مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل ایالات متحده به یک Pariah

ایده های کشورهای دیگر در حال قضاوت امریکا توسط آن بدحال متحده و بی پروا ترین سیاستمداران است. اقیانو

توسط NEWS-SINGLE در 6 تیر 1399
اقیانوس اطلس

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده سیاسی خود هویت در اطراف محرومیت. در تصویر خارجی ها همیشه فریبنده به سرقت آمریکایی ها و شغل را بیماری و آسیب فیزیکی به کشور است. یک دیوار در مرز جنوبی خواهد بود قابل مشاهده نمادی از مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز. آمریکا استثنایی خواهد بود پرورش از طریق این کشور توانایی نگه داشتن دیگران ،

مغلوب ساختن پیشی جستن عدم تمایل به گرفتن این بیماری همه گیر کوروناویروس جدی است و در نتیجه بسیار متفاوت نوع دیوار—یک حفاظت از بقیه جهان از در معرض خطر آمریکا و شهروندان آن است.

روز گذشته نیویورک تایمز گزارش داد که اتحادیه اروپا باعث می شود برنامه به بازگشایی مرزهای خود عضو سازمان ملل ممکن است آمریکایی ها از لیست ملیت به انجمن خوش آمدید وارد کنید. یک روز پیش نخست وزیر کانادا جاستین ترودو نشان داد که او در هیچ عجله برای پایان دادن به محدودیت در سفر از آمریکا در سراسر کشور در مرز جنوبی. در طول بیماری همه گیر کوروناویروس ایالات متحده آمریکا است که استثنایی در آن آسیب پذیری و ضعف است. این سخت ترین-آمار کشور توسعه یافته بر روی زمین است.

خوش آمدید به آمریکا در تابستان از انزوا. با وجود این خوب کار می کند از بسیاری از فرمانداران و شهرداران قهرمانانه تلاش های پرستاران و پزشکان و ماه از باطل در شستن دست ها-اجتماعی-دورى و ماسک-پوشیدن توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها در ایالات متحده است که قضاوت آن بدحال متحده و بی پروا ترین سیاستمداران است. تبدیل شدن به یک جهانی منفور نیست فقط شرم آور است. آن را نیز می تواند محدودیت آمریکایی در فعالیت های اقتصادی و آزادی حرکت در راه است که شهروندان از جهان پیشرو قدرت هستند و عادت به دیدن.

اتحادیه اروپا و سازمان ملل شروع به باز کردن گردشگری به یکی دیگر از شهروندان اما مقامات در بروکسل به نظر می رسد درجه بندی غیر اتحادیه اروپا سازمان ملل در سخت منحنی. اتحادیه اروپا که مورد ضرب و شتم پشت این ویروس با استفاده از این ماه برای آماده شدن برای یک پتانسیل موج دوم در پاییز; آن را به ادامه برای به حداقل رساندن خطرات ارائه به عنوان بسیاری که ممکن است. در نتیجه ایالات متحده به طور ناگهانی می یابد خود را در این شرکت از روسیه و برزیل. در ماه های آینده, اروپایی, تعطیلات ممکن است هنوز خود را در سواحل Santorini, اما آمریکایی ها را مجبور به برآورده خود را با یک درایو به پارک دولت های محلی.

برخی از استثنائات به نظر می رسد عاقلانه. خطوط کروز انجمن بین المللی هفته گذشته اعلام کرد که حتی پس از یک "هیچ بادبان" منظور از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری منقضی می شود در جولای 24, تجارت اعضای گروه نمی خواهد راه اندازی مجدد عملیات از بنادر ایالات متحده حداقل تا اواسط سپتامبر. "اگر چه ما تا به حال امیدوار است که کروز فعالیت می تواند رزومه به عنوان به زودی به عنوان ممکن است پس از [July 24]" این انجمن در بیانیه ای گفت: "آن است که به طور فزاینده ای روشن است که زمان بیشتری مورد نیاز خواهد بود برای حل و فصل موانع برای از سرگیری در ایالات متحده است." موانع برای از سرگیری یک راه مودبانه توصیف هزاران نفر از عفونت های جدید هنوز هم رخ می دهد در ایالات متحده در هر روز است.

دیگر تصمیم به مسدود کردن آمریکایی ها به نظر می رسد صرفا سیاسی حتی ریاکارانه. روز یکشنبه چین به پایان رسید مرغ-واردات از یک تایسون تسهیلات در آرکانزاس به دلیل COVID-19 عفونت در میان گیاه کارکنان—جرقه ترس است که پکن خواهد با استفاده از سرایت وحشت برای توجیه مسدود کردن دیگر مواد غذایی-واردات از ایالات متحده. طنز و غنی است و البته با توجه به این که coronavirus به نظر می رسد که در چین نشات گرفته. اما امریکا با مشخصات بالا شکست برای مهار این بیماری است که هنوز هم یک فرصت تبلیغات برای پکن است.

به عنوان تابستان پیشرفت و کشورهای دیگر ادعا متوسط پیروزی بر موج اول COVID-19 شکاف بین تجربه و امریکا می تواند گسترش—بیشتر تضعیف اعتماد جهانی به دولت ایالات متحده توانایی دریافت این مشکل تحت کنترل است.

برای شش ماه گذشته رئیس جمهور ایالات متحده تحت درمان COVID-19 اساسا به عنوان یک مسئولیت متحده و رهبران آنها. خرید دستکش و هواکش تست و ردیابی قابلیت راهنمایی در مورد چگونگی و زمانی که به تعطیل استاندارد برای بازگشایی—مغلوب ساختن پیشی جستن اتحاد چپ متحده به شکل همه چیز را برای خود. به عنوان سورئال لحظات کوه—او علنا اعتراف است که او گفت تیم خود را به سرعت تست کردن ؟ —بنابراین مرگ و میر. نیم متحده همچنان به نشان دادن عفونت در حال افزایش است.

اما کشورهای دیگر نیست نمره آمریکایی ها دولت توسط دولت است. مسافران از ایالت واشنگتن است که نقل مکان کرد و به سرعت برای کنترل اولیه شیوع هیچ اولویت بیش از کسانی که از مناطق که تعطیل دیر و بازگشایی قبل از موعد مقرر. به جهان خارج آمریکایی ها صحبت می کنند در یک صدا. زمانی که افراد در خارج از کشور می آیند به دیدن متحده آمریکا به عنوان یک سوپر پخش ملت هر آمریکایی رنج می برد.

و در عین حال دور از chastened توسط این رشد انزوا مغلوب ساختن پیشی جستن در حال کار به قطع ارتباط آمریکا از جهان در یک راه. روز دوشنبه اعلام کرد بیشتر مهاجرت محدودیت ظاهرا در پاسخ به همه گیر و رکود اقتصادی که در آن ایجاد شده است. قوانین به حالت تعلیق در صدور ویزاها در انواع دسته بندی از جمله کسانی اعطا شده به ماهر high-tech کارگران فصلی و کارکنان در کسب و کار مهمان نوازی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اصرار دارد آن است که حفاظت از مشاغل از کارگران آمریکایی اما محدودیت های اعمال شده توسط فلج کننده صنایع خاص هستند به احتمال زیاد به تشدید بحران اقتصادی است. "منتقدان این حرکت" واشنگتن پست مشاهده "می گویند رئیس جمهور این است که با استفاده از بحران بهداشت عمومی به انجام این نوع از مرز تعطیلی و تعمیرات اساسی مهاجرت او به مدت طولانی extolled." جداسازی ایالات متحده آمریکا است که هدف و رئیس جمهور به نظر می رسد عدم نگرانی در مورد عواقب.

به عنوان کشور خبر داد که اتحادیه اروپا آماده شد برای رد آمریکایی بازدید کنندگان تهمت بود در بازدید از مرز دیوار در آریزونا. او جشن تکمیل حدود 200 مایل از مرز دیوار. خود را در آن شرایط روی دیوار شکست. هدف از 450 کیلومتر تا پایان سال بعید است به ملاقات کرد. بسیاری از مایل به اتمام صرفا جایگزین موانع که در حال حاضر در وجود است. مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده دوباره و دوباره که مکزیک خواهد پرداخت هزینه برای پروژه خود را. این اتفاق نمی افتد. هزینه به آمریکایی ها تا کنون بیش از 11 میلیارد دلار.

در ضمن به دلیل تهمت عدم توانایی رسیدگی به همه گیر بقیه جهان در حال ساخت یک دیوار در سراسر ایالات متحده است. پس از 120,000 زندگی را از دست داده و نا معلوم آسیب های اقتصادی آمریکایی ها در حال پرداخت حتی بیشتر از صمیم قلب برای این سد است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن