مغلوب ساختن پیشی جستن خلوت به خود Hannity پناهگاه

تم کلی مغلوب ساختن پیشی جستن گفتگو با Hannity شده است رئیس جمهور به طور فزاینده نیاز فوری به مشتری جلب کردن خو

توسط NEWS-SINGLE در 6 تیر 1399
Donald Trump and Sean Hannity.
تم کلی مغلوب ساختن پیشی جستن گفتگو با Hannity شده است رئیس جمهور به طور فزاینده نیاز فوری به مشتری جلب کردن خود درخشندگی در دست زدن به coronavirus.منبع: فاکس نیوز / یوتیوب

ژوئن شروع ضعیف برای رئیس جمهور تهمت و آن را پایان دادن به بدتر است. با وجود اظهارات خوش بینانه در مورد coronavirus این بیماری همه گیر است که موجی در سراسر جنوب آمریکا و غرب است. مغلوب ساختن پیشی جستن نظرسنجی اعداد برابر جو بایدن در حال cratering. سابق امنیت ملی, مشاور فروش یک کتاب که او را فاسد احمق که نا مناسب برای دفتر. تعداد بیکاری آمریکایی ها همچنان به صعود. اما وجود دارد برخی از چیزهایی که مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم می تواند تعداد دفعات مشاهده—مانند رادیو فردا, میزبان, Sean Hannity.

در روز پنج شنبه شب با آمریکا در یک بحران است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در یک فاکس نیوز "تاون هال" به رهبری Hannity. آن مطمئنا فضای امن برای رئیس جمهور. وجود دارد نه تنها اشاره ای وحشتناک سنبله از COVID-19 موارد در تگزاس و یا آریزونا و یا هر جای دیگری. هیچ کس تا آنجا که اشاره به صد و بیست و پنج هزار یا آمریکایی که در حال حاضر مرده از این بیماری است. و Hannity—مغلوب ساختن پیشی جستن را دوست نزدیک و محرم که به نام سایه اش در کاخ سفید رئیس ستاد—خودداری از به نقل از موج اخیر از نظر سنجی های ملی از جمله یک روباه است که نشان می دهد نسبت ناروا دادن به بایدن توسط دو رقمی درصد است. مخاطبان از مغلوب ساختن پیشی جستن superfans بسیاری از آنها عینک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن "را در امریکا بزرگ دوباره" دنده موظف به عنوان به خوبی. زمانی که Hannity اطراف کردم به گرفتن سوال از آنها بیست و پنج دقیقه به چهل و سه دقیقه پخش یک زن به نام لیندا خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن "چه شما فکر می کنم که خود را بزرگترین دستاورد?"

Ξ آخرین در نوع سهم به تهمت کمپین کاملا قابل پیش بینی ، مجری برنامه تلویزیونی است که پرداخت بیست و پنج میلیون دلار در سال توسط Fox بسیار قابل اعتماد wingman به رئیس جمهور که همکار من جین مایر گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن bragged او ده از ده در وفاداری مقیاس. قبل از سال 2018 midterms رئیس جمهور تا به حال Hannity روی صحنه ظاهر می شود در بزرگ خود را قبل از انتخابات تجمع faux pas حتی برای روباه که به دست آورده Hannity توبیخ و از کارفرمایان خود را. قبل از رویداد روز پنجشنبه در خلیج سبز, ویسکانسین, تهمت میزبانی Hannity خود را به عنوان مهمان در نیروی هوایی و عکاسان جامعی یک تصویر از ایالات متحده دریایی سپاه پاسداران ستایش به عنوان Hannity راه می رفت آسفالته به هواپیما مراحل. در قبل از-شهر-سالن مصاحبه در ویسکانسین هواپیما آشیانه دو شبیه شرکت ستاره در یک فیلم buddy; آنها حتی لباس پوشیدن و در تطبیق بلند قرمز روابط و تیره مناسب. که نشان می دهد قصد کردم تهمت ادای احترام کردند Hannity به عنوان یک "نگار بزرگ." Hannity را نشان می دهد که روباه پناهگاه که تهمت خلوت به هنگامی که هر چیز دیگری اشتباه است.

جای تعجب نیست که برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن ظالمانه ترین نظرات در مورد جریان همه گیر شده اند ادا در Hannity برنامه. در اوایل ماه مارس فقط یک کمی بیش از یک هفته قبل از او اعلام اضطراری ملی و تعطیل کشور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت Hannity که coronavirus بود "بسیار خفیف" است که آن را شبیه به سالانه آنفلوانزا است که صدها نفر از هزاران نفر از مردم می تواند بازیابی از آن در حالی که هنوز رفتن به محل کار. در مارس 26, رئیس جمهور, تبلیغ مالاریا درمان با هیدروکسی کلروکین به عنوان یک داروی معجزه برای مبارزه با کروناویروس. "این می تواند بزرگ در پاسخ گفت:" Hannity. در مارس 7th, تهمت بود پشت در نشان دادن تبلیغ خود و هیدروکسی کلروکین. "ما میلیون ها دوز که من خریدم" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: قبل از اصلاح از خود "که این کشور خریداری شده است." او افزود: "این مانند آن چیزی است که ناامن است." چند هفته بعد, مطالعات پزشکی نشان می دهد که مواد مخدر خطرناک بود و دولت ایالات متحده مقامات بهداشتی توصیه می شود آن را نمی توان با توجه به COVID-19 بیماران. موضوع به طور کلی از تمام این مکالمات با Hannity—که بهتر مشخص می شود به عنوان درهم و برهم تک گویی با مغلوب ساختن پیشی جستن در آن Hannity گاهی اوقات آمار و ارقام—شده است رئیس جمهور به طور فزاینده نیاز فوری به مشتری جلب کردن خود درخشندگی در دست زدن به این بیماری همه گیر. "ما از راه های زیر . . . در شرایط مرگ" او گفت Hannity, در ماه آوریل است. اما این درست نیست پس از آن و یا در حال حاضر.

در سه ماه گذشته از همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس-چرخش چرخه تبدیل شده است به عنوان آشنا به عنوان آن است که ذهن بیحس کننده یک حلقه بی پایان از انکار تفکر جادویی سرزنش-تغییر و fearmongering. اغلب به نظر می رسد او برای انجام تمام این کار را در همان روز: ما ضرب و شتم نامرئی دشمن. این کشور در حال انتقال به عظمت است. ویروس محو شدن است. موارد تنها رفتن تا آنجا که ما در حال آزمایش بیشتر است. یک معجزه واکسن به زودی آماده خواهد شد و احتمالا شاید به احتمال زیاد تا پایان این سال است. مردم با پوشیدن ماسک فقط به دلیل آنها می خواهند به صدمه زدن به من به لحاظ سیاسی و رسانه ای است که دروغ گفتن به آنها. ما کار بزرگی انجام دادند. آن را "کونگ آنفولانزا." آن را "ChinaVirus." اینها همه نقاط واقعی رئیس جمهور ساخته شده است که فقط در چند روز گذشته.

این ویروس با این حال نمی مراقبت از آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن است در مورد آن می گویند. این یک ویروس است. آن را نمی دیده بان فاکس و یا در مورد مراقبت از رتبه بندی. "این ویروس در حال رفتن به ناپدید می شوند" Anthony Fauci, ملت رئیس عفونی-بیماری های متخصص گفت: در کنگره شنوایی در روز سه شنبه. "ما یک راه طولانی برای رفتن" دریاسالار برت Giroir دولت را تست تزار گفت. ویروس "به ارمغان آورد و این ملت را به زانو" رابرت Redfield سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت.

روز چهارشنبه ایالات متحده تنظیم یک رکورد جدید برای coronavirus موارد با توجه به COVID پیگیری پروژه از 38,672. رکورد قبلی راه اندازی شد دو ماه پیش در آوریل 26. مرگ آمریکا از عوارض این ویروس هستند به مراتب بیشتر است که ثبت شده است در هر نقطه در جهان و پیش بینی شده برای رسیدن به برخی از دویست هزار اکتبر. منحنی است نه مسطح. هیچ تابستان مهلت. این افتضاح بهار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که این کشور تا به حال "30 روز برای جلوگیری از گسترش" یک خوش مشرب شعار تکرار با مغلوب ساختن پیشی جستن, معاون رئیس جمهور مایک پنس و بقیه coronavirus نیروی کار در ماه مارس دیگران است. اما سی روز به پایان رسید و گسترش نداشت. امریکا شکست خورده است.

جای تعجب نیست که صدای شیپور عقب نشینی به خود Hannity پناهگاه در روز پنج شنبه برای بحث در مورد مرز دیوار و باراک اوباما را "خیانت" و دولت. در مورد "آزار و اذیت" مایکل فلین و چقدر از یک "فاجعه" سابق دادستان کل جف جلسات بود. در مورد "شورش" و "تروریست ها" از بین بردن شهرهای آمریکا در پی جورج فلوید را کشتن. این یک هفته که حتی تهمت باید به یک زمان سخت به انکار این واقعیت از فاجعه در این کشور مواجه است و خود را در مخمصه سیاسی. این ویروس خونتان در حزب جمهوری خواه به رهبری ایالت از جمله آریزونا, کارولینای جنوبی, آرکانزاس, فلوریدا و تگزاس که باید برنده برای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز. تگزاس به تنهایی گزارش شش هزار مورد جدید در روز پنج شنبه و خود خواه فرماندار گرگ ابوت که در حال صرف ماه تراز وسط قرار دارد با مغلوب ساختن پیشی جستن در کم اهمیت جلوه دادن تهدید در حال حاضر اصرار دولت به ساکنان پناهگاه در خانه. روز پنج شنبه اعلام کرد او بود توقف دولت برنامه ای برای بازگشایی شده است. بنابراین به همان اندازه pro-مغلوب ساختن پیشی جستن فرماندار جمهوری خواه از فلوریدا. دقیقا در پیام خود به رئیس جمهور.

مدت کوتاهی پس از 6 بعد از ظهر روز پنج شنبه تهمت ارسال یک صدای جیر جیر خود را ترویج گفتگو با Hannity, ضبط زودتر آن روز در ویسکانسین که در آن جدید بار نظرسنجی نشان می دهد که او را انتهایی بایدن با یازده امتیاز. دقیقه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن, صدای جیر جیر, Fox News منتشر شد نتایج خود را در نظرسنجی جدید در شش کلید میدان نبرد متحده است. آن را نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت بایدن در هر یک از جمله برای اولین بار در فاکس نیوز, نظر سنجی خواه سنگر و استحکامات از تگزاس. در این منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن Hannity مصاحبه Tucker Carlson نشان می دهد باز با این بنر: "رئیس جمهور تهمت ممکن است از دست دادن این انتخابات."

همه از این است که چرا من نمی توانم از فکر کردن در مورد آن فاجعه بار تجمع در روز شنبه در Tulsa, اوکلاهما, قلب مغلوب ساختن پیشی جستن کشور که دچار کم خونی مشارکت چپ تهمت رجزخوانی و به هزاران صندلی های خالی در یک رویداد به معنای خود را به علامت پیروزی بازگشت به قبل از همه گیر سیاست به عنوان معمول است. عکس از یک نژند مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او در سمت چپ یک نیروی هوایی در بازگشت از تولسا های فوری کلاسیک. وجود دارد پر باد فروشنده سقوط بیش از, در, شکست, کراوات, کردن, سر, دار زدن برای یک بار آزار به ما فروش خود را مزخرف. یکی فقط می توانید تصور کنید خشم و خشم که تهمت بود بادی در دستیاران خود را برای رالی افتضاح.این عکس نشان داد و او را به عنوان یک بد خو خسته septuagenarian آمدن به خانه در نیمه شب پس از یک روز وحشتناک ،

آیا این تصویر به این معنی نیست که تهمت می داند چه مشکل او ، آن را نشانه آن است که او متوجه عمل خود را با پوشیدن نازک که flimflammery دیگر ممکن است کار ؟ ممکن است که او ممکن است کمی بیشتر واقعیت مبتنی بر از خود را مسخره همه کلاه توییتهایی و absurdist گفتمان عمومی نشان می دهد ؟ چندین بار در گفتگو با Hannity در پنجشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسید به اذعان کرد که بایدن ممکن است به ضرب و شتم او. "آن چنان دیوانه چه اتفاقی می افتد," رئيس جمهور گفت: در یک نقطه. با اشاره به بایدن او افزود: "در اینجا یک مرد حرف نمی زند. هیچ کس او را می شنود. هر زمان که او بحث کند و او نمی تواند قرار دادن دو جمله با هم. من نمی خواهم به خوب یا سازمان ملل متحد ، O. K.? اما منظورم این است که مرد نمی تواند صحبت می کنند. و او خود را برای رفتن به رئیس جمهور به دلیل برخی از مردم به من عشق نیست شاید."

قطعا آن را در لحظه های مختلف برای مغلوب ساختن پیشی جستن از چند ماه پیش زمانی که واشنگتن پست گزارش داد که او تا به حال عقب کشیدم در خشم و ناباوری زمانی که ارائه شده توسط مبارزات انتخاباتی خود با داخلی سنجی نشان داد که او از دست دادن به بایدن. شاید حتی بیشتر آشکار شد مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ زمانی که Hannity از او پرسید چه شده است باید این سوال آسان برای هر نامزد: اینکه دقیقا چه چیزی او را به انجام طرح در دوره دوم اگر او برنده است ؟ گاهی اوقات حتی تبلیغات می تواند ناخواسته الهامی. مغلوب ساختن پیشی جستن به حال چیزی برای گفتن هیچ برنامه به ارائه تنها recriminations و برخی از واژه های مبهم در مورد "تجربه"—و اطمینان که همه چیز "خواهد بود."

خسته post-تولسا عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد رئیس جمهور به عنوان یک مرد به تنهایی یک عاشق در مشکل با هیچ کس به سرزنش اما خود را. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و در نهایت از دست دادن به بایدن این سقوط و این هنوز یک "اگر"—من باور دارم که ما را عقب نگاه در ماه ژوئن به ماه هنگامی که آن را واقعا شروع به باز کردن برای او. این چک و چانه زدن نشان داد Sean Hannity در پنج شنبه شب که او هنوز هم فروش همان قدیمی همان قدیمی پیام از دروغ و نفرت و بخش اما ممکن است که امریکا در نهایت wising تا باهم.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب