مغلوب ساختن پیشی جستن به مقابله به مثل در برابر روسیه با ارسال Jared کوشنر به توصیه کرملین در Coronavirus پاسخ

عکس Win McNamee / گتیواشنگتن (به Borowitz گزارش)—در یک عمل تلافی جویانه علیه روسها برای حمایت از حملات طالبان

توسط NEWS-SINGLE در 9 تیر 1399
Jared Kushner walks carrying a duffel bag.
عکس Win McNamee / گتی

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—در یک عمل تلافی جویانه علیه روسها برای حمایت از حملات طالبان بر نیروهای ایالات متحده در افغانستان, Donald J. Trump ارسال Jared کوشنر به کرملین به ارائه مشاوره در آن coronavirus پاسخ کاخ سفید تایید کرد روز دوشنبه.

"به همه کسانی که فکر می کردند که این رئیس جمهور بود و نه در نظر گرفتن روس ها اقدامات جدی این پاسخ باید برای خود صحبت می کنند" کاخ سفید فشار, منشی, Kayleigh McEnany گفت. "رئیس جمهور تا به حال مجموعه ای از پاسخ ها را انتخاب کنید و او انتخاب شده است تا حد اکثر مجازات."

با توجه به کاخ سفید خودی تهمت و مشاوران او بحث پاسخ به روس ها برای ساعت ها قبل از اینکه در نهایت حل و فصل در کوشنر گزینه اواخر یکشنبه شب.

"جارد کوشنر است, خشن ترین سلاح در زرادخانه ما و استقرار او تصمیم گیری است که هیچ کس نباید به آرامی" یک مشاور گفت.

McEnany نشان داد که کوشنر خواهد شد اعزام به کرملین روز دوشنبه بعد از ظهر و شروع خواهد شد مشاوره کرملین در دستگاه تهویه مصنوعی, شخصی, تجهیزات حفاظتی و دیگر coronavirus-امور مربوط به اوایل روز سه شنبه.

"او به ارمغان بیاورد روسیه را به زانو در," او گفت:.

بسیاری در واشنگتن شد و با تعجب به شدت مغلوب ساختن پیشی جستن را اقدامی تلافی جویانه در برابر روس ها از جمله محترم virologist Dr. Anthony Fauci.

"من می دانم که روس ها در حال دشمنان ما اما من هنوز مطمئن نیستم من آرزو Jared کوشنر در آنها" او گفت:.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب