مغلوب ساختن پیشی جستن جایگزین Fauci با thefootprint

عکس توسط کارلو احدی / بازی شبکه / گتیواشنگتن (به Borowitz گزارش)—در یک خیره کننده انکار ملت پیشرو عفونی-بیماری

توسط NEWS-SINGLE در 24 تیر 1399
عکس توسط کارلو احدی / بازی شبکه / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—در یک خیره کننده انکار ملت پیشرو عفونی-بیماری, متخصص, Donald J. Trump کرده و به جای Dr. Anthony Fauci با veteran بازی-نشان می دهد میزبان thefootprint.

ظاهر می شود در کاخ سفید با جدیدترین Coronavirus نیروی کار عضو مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او را انتخاب Woolery چرا که او "بسیار بهتر موفقیت از تونی."

"تونی Fauci یک مرد خوب, اما او اشتباه زیادی" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "چاک ساخته شده است که هزاران عاشق اتصالات که معلوم شد صد درصد درست است."

Woolery گفت که اولین سفر رسمی به عنوان بخشی از Coronavirus نیروی کار خواهد بود برای از بین بردن اجتماعی فاصله خواستار عمل "مسخره است."

"چگونه شما قرار است برای رفتن به یک تاریخ و اقامت شش فوت از هم جدا؟" Woolery پرسید. "اگر ما تا به حال اجتماعی فاصله روی "اتصال به عشق' ما نمی خواهد که به طول انجامید یک قسمت."

او همچنین پیش نمایش خود را با رویکرد بالینی به صورت بالقوه coronavirus واکسن. "ما تزریق هر شرکت کننده با سه واکسن و ببینید که کدام یک او بیشتر سازگار با," او گفت:. "مخاطبان میخوام بخورم که تا."

Woolery به این نتیجه رسیدند ظاهر خود را بدون در نظر گرفتن هر گونه سوال از خبرنگاران گفت: "ما خواهید بود در دو و دو."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب