال 2020 است.

این طرح از بولتون کیفرخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن آمده ممکن است به همان اندازه تعجب هر چند جزئیات هنوز در شوک است. مغلوب ساختن پیشی جستن حمله بولتون شخصیت و رزومه فقط نگاه احمقانه از او دستچین بولتون برای این کار است. (تهمت حمله بولتون حمایت از جنگ در عراق اما گفته وال استریت ژورنال او نبود معلوم بولتون نمایش—که به خوبی شناخته شده است—تا زمانی که او در حال حاضر در کار است.)

آن را نیز شگفت انگیز برای دیدن سابق منصوب حمله یک رئیس جمهور نشسته وحشیانه. این هم یک نشانه از مغلوب ساختن پیشی جستن زمان ضعف: زمانی که یک رئیس جمهور ضعیف به نظر می رسد آن را دعوت به مقاومت و شورش—است که یکی از دلایل تهمت شده است تا با تمرکز بر ایده ضعف در طول مدت خود را. روز جمعه دادستان کل ویلیام بار اقدام به آتش جفری برمن ایالات متحده وکیل برای منطقه جنوب نیویورک. برمن در ابتدا حاضر تنها پله پایین یک روز بعد و پس از آتشین ارز با Barr. این نشانه ای است که برمن منعقد کرده است او بیشتر برای به دست آوردن توسط دادستان که به مبارزه طلبیده تهمت و Barr از او توسط یک سرباز وفادار در MAGA ارتش.

تضعیف قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید منعکس شده است در یک رشته از نظرسنجی ها نشان می دهد که بایدن پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. هیچ نظر سنجی در RealClearPolitics's ردیاب در ماه ژوئن نشان می دهد بایدن پیشرو با کمتر از 6 درصد بوده و در برخی از نشان می دهد که حزب دموکرات با دو رقمی شود. ضعیف رای گیری هر دو می تواند یک نتیجه از ریاست جمهوری بیحالی و علت آن: مغلوب ساختن پیشی جستن یک معتاد نظرسنجی خوان و تا آنجا پیش رفت به baselessly تهدید به طرح دعوی در دادگاه در برابر سی ان ان برای unflattering بررسی.

برخی از دستیاران شروع به تعجب که آیا رئیس جمهور حتی واقعا می خواهد دومین دوره این بار گزارش. کاخ سفید به سختی شروع برنامه ریزی آنچه که او انجام می دهد در چهار سال دیگر که لزوما منعکس کننده بدبینی در مورد چشم انداز خود را—این دولت است infamously آشفته—اما ممکن است مخاطره آنها را از آن نیست ارائه می دهد رای دهندگان چیزی به پشتیبانی.

هر چند آن روشن شده است برای چند ماه است که مغلوب ساختن پیشی جستن است از دست دادناین بدان معنا نیست که او را از دست خواهد داد در ماه نوامبر. رئیس جمهور پایه همچنان پر انرژی (اگر آن را ممکن است کاهش کمی) و جمهوری خواهان در نظرسنجی به عنوان مشتاق تر از دموکرات ها. آن را تقریبا غیر قابل تصور است که تهمت می تواند برنده اکثریت آرا در نوامبر اما او بوده است به دنبال minoritarian استراتژی در تمام طول. یک سرگرمی سرگرم کننده هر زمان که من می بینم یک doomsaying تیتر مورد تهمت 2020 مبارزات انتخاباتی شده است برای دیدن اگر من می توانم تقریبا یکسان تیتر از چهار سال پیش. اغلب من می توانم. من نیز نوشته شده و مقالات بسیاری در مورد فاجعه هفته در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که من به ندرت می توانید پیگیری همه آنها را و در هفته گذشته نمی کند و کاملا اندازه گیری بالا (یا پایین) به آنها.

در عین حال حتی اگر این هفته انجام نمی بسیار آسیب مواد به مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز آن به شدت صدمه دیده است تصویر خود را. تصاویر از ردیف از صندلی های خالی در تولسا معطل خواهد شد. تصویر از مغلوب ساختن پیشی جستن قدم زدن خاموش دریایی یکی ژولیده و مغموم است بسیار بدتر از کلیپ ها از او teetering پایین سطح شیب دار در وست پوینت—یکی از او صرف نزدیک به 15 دقیقه در تولسا در تلاش برای توضیح به دور است. یک بار نامزد می کند unflattering تصور بر رای دهندگان برچسب—از جان کری floppiness به George H. W. بوش, wimp عامل—دشوار می شود به لرزش. چگونه می تواند یک مرد پس از توجه به قدرت ظاهر خیلی درهم و برهم? مغلوب ساختن پیشی جستن درک این پویا به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی که: هنگامی که شما مانند یک بازنده وجود دارد خطر رای دهندگان شما را درمان مانند یک.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن